Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XCITY 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba black cat, hero x pulse 200 nasipse :)
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni x-city alanlar arkadaşlar olmuyor böyle,ne foto var ne yorum var ,sizleride bekliyoruz sahneye
    hocam ben de senin gibi x city sahibi olucam inşallah; gaza getirdin beni bende alıcam amaa ağustos ayını beklemem lazım ancak para birikiyor o zamana kadar bakarsın izmir fuarı zamanı da fuar standında bir ihtimal bir indirim olur daha uygun bir şekilde alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı deeppblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben de senin gibi x city sahibi olucam inşallah; gaza getirdin beni bende alıcam amaa ağustos ayını beklemem lazım ancak para birikiyor o zamana kadar bakarsın izmir fuarı zamanı da fuar standında bir ihtimal bir indirim olur daha uygun bir şekilde alırım
    inşallah yunus sende izmirlisin bir yardımım olursa çekinme mesaj at elimizden geleni yaparız
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Slm arkadaşlar ben yüklemek isterdim fotolari bir kez denedim yapamadım kopmalar yapıştir yaptım denedim

Motosikleti
    Alıntı adibendesakl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar ben yüklemek isterdim fotolari bir kez denedim yapamadım kopmalar yapıştir yaptım denedim
    www.hizliresimyükle.com a git oradan dosya seçten resmini yükle çıkan linkide buraya yapıştır gerisine ben yardımcı olurum dostum
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah yunus sende izmirlisin bir yardımım olursa çekinme mesaj at elimizden geleni yaparız
    elbette hocam; aklıma takılan bir konu olursa tabiki, ayrıca sizde X city kullanıcısı olarak deneyimlerinizi yorumlarınızı eksik etmeyin

Çok tsk ederim kardeş.ben cep tablet kullanıyorum laptop iş yerimde ben sana emsn üzerinde fotolari göndersem ekleyebilirmisin emsn adresi vereyim eklersin ben yollarım....tutkunum_1979@example.com

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

<a href="http://hizliresimyukle.com/showpic-220477/fotoğraf_0031.jpg">Resime Bak</a>

Motosikleti

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

ÇOk tsk ederim kardeş.zahmet verdim sana sanırım bende yapabildim ama senin eklediğin tam boyut

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:26 ----------

Motosikleti
    rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu,bu arada msn dede ekledim seni bilgin olsun

---------- Post added at 00:41 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Tolga kardeş en son yüklenen resmi ben city resmi gönderdim o logo benle alakalı değil niye bu şekilde olduki .benim emsn açık senin ileti gelmedi adres doğru eklediğine eminmisin tutkunum_1979@example.com

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

Motosikleti
    http://hizliresimyukle.com/thumb-220496.jpg

---------- Post added at 00:41 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Tolga kardeş en son yüklenen resmi ben city resmi gönderdim o logo benle alakalı değil niye bu şekilde olduki .benim emsn açık senin ileti gelmedi adres doğru eklediğine eminmisin tutkunum_1979@example.com

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

http://hizliresimyukle.com/thumb-220500.jpg
    yanlış link sanırım ,msn de tekrar ekledim seni

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    x city ile x max arasındaki farklar tam olarak nedir?...şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Biz x-city seçtik motor kısımları sanırım aynı teker farki sele farkı birde görünüş olarak birde fiyat olarak bize city daha cazip geldi.x-max de güzel kimisi city seçer kimisi xmax artık hangisini seçersen ikiside kullanışlı sorunsuz motorlardir.yamaha sitesinden ve diğer kullanıcı yorumlarina baksan kafandaki motoru çizersin.

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

GErçeği senin bu soruna tolga arkadaş daha iyi net açıklayıcı bir cevap verebilir.kendisi hem x-max kullanmış birde tecrübeden dolayi.bu arada tolga nasıl geçti sürüşün yakıt vesaire ne durumda

Motosikleti
    Biz x-city seçtik motor kısımları sanırım aynı teker farki sele farkı birde görünüş olarak birde fiyat olarak bize city daha cazip geldi.x-max de güzel kimisi city seçer kimisi xmax artık hangisini seçersen ikiside kullanışlı sorunsuz motorlardir.yamaha sitesinden ve diğer kullanıcı yorumlarina baksan kafandaki motoru çizersin.

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

GErçeği senin bu soruna tolga arkadaş daha iyi net açıklayıcı bir cevap verebilir.kendisi hem x-max kullanmış birde tecrübeden dolayi.bu arada tolga nasıl geçti sürüşün yakıt vesaire ne durumda

daha yeni içeri girebildim toplam 530km yol yaptım gidiş geliş aldığım toplam benzin 18 litre yaklaşık 85 tl, benzini 4.71 den aldım ortalama tüketim 3.4lt/100 km oldu,normal yollarda 70-80 otoyolda ise 90-100 arası gidip geldim,motor yavaş yavaş açılıyor gibi ,sele ve süspansiyonu çok rahat okadar yol gitmeme rağmen çok yorulmadım.xmax ,xcity ile aynı motora sahip ama xmax tekerlek çapı daha ufak olduğu için daha çabuk hızlanıyor ama tork ve son süratleri aynı birde xmax in istenirse abs li modelide mevcut
    Adem Balkan bunu beğendi.

SLm sen bugün baya kurtlarını dökmüşsun 530 km yapmışsin sanırım sen 1000 aştin yağ değişimine girmen lazım.artık yavaş yavaş gaz verebilirsin hatta devirlerini hepsini gör!motor sağırlaşmasinkonforu beğenmişsin nasıl performansi nasıl buldun rampa yokuş torku güzel bulabildinmi.yav şimdi birşey diyececem forumda okudum beverly 13 litre tam depo 600 km diyor.bu mümkünmü o zaman biz benzini döküyoruz

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

3.4 tüketim yapmışsin nasıl yakıt oranı tatmin edicimi

Motosikleti
    SLm sen bugün baya kurtlarını dökmüşsun 530 km yapmışsin sanırım sen 1000 aştin yağ değişimine girmen lazım.artık yavaş yavaş gaz verebilirsin hatta devirlerini hepsini gör!motor sağırlaşmasinkonforu beğenmişsin nasıl performansi nasıl buldun rampa yokuş torku güzel bulabildinmi.yav şimdi birşey diyececem forumda okudum beverly 13 litre tam depo 600 km diyor.bu mümkünmü o zaman biz benzini döküyoruz

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

3.4 tüketim yapmışsin nasıl yakıt oranı tatmin edicimi
    performansta daha öncede söylediğim gibi kalkışları beğenmiyorum ilk 40-50km ağır ama daha sonra topluyor kendisini,özellikle 80 ile 110 arasında çok iyi, 70-80 giderken aniden gaz açtığında biranda 110 nu görüyor ama daha fazlasını denemedim, anlık olarak 110 gördüm ve gazı bıraktım,13 litre ile 600km hayal bu rakamlar sadece hibrit dediğimiz tür motorlarda olabilecek rakamlar onun haricinde pcx125 ile bile pek mümkün değil bence,hafta sonu aksilik olmazsa 1000 bakımına gideceğim,scarabeo da yakıt tüketimim 3lt civarındaydı bu ise ona göre yüzde 10-15 fazla ,çok büyük bir fark yok arada o yüzden şimdilik tüketimi rahatsız etmiyor açıkçası,benzin olmuş 4.71 hakkım helal olmasın bunu bu seviyeye getirenlere

GokhanUzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar
    Motorumun plaka işlemleri bitmiş.
    Yarın akşam teslim alacağım bir aksilik olmazsa
    montani semper liberi ... dağcı daima özgürdür

Motosikleti
    Alıntı GokhanUzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi hayırlısı olsun, kazasız belasız binin motorunuza,alınca fotoları bekliyoruz

Motosikleti
    Alıntı GokhanUzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ne kadar sürede çıkıyor plaka ?

Motosikleti
    Alıntı deeppblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ne kadar sürede çıkıyor plaka ?
    ben aliagada sabah veriyorum aksam aliyorum plakayi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)