Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olur korayim çok güzel oluyor hem de ama fiyatlar yüksek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur korayim çok güzel oluyor hem de ama fiyatlar yüksek..http://c1202.hizliresim.com/u/9/2kn5f.jpg
    durmuş , ula bu senmisin?...
    havalar soğuk motora binemiyon ,ata mı biniyon

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    tamamdır sonunda resim yükleyecek bi site buldum çok mutluyum hahahaha bu da benim at... hahaha : )

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    vayyy çok güzel.. allah kaza bela vermesin..camını çok beğendim.. nasıl yaptın onu ne o?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş , ula bu senmisin?...
    havalar soğuk motora binemiyon ,ata mı biniyon
    korayim at ne ki : ) ne bulsam ona binerim : ) bu da uçan deve : )

denyzmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    pek guzelmis atiniz aman nazar degmesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    deniz eyvallah sağol dostum..he korayim ön cam çizilmesin die karbon folyo kapladım farın parlak yerlerine de kapladım bu da canımın sıkıldığı bir gün yaptığım çizilmesin die egzos üstü kaplamam

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    deniz eyvallah sağol dostum..he korayim ön cam çizilmesin die karbon folyo kapladım farın parlak yerlerine de kapladım http://e1202.hizliresim.com/u/9/2knph.jpg bu da canımın sıkıldığı bir gün yaptığım çizilmesin die egzos üstü kaplamam http://c1202.hizliresim.com/u/9/2knsw.jpg
    süper olmuş valla helal olsun.. bize göre depo üstü çanta var mı? bulamadım da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben motora biseyler yapıp duruyorum hevesimi aldım mı söküyorum moruk sana da yaparız kolay iş folyoya ve fön makinesine bakıyo : ) depo üstü çantaların en ucuzu 60tan başlıyo moruk gereksiz pahalılar bulursam sana link atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:26 ----------

korayim bu da küçüklüğüm : ) biz motor aşkıyla büyüdük : ) : ) YOKLUĞUN GÖZÜ KÖR OLSUN..!!! RABBIM KIMSEYI DÜŞÜRMESIN..!!!

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    valla arkadaşlar ne güzel motorlarınıza birşeyler yapıyorsunuz parasızlığın gözü kör olsun maddiyatı düzeltir düzeltmez bende birşeyler yapacam motora
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben motora biseyler yapıp duruyorum hevesimi aldım mı söküyorum moruk sana da yaparız kolay iş folyoya ve fön makinesine bakıyo : ) depo üstü çantaların en ucuzu 60tan başlıyo moruk gereksiz pahalılar bulursam sana link atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:26 ----------

korayim bu da küçüklüğüm : ) biz motor aşkıyla büyüdük : ) : ) http://c1202.hizliresim.com/u/9/2kp6v.jpg YOKLUĞUN GÖZÜ KÖR OLSUN..!!! RABBIM KIMSEYI DÜŞÜRMESIN..!!!
    haha foto güzelmiş.. yavrucak şimdiden belli etmiş motorcu olacağını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray bak yavru fz mı nerde yatırıyorum : ) bunlarda benim küçüklük resimlerim.. sıfır mz almaya gitmiştik edirneye yıl 1992

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    yuh beya sadece c.tesi günü hava ii salı yine kar geliyo diğer günler yağmur yok ağa biz bu motoru yanlış zamanda aldık galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

ahanda sana depo üstü çanta bakta yutkun http://www.motomaxonlineshop.com/mai....asp?cat_ID=85

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

sırt çantası neyine yetmiyo para dürtüyo heral bide benzin alırken sökme derdi var ...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

denyzmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    deniz eyvallah sağol dostum..he korayim ön cam çizilmesin die karbon folyo kapladım farın parlak yerlerine de kapladım http://e1202.hizliresim.com/u/9/2knph.jpg bu da canımın sıkıldığı bir gün yaptığım çizilmesin die egzos üstü kaplamam http://c1202.hizliresim.com/u/9/2knsw.jpg
    o kaplamalar nasıl olur ki kaplama olduğu belli oluyor mu benim motorun ilk sahibi egzoz korumasının küçük olan kısmını çizmiş üstüne de bi motorcu stickerı yapıştırmış iyi güzel dedik aldık çıkardım stickerı altında 1cm kadar çizik var :(. etiketi sökmek istiyorum ama üstüne gri renkte bir folyo kaplama yapsam belli olur mu diğer parçaya göre renk farkı anlaşılır mı zor bir işlem midir birazcık bilgi verebilir misin bana bu konuda durmuş bey

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı denyzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kaplamalar nasıl olur ki kaplama olduğu belli oluyor mu benim motorun ilk sahibi egzoz korumasının küçük olan kısmını çizmiş üstüne de bi motorcu stickerı yapıştırmış iyi güzel dedik aldık çıkardım stickerı altında 1cm kadar çizik var :(. etiketi sökmek istiyorum ama üstüne gri renkte bir folyo kaplama yapsam belli olur mu diğer parçaya göre renk farkı anlaşılır mı zor bir işlem midir birazcık bilgi verebilir misin bana bu konuda durmuş bey
    zor bir iş değil bi reklamcıya gir ellerinde her renk folyo var uygun renk al güzelce temizle yapıştır üstüne fönle ısıtarak da yumuşatıp yapıştır çok kolay bir iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:36 ----------

sis monte edeceğim motora gençler ve colormatık rengin güzelliği ortada ve motorun rengiyle de uyumlu : ) son olarak da ybrnin en ufak düşmede eğilen gidonuna da çözüm buldum hahaha
    denyzmir bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    iyi hoşta o parça yandan darbelerde etkili olur ya benim gibi önden darbe alıp hem içe hem arkaya yatarsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

sisler kaç watt colormatik diye aküyü colormatik yapma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben onu yandan darbeleri hesaba katarak monte ettim hem üzerine telefonumu monte edebileceğım abi sisi de takmayacağım bir tane daha yok elimde olsaydı koruma demirine monte edecektım sisi öncekı motoruma takmıştım aküde sorun olmuyor wattini bilmiyorum merak edip de bakmadım açıkçasi simetrik olarak far grenajinin altına oturtamadım o nedenle iptal oldu bi tane daha bulursam sağ sol olarak takacağım

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha foto güzelmiş.. yavrucak şimdiden belli etmiş motorcu olacağını
    abi sana birşey sorucam senin cbf varmış herhalde eskiden tek kişi kullanımda nasıl ybr ile karşılaştırınca performans farkı çok mu ben ybr yi 2 kişi kullandım tek kişi kulllanma fırsatım olmadı biraz yardımcı olursan çok makbule geçer...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana birşey sorucam senin cbf varmış herhalde eskiden tek kişi kullanımda nasıl ybr ile karşılaştırınca performans farkı çok mu ben ybr yi 2 kişi kullandım tek kişi kulllanma fırsatım olmadı biraz yardımcı olursan çok makbule geçer...
    cbf 2 kişi daha iyi daha rahat.. ama aralarında tek kişi kullanımda ne sürat nede çabukluk farkı yok... sorunsuz bir motor istiyorsan ybr ,malzeme kalitesi diyorsan ybr ... cbf biraz daha fazla yıpranır..malzeme kalitesi pek iyi değil..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler