Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Selam yagmurlu günde motor sürmek gercekten farklı bir duyguymus..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ülen ekmekarasına kaçmış deliileo.ybr yi hatim etmişsin ama devir saatini atlamışsın.11 bin devir saati bana az gelir. 13,14 bin lazım bana he he

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Evet arkadaşlar; dün itibariyle kırmızı ybr esd 2012 ile aranıza katıldım. ybr almadan önce 1 günlüğüne arkadaşın 2011 apache sini ödünç alıp kullandım. 1 günde ne bel kaldı ne kol, özellikle kollarımı çok yordu (oturuş pozisyonu itibari ile ) kıpraşımıda cabası. dün ybr'mle bi iki fink atınca aradaki farkı anladım ne kol ağrısı ne baş ağrısı . 3,5 beygir az olsun ybr olsun dedim sonra kendi kendime. iyki almışım lafını daha çok kullanıcam sanırım. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aferin sincap hayırlı olsun..biz diyoruz ybrnin üstüne motor yok ama dinleyen yok yalnız çok uzun yol gezme koltuğa kıçın alışana kadar yoksa sızlama yaşarsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülen ekmekarasına kaçmış deliileo.ybr yi hatim etmişsin ama devir saatini atlamışsın.11 bin devir saati bana az gelir. 13,14 bin lazım bana he he
    len deli iyi bak bakim o devir saati ybrnin mi tuh rezil şahin doğancilarin taktiği devir saati o tam senin motorluk tam apaçi işi

Motosikleti
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aferin sincap hayırlı olsun..biz diyoruz ybrnin üstüne motor yok ama dinleyen yok yalnız çok uzun yol gezme koltuğa kıçın alışana kadar yoksa sızlama yaşarsın
    sağolasın dellioy. rodaj bitsinde hele ondan sonra uzuun uzuun kullanırım soyadım gibi

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı olsun arkadaşım Kazasız belasız sür inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyaırlı olsun arkadaşım Kazasız belasız sür inş.
    teşekkür ederim 1 senedir motorsuzdum valla çok zor günlerdi. neyse sıkıntılar bitti çünkü ybr geldi artık. çok saol.

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın dellioy. rodaj bitsinde hele ondan sonra uzuun uzuun kullanırım soyadım gibi
    yarın bı gün gezi yaparsak da ya bu yol çok uzun deyip gelmezsen alnını karışlarım ama sincap efendi

Motosikleti
    yarın bı gün gezi yaparsak da ya bu yol çok uzun deyip gelmezsen alnını karışlarım ama sincap efendi
    abi
    yoluna durumuma gör değişir tabi. hayırlısı. motoru aldık gezcez inşallah

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ekmek arası ben o devır saati ybr nin demedimki? 11 devirli saat az gelir dedim bu aralar senin saksı basmıyo

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar; dün itibariyle kırmızı ybr esd 2012 ile aranıza katıldım. ybr almadan önce 1 günlüğüne arkadaşın 2011 apache sini ödünç alıp kullandım. 1 günde ne bel kaldı ne kol, özellikle kollarımı çok yordu (oturuş pozisyonu itibari ile ) kıpraşımıda cabası. dün ybr'mle bi iki fink atınca aradaki farkı anladım ne kol ağrısı ne baş ağrısı . 3,5 beygir az olsun ybr olsun dedim sonra kendi kendime. iyki almışım lafını daha çok kullanıcam sanırım. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı ifrit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım hocam çok sağ ol da şu japon çin muhabbetleri dönüyor motorcularda bu konu hakkında bilgin var mı ? Yani japon olsa çin olsa ne değişecek sonunda YAMAHA değil mi bu ?
    Bildiğim kadarıyla açıklayayım ben sana Çinde iş gücü parası az olduğu için çoğu markalar motosikletlerini ya da arabalar bile çinde toplatıyor fakat çin malı değil öyle bir kuşku kalmasın içinde YAMAHA mühendisleri başında durarak çinde toplanıyor sadece parçalar her şey japon sadece toplanış çinde o kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85797319/detay Abiler bu tarz bir şey almayı düşünüyorum çünkü fiyatı uygun ybr ve cbf ya da cb tuzlu geliyor bana birde ilk motorum olacak ondan ucuz olsun istiyor bu tarz da bana önerebileceğiniz neler var sağlamlık bakımından beni üzmesin bakımlarını yaptırayım geçsin?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr

Gökalp bu gider sana
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyi akşamlar panpa lar...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Ls2 ff370 almaya karar verdim artık en uygun nerede bulabilirim bunu istanbulda?
    Yamaha Ybr 125 2006 Kırmızı 40.000 km

Ahmet N. bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo durmuş döner naber len...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 ff370 almaya karar verdim artık en uygun nerede bulabilirim bunu istanbulda?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ir-kaskim.html

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    arka dişliye dikkat et janta ya da dışarı bakan kısımlardan zinciri yeme yapmasın tam ortalı yapmaya bak ayarı..yani direk kulaklara güvenip ayarlama körü körüne? kapiş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Bi iki resim at da millet motor görsün artık ben kendi motorumu koymaktan bıktım usandım
    Bugün biraz uğraştım ama bir şey değişmedi, yerler çamur olduğu için deneyemedim, buda önceki gibi benim hüsnü kuruntum sanırım
    Herhangi bir sorun görünmüyor ama.

Yaa motoru aldığım hafta fotoğraf makinesini hatuna verdim fotoğraf çekemiyorum telefonla da çok kötü çıkıyor

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar çok şükür artık 43 plakayı taktık bu gün http://b1205.hizliresim.com/x/z/781g9.jpg kaç ay öncesinden ayırtmıştım bu plakayı "Kütahya (Ben) Ahmet-(Yengeniz)Nevin(Motürümüz) 125 cc" ilk bulduğum fırsattada baya teferruatlı bi bakım yapıcam artık salcoma şöyle hava filtresi buji falan bi keşfedelim değilmi
    Hayırlı olsun, plaka işi iyiymiş, güzel olmuş.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler