Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda Cbr 600 Rr 2007

Motovento
    REKLAM ALANI

Güzel ama bence yamahadan vazgeçme.600lük ise R6 hem çok daha estetik.Ayrıca hondanın servisi çok pahalı belki alırken emsallerine göre daha makul ama en ufak yan yatmada servise gidince öpüyo
    :bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr600 f
    yakıt tüketimi redline durumunda düşük olabilir ama bu motorları her zaman redline da kullanılmıyo herhalde benim kastım şehir içi tüketimleriydi gerçi şehir içi tüketimleri 1000 liklerin nasıl pek fikrim yok ama tahminim 600 lükten fazladır. vergileri arasındada 0 km için konuşmak gerekirse 12 aylık vergileri birisi 130 ytl birisi 328 ytl tabi ivmelenmeleri ne bir sözüm yokk

dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hondacbr600_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi redline durumunda düşük olabilir ama bu motorları her zaman redline da kullanılmıyo herhalde benim kastım şehir içi tüketimleriydi gerçi şehir içi tüketimleri 1000 liklerin nasıl pek fikrim yok ama tahminim 600 lükten fazladır. vergileri arasındada 0 km için konuşmak gerekirse 12 aylık vergileri birisi 130 ytl birisi 328 ytl tabi ivmelenmeleri ne bir sözüm yokk
    Şehir içi tükeminindede 600cc ile 1000cc arasında fark yok denilebilir. aynı hızlarda gidildiği düşünülürse 600cc lik motosikletin deviri daha çok olacağından yakıt tüketimi eşit diyebiliriz. 1000cc lik motorların tercih edilmesinin 2 ana sebebi vardı.
    1- tork
    2-ivmelenme

Alıntı dejavu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi tükeminindede 600cc ile 1000cc arasında fark yok denilebilir. aynı hızlarda gidildiği düşünülürse 600cc lik motosikletin deviri daha çok olacağından yakıt tüketimi eşit diyebiliriz. 1000cc lik motorların tercih edilmesinin 2 ana sebebi vardı.
    1- tork
    2-ivmelenme

Uzun yolda 1000'liklerin ardından koşmaya kalktımı daha fazla yakıyor 600cc ler.Denemiş tecrübe etmişliğimiz var

dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GSXR-PRO
    Haklısınız
    yüksek devirlerde giderseniz fazla yakabilir. ben denemedim ama sen denemişin. doğrudur inanırım.
    Motosikletten her düştüğümde kendime kızıyorum:pr:

Motosikleti
    -
    arkadaslar bişe sorcam Forumlarda falan sürekli duyuyorum 2007 600RR larda sorunlar var sorunlardan dolayı ucuza satılıyo bilmemne sorunları var falan diyolar ama ne olduklarınıda yazmamıs kimse. Ben hiç bir sorun yasamadım suana kadar ama bi bilgisi olan varmı ?? bide onlar bi yorum yaparsa sevinirim

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    tavsiye ederim çok sağlam makina ama suzuki gsx 600 es geçme ;)
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Motosikleti
    -
    arkadasım bende var zaten 07 600rr. sorun var diyolar ben suana kadar hiçbir sorunla karsılasmadım acaba karsılasanlar ne gibi sorunlar yasadı onu soruyom :D

Motosikleti
    600RR 07
    Benim sag aynanın kafa grenajına bağlanan civatalarından biri gevşemiş düştü.Sorun da değil aslında ama aklınızda bulunsun diye yazdım.Ondan başka bir derdim olmadı şimdilik.Mekanik sorunla karşılaşan arkadaşlar yazsın bilmekte fayda var.
    Şerefle tamamlanması gereken en önemli görev hayattır..

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...

600rr Kullandım we ağlamak istiyorum...

Biraz önce arkadaşımla birlikte 600rr'ın keyfine doyasıya wardım... Çok harika bi makina ama gel gelelim ölüm makinası... 1-2 ay içinde almak üzere olduğum gt250r dan eğer ki bi kere daa o 600rr a binersem soğurum fakat öle bişey de yapamam çünkü yeteri kadar iyi deilim motor üstünde... Ybr kazam çok kötü geçmişti allah kimsenin başına wermesin inş. Neyse içim içime sığmadığı için açtım bu başlığı kusura bakmayın...
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Keşke bizde kullanabilsek

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ağla kardeşim ağla açılırsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    ağlıorum sanırım Fakat çok komik bi sahne oluştu ya mazhar alansonun herşey çok güzel olacak filmindeki porsche kullanma sahnesinin aynısı oldu puhaha gezelim falan dedi işte ben de geliom bekle dedim giydim bütün korumaları ceketi kaskı eldiwen ws. tmm işte hazırım wınnnnnnnnnn :D
    2 T-K-R SAYGI

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    seni tebrik etmem gereken bi nokta var . Sen tecrübenin 600 cc bir SS için yetmediğinin farkındasın ve zorlamıyosun . Eğer öğrenirim deyip devam edersen durumun ciddi olcağının farkındasın .
    Her zaman böyle bilinçli ol dostum
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o keyfe bende vardım ama 200 ün üstüne çıkınca len nerden bindim bu makineye diyosun nefes zor alıyosun yaff

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bi defasında rocket III kullanmıştım, keşke bir daha kullanabilsem. resmi aşağıda. bu yaratık 2500 devirde 200nm tork üretiyor.

keşke o üyayı bir kez daha görebilsem...
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni tebrik etmem gereken bi nokta var . Sen tecrübenin 600 cc bir SS için yetmediğinin farkındasın ve zorlamıyosun . Eğer öğrenirim deyip devam edersen durumun ciddi olcağının farkındasın .
    Her zaman böyle bilinçli ol dostum
    Eyw. herkesin bu bilinçte olması dileğiyle (umutsuz smile)

by moto ben henüz 200 üstüne çıkamadım maalesef... SS tutkunuyum ama hız yapamam taş çatlasın 150 faln o yüzden de gt250r tam benlik ;)

solmyr umarım bi o motor senin olur dostum üzerinden hiç inmezsin
    2 T-K-R SAYGI

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birden kanım ısındı sana...
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

darısı başıma bende kullansam ne güzel olurdu
    :bestmt:

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster

by moto ben henüz 200 üstüne çıkamadım maalesef... SS tutkunuyum ama hız yapamam taş çatlasın 150 faln o yüzden de gt250r tam benlik ;)

hep gt250r la mı gidiceksin hiç büyütmeyecek misin ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)