Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha ybr esd 125
    arkadaşlar motor açılanana kadar km ne yakar bu ybr, birde kaç binn devirde kullanmak lazım şimdiden hepinize teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bu da xenonla ilgili video bir önceki kötü çıkmıştı.http://youtu.be/K7blfGbb5J8
    buda geceleyin motorun karanlıktaki görüntüsü heralde bundan ötesi de olmaz varmı içinizde geceleyin hiç aydınlatması olmadığı halde böyle ışıl ışıl yanan!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı ilksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor açılanana kadar km ne yakar bu ybr, birde kaç binn devirde kullanmak lazım şimdiden hepinize teşekkür ederim
    ilk bin kilometreye kadar devir saatin 5000 i geçemesin ve ara ara 6000 yaptır ama böyle 30 saniye falan 1000 bakımdan sonra da 7500 ü geçme ve ara ara 8500 yap 1 dakka gibi ki sağır açılmasın motor dikkat ettiysen kilometre vermedim herkezin aksine burada önemli olan motor ise kilometreyle işimiz olmaz işimiz devirle 2000 kilometreden sonra ise ver verebildiğin kadar fazla ısıtmamak şartı ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

benzinine gelince ben mayıs 2011 de aldım motoru ve temmuzda uzun yolum vardı ve ilk 1000 devirip bakım yaptırıp yola çıkmam gerekiyordu ilk zamanlarda düşük devir düşük vites kullandığın için birazcık fazla yakabilir ama uzun yolda depoyu fulledim ve 1200 kilometredeyken yola çıktım tripi sıfırlamıştım yedek depo hariç 510 kilometre yol yaptım bu 550 de olabilirdi ama ilk heves yolda 100-110 bastım yalanyok o yüzden biraz fazla yaktı ve ozaman ön dişli 16 değildi 14 vardı
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    260 km yol yaptım. çeyrek depodan az benzin gösteriyor.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    cemaat yorum yok noooldu sustunuz tabii siz hep gündüz gördünüz dimi motoru heheheheee ben gecelerin adamıyım scooterde aynı şekilde artık YBR de aynı şekilde beni geceleyin görmeyecek şöförün ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

ben birazdan iptal olacağım muhteşem yüzyıl başlayacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

pazar akşamı star tvde çılgın motorcular diye bir film var kaçırmayın derim
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    abi vallahi gene görmedim der. başıma geldi oradan biliyorum. xenon açık, sisler açık. işin başka yönü; müzik de açık.

önüme kırdı biri.

kornaya öyle abanıp öyle küfür ediyorum ki; motosiklet üstünde delirdim motoru tekmeliyorum hızla giderken. en de önüne kırdım idurdurdum adamı. kör müsün ulan sen diye kapı dıreklerini tokatlıyorum.

adam sadece görmedim seni dedi. eminim kör noktada değildim adamın bana baktığını da gördüm.

durdum motora baktım. şunu mu görmedin dedim. senin bana baktığını da gördüm dedim. tam adamı indirip döveceğim kapıyı kitlemiş o ara. ama nasıl bağırıyorum. sonrasında etraftan toplandılar. "kardeş yoluna git boşver"ler...

şu mümessiller yok mu... hadi beni kurye zannedip üstüme sürdün. hadi bunu bile kabullenelim görmedim ne ya??

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    allahtan bana rastlamıyor öylesi ben okadar sabırlı olamam ama zaten öyle birşeye de ben müsaade etmem ben motor kullanırken bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi olasılık hesapları yapıyorum o yüzden istisnai durumlar ötesinde büyük konuşmayayım ama öyle bir duruma düşmem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahtan bana rastlamıyor öylesi ben okadar sabırlı olamam ama zaten öyle birşeye de ben müsaade etmem ben motor kullanırken bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi olasılık hesapları yapıyorum o yüzden istisnai durumlar ötesinde büyük konuşmayayım ama öyle bir duruma düşmem...
    ben motoru aldım ertesi günü kornayı değiştirdim scooterde kullandığım kornadan taktırdım çifti 30 tl resimlerde dikkat ettiysen görmüşündür korna önemli motor kornası kullanırsan seni motor araba kornası kullanırsan seni araba zannederler anlata bildimmi...yanyoldan çıkıyor adam bi korna araba zannediyor zınk kalıyor zaten mercedes kornası bu daha da tırsıyorlar pahallı araba yaaa.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    geçen hafta fuardan almış olduğum esd farıma arkadaşlarım vasıtasıyla mercedes araçtan çıkma bi xenon motorlu mercek takıldı.Henüz aracıma takıp denemedim ama görsel olarak harika oldu.Henüz alamadığım için resimlerini koyamadım. Farı fuardan 50 tl ye.bi xenon motorlu mercek , far tasına yerleştirme , d2s xenon lamba ve h4 ten d2s e dönüştürücü fiş ,far içi boyama ve farı kapatma 100 tl.Toplamda 150 tl.Görsel olarak muhteşem diyebilirim ....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler iyi geceler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alooooo bu kadar adam var kimsenin sesi çıkmıyor ondan sonrada şenol abiyi kim küstürdü diyorsunuz vallaha girmicam haaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta fuardan almış olduğum esd farıma arkadaşlarım vasıtasıyla mercedes araçtan çıkma bi xenon motorlu mercek takıldı.Henüz aracıma takıp denemedim ama görsel olarak harika oldu.Henüz alamadığım için resimlerini koyamadım. Farı fuardan 50 tl ye.bi xenon motorlu mercek , far tasına yerleştirme , d2s xenon lamba ve h4 ten d2s e dönüştürücü fiş ,far içi boyama ve farı kapatma 100 tl.Toplamda 150 tl.Görsel olarak muhteşem diyebilirim ....
    hayırlı olsun bide resim atta bakalım belki gaza geliriz fatih sanada iyi geceler...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şenol kaçmak için yer arıyorsun ama kaçmak için değil girmek için bahane ara bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    allah bulaştırmasın. eğer dışarı çıksaydı yumruklayarak adamı öldürebilirdim o derece zıvanadan çıkmıştım.

abi bir de yeni bir şey farkettim, mesela 30-40 ile gidiyorum, debriyaja bastığımda ayaklıklara periyodik olmayan bir şekilde tık tık bir şey vuruyor sebebi ne olabilir? sanki boş vites dişlisinden geliyor gibi

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    biraz geride bir yazı yazmıştım ötv idi honda fabrikasıydı falan alın okuyun ne kadar üzücü bir olay yerinde olmak istemezdim http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-hikayesi.html

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz geride bir yazı yazmıştım ötv idi honda fabrikasıydı falan alın okuyun ne kadar üzücü bir olay yerinde olmak istemezdim http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-hikayesi.html
    abi ayaklarda oluşan tıkırtı gibi şey için ne diyorsun sizde de var mı?

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ayaklarda oluşan tıkırtı gibi şey için ne diyorsun sizde de var mı?
    Rolantide mi oluyor ?
    Rolantideyse genelde motor soğuksa haliyle düşük rolantide çalışıyor o ara titreme oluyor motor ısındıkça rolanti yükselip daha düzenli çalışınca bahsettiğin durum ortadan kalkıyoru sanırım.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolantide mi oluyor ?
    Rolantideyse genelde motor soğuksa haliyle düşük rolantide çalışıyor o ara titreme oluyor motor ısındıkça rolanti yükselip daha düzenli çalışınca bahsettiğin durum ortadan kalkıyoru sanırım.
    yok, yolda giderken mesela 40la gidiyorum. debriyaja basıyorum, o sıra tık tık ayağıma vuruyor. hafif ve belli belirsiz. debriyaj mı ayırmıyor acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    maximil debriyajı bi ayarla ve de zincir çok gergin olunca da tik tik vuruyor özellikle sol pege..eğer düzelmezse sat al bi cbf..

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    benim iş yılan hikayesine döndü direksiyon gelmiş yeri tutmuyor tırtıkları felan orjinal gidonu ezdirecem öyle indirecem sıkıldım uğraşmaktan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bunları taksam motora yakışır mı acaba?

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76347717/detay
    abiler bu motor nasıl sizce bu fiyata iyi değil mi anlayan birine gösterip almayı düşünüyorum

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    bu motoru sanki burda gördüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler