Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kılıbik panpam benim hem ben milli olalı yıllar oluyo kanka apaçi olalı da öyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:15 ----------

koray sen kaynananı sevmiyon galiba bulaşma olum bana bak boxerla oturuyorum elbiseleri kurutmaya attırdım ıslanınca benden ağır oldular

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:17 ----------

sayko sen ne içiyorsun canım? lsd mı kullanıyorsun yoksa tüp bally mı?
    panpiş allah sana akıl fikir versin...
    sen ingilizce öğretmeni, sen diplomalı apaçi, git kuryelik yap...
    ulen oğlum özel sektöre bile başvursan seni havada kaparlar.. ne işin var kuryelikle...
    apaçiliği zaten kendi motorundada yaparsın sıkıntı yok.. ufo öyle diyordu

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

Bu hafta yağşlı hava ,yarın çalışıyorum ....
    Bu hafta sektirdik geziyi.. neyse haftaya kaldı .. şenol abininde işi vardı zaten..
    Pzar günü PELUŞ gezebilecek mi bakem ... o da yan yattı ,çamura battı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    askerlik yapmadım olum askerlik ağustos tecilli benim ondan doğru düzgün bi iş bulamadım..polisliği kazandım tam askere gidecektim polislik işleri olurken poşet olur gelirim dedim aradan çıksın geçen ekimde polis adaylarına sınavı girip kazanan herkese geçici terhis belgesi verdiler gitmeden askere..askerde olanları da geri gönderdiler..bana da öyle kaçtı mevzu..boş koy karışık yani..ben askerliği yapıp geleyım sen panpanı o zaman gör uçak olacak uçak

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:37 ----------

haftaya şenol abi güzel bi rota çizsin çatlar patlarız sen rahat ol panpiş..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler iyi akşamlar hava sağnak yağışlı 100ü geçmeyin diyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    dürümdöner polislige kaç puanla girdin acaba? :-)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dürümdöner polislige kaç puanla girdin acaba? :-)
    canım benim ben 4 yıllık lisans mezunluğu sonunda pomeme başvurdum kazandım kpss sınav puanınla basvuruyorsun 3 aşamalı sınavlarına giriyorsun 3unu de hem kazanıp hem de belli bi puani var onu geçersen öğrenci adayı olmaya hak kazanıyorsun..sonrasında sağlık ve güvenlik soruşturmalari başlıyor ıvır zıvır..yani sen önce üniversite oku bitir ondan sonra pomeme başvur

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    :-) anladım :D aga bakalım nasip ya ne olucak bakıcaz o zamnda ilk hedefim ybr :-)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    canım benim ben 4 yıllık lisans mezunluğu sonunda pomeme başvurdum kazandım kpss sınav puanınla basvuruyorsun 3 aşamalı sınavlarına giriyorsun 3unu de hem kazanıp hem de belli bi puani var onu geçersen öğrenci adayı olmaya hak kazanıyorsun..sonrasında sağlık ve güvenlik soruşturmalari başlıyor ıvır zıvır..yani sen önce üniversite oku bitir ondan sonra pomeme başvur
    durmuş abi pomeme ne zaman baş vurabiliyorsun ve kpss den kaç almak gerek en aşağıya
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    @tavukdürüm
    Magic mushroom (zehirli mantar) var bende pragdan getirmiştim şifa niyetine doğrayıp doğrayıp yiyorum kafam estikçe bilen bilir evin içinde yüzmeye çalışırsınız,pilot olur rossiyle kapışırsınız yedikten sonra saykodelik halisülasyonlar falan görürsünüz
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tavukdürüm
    Magic mushroom (zehirli mantar) var bende pragdan getirmiştim şifa niyetine doğrayıp doğrayıp yiyorum kafam estikçe bilen bilir evin içinde yüzmeye çalışırsınız,pilot olur rossiyle kapışırsınız yedikten sonra saykodelik halisülasyonlar falan görürsünüz
    fazla mantar cırcır yapar ama haberin olsun..sen youtüpten infected mushrooms aç da bi sayko dinle kendine gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş abi pomeme ne zaman baş vurabiliyorsun ve kpss den kaç almak gerek en aşağıya
    emniyet genel müdürlüğünun sitesini kontrol et ordan yayınlıyorlar..her yıl da taban puan değişiyor fatihim

Motosikleti
    fazla mantar cırcır yapar ama haberin olsun..sen youtüpten infected mushrooms aç da bi sayko dinle kendine gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

emniyet genel müdürlüğünun sitesini kontrol et ordan yayınlıyorlar..her yıl da taban puan değişiyor fatihim
    tamam abi teşekkür ederim bu sene bitiyorda okul inş. bizde bir yerlere girmemiz gerek artık araştırma yapıyorum :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar eğimli yolda 135 km/h hız yaptım.direksiyon titremeye başladı.3,5 attım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğimli yolda 135 km/h hız yaptım.direksiyon titremeye başladı.3,5 attım
    motor hafif olduğu için 120 dahi çok tehlikeli bide yandan rüzgar esse seni o zaman 5,5 atarken görürüz o yüzden dikkatli ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

tamam abi teşekkür ederim bu sene bitiyorda okul inş. bizde bir yerlere girmemiz gerek artık araştırma yapıyorum :D
    insallah abicim ama pmyo ya girmek daha kolay liseden sonra 2 yıl yatılı daha kolay kazanması girmesi..pomem de hem kpss yüksek olacak hem özel sınavlardan yüksek alıcan yani şansın azalıyo çünkü 80le atanamayan öğretmenler bile başvuruyor..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulem ekmek arası , topiğe çadır mı kurdun ... bu ne şiddet bu celal...
    ne zman baksam sen buradasın.. haftaya gezi planında senide istiyorum..
    eğer yok şöyle yok böyle dersen ben oraya gelecem.. haftaya pazar kendini hazırla kanka...
    tam 8 gün önceden söylüyorum..

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    İyi akşamlar Ybr'ciler.. Uzun süren araştırmalarımdan sonra Ybr almaya karar verdim. Ehliyetimi alır almaz umarım ilk motorum Ybr olacak. Özellikle yakıtı tam bana göre. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum, çok fazla sayfa olduğu için daha önce bu konu konuşuldu mu bilmiyorum o yüzden konusu geçtiyse affola. Ybr'nin sade şeklini pek sevmiyorum. Ama bu tarz her motora büyük çantaları yakıştırmışımdır. Anlatmak istediğim kurye çantası gibi görünmesinde biraz kaliteli sağlam şeyler olsun. Arkada, sağda, solda öyle bir motorum olsun istiyorum. Eğer anlatabildiysem bana bu konuda biraz yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar..
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer yok şöyle yok böyle dersen ben oraya gelecem.. haftaya pazar kendini hazırla kanka...
    işim gücüm yok kanka napim? iş desen Allah a çok çok şükürler..Aşk desen hatundan da Allah razı olsun..hem engin bilgilerimi paylaşıyorum burada kısmette varsa gelirim kanka niye gelmiyım ama hiç benzın stoğu yapamadım bu hafta hep gezdim gerçi depo silme dolu

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Alıntı CankutKaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Ybr'ciler.. Uzun süren araştırmalarımdan sonra Ybr almaya karar verdim. Ehliyetimi alır almaz umarım ilk motorum Ybr olacak. Özellikle yakıtı tam bana göre. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum, çok fazla sayfa olduğu için daha önce bu konu konuşuldu mu bilmiyorum o yüzden konusu geçtiyse affola. Ybr'nin sade şeklini pek sevmiyorum. Ama bu tarz her motora büyük çantaları yakıştırmışımdır. Anlatmak istediğim kurye çantası gibi görünmesinde biraz kaliteli sağlam şeyler olsun. Arkada, sağda, solda öyle bir motorum olsun istiyorum. Eğer anlatabildiysem bana bu konuda biraz yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar..
    şenol abinın enduronun resimlerine bakmalısın forumu biraz kurcala hatta baştan başla okumaya..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam senin gibi patateshane çavuşu değil abisi amele gibin çalışmıyor motor tepesinde aya'larına göre takılıyor
    çalış seninde olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    kardeş kpss ye iyi çalış ben 90 kpss puanı ile infaz koruma memuru oldum (üniv.mezunuyum)

Motosikleti
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kpss ye iyi çalış ben 90 kpss puanı ile infaz koruma memuru oldum (üniv.mezunuyum)
    maşallah ben de başvurmuştum bu sene ama 74,2 puanım vardı çalışmamıştım pek baraj 74,7 ile kaldı giremedik 0,5 puanla 0,5 puan arasında 16 kişi vardı :D

bu sene tekrar gideceğim inş. hayırlısı

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    maşallah ben de başvurmuştum bu sene ama 74,2 puanım vardı çalışmamıştım pek baraj 74,7 ile kaldı giremedik 0,5 puanla 0,5 puan arasında 16 kişi vardı :D

bu sene tekrar gideceğim inş. hayırlısı
    sizin orda baraj düşükmüş bizim burda son alımlarda baraj 82 idi ama sen iyi çalış (kardeş tavsiyesi)

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı CankutKaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bişeymi düşünüyorsun
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler