Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih abi bir dövüş yada yarış olacağında adamınızı ortaya sürün derler ya biz ybr tayfası olarak seni sürelim öne senin karşınada cbf in iyisi çıksın kapıştıralım galip ortaya çıksın destekci olarak biz arkandayız
    not : gerekirse doping flan veririz çaktırmadan senin canavara galip biz oluruz merak etme abi
    fatih bunlar işin şakası elbet maksat muhabbet olsun ee motorda bi sorun olmayınca insanın canı sıkılıyor böyle makara ya vuruyor işi yoksa ne yarış nede dövüşle işimiz olmaz en ii insan efendi insan dır benim için herkeze selam olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih bunlar işin şakası elbet maksat muhabbet olsun ee motorda bi sorun olmayınca insanın canı sıkılıyor böyle makara ya vuruyor işi yoksa ne yarış nede dövüşle işimiz olmaz en ii insan efendi insan dır benim için herkeze selam olsun
    abi zaten bende şakasına diyorum dediğin gibi maksat muhabbet biliyorsun bizim başkaları gibi sorunlarımız olmadığı için sadece muhabbet ediyoruz ybr topicinde başkaları çatlasın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi zaten bende şakasına diyorum dediğin gibi maksat muhabbet biliyorsun bizim başkaları gibi sorunlarımız olmadığı için sadece muhabbet ediyoruz ybr topicinde başkaları çatlasın
    motora kurşun döktürmek gerek nede olsa benzin parasından başka masrafı yok yağ diyeceksin ama oda koyduğun gibi duruyor hiç bitmiyo ki

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    esd çok güzel motor en azından cbf i düzde geçiyor
    kendinizi avutmanız güzel bişey
    aşağıdada cevap veren cbfler yaraları vardır gocunuyolardır gitsinler yağlarını kontrol etsinler ben kendi topiciğimde yazıyorum onların kinde deil demisinde biz kendi cbf150topicind ybr125 öle böle küçük yavas torksuz diyip konusmuyoruz sen gelip burda konusursan gelir başkasıda bişey söler çekemedi diyemesin hem sen almısın ybr125 arkadasım derdinneki her fırsata laf atıyosun yani derdiniz tartışmamı anlamadım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    motora kurşun döktürmek gerek nede olsa benzin parasından başka masrafı yok yağ diyeceksin ama oda koyduğun gibi duruyor hiç bitmiyo ki
    evet abi döktürmek gerek aslında nazar flan değebilir

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıdada cevap veren cbfler yaraları vardır gocunuyolardır gitsinler yağlarını kontrol etsinler ben kendi topiciğimde yazıyorum onların kinde deil demisinde biz kendi cbf150topicind ybr125 öle böle küçük yavas torksuz diyip konusmuyoruz sen gelip burda konusursan gelir başkasıda bişey söler çekemedi diyemesin hem sen almısın ybr125 arkadasım derdinneki her fırsata laf atıyosun yani derdiniz tartışmamı anlamadım
    al işte başladı bu topiç ybr değil bundan sonra cbf ybr tartışması olarak değişir yakında demedi demeyin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    valla bu ybr çok küçük yaa tork u da az baksana cbf e ybr den 2kat daha güçlü 2 kat daha hantal 2 kat daha fazla yağ yakıyor diyeceğim ama ybr yağ yakmıyor neyse bunda da cbf bizden önde ee boyu da uzun ee 2 tane de ayak marşı var zaten arka kampana sorunları nı teklemeyi falan yazmaya gerek yok cbf bizim motordan çok önde ha birde yağmurda istop mu ne ediyormuş ben bunları hiç birini yaşamıyorum koy benzini devam. maksatım kavga veya tartış ma değil bu cbf te olan sorunları da kafamdan uydurmuyorum cbf topiğinde yazılanları sen benden daha ii bilirsin atladığım varsa yazıver zahmet olmaz sa

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ne zaman bu konular çıksa kavga çıkar zaten.En iyisi biz kendi dümenimize bakalım.Herkezin malı kendine güzel
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman bu konular çıksa kavga çıkar zaten.En iyisi biz kendi dümenimize bakalım.Herkezin malı kendine güzel
    aynen okan herkesin malı kendine güzeldir dediğin gibi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tamam cbf te güzel motor bir şey demedik

Motosikleti
    valla bu ybr çok küçük yaa tork u da az baksana cbf e ybr den 2kat daha güçlü 2 kat daha hantal 2 kat daha fazla yağ yakıyor diyeceğim ama ybr yağ yakmıyor neyse bunda da cbf bizden önde ee boyu da uzun ee 2 tane de ayak marşı var zaten arka kampana sorunları nı teklemeyi falan yazmaya gerek yok cbf bizim motordan çok önde ha birde yağmurda istop mu ne ediyormuş ben bunları hiç birini yaşamıyorum koy benzini devam. maksatım kavga veya tartış ma değil bu cbf te olan sorunları da kafamdan uydurmuyorum cbf topiğinde yazılanları sen benden daha ii bilirsin atladığım varsa yazıver zahmet olmaz sa
    evet fatih abi birşey demedik sadece senin dediklerin var onlarda birşey değil yani o sorunları takmaya bile gerek yok

Motosikleti
    bende bu sorunları yasamıyorum sorun yok ozaman
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende bu sorunları yasamıyorum sorun yok ozaman
    ..........

Motosikleti
    ..........
    abicim sana dicek söz bulamıyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    alper tam anlamıyla marka fanatiği olup çıkmışsın...
    başka hiçbirşey yok....
    kalkıp bana desen ki cbf ybr yi geçer hiç cevap bile vermem bu soruna...
    durum ortada....
    adam burda kalkmış espiri yapıyor ona bile geri durmadan hemen zıng diye cevap yazıyorsun...
    bırak hondayı yarın öbür gün satarsın gider....
    aynı şekilde kalkıp ybr yi eleştirsen ki eleştireceğin tek konu selesinin ince olması...
    evet derim çünkü selesi ince uzun yolculuklarda yoruyor...
    ama başka hiç bir üstünlüğü yok cbf nin gözümde...
    sorun desen kralı, aydınlatma desen yok gibi, yağ yakma desen tekleme desen ne ararsan var....
    bu topikte oku bakalım o sorunlardan hangisi kimin başına gelmiş...
    kalkıp bana hız muhabbetide yapma lütfen, çünkü bu motoru ben hız için değil sağlamlılığı için aldım, yolda kapışmak istesen bile 90 dan sonrasını zorlatmam motoruma...
    bırakın gereksiz ybr, cbf, apachee muhabbetlerini..
    hepsinin birbirine olan artıları var...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence cbf te gözüme hoş gelen sadece arka aydınlatma sinyal takımı keşke ybr ye de öyle bi aydınlatma şekil i olsa çok hoşuma giderdi marka fanatiği olmaya gerek yok cbf honda diye de poh poh lamanın alemi yok gerçi poh poh layan sadece sahipleri o ayrı bi mesele keşke cbf te ybr gibi sağlam olsa da verdiğiniz parayı hak etse...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    denizliden selam olsun dostlarıma arkadaşlarıma....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh fatih işit şimdi yaygarayı sen...
    cbf çiler dolup hayır olamaz nidaları atarlar
    neyse bakın ramazan gidiyor hava açmaya başlıyor
    bak ebubekir bana sarma... bu gidişin dönüşü olacak... benden çok çektiğin günleri unutma...

çakma ybr ci... senin ruhunda yatan bir mondial apaçiliği var....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

selamunaleykum 2011 model yamaha ybr125 sahibiyim.. bugun sabah işe giderken motoru çalıştırmak istedim fakat bir türlü çalışmadı... çalışsada 2-3 saniye sonra stop etti bunu neden yapmış olabilir...? Birde arada yolda giderken vites takılı kalıyor böyle bir sorunda yaşıyorum... bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. hayırlı günler..

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

bak ebubekir bana sarma... bu gidişin dönüşü olacak... benden çok çektiğin günleri unutma...

denizliye vardın demek abi hadi gözün aydın inş. çok rahat bir usta birliği geçirirsin diyelim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam görmüş geçirmiş
    gördüm ama daha geçiremedim.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

denizliye vardın demek abi hadi gözün aydın inş. çok rahat bir usta birliği geçirirsin diyelim
    amin.... inşallah şöför falan olurum.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hacı gelmene daha çok var
    gelince konuşuruz artık
    hadi hayırlı teskereler sana..
    millet şimdi seni bekliyordur gelsin çömez gelsin torun diye bekletme milleti fazlaca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler