Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Cbr 600 Rr 2007

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum anladık 600rr ını çok seviyosun. İyi günlerde kullan. Allah kaza bela vermesin. Niye büyük harflerle yazıyorsun?
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    295 filan diyen arkadaşlar var galiba.Bizde görmek isteriz o süratleri 600 rr da nasıl oluyor?
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

asfalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2007
    standart makina elektrik kesiciye 285 de girer Devir saati hesapları ile
    :pr: ÖNCE KENDİ AKLIN

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2007 600RR devir kesicide 287 km/h...

Diğer 600'lerin hepsi daha fazla yapıyor.

ZX636 : 296
    R6 : 295
    GSXR 600: 299+

Ayrıca 5.vites kesici sürati 268.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    )
    ya 290 yada 287 ne farkeder
    bende r6 varken benim gördüğüm süratin üstüne aynı makinayla çıkan arkadaşım var,
    başka bi örnek gene bi ark ın 600f i başka bi ark ın r6 sı ile yürüyebiliyor
    yani motorun kullanna kişinin tavrı, kilosu giydiği mont motorunun sağlığı bakım durumu vs..
    bunların hepsi son sürette 3-5 km lik oyanamalara sebep olabilir
    kırmayın 3-5 kilometre için birbirinizi

benim burda en çok dikkatimi çeken konu 117 hp lik rr ın 104 hp sini tekere verirken 133 hp lik r6 nın gene 104 hp yi tekere vermesi,
    ne kadar bugün imkanım olsa r6 alıcak olsamda hondayı tebrik ediyorum
    GKN MOTORS

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 600RR devir kesicide 287 km/h...

Diğer 600'lerin hepsi daha fazla yapıyor.

ZX636 : 296
    R6 : 295
    GSXR 600: 299+

Ayrıca 5.vites kesici sürati 268.
    Heryere yazdım bu süratler gerçek değildir kadranlar fazla gösterir.Özellikle Suzuki fazla gösteriyor diğer markalardan.Bir Suzuki'ci olarak diyorum bunu.Benimde test etmişliğim var 2006 GSXR 600 kadranın 290 km üstünü gösterdiği doğrudur.Ama gerçekte bu hızın % 10 kadarını düşmek gerekir.Gerçek hızlara böyle ulaşabilirsiniz.
    600cc World Süpersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu dünyadaki en agresif,en hızlı 600RR'ı kullanıyordu gördüğü en yüksek hız Katar pistinin uzun start finiş düzlüğünde 274 Km gördü.Canlı canlı seyrediyordum yarışı

GSXR pro: tabiki her kadranda sapma vardır.Ancak bizim burda bahsettiğimiz süratler kadran sürati.Bu arada hatırlıyomusun sana RR'la bizzat kadran süratlerini kıyaslıcaz demiştim.

Kaya ile çorlu dönüşü güzel güzel kardeş kardeş sıkıyoduk (ikimizinde kg'si aynı)
    bir düzlükte makinenin son limitlerinde önümdeydi,ondan sonra püfür püfür geçtim bunun yanında.Kadrana baktığımda hızım 291 km/h yazıyodu.

Kaya'ya bir sonraki benzincide sordum'seni geçtiğimde kadran süratin kaçtı' diye. 287'de tam kesiciye girmiştim dedi. Dolayısıyla Suzuki'nin kadranını diğerlerinden hiç bir farkı yok. Kaya'ya bizzat sorabilirsin bu olayı.

GSXR pro: tabiki her kadranda sapma vardır.Ancak bizim burda bahsettiğimiz süratler kadran sürati.Bu arada hatırlıyomusun sana RR'la bizzat kadran süratlerini kıyaslıcaz demiştim.

Kaya ile çorlu dönüşü güzel güzel kardeş kardeş sıkıyoduk (ikimizinde kg'si aynı)
    bir düzlükte makinenin son limitlerinde önümdeydi,ondan sonra püfür püfür geçtim bunun yanında.Kadrana baktığımda hızım 291 km/h yazıyodu.

Kaya'ya bir sonraki benzincide sordum'seni geçtiğimde kadran süratin kaçtı' diye. 287'de tam kesiciye girmiştim dedi. Dolayısıyla Suzuki'nin kadranını diğerlerinden hiç bir farkı yok. Kaya'ya bizzat sorabilirsin bu olayı.
    Eray naber.Kaya'ya sormayacağım tabiki böyle böylemi oldu diye.Senle ben tartışmaya başlarsak topic uçar gider.Selam söyle Kaya'ya,army'e,titi'ye yani Tüysiklet Team'e

olm girip kendin sölesene,mok yoluna gittiniz siteden herneyse a.s sölerim.

Beni gerçekte tanısaydın sölediklerimde şaibe olmayacağına adın gibi emin olurdun.Ancak tanışmadığımız için şüphe etmen normal,anlıyorum. Ancak GSXR600'ün sapması bir honda yamaha kawasaki kadardır. Ve 299+ görebilen makinedir. 299+ gördüğüme de inanmayanlar oldu doğal olarak,İlhami abi'ye (redstorm 2007 R1) ve Ercan abi'ye (ercaan GSXR 1000 K7) bizzat sordular ve cevaplarını aldılar.Eğer R1 kadranda 299'a kitlemişken beni önünde görüyosa,daha fazla söze gerek kalmaz.

olm girip kendin sölesene,mok yoluna gittiniz siteden herneyse a.s sölerim.

Beni gerçekte tanısaydın sölediklerimde şaibe olmayacağına adın gibi emin olurdun.Ancak tanışmadığımız için şüphe etmen normal,anlıyorum. Ancak GSXR600'ün sapması bir honda yamaha kawasaki kadardır. Ve 299+ görebilen makinedir. 299+ gördüğüme de inanmayanlar oldu doğal olarak,İlhami abi'ye (redstorm 2007 R1) ve Ercan abi'ye (ercaan GSXR 1000 K7) bizzat sordular ve cevaplarını aldılar.Eğer R1 kadranda 299'a kitlemişken beni önünde görüyosa,daha fazla söze gerek kalmaz.
    Hade senin eşşek kancık olsun tartışmayacağım seninle kendine iyi bak dikkatli olduğunu biliyorum ama biraz daha dikkatli ol

bak ya eşşeğime kancık diyo seni Suzuki'cilikten aforoz ederim hayatının geri kalan kısmını ekamba ile birlikte Yamaha'cı olarak geçirirsin bilmiş ol

bak ya eşşeğime kancık diyo seni Suzuki'cilikten aforoz ederim hayatının geri kalan kısmını ekamba ile birlikte Yamaha'cı olarak geçirirsin bilmiş ol
    Zor edersin.Senden daha büyük Suzuki bayilerini tanıyorum ve bunlarla bayağı bir alışverişim oldu
    1 yıl önce vermedin 2500 km'deki GSXR1000 K6'yı istediğim parayaTutturdun 23.500 diye.

Motosikleti
    -
    çüş artık....... gsxr6, R1 i nasıl geçti yaww :S

Motosikleti
    honda cbr600 f
    bahsettiğiniz hızlara hiç erişemedim ama 1000 cc ile 600 cc arasında pek bi max hız farkı yok belki varsa bile 10-15 km. O zaman 1000 cc makine almak hiçte mantıklı değil yakıt tüketimi ve vergi dezavantajı ile öyle değilmi?

Alıntı hondacbr600_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğiniz hızlara hiç erişemedim ama 1000 cc ile 600 cc arasında pek bi max hız farkı yok belki varsa bile 10-15 km. O zaman 1000 cc makine almak hiçte mantıklı değil yakıt tüketimi ve vergi dezavantajı ile öyle değilmi?
    Hiçte öyle değil güzel kardeşim özellikle ivmelenme

Motosikleti
    -
    öle deme ama arada yaklasık 60hp + tork farkı var Daha seri yanii hemde cok son hızları aynı olabilir ama aralarında cok fark war. Zaten 1000liktede 600lükltede aynı hızda kitleniyolar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı hondacbr600_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yanılmadıysam 1000RR'ın yakıt tüketimi 600RR'dan düşük, bir de ivmelenmesi biraz daha iyi.

Ama herşeye rağmen 600RR derim, çok daha kullanışlı.

Motosikleti
    -
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yanılmadıysam 1000RR'ın yakıt tüketimi 600RR'dan düşük,
    . imkansız :S

Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . imkansız :S
    Değil imkansız diye bir şey yok.Aksine 2 side redline giderse 600RR fazla yakar.3.500 devir fazla çevirdiği için

Motosikleti
    yamaha r1 2006
    2007rr600 katranda en fazla göstereceği km 287
    o da yokuş aşşağıya ve korkunç bir rüzgar gücüyle
    295 yapan birtane standart rr600 getirin bana r1i hediye edeceğim
    600cc lerin içinde en güçsüz olanı topspeed te
    bu arada 250km hızlarla giderken hafif rüzgarlı havalarda kesinlikle güven vermiyor.her an uçacakmış hissini veriyor hafifliğinden dolayı.
    fakat yinede hoş makine,
    [B][/B]dünyada ROMA,tr de SOMA
    R1 DEN DE ÖTESİ YOK MAALESEF[B][/B]:)
    PERT TEAM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)