Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, hiç motor tecrübem yok ama ehliyetim var bu modeli almayı düşünüyorum. 2. elmi yoksa sıfırmı alayım. 2012 model altını düşünmüyorum hatta 2012 bile çok temiz ve az km olmadıkça almam. Ancak nette baktığım fiyatlar sıfıra yakın baya. Sıfır alsam ne gibi masraflarım olur, anlatabilecek varmı acaba. Teşekkürler.
    125ccden çabuk sıkılır ilerde yüksek cc ye geçerim diyorsan tavsiye etmem. başlangıç motoru olarak gereksiz pahalı bir motor. bir kez yan yatırsan karenajlar dünya parası masraf çıkarır ki hiç tecrüben yoksa illa ki düşersin. mesela benim gibi 125,250 cc motorlar kullanmış ama yine de 125cc motorlardan vazgeçmeyen biri olarak iyi bi motosiklettir. 125ccler in iki avantajı yakıt ve uzun ömürlü olmalarıdır bana göre. güç, hız merakin varsa bu motordan kisa sürede soğur satışa çıkarırsin. mesela ben yzf yi alıp motor ölene kadar kullanmayı düşünüyorum motor tecrübem de çok yine de 125 cc dir benim motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Canavarı bugün 3 saat temizlemekle uğraştım.
    Zincirin temizlenip yağlanması biraz yorsa da bitince değiyor hepsine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Kaçta giriyor hız kesiciye bu makine? Aldığımdan beri redline hiç yapmadım. Km arttıkça motorda bir çoşma oluyor haliyle.
    Canım çekti, bugün otobana çıktım bir deneyelim bakalım hızı neymiş diye.
    138 km hıza ulaştım ki hala gideri var gibi duruyordu.
    (Bir daha denicektim ama telefon sebebiyle geri dönmek zorunda kaldım.)
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ikinciye soracağım fakat 7000 bakımında ne kadar ücret gidiyor?

eski kasada en güzel renk beyaz mi gri mi?? gri çizikleri çok belli ediyor diyorlar doğru mu?

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski kasada en güzel renk beyaz mi gri mi?? gri çizikleri çok belli ediyor diyorlar doğru mu?
    beyazda çok belli ediyor direk siyah sihay çıkıyor. ama altın sarısı jamtlar beni bitiriyor motorumda :D

Motosikleti
    Derbi ETX
    2. ve bu motorla son düşüşüm, sağlı-sollu-az çizik artık motorum, neredeyse 2bin km olacak 2014 model, satışa kaça koymamı önerirsiniz, 9300tl düşünüyorum.
    emre xt125 bunu beğendi.

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. ve bu motorla son düşüşüm, sağlı-sollu-az çizik artık motorum, neredeyse 2bin km olacak 2014 model, satışa kaça koymamı önerirsiniz, 9300tl düşünüyorum.
    Seninki uygun da şuna ne demeli :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80224934/detay
    2011 model(beyaz)17000km - 9500TL
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninki uygun da şuna ne demeli :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80224934/detay
    2011 model(beyaz)17000km - 9500TL
    O ilanı verenin bir deliyle ilişkisi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Öncelikle merhaba yzf piyasasını yakından takip ediyorum mesala bundan 3 hafta önce ankarada biri 1000 km yzf yi 8.650 tl ye koydu ve hemen satıldı bu motoru alıp çalıştırdınmı istersen 300 km bin ikinci elde 1000-1500 tl fiyat kırılıyor senin ki gibi temiz 2014 modelleri 9500 koymuşlar satamıyorlar satılmıyor.Birde senin motor sağ sol grenaj gitmiş 9300 hayal satamazsın o fiyata sen düşün artık nasıl fiyatlandıracağını

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ilanı verenin bir deliyle ilişkisi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Öncelikle merhaba yzf piyasasını yakından takip ediyorum mesala bundan 3 hafta önce ankarada biri 1000 km yzf yi 8.650 tl ye koydu ve hemen satıldı bu motoru alıp çalıştırdınmı istersen 300 km bin ikinci elde 1000-1500 tl fiyat kırılıyor senin ki gibi temiz 2014 modelleri 9500 koymuşlar satamıyorlar satılmıyor.Birde senin motor sağ sol grenaj gitmiş 9300 hayal satamazsın o fiyata sen düşün artık nasıl fiyatlandıracağını
    Yigit haklisin ustad bende taliptim o motosiklete nasip olmadi onceligi arkadasina verdi etige uygun olacak sekilde kaldi bizim is bende nasip olursa yarin sabah gidiyorum almaya 2013 gri 3800km 7.650 liraya.Nasil uygunmu sizcede?

yzfaşk ankarada ki griyi mi almaya gidiyorsun :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

kardeşim kabul edelim ki yzf gösteris motoru. yzf yi alan adam ilk olarak yatmasi çizigi var mi ona bakıyor. hele bi de boyatanlar var. aman deyim boya attırma öyle çizik kalsın yine boyatmani tavsiye etmem. herkesin mali kendine kıymetli değerlidir tabi en iyi fiyattan satmayı ister ama arkadaşin da dediği gibi bi sürü yeni kasa yzf var ilanda ben şahsen o kadar vereceksem üste bin tl daha koyar motorun posetlerini ben yırtar, rodajini kendim yaparım diyorum. adam 10.100e yeni kasa satıyor. alır miyim asla almam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyazda çok belli ediyor direk siyah sihay çıkıyor. ama altın sarısı jamtlar beni bitiriyor motorumda :D
    hangi renk daha hoş duruyor gri yi canlı olarak görmedim. hangi rengi tavsiye edersin. mavi düşünmüyorum altın sarı jantli beyaz motor hoşuma gidiyor ama ilanlar azalıyor sürekli. artık gri de bakayım diyorum gri nasıl sizce??

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Yzfaskk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yigit haklisin ustad bende taliptim o motosiklete nasip olmadi onceligi arkadasina verdi etige uygun olacak sekilde kaldi bizim is bende nasip olursa yarin sabah gidiyorum almaya 2013 gri 3800km 7.650 liraya.Nasil uygunmu sizcede?
    Benim dediğim 8650 tl olan yzf 2014'tü onumu diyorsun?
    Bu arada sen 2013'ü iyi almışın ilan fiyatı ne kadardı? Pazarlıkla düşmüş gibi o rakam

Motosikleti
    yamaha yzf r125

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

kardeşim kabul edelim ki yzf gösteris motoru. yzf yi alan adam ilk olarak yatmasi çizigi var mi ona bakıyor. hele bi de boyatanlar var. aman deyim boya attırma öyle çizik kalsın yine boyatmani tavsiye etmem. herkesin mali kendine kıymetli değerlidir tabi en iyi fiyattan satmayı ister ama arkadaşin da dediği gibi bi sürü yeni kasa yzf var ilanda ben şahsen o kadar vereceksem üste bin tl daha koyar motorun posetlerini ben yırtar, rodajini kendim yaparım diyorum. adam 10.100e yeni kasa satıyor. alır miyim asla almam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

hangi renk daha hoş duruyor gri yi canlı olarak görmedim. hangi rengi tavsiye edersin. mavi düşünmüyorum altın sarı jantli beyaz motor hoşuma gidiyor ama ilanlar azalıyor sürekli. artık gri de bakayım diyorum gri nasıl sizce??
    gri arkadaşımda var beyaz altın jamt bende var. valla ikiside çok iyi be usta. ilgiden baydı artıkher gören geliyor muhabbete :D

bu arada 2. el fiyatları yüksek. genel olarak. 2006 model r6 lara 22 24 bin tl çekiyorlar. boya konusuna gelecek olursak fazla takılmamak gerek. ben yattırdım boyattım. bu sefer mıcırlar cizdi yani :D çiziliyor yapacak birşey yok. benim motor 30 bine geldi. 8 bin tl istiyorum. zincir ve yeni lastik var tabi. makina 7 bin liraya geliyor. lastik zincir 1000 tl. ama kimse aramıyoru :D acelesi yok. 30 binde motor limitlerde kullanıyorum heo hiç sorun çıkmadı. bloktan biraz yağ sızmış conta değişçek yarın devam gazlamaya :D düşünürsen verebilirim sana :D

Aynen emre ustad nasipse getiricem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Yigit üstad evet 2014 kirmizi ankaradaydi oda ona taliptim olmadi iste İlan fiyati 8.200du yanilmiyorsam pazarlikta indi.Tek icime sinmeyen kismi var oda malesef sag grenaja boya attirmis :'( ama cok hevesliyim dayanamadim piyasalarda malum en makul olani buydu hayirlisiyla sabah gidip aliyorum

Motosikleti
    Yzf r125
    Aynen emre ustad nasipse getiricem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Yigit üstad evet 2014 kirmizi ankaradaydi oda ona taliptim olmadi iste İlan fiyati 8.200du yanilmiyorsam pazarlikta indi.Tek icime sinmeyen kismi var oda malesef sag grenaja boya attirmis :'( ama cok hevesliyim dayanamadim piyasalarda malum en makul olani buydu hayirlisiyla sabah gidip aliyorum
    Kırmızı kelepirdi hemen satıldı.Ankara afyon 4 saat sürer getirebilecenmi motoru sürerek tecrüben varmı

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı kelepirdi hemen satıldı.Ankara afyon 4 saat sürer getirebilecenmi motoru sürerek tecrüben varmı
    Valla 3kez surdum motosiklet ) %90 otobusle getiricem yok olmaz der yuksek fiyat cekersede yolda ogrene ogrene gelicem artik ))) arkadastan odunc mont ve kask aldim allah kerim ya hayirlisi

Motosikleti
    Yzf r125
    Valla 3kez surdum motosiklet ) %90 otobusle getiricem yok olmaz der yuksek fiyat cekersede yolda ogrene ogrene gelicem artik ))) arkadastan odunc mont ve kask aldim allah kerim ya hayirlisi
    Seni 600 lük kullanıyor diye sıkıştırırlar şimdi yoldaBilmezki motorsiklette fındık kadar motor olduğunuSen dikkat et yine

Eyw ustadim ogrenicez arfik ama dikkat ederim

ankarada ki griyi ben alacaktım :-(
    bol bol resim koy artık dostum :-)
    site dayanışması ile bi de bana yzf bulalım arkadaşlar ya

Bulalim ustadim ben elimden geleni yaparim yapabildigim kadar nasip boyleymis birak daha iyisi nasip olur ins

Motosikleti
    Yzf r125
    ankarada ki griyi ben alacaktım :-(
    bol bol resim koy artık dostum :-)
    site dayanışması ile bi de bana yzf bulalım arkadaşlar ya
    Bir sürü yzf ilanı var senin para sıkıntısımı var? Bütçe ne kadar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)