Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Ybr'nin 70 km - 90 km hız civarı kullanımında yakıt tüketimi kaç Lt. ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    100 kmde kaç lt yakıyoruz? şehir içi- şehir dışı ona göre bi hesaplama yapacağım uzun yola çıkacağım nasipsede?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şehiriçi son iki haftadır ortalama (litresi 4.70ten) 20 liraya 170 km yol yapıyorum 8bin civarı yüksek devirde vites değiştirmelı olarak..gerçi şehiriçi şehirdışı farketmıyor bana burası ıstanbul yeri geliyo 100 110la da gidiyorum yeri geliyo aralarda 20 30 km hızla da..ama genel olarak agresif sürüyorum..şenol bey şahit.. 90i geçmezseniz 2,5 litreden de aşağı düşüyor..

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray bu nerede bir baksana belki atlar gelirim
    ANADOLU YAKASINA SINIRDA : izmitte çarşamba günleri kurulan bir bit pazarı var.istanbul'daki bir çok bit pazarından daha büyük ve daha ucuz.çok ilginç şeyler çıkabiliyor.Haydarpaşadan trenle bir buçuk saat falan sürüyo ulaşım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

ben geçen pazar 466 km yol yaptım ve yaklaşık 40 tllik benzin yani 8,660Lt benzin yaktım
    bu benzin fişlerinden edindiğim biraz daha az olabilir ibre ilk aldığımdan birazcık yukardaydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

ama dönüşte orhangazi'den basabas geldim beykoza kadar çok yakmıştır yani 110-120 geldim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

herkeze iyi geceler yarın pazardan sonra görüşürüz malum cumartesi pazar var
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    herkeze iyi sabahlar arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

arkadaşlar millet ne kadar cahil arkadaşlar ybr alıcagımı bilyiorlar gelmişler diyorki ybr yi sakın alma dedi niye dedim dedi onlar çin malı dedi altındaki motorda mondial 125 dedimki senin altındaki motor ney ? dedim çin malı ama olsun sakın alma dedi niye dedim hiç ybr ye bindin mi dedim yok dedi ama biliyorum dedi niye peki dedim söyle almicam senin dedigin motoru alıcam dedim şöyle bi düşündü görüşünü iyi degil dedi bende dedimki sen o motoru hiç gördün mü inceledinmi dedim yok dedi eee nerde gördün dedim nette fotolarını gördüm dedi ya bi ... git dedim git incele gör motoru dedim özelliklerini ögren öyle barikonuş dedim millet ne kadar cahil yaa bilip bilmedigi şey hakkında konusuyor :D sinir ettiler :D beni sabahtan beri :D ne kadar cahil adam var piyasada :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

arkadaşlar millet ne kadar cahil arkadaşlar ybr alıcagımı bilyiorlar gelmişler diyorki ybr yi sakın alma dedi niye dedim dedi onlar çin malı dedi altındaki motorda mondial 125 dedimki senin altındaki motor ney ? dedim çin malı ama olsun sakın alma dedi niye dedim hiç ybr ye bindin mi dedim yok dedi ama biliyorum dedi niye peki dedim söyle almicam senin dedigin motoru alıcam dedim şöyle bi düşündü görüşünü iyi degil dedi bende dedimki sen o motoru hiç gördün mü inceledinmi dedim yok dedi eee nerde gördün dedim nette fotolarını gördüm dedi ya bi ... git dedim git incele gör motoru dedim özelliklerini ögren öyle barikonuş dedim millet ne kadar cahil yaa bilip bilmedigi şey hakkında konusuyor :D sinir ettiler :D beni sabahtan beri :D ne kadar cahil adam var piyasada :-)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    essek çok bu memlekette..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    :-) kesinlikle haklsıın

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    essek çok bu memlekette..
    hatta oğulları daha çok
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 model gri renk 1800km de 3400tl ye yeni bir ybr aldım kapalı garaj motoru plaka takılan pilastik kuyruk kırılmış sadece onun dışında bir sıkıntısı yok 26 litrelik kappa çanta var üzerinde bir kaç güne foto atarım .......sizce nasıl fiyat hadi fiyat incelemesi başlasın.............................

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

genel bir bakıma sokacağım ....neler önerirsiniz.....
    103 hp

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 model gri renk 1800km de 3400tl ye yeni bir ybr aldım kapalı garaj motoru plaka takılan pilastik kuyruk kırılmış sadece onun dışında bir sıkıntısı yok 26 litrelik kappa çanta var üzerinde bir kaç güne foto atarım .......sizce nasıl fiyat hadi fiyat incelemesi başlasın.............................

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

kırılan kuyruğun fiyatı neymiş öğrendinmi almadan önce ve niye 1800 Km de satar bu adam bu motoru niye aldıki niye satıyo mazereti neymiş sordunmu???

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

genel bakımla kastın??? ne sen ne aldığının farkındamısın ??? zaten motor 1800 Km de diyorsun ikinci bakım 3000 de ondada sadece yağ değişip zincir geriliyor boşluk varsa o kadar YBR bu boru değil CBF olsa neyse bakım okeyde

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

YBR ye bakıma başlaman için ooooooo şöyle bi 70-80 bin bi devir bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

şöyle bir paşabahçeye doğru bi uzadım döndüm geldim eve aşağısı cıvılcıvıl ama yanımda arkadaş oılmayınca nereye gideceğimi şaşırıyorum dönüp eve geliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

durmuş bende bi kurye lik işimi bulsam neyapsam ya böylede çekilmiyo YBR karşımda güneşte pırıl pırıl parlıyo ve ben evde bilgisayar başında pinekliyorum alooooooooooooooooooooo

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

anlaşıldı bu güzel havada benden başka ...... yok bende başka topiklere gideyim bakarsın cbf yi bombalarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

BU NASIL GİRMİŞ BURAYA YAAAhttp://www.youtube.com/watch?v=2FVlY...eature=related

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben otogardayım abi hatunumu almaya geldim bide ona kask aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:31 ----------

istersen anadolu yakasında bakayım sana kuryelik isi..bi iste bu aralar yağmur var nisan çıktıktan sonra hep güneş kazancı da cabası gezdiğin de

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:34 ----------

ben senin yerinde olsam çalışırım abi..temiz aylık 1lira ayırırsın kenara..4 ayda bi ybr daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:36 ----------

hayırlı olsun güle güle kullan..

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ay merkezden ilçeye gitmek için almış ybr yi daha sonra motordan sıkılmış garaja bırakmış....motor çok temiz sıfır gibi.... yorumlar için teşekkürler şimdiden........
    103 hp

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    kask güzel hayırlı olsun güle güle kullan

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a ybr team.... Durmuş kaskın güzelmiş moruk... Şenol abi bit pzarı olduğunu biliyordum ama hiç gitmemiştim... Öğrenip sana dömerim

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155

hayirli olsun bence gayet ii almissin memleketimde iki tane buldum biri 10000km dedi fis cikti baktim 38bin ii de fiyati 2500tl
    digeri hakikaten guzeldi 2004 ama kiz gibi 16700km de tuttu oda 2750tl dedi keske bende bulsam oyle bitane allah kaza bela vermesin

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    @durmuş kaskın hayırlı olsun beğendim,bende hatuna düşünüyorum bakalım.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abi düşüncemdeki görüntüye çok yakın bu şekilde kullanmak istiyorum.
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    teşekkür ederim arkadaşlar..kaskın görüntüsünü beğeniyordum zaten bugün hatunuma aldım onu..siyah vizor de takıcam..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadaşlar..kaskın görüntüsünü beğeniyordum zaten bugün hatunuma aldım onu..siyah vizor de takıcam..
    siyah vizör haaa çakal etrafı nereye baktığını görmesin diye dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a ybr team.... Durmuş kaskın güzelmiş moruk... Şenol abi bit pzarı olduğunu biliyordum ama hiç gitmemiştim... Öğrenip sana dömerim
    naparsın naaparsın tövbe tövbe ben vazgeçtim ya şaka biyana ne günü ve neredeymiş

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah vizör haaa çakal etrafı nereye baktığını görmesin diye dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

naparsın naaparsın tövbe tövbe ben vazgeçtim ya şaka biyana ne günü ve neredeymiş
    hahah abi '' dönerim '' yazmaya çalışmıştım .. farklı olmuş
    tamam abi en kısa zamanda öğrenirim.. bu hafta motorlarla gezemedik haftaya bi rota çizeriz

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

Gençlik bizim koltuğu oto döşemecisi 1. sınıf kalitede ne kadara kaplar.. bilgisi olan var mı..
    kedi mevzusu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler