Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XCITY 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı lejyoner67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir cevap gelmedi.Birde şunu sormak istiyorum.Peugeot geopolis 300 hakkında bilgisi olan arkadaş varmı acaba.X city ile kıyaslanabilirmi.Çünkü oda bazı artılarıyla aklımı çeliyor.Artıları bana göre şöyle;büyük yakıt deposu,torpido içinde çakmak soketi,michelin lastikle gelişi gibi.Birde x city'de dörtlü flaşör varmı bilmiyorum ama geopolis te var.Fakat x city nin ise tipi daha göz alıcı ve beni cezbediyor.Marka güvenirliğindede yamaha önde gibi.Özellik olarak çok laf söyleyemem ama süspansiyon konusunda da daha iyi olur gibime geliyor x city.Tip çok mu önemli derseniz oda göreceli bir kavram fakat tabii önemli bence.Tay gibi duruyor motor.Peugeot'da kuşkusuz kaliteli bir makina ve satıcının verdiği bilgiye göre direk fransada üretilip orada montaj ediliyormuş.Uzakdoğu olayı yok üretim ve montaj aşamasında.Bulunduğum şehirde geopolisin 2012 modelinden 24 tane getirmiş bayii ve şu an 3 tane kaldı.İnceleme imkanım oldu ve hoşumada gitti biraz tipi hariç.11.500 Tl.ve hatta biraz daha altında verecekler 2012 leri.Yeni parti gelince fiyat 15.000 tl olacak.Velhasıl kelam ikilem yaşıyorum.Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Arkadaşlar özür dilerim,birde geopolis 300 ler 4 valf li imiş.Verilen teknik bilgi böyle.X city ler 2 valfli.Bunun seçim yapmamızdaki etkisi ne olmalı.Çok fazla bilgiye sahip değilim maalesef bu konularda.Şimdiden teşekkürler..
    Geopolis kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım. X-city de 4lü flaşör yok. X-city kullandığım ve gördüğüm kadarıyla kronik sorunları olmayan kaliteli bir motor. Herkese tavsiye ediyorum. Özellikle büyük tekerleklerinin verdiği sürüş hissi "Asla scootera binmem. Binsemde zevk almam" diyen bana bile zevk veriyor. Kendi türünde hem fiyat hem de kalite olarak olabileceğin en iyisi bence.
    İstanbul'dan başlayıp Batum'a kadar devam ettirdiğim Doğu-Karadeniz gezisinde Xcity kendini kanıtladı. Bir başka Xcity kullanıcısı yaklaşık 5000km avrupa gezisi yapmış. Okursan fikir sahibi olursun. Alternatif olarak baktığın motor da muhakkak ki kaliteli bir motordur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    acemi60 Harika bir seyahati çok güzel fotoğraflandırmış ve anlatmışsınız. Sizi ve motosikletinizi tebrik ediyorum. Paylaşım için teşekkürler.

Şuan kullandığım motoru almadan önce çok istedim xcity 250 yi ama hep olmuşken şusu olsun busu olsun derken deauville kısmet oldu. Motorumdan memnunum ama şehir içinde baygınlık verıyor. Ama şunu anladım ki 250 cc her turlu ihtiyaca cevap veriyor. Sanırım bundan sonraki motorum 250 cc olacak ve buyuk ihtimal xcity.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Bende yeni xcity sahibi biri olarak çok memnunum özellikle rahatlığı ve manevra kabileyi harika.Kısmet olursa Köyceğiz motosiklet festivaline gideceğim uzun yolda da rahat edeceğime eminim.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yeni xcity sahibi biri olarak çok memnunum özellikle rahatlığı ve manevra kabileyi harika.Kısmet olursa Köyceğiz motosiklet festivaline gideceğim uzun yolda da rahat edeceğime eminim.
    Hoşgeldiniz. İyi bir seçim yapmışsınız. memnun kalırsınız. İyi sürüşler...

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Lastik basınçlarının kaç psi olması gerekiyor arkadaşlar?

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    s.a arkadaşlar x city için hangi marka lastiği önerirsiniz tahmini fiyat aralığı nedir cevaplarsanız sevinirim..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Michelin City Grip - 350 400 lira arasında bir fiyatı var hocam.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı fofer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik basınçlarının kaç psi olması gerekiyor arkadaşlar?
    El kitabına göre tek kişi kullanımda (0-90kg yük) 25-28, artçılı kullanımda (90-185 kg yük) 26-29psi. Daha fazla hava basarsanız sürüş konforundan fedakarlık yaparsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar x city için hangi marka lastiği önerirsiniz tahmini fiyat aralığı nedir cevaplarsanız sevinirim..
    Piyasada iki seçenek var.

Pirelli sport demon
    -Üretim hatası nedeniyle 1-2 yıl içinde lastikte yarılmalar oluşuyor.
    -Kuru zeminde, yüksek hızda dengeli ve güvenli bir sürüş sağlıyor.
    -Islak zeminde yol tutuşu iyi değil.

Michelin City Grip.
    Yaklaşık 4000km dir kullanıyorum.
    -Kuru zeminde, yüksek hızda dengeli ve güvenli bir sürüş sağlayamıyor.
    -Islak zeminde yol tutuşu çok iyi deniyor. Kış gelince deneme imkanım olacak.
    fofer bunu beğendi.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    El kitabına göre tek kişi kullanımda (0-90kg yük) 25-28, artçılı kullanımda (90-185 kg yük) 26-29psi. Daha fazla hava basarsanız sürüş konforundan fedakarlık yaparsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Piyasada iki seçenek var.

Pirelli sport demon
    -Üretim hatası nedeniyle 1-2 yıl içinde lastikte yarılmalar oluşuyor.
    -Kuru zeminde, yüksek hızda dengeli ve güvenli bir sürüş sağlıyor.
    -Islak zeminde yol tutuşu iyi değil.

Michelin City Grip.
    Yaklaşık 4000km dir kullanıyorum.
    -Kuru zeminde, yüksek hızda dengeli ve güvenli bir sürüş sağlayamıyor.
    -Islak zeminde yol tutuşu çok iyi deniyor. Kış gelince deneme imkanım olacak.
    Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler micheline bakıcaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Alıntı fofer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin City Grip - 350 400 lira arasında bir fiyatı var hocam.
    teşekkürler cevabınız için.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    km 17bine geldi,haftaya lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum,lastik olarak michelin city gripten başka şansımz yok gibi

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km 17bine geldi,haftaya lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum,lastik olarak michelin city gripten başka şansımz yok gibi
    Garantiden değişmeseydi bende city grip almış olacaktım.Okuduğum kadarı ile memnun olmayan yok gibi. Eski motorumda dandik irc den sonra micheline geçmek çağ atlamak gibi gelmişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:18 ----------

Arkadaşlar elimde grenaj değişiminden kalan sol ayaklık,artçı ayağı ve sağ ayna var.Hepsi iyi durumda.İlgilenen olursa linki:http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/121900-yamaha-x-city-icin-elimdeki-fazla-orjinal-parcalar.html

arkadaşlar yamaha x city 250 kullanısıyım.bodrumdan izmire 3 satte dura dura gittiğim halde vardım.uzun yolda inanılmaz rahat.ayrıca kymco x citing 250 kullanan arkadasımın motoru otobanda 135 te kesiciye girdi.benim makina 144 te hala açılmaya devam ediyordu.şiddetle çok memnun olduğumun altını çiziyorum.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Yamaha X-Max 400 almak için satıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-full-aksesuarli-yamaha-x-city-134729640/detay/

Motosikleti
    yamaha xmax
    Arkadaşlar Xcity nize amerikan park yaptırmak isterseniz montaj dahil sadece modül ücreti 20 tl yapılır irtibat tlf 0544 688 62 51 erhan seçen fotoğraf ve video yamaha xmax clup türkiye face book sayfasından ulaşabilirsiniz.

1 haftadır x city sahibiyim.. henüz 105 kmdeyim.. rodajdan dolayı 1000 km kadar 90-100 ü geçme dediler... bu kadarını beklemiyordum... bu motor bir harika... sürüşü, konforu, manevrası çok güzel... frenler biraz zayıf gibi ama sanırım daha iyi olacaktır... iyi ki almışım...bir anda karar verdim...doğru

Alıntı erhanseçen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşar Xcity nize amerikan park yaptırmak isterseniz montaj dahil sadece modül ücreti 20 tl yapılır irtibat tlf 0544 688 62 51 erhan seçen fotoğraf ve video yamaha xmax clup türkiye face book sayfasından ulaşabilirsiniz.
    Merhaba ben daha yeniyim amerikan park nedir?

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a araniza bugun bi anda xcity sahibi olarak katilmis bulunuyorum, insallah guzel gunler geciririz

Browning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500 FA
    Fatih kardeşim
    Ön 31 arka 34 Michelin Cıty grip
    varsa tabii.Amerikan park olayını bende merak ettim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Sn.Forza 46
    Sınıfının her yönden en kaliteli motorunu aldınız bunu kullandıkça anlıyacaksınız.İki tekeriniz yerden eksilmesin.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a araniza bugun bi anda xcity sahibi olarak katilmis bulunuyorum, insallah guzel gunler geciririz
    hayırlı olsun. fiyat performans oranı en iyi motosikleti aldınız. kazasız sürüşler.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

Browning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500 FA
    Sn.Freegun kardeşim
    Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.Rodaj konusundan kullanma talimatına uy sakın milletin dolduruşuna gelme.Kalite konusunda haklısın ben 20.000 km.e geliyorum hiçbir sorun yaşamadım gerçekten harika bir max scooter.

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)