Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bu motor dier çinlilerden farklı daha kaliteli bir görünüşü var bence değerlendirmeye alınması gereken bi araç tabi yedek parça sıkıntısı yoksa !kore malı ve parça kalitesi fark edilir derecede üstün .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    125 CC / 5.500 Ytl +plaka+ruhsat iyi para, 200 CC olsa neysede...
    Tercih meselesi, alana hayırlı olsun.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Dün gittim istanbul motorda gördüm gayet kaliteli görünüyor ama 5500 verilir mi tartışılır.Şekil motor kaliteli ama 125 cc.Gerçe üstten çift egzantrikli ve 15bg. bir çok 200cc.likten daha iyi teknik verileri var ama kullananlar ne diyor onu dinlemek lazım.İstanbul motordaki elemanlar çok güzel,çok atik,hemen tektekere geliyor diyor ama neticede adam malına b.k sürdürmez.Ben daha bekliyeceğim bakalım kullananlar neler diyecek.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    bgun galeriye motora soyle bir bakmaya gidecem

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Bence hyosung kendine laf dedirtmez bana kalırsa gözüm alırım ama benim tarzım değil
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    bahsedilen para anahtar teslim 5700ytl. bende kolay para kazansam keşke gözüm kapalı verirdim ama daha piyasada olmayan motoru almak bana göre değil hyo. yamaha veya ktmde olsa risktir

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler motor süper bende baktım ama tereddütler tabiki olacak huyu suyu ortaya bi çıksın aletin kullanılmaya başlansın beklemek gerek tabiki.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Merhaba arkadaşlar, bu buradaki ilk mesajım. Bu motor benim de ilgimi çekiyor. Hyosung'un Japonya sitesinde koca koca iki resmini buldum, adreslerini yapıştırıyorum. Dikkat: Resimlerin ağırlığı iki buçuk, üç megabayt. Aynı sitede Hyosung'un diğer modellerinin de deve kadar resimleri var.

http://www.hsmc.jp/2007lu-id/p001uFE..._BLACK_1_2.jpg

http://www.hsmc.jp/2007lu-id/p001uFE..._BLACK_2_2.jpg

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    paylaşım için teşekkürler bu motor uygun fiyatıyla yamahaya alternatif olabilir 1-1500 ytl fiyat farkı var xt 125 le

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    xt125 mi hyo.mu deseler fiyat farkından ve açıklanan hp. gücü açısınıdan kesinlikle hyo.dur ama tip bence xt125 daha güzel bir tasarım

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF

yamahanın hatları daha yumuşak ön kafa daha alımlı bildigim kadarıyla yamaha ybr 125 in motorunu taşıyor ama hyosung fiyatta avantajlı kalite konusunda her ikiside birbine yakın özellikler sergiliyor.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yamahanın xt ve xr 125 leri 4000 ytl olsa almayanı döverler vallahi...olması gerekeni bu zaten...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bu motorların fiyatları dısarda hyosung 2500ytl falan yamahada 3500 olsun vergilerle bizim ülkemizde nekadar????bukadarmı yolunacak kaz gibi görmekten ne zaman vazgeçicez insanımızı??????

Motosikleti
    Velespit :)
    bunu asfaltta deneyen de yok sanırım... off on road demişler...

eralp bey nerdesiniz? test sürüşü bekliyoruz.

saygılar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    gerçekten testi yapılsa iyi olacak fikir edinme açısından üzerinde asfalt lastikleri var muhtemelen genel kullanım asfalt için düşünülmüş

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorların fiyatları dısarda hyosung 2500ytl falan yamahada 3500 olsun vergilerle bizim ülkemizde nekadar????bukadarmı yolunacak kaz gibi görmekten ne zaman vazgeçicez insanımızı??????
    Abi çok güzel söyledin ama işte biz memleketi ne yazık ki sanal ortamda kurtarmaya çalışıyoruz bundan öncede safrada kurtarıyorduk,kahvede,berberde ,takside,hatta taksici abimizi o dakka başbakan yapsalar memleket kurtulmuştu ama ne yaparsınız işte tepkisiz ve unutkan bir toplumuz,bunu kullanan uyanıklarda var...

bpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx125SM '08
    arkadaşlar ben 5 gün evel satın aldım bu motordan , çektiğim fotoları birazdan sizler için buraya koymuş olacağım. Sanırım ilk sahibi de ben olmuş oldum bu cihazın

Çektiğim tüm fotolar bunlar şimdilik kullanması inanılmaz keyifli bir motor. 125 cc olmasına rağmen DOHC motor kullanıldığından dolayı motordan anlayan arkadaşlarım diğer 125,150 liklere göre çok güçlü bir motor olduğunu söylüyorlar. Bende şu anlık çok memnunum. Herhangi pozitif ya da negatif durum sözkonusu olduğunda burdan size bilgileri aktaracağım. Şu an 36 km yi gösteriyor
    Üstündeki plaka şimdilik takılmış bir plaka gerçek plakası yarın çıkmış olacak yanlış anlaşılma olmasın..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hayırlı olsun bpv
    kazasız belasız, güle güle kullan Arı'yı.

iyi-kötü tüm izlenimlerini, aktarırsan, çok makbule geçecek.
    motoru almışsın. topik artık senin. ister es, ister gürle.
    ama herşeyi mutlaka yaz lütfen.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bpv
    kazasız belasız, güle güle kullan Arı'yı.

iyi-kötü tüm izlenimlerini, aktarırsan, çok makbule geçecek.
    motoru almışsın. topik artık senin. ister es, ister gürle.
    ama herşeyi mutlaka yaz lütfen.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

şu an daha 36 km oldu , söyleyebileceğim şeyler rahat oturma pozisyonu ve konforlu sele, rodajda olmasına ve fazla zorlamamama rağmen cc ye göre daha yüksek verim gösteren motor ve bundan önceki motorumun rodajına göre daha düşük vibrasyon oldu(bundan önce gt250r vardı), hatta nerdeyse hiç rahatsız etmedi diyebilirim. Sanırım bu DOHC motor olmasıyla ilgili bir durum.
    Arabaların arkasına o büyük heybetiyle gelip tepeden bakmak cidden çok keyifli, özellikle akşam farın aydınlatması çok hoşuma gitti. Artık yüksek konumundan mı bilmiyorum muhteşem bir aydınlatması var cidden. Aydınlatma dan bahsederken digital kadran ışıklandırmasındaki renk kesinlikle çok şık olmuş, seçenek verselerdi muhtemelen çoğu kişi o rengi seçerdi, yukarıdaki fotolarda kadran fotosu da olacaktı sanırım..
    Amortisör sistemini de özellikle kasislerden geçerken daha detaylı anlama imkanım oldu. Çok rahat ve darbeyi çok hızlı emiyor. 50 60 la kasislerden geçiyorum inanın çizgimden hiç sapmıyorum. Hatta düz yolda giderken motorun üstünde ayağa kalkıp birazcık motoru yaylandırırsanız ne sölemek istediğimi daha iyi anlıyor insan.
    Son olarak ta hyo nun başka 125 lik modelini kullanmış bir arkadaş motorumu denedi, tek sölediği diğerine göre çok güçlü olduğu ve çok alımlı durduğu. Özellikle zongshen 200 lere falan göre çok güçlü olduğu söyleniyor,ne kadar doğru bilemiyorum çünkü o motoru ben pek bilmiyorum.
    Genel kanı olarak dışarda gören insanlar da motora karşı son derece ilgili, abi bu nedir falan diye soranlar da oldu ilk çıkardığım gün.
    Bundan evel race kullanıyordum ve insanların bakışları ister istemez dikkat çekiyordu, bu motor da bu konuda onları cidden hiç aratmıyor, jantların parlamasından mı heybetinden mi bilmiyorum baya bi dikkat çekiyor sağda solda ya da park halindeyken.

Profesyonel bir eleştiri henüz yapamıyorum mazur görün, çünkü ben o kadar prof değilim ama zaman geçtikçe paylaşımlarım devam edicektir
    İyi forumlar herkese

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Hayırlı uğurlu olsun dostum.

Motor gerçekten güzel şunların bide 400 cc sini falan yapıp getirsin hyosung bende bi spermoto almayı düşünüyorum.

Herşeyin hayırlısı güle güle kullan.

Altında paralansın. Maşşallah.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler