Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

2008 Honda CBR 1000RR Fireblade gümbür gümbür geliyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Motor giderek güzelleşiyor beeaa. İlk başta berbat diyordum ama şimdi idare eder demeye başladım yarında "süper bir tasarım " derim herhalde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hala bence beş para etmez bir tasarım. tek kelime ile rezil etmişler kendi çizgilerini. Buna binecegime en nefret ettigim R1 e binerim daha güzel. o bile daha agresid duruyor. Motor dedigin bence;
    Agresif olarak keskin cizgilere ve hatlara sahip olacak.
    Bu ne kadresim böyle toparlak birşey cıkartmıslar ortaya. ı ıh hiç olmamıs bence hemde hiç....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Fuar Fotoğrafı
    Bence güzel olmuş

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar Fotoğrafı
    Bence güzel olmuş
    güzel olan ne
    1)fuar
    2) cbr 1000rr
    3) kız

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @CERRAHI
    Hala bence beş para etmez bir tasarım. tek kelime ile rezil etmişler kendi çizgilerini. Buna binecegime en nefret ettigim R1 e binerim daha güzel.
    Motordan anlamayan biri olarak ve 2 senelik Racer 200 kullanıcısı olarak bence pek konuşma derim... Bu makina caddelere çıkınca herkes tükürdüğünü yalayacak. O zaman bu muhabbetleri hatırlayacaksınız. Aletin özellikleri manyak, tam bir pist makinası... Diğerlerinin tozunu attıracak!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Honda CBR EVRİMİ
    1

2

3

4

5

6

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Şu Honda fanatikliği yok mu ?

Herkes bindiği makinayı övmekten başka birşey yapmıyor !!!

Tüm 2008 ler gibi toplama hepsi...

Bu makinada da tip var diyorsanız...Helal olsun...

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper olmuş bence hayran kaldım eridim monitörün önünde siyah ve kırmızı renkler tercih edilebilir ama diğerleri fıss

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Honda CBR1000RR 2008

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @CERRAHI

Motordan anlamayan biri olarak ve 2 senelik Racer 200 kullanıcısı olarak bence pek konuşma derim... Bu makina caddelere çıkınca herkes tükürdüğünü yalayacak. O zaman bu muhabbetleri hatırlayacaksınız. Aletin özellikleri manyak, tam bir pist makinası... Diğerlerinin tozunu attıracak!
    ne yani motor tecrübesi olmayanlar yorum yapamayacak mı?Göz var nizam var beğenmeyebilir bunun motor kullanmakla alakası ne?Adam estetik açıdan kendi zevkine uymadığını belirtmiş.O zaman sadece 10 senelik motorcular görüntü hakkında yorumlarını yazsınlar.Hee performansı hakkında yorum yapsa tamam söylediğinde haklısın ama adam resimlerde gördüğü kadarıyla beğenmediğini söylemiş.Acaba ne zaman çok şey bilenler yenileri ezmemeyi öğrenecek?

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu tasarımı Suzuki yapsa gene yerden yere vururdum... Bunun nesi beğenilirki?Göz var nizam var her markadan bişi çalıp çalıp eziştirip büzüştürüp motor yapmışlar..

Nasıl fanatik bir Suzuki'ci olarak GSXR 1000 K7'nin kafasını beğenmediğimi açıkça söyleyebiliyorsam bu saçma motorunda hiç bir yerinin beğenilmeyeceğini söylerim.. O kafa ne ya,O far ne öle şaşı japon geyşa kızları gibi? O arka kuyruk ne,parça yetmemişte kısa kesmişler gibi? Madem R6'ya benzetçektiniz kuyruğunu biraz estetik olsaymış.Egzozu çalcaktınız madem Suzuki'den biraz kibar olsaymış,Farları çalcaktınız madem Ducati'den biraz agresif olsaymış? Sinyaller'den Suzuki'den araklama... 2003-2004 yeşil kawa zx6'dan daha çirkin bir makine olamaz diyodum (kafasına kalasla vurulmuş boynu bükük kurbağa gibi bişiydi o kasa) Buda akbaba ile papağan arası bişi olmuş...

Eğer honda gene en yavaş 1000'lik olursa,2007 R1'i bile yakalayamazsa performans konusunda,Fiyat olarakta diğerlerinden gene 7-10 milyar ucuz olmazsa bu motorun yüzüne marka fanatiklerinden başka kimse bakmaz.
    1000 kategorisi zor bi kategori,şu motorun şu tiple çok satması için GSXR 1000 ve ZX10'dan bir hayli üstün olması lazım performans olarak..O da çok zor.Gerçi hiç belli olmaz 2007 600RR'ın beklenmedik performansından sonra...

Zaman gösterecek.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fena değil , fakat motoru biraz süslemek lazım çok boş... Hele ki depoda honda kanatları olmadan hiçbirşeye benzemiyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    yamaha çakması olmuş bence
    ne o öölee r6 egsozu,sinyal-plakalık
    kopyacıııııııı
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu tip bir motorda benim için tipin hiçbir önemi olmadığından,kullanmadan yorum yapmama taraftarıyım.

Ama tip konusunda değilde, şu Honda'nın neden yapmadığına akıl erdiremediğim far konusunda takıntım var.

Yahu yakın şunun ikisini birden be kardeşim.
    Hasta etmeyin adamı...

Kurtulalım şu,
    "abi farın biri yanmıyo" muhabbetinden...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    954'ün farı neydi be eskiden ahh ahh

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    performansı gücü dinamiği felan bilmem ama görüntü olarak zx6r-gsxr6-600rr-eski ksa 1000rr-r1-r6- bu makinaya bin basar ama görüntü olarak diyorum bakın bu ne bee yakışıyomu hondaya böyle şekilsiz bi model ile milletin karşısına çıkmak grenak grenaja benzemiyo far fara benzemiyoo sıfır olarak bu kasayı alacağıma bir milyar fazla para verir eski kasasını alırım fazla diyorum dikkat edin Önden bakıldığında uykusunu alamamış baykuş gibi duruyoo

Benim düşüncem tabiki saygı duyulur yada duyulmaz
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

bence kafa grenajı ve egzos performansı arttırdığı için bu şekilde yapılmıştır sonuçta motorsikletin lansmanı yapılmadan önce testlere tabi tutuluyor.Yıllardır bildiğimden şaşmıyorum ve honda yine bir HONDA yapmıştır diyorum.Hayırlı uğurlu olsun...........
    burn to be wild than live to ride ride to live

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    954'ün farı neydi be eskiden ahh ahh
    +1905 evet ya ne kadar güzel o farlar valla 2002 fireblade 954 rr hala bitiyorum, 2004 firebladelerin de gövde rengi çok güzel beyaz kırmızı mavi harika valla, ama anlamadığım bu 2008 modelde neden ön grenaj dik gibi, eskiler hep daha aerodinamik gibi bu sanki koç kafası gibi duruyo

yukardaki fuar fotolarında 3 ten 4 e geçiş tam bi evrim bence

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlarda yolda çekilmiş fotoları.

[I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler