Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banstar mete neyse yarın arar sorarım.. beyler ben gene 2500 de yağı değişeyim zaten değişeli 400km oldu artık ocak sonuna kadar değişim olmaz e 8 günde 90 km en fazla 100 km yol yapıyorum da... size ii geceler
    tamam hadi iyi geceler..

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfa 1138 de benim motordaki gibi bi cam takabilirsin
    koruma demiri olmazsa olmazın olsun
    aynaları ihmal etme bende memnun değilim değiştireceğim
    bi tane topcase çok güzel olur, bizim motorlarda çok gerekli bence
    jant şeritlerin fena değil ama unnamed diye bir arkadaş var tutuncu çekmiş mükemmel duruyor
    elcikleri değiştir bunlar insanın elini nasır yapıyor
    fren ve debriyaj kolunu 2004 yamaha ybr ile değiş onlar siyah harika bir görünümü var
    xenon far takabilirsin görüş açısından.. bunlarda çok iyi ama onun havası ve yeterliliği bi başka tabiki
    lastiklerin fena durmuyor
    ayrıca gps tak lazım birşey bende arayıştayım

Motosikleti
    Yamaha r6
    mercekli xenon ayarlıyorum , biraz düşüreceğim , jant şeritlerini söktüm zaten büyük ihtimal turuncu olacak büyük ihtimal kaliperide turuncuya Boyuyacağım top case bana göre değil aynalar öyle

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mercekli xenon ayarlıyorum , biraz düşüreceğim , jant şeritlerini söktüm zaten büyük ihtimal turuncu olacak büyük ihtimal kaliperide turuncuya Boyuyacağım top case bana göre değil aynalar öyle
    kaliperler yerine arka dişliyi siyaha boya mercekli xenon sanırım düzcede yamaha servisi yapıyormuş 250-300 tl falan o yüzden benim artık yaza kaldı
    şimdi lastik almam lazım michellin marka buldum 200 tl ön arka

Motosikleti
    Yamaha r6
    baktım dediğin gibi 2004 fren debreyaj kolu siyah yarın zamanım olursa gider alır takarım elcikte aklımda kırmızı yada turuncu senin motor çok farklı durmuş o Camla :D

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Elçiklerin şöyle yumuşacık süngerli olanları var onlardan bulursam bende takmayı düşünüyorum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben 5 binde değiştir demedim değiştiren var dedim ve sorun yaşamamış ama sana tavsiyem 3 binde flan değiştir değiştirirsen en fazla motor sıhhati için iyi olur
    ben çok zorladığımdan mı bilmem 2 binde değiştirmeme rağmen zift gibi çıktı yağ hemde castrol power 1 vardı içinde ama sakin kullanımda 3 bin rahat dayanır gibi geliyor banada...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    baktım dediğin gibi 2004 fren debreyaj kolu siyah yarın zamanım olursa gider alır takarım elcikte aklımda kırmızı yada turuncu senin motor çok farklı durmuş o Camla :D
    evet hem hava kattı sanki biraz motor yükseldi hemdi rüzgardan korunuyorum

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

Alıntı lmDeathlesS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok zorladığımdan mı bilmem 2 binde değiştirmeme rağmen zift gibi çıktı yağ hemde castrol power 1 vardı içinde ama sakin kullanımda 3 bin rahat dayanır gibi geliyor banada...
    yağın temiz çıkmasından kormak gerekiyor. çünkü ozaman yağ görevini yapmamış anlamına geliyor. yağın siyah çıkması iyiye delalet

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yağın temiz çıkmasından kormak gerekiyor. çünkü ozaman yağ görevini yapmamış anlamına geliyor. yağın siyah çıkması iyiye delalet
    bunu bilmiyordum o zmn benim yağ hendini heba etmiş motor için xd çünki hem eksilmemiş hemde zifte dönmüştü değiştirdiğimde.. bana motoru aldığımda bi usta söylemişti bu ybrlere 3-5 lira fazla ver kalite yağ koy bide zamanında değiştir yağını yeter demişti..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen abinin dedği gibi siyah çıkması iyi abi temiz olsa yağ tam görevini yapamıyordur koray abinin dediği gibi birde sen zorladığın için birazda oda siyahlaştırmasına yardımcı olur çabucak
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha r6
    yamaha teknik servisinin koyduğu yağ her neyse motor boşa geçmiyordu 300 km gittikten sonra castrol koydum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    servis yamalube koyuyor..beş para etmez..neymiş yamaha mühendisleri kendi motosikletleri için üretmiş..tamamen finansal reklamlar bunlar..bende castrol kullanıyorum çok memnunum.. koy castrol dolaş dünyayı

Motosikleti
    Yamaha r6
    ne koyuyolarsa çok dandik yada bende bi sorun vardı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ne koyuyolarsa çok dandik yada bende bi sorun vardı
    motoru sıfır aldıysan belli km geçtikten sonra ayar ister bu boşa geçip geçmeme davası yağınla ilgili değil muhtemelen de ben yamalube o kadar iyi bir yağ değil diyorum..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    arkadaşlar bugün bişey farkettim.. önceleri gazı hep dibine kadar açardım motor delirirdi altımda.. ama bide sakin süreyim dedim bakalım nasıl olucak.. her zaman gidip geldiğim yolda vitesleri 6 binde değiştirmeye başladım.. motor o kadar zevk verdiki anlatamam.. bu motor düz yolda dip gazla da 100-110 yapıyo yarım gazlada yapıyor sadece o hıza ulaşma süresi uzuyor.. farkettimki motoruma boşuna eziyet ediyormuşum.. artık imana geldim diyebilirim... bide motorum gözüme batıryordu çok yakıyor diye.. umarım artık bende bir depo ile 500 küsür km yol alırım :D:D

Motosikleti
    Yamaha r6
    bütün viteslerde kesiciye düşürsen 120 yi rahat görüyor düz yolda :D

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı lmDeathlesS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün bişey farkettim.. önceleri gazı hep dibine kadar açardım motor delirirdi altımda.. ama bide sakin süreyim dedim bakalım nasıl olucak.. her zaman gidip geldiğim yolda vitesleri 6 binde değiştirmeye başladım.. motor o kadar zevk verdiki anlatamam.. bu motor düz yolda dip gazla da 100-110 yapıyo yarım gazlada yapıyor sadece o hıza ulaşma süresi uzuyor.. farkettimki motoruma boşuna eziyet ediyormuşum.. artık imana geldim diyebilirim... bide motorum gözüme batıryordu çok yakıyor diye.. umarım artık bende bir depo ile 500 küsür km yol alırım :D:D
    çok uzun süreli dip gaz vermek zarar vermez ama vites aralıklarını 5000 devirde değiştir..hem yakıttan kazan hem motorun hemen rektefiye istemesin

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    arkadaşlar herkesin cumhuriyet bayramını kutlarım...
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!!!

UFF RUDE banlandı az önceki küfürden sanırım :(

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banstar mete neyse yarın arar sorarım.. beyler ben gene 2500 de yağı değişeyim zaten değişeli 400km oldu artık ocak sonuna kadar değişim olmaz e 8 günde 90 km en fazla 100 km yol yapıyorum da... size ii geceler

Mt nin konvoy konusunda birisi ile atışıyordu fena ondan sanırım
    HONDA

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    arkadaşlar ben ayrılıyorum herkese iyi geceler ImDeathlesS seninde cumhuriyet bayramın kutlu olsun .... ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler