Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 2 kişi daha iyi daha rahat.. ama aralarında tek kişi kullanımda ne sürat nede çabukluk farkı yok... sorunsuz bir motor istiyorsan ybr ,malzeme kalitesi diyorsan ybr ... cbf biraz daha fazla yıpranır..malzeme kalitesi pek iyi değil..
    ulen gene cbf ye bok atmışsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen gene cbf ye bok atmışsın
    kanka biliyosun .. biz ybr ciyiz.. ama rahmani olarak yorum yap dersen cbf rahat ybr kalite.. ha şu anlama gelmesin ybr rahat değil.. bi fark yok koltuk biraz ince

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zor bir iş değil bi reklamcıya gir ellerinde her renk folyo var uygun renk al güzelce temizle yapıştır üstüne fönle ısıtarak da yumuşatıp yapıştır çok kolay bir iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:36 ----------

sis monte edeceğim motora gençler ve colormatık rengin güzelliği ortada ve motorun rengiyle de uyumlu : ) son olarak da ybrnin en ufak düşmede eğilen gidonuna da çözüm buldum hahaha http://c1202.hizliresim.com/u/9/2krlz.jpg http://e1202.hizliresim.com/u/9/2ks4j.jpg http://c1202.hizliresim.com/u/9/2ks6b.jpg
    sislerde güzelmiş ha.. . eşini nerden bulacaksın

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

ulen ne biçim topik burası kimse yok.. k..çı kırık teneke motorlarınız var ,bide topiğe yazı yazmaya üşeniyonuz..
    bisikletçiler sizi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka herkez başka şeylerle uğraşıyor mesela ben film bakıyorum tavsiyen varmı? ekşın olsa iyi olur

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    cehennem meleklerini izle eğer izlemediysen boşa yaşıyorsun

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    kanka herkez başka şeylerle uğraşıyor mesela ben film bakıyorum tavsiyen varmı? ekşın olsa iyi olur
    Gökyüzündeki Tehlike Skyline,melekler şeytanlar ,kutup patlaması ,bulabilirsen bunu izle THE TİME MACHİNE,G.I.JOE, Korku Kapanı 1.2.3., yetermi bende kaç cd çantası film var biliyormusun
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökyüzündeki Tehlike Skyline,melekler şeytanlar ,kutup patlaması ,bulabilirsen bunu izle THE TİME MACHİNE,G.I.JOE, Korku Kapanı 1.2.3., yetermi bende kaç cd çantası film var biliyormusun
    şenol abi nerelerdesin yaw..
    senle tekirdağ köftesi yemeye gidelim mi bu ay içinde havaların güzel olduğu bi gün

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    nereden indiriyorsun filmi???

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

bugün perşembe yarın cuma olduğu için ben banyo yapıyorum sonrada kurtlar vadisi var yani ben ikigün iptalim çarşamba ve perşembe akşamı, tekir dağamı gideriz yeterki sen iste
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    nereden indiriyorsun filmi???

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

bugün perşembe yarın cuma olduğu için ben banyo yapıyorum sonrada kurtlar vadisi var yani ben ikigün iptalim çarşamba ve perşembe akşamı, tekir dağamı gideriz yeterki sen iste
    abanta gelmiyon... bide oraya nisandan önce gidilmez..
    tekirdağda bi köfte yiyip gelelim ne dersin

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hava sapıttı dışarda kar 10 santimi buldu demin baktım bişey yoktu ve gökyüzünde ay seçiliyo lapa lapa kar yağıyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

ben sana gelmem demedimki hava güzel olsun atlayıp gelirim dedim sonra sen dedin oraya geleyim sahilde çay içeriz dedin şimdide tekirdağa gidelim diyorsun bakalım yarın nereye gideceğiz merak ettim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hava sapıttı dışarda kar 10 santimi buldu demin baktım bişey yoktu ve gökyüzünde ay seçiliyo lapa lapa kar yağıyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

ben sana gelmem demedimki hava güzel olsun atlayıp gelirim dedim sonra sen dedin oraya geleyim sahilde çay içeriz dedin şimdide tekirdağa gidelim diyorsun bakalım yarın nereye gideceğiz merak ettim
    abi motora binemiyoruz..biraz yol yapmak istiyorum..haritadan bakıyorum..en ideal bana tekirdağ gibi geldi...tekirdağın köfteside meşhur onuda mideye indirip geliriz.. ohh mükemmel olur.. senin yanına gelmeye ne var.. ilk fırsatta oradayım ..ben hava durumunu takip ediyorum.. haber ederim sana

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bu arada sen zenon işini kovala o resmini koyduğun varya adam başı 87 tl dediğin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

senin sisler ne oldu en sonunda bensana yapacağım benim yaptığım teklilerden

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bu arada sen zenon işini kovala o resmini koyduğun varya adam başı 87 tl dediğin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

senin sisler ne oldu en sonunda bensana yapacağım benim yaptığım teklilerden
    xenon işini o zman ben tam kapsamlı araştırayım birlikte alalım..
    sis işini bekliyorum bugün yine mail attım yapıyorum diyor bakalım ne olacak bekliyorum

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    gözüm altın kakmamı yapıyormuş bune ya ya başka işivar seni sallıyo yada yada yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

allah allah gökyüzü sapsarı oldu neredeyse gündüz gibi hani böyle olimpiyat stadının etrafı aşırı ışktan nasıl olursa gökyüzü öyle şuan

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    adamın attığı mail bu

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bide teknik öğretmen bu okulda eğitim görevlisiyse o yüzden vakit buldukça yapabiliyordur..ondan gecikir bizim gibi boş değilki...

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    @F54 - Şimdi 'Torque (Hız Tutkunları) diye bi motosikletli film izledim,Hızlı ve Öfkelinin Motosiklet versiyonu,ekşın çok ama grafik kalitesi yok malum 2004 filmi.İzlemeyenlere tavsiye ederim Güzel film..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    http://img191.imageshack.us/img191/5987/hpim0377h.jpg
    http://img716.imageshack.us/img716/8567/hpim0378g.jpg şuan beykoz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @F54 - Şimdi 'Torque (Hız Tutkunları) diye bi motosikletli film izledim,Hızlı ve Öfkelinin Motosiklet versiyonu,ekşın çok ama grafik kalitesi yok malum 2004 filmi.İzlemeyenlere tavsiye ederim Güzel film..
    yooo bendeki güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

hadi iyi geceler ybr camiası ben kaçar bakalım yarın cumaya nasıl gideceğiz bu karda ???

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler tavsiyeler için tşk şenol abi ben film indirmiyorum siteden seyrediyorum filmifull izle diye bi site güzel kalite görüntü var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    motorcular uyumayin tam motora binilecek hava var istanbulda : )

denyzmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    :D ne güzel kar yağmış yahu. oynanır ne güzel onla (bkz. kar gören izmirli)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler