Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    maxi sen daha önceden daha değişik bi motor kullandığın için şimdi de vucüd bu oturuş şekline alışana kadar elbette biraz sıkıntı olur ideal devir olarakta ben 5000 ile 7500 devir arasında kullanıyorum şehir içi böyle şehirler arası ise biraz daha yüksek devir yaptırıyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    maxi 97 ben motorumu mayısta aldım 2011 7000 km devirdi ve o kuyruk sokumu sorunu bendede hala var alışamadı bizim paket hala YBR ye

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray motoru baştan imal edecek yakında ondan korkarım
    herkese günaydın...
    kankam kendi çapımızda takılıyoruz işte..uğraşmak hoşuma gidiyor..yaptığım hiç bir şeyde apacilik yok..

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha ya mail atacağım..
    mt ybr topiğine gelin de bakın...
    koray ve ghostcorc nikli arkadaşları bünyenizde tasarımcı olarak çalıştırın...
    aman kankam haber verme sakın...
    valla motorları altımızdan alırlar.. ferrari + lpg misali

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ni hahaha ben geldimmm koray sen kapa gözlerini
    abi gene neler yaptın ya..beni kalpten götürecen.. merakla bekliyorum başka neler yapacaksın bakalım... eline emeğine sağlık

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Abi led i içine nasıl taktın.. yoksa mavi park lambası mı aldın

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şu hava bi düzelse bi istanbula inebilsem ama bu ledler harika oldu önden görsellik on numara en kısa sürede sanada uygulayalım bunu şerit led kullandım 6tane mavi ama fotoğraf makinasına ışık fazla gelince bazı yerlerde adaptörün ayarını kısmak zorunda kaldım çekerken resimleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

far lambasını söktüm ledin arkası yapışkanlı ya kablosundan hafifçe içeri saldım sonra tığ ile bir ucunu sabitleyip uzun tornavida ile bastırdım sonra diğer ucunu tığla sabitleyip sonrada düzgünlüğünü kontrol edip uzun yıldız tornavidayla ledlerin üzerine basmamak şartıyla bastırarak yapıştırdım ...)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    eline sağlık abi.. çok güzel olmuş..
    irfan agada bana gösterge ile cam araasına çekik kesmiş.şablon çıkarmıştı onu yapmış..pazartesi gidip taktıracağım..cam içinde bağlayıcı bişeyler düşünmüş..
    bu adam beni sevi sevi

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şerit led bu direk 12 V.ile çalışıyor dış mekan ledi üzeri şeffaf silikon kaplı ve istersen 3 led te bir makas işareti var oradan kesip 3 ve 3 ün katları halinde kullanabiliyorsun
    http://img833.imageshack.us/img833/6456/hpim0333v.jpg
    http://img515.imageshack.us/img515/1241/hpim0334g.jpg

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben bu ledleri fara değilde topcaseye düşünüyorum arka stop ve frene bağlamak şartı ile

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şu hava bi düzelse bi istanbula inebilsem ama bu ledler harika oldu önden görsellik on numara en kısa sürede sanada uygulayalım bunu şerit led kullandım 6tane mavi ama fotoğraf makinasına ışık fazla gelince bazı yerlerde adaptörün ayarını kısmak zorunda kaldım çekerken resimleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

far lambasını söktüm ledin arkası yapışkanlı ya kablosundan hafifçe içeri saldım sonra tığ ile bir ucunu sabitleyip uzun tornavida ile bastırdım sonra diğer ucunu tığla sabitleyip sonrada düzgünlüğünü kontrol edip uzun yıldız tornavidayla ledlerin üzerine basmamak şartıyla bastırarak yapıştırdım ...)
    şenol abi far camını çıkarıp yapsaydin bir de keşke sarı zeminli led yerine beyaz zeminli ledler var onlardan kullansaydin ben 90derecelik ledler var onlardan bulabilirsem ıstanbulda farın içine komple döşemeyi düşünüyorum

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    onu bende düşünüyorumda ama orada beyaz led kullanacağım çünkü cam kırmızı nasıl olsa biliyorsun arkadaki lamba çift flamanlı birisi fren için yüksek wattlı diğeri ise düşük wattlı stop için o aynı zamanda plaka lambası olrakta kullanılıyor o yüzden beyaz led kullanıp aynı zamanda plakaya da aydınlatma vermek lazım ..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    benim şimdi ilk işim motordaki sonradan yaptığım düğmeleri orjinal bir şekilde yerleştirmek ve sis farı takmak.. sonrada led işine gireceğim..sakaryalı fatihinde yüz ifadesine bakıp hayrına motoru ona hibe edeceğim

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    arkadaslar motorumu satıyorum

tertemiz inanın nokta hata yok dıyebılırım satma sebebimide buyuk makına almam ya cross alıcam yada SS motor dusunuorum

yeni kasa mavi renk düşünen varsa irtibat numarası 0534 312 04 67

3250 olur mu 3 olur mu dıye yazmassanız sevınırım 3500 son olurudur belki karşımdaki insana göre cüzzi bi fiyat daha oynama olabılır tabi

telefon kamerasıyla çekilmiştır
    ve lastikleri 2 sıde mihelin sport lastıklerı ve yamur çamur bıle görmedı dıyebılırım 1 gun dısarıda bırakmadım garajda durmaktadır

Motosikleti
    ATOM KARINCA

İrfan aganın benim için yaptığı kontrol paneli.. ön göstergelerle cam arasına girecek çevresi komple ince fitil olacak ve rengi siyah olacak..
    toplam 6 düğme takılabilir..düğmeler sırası ile
    1- Far açma kapama
    2- sis
    3- dörtlü
    4- turbo
    5- nos
    6- kanat ve iniş takımları (bir düğme ile arada bi flaşör ve iki özellik bir arada kullanılıyor)

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    korayım geçmiş olsun sana yarım gün bilgisayarda microsoft flight simulator X oyunu yazıyorum ihmal etme oyna biraz kendine gel

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    korayım geçmiş olsun sana yarım gün bilgisayarda microsoft flight simulator X oyunu yazıyorum ihmal etme oyna biraz kendine gel
    sağol abi teşekkür ederim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankam kendi çapımızda takılıyoruz işte..uğraşmak hoşuma gidiyor..yaptığım hiç bir şeyde apacilik yok..

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

aman kankam haber verme sakın...
    valla motorları altımızdan alırlar.. ferrari + lpg misali

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

abi gene neler yaptın ya..beni kalpten götürecen.. merakla bekliyorum başka neler yapacaksın bakalım... eline emeğine sağlık
    emeğe saygı kankam...
    la eksikleri görürler işte(:

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi far camını çıkarıp yapsaydin bir de keşke sarı zeminli led yerine beyaz zeminli ledler var onlardan kullansaydin ben 90derecelik ledler var onlardan bulabilirsem ıstanbulda farın içine komple döşemeyi düşünüyorum
    iyi diyorsunda maalesef bizim farların camları pressli açılmıyor zaten sıkıntı onda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

ya millet ana sayfada ybr sıralamada aşağılara düşmüş neredesiniz tıklayın biraz ya, ben yatıyorum galiba ooo saate bak .cümleten iyigeceler yarın bari hava güzel olsada yeni ledlerimle hava atsam biraz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler