Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    s.a. abilerim ben caracal almaya düşünüyorum
    ama aklıma bir soru takıldı her motosiklet için geçerli
    "yedek depoyu nasıl dolduruyoruz?" sorusu ben şöyle bir tahmin yürüttüm
    anahtarı yedek depoya getirince normal depoyu kapatmıyodur ki benzin alırken yedek depoyu da dolduruyordur diye tahmin ediyorum? doğrumuyum?

nice kazasız km'ler...
    20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. abilerim ben caracal almaya düşünüyorum
    ama aklıma bir soru takıldı her motosiklet için geçerli
    "yedek depoyu nasıl dolduruyoruz?" sorusu ben şöyle bir tahmin yürüttüm
    anahtarı yedek depoya getirince normal depoyu kapatmıyodur ki benzin alırken yedek depoyu da dolduruyordur diye tahmin ediyorum? doğrumuyum?

nice kazasız km'ler...
    musluk un depoya gırdıgı yerde ıkı tane ınce boru var bırı yedek bırı normal yedegın amacı benzın bıtıyor demek
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F

ss

caracal kullanıcıları olarak caracal aldığına pişman olan varmı..? bu soruyu bazı ilgilendiğim modellere soruyorum kusura bakmayın ama en iyi tavsiye kullananlardan gelir.. servisi iyimidir mesela..? problemleri nelerdir..?

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü hakkın rahmetine kavuşmuş , servise git dinamo akımını ölçtür .dinamo yanığı da olabilir . Gaz verdikçe farın gücü artıp azalıyorsa hele hemen git göster bi

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 00:30 am ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 00:29 am ----------[/sıze]

depo kapagını sağa doğru çevir üzerindeki dönen şeyi az sıkılık hissedince bırak
    teşeküler dostum sanırım dinamo dan gaz verince lamba söner gibi oluyor bazen...

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracal kullanıcıları olarak caracal aldığına pişman olan varmı..? bu soruyu bazı ilgilendiğim modellere soruyorum kusura bakmayın ama en iyi tavsiye kullananlardan gelir.. servisi iyimidir mesela..? problemleri nelerdir..?
    kendi adıma memnunum. benim işimi fazlasıyla görüyo, servis sorunuda yasamadım. forumda ne tarz sorunlarla karsılasacağını okuyabilirsin
    Ride to Live or Death 2 Ride
    http://i41.tinypic.com/208ies7.jpg

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bugun arka saplamalar koptu yolda kaldım . rezalet
    rm125 bunu beğendi.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam millet nasılsınız ;

Malumunuz askerdeyim ve gitmeden önce önerileriniz üzere motoru WD40 pas sökücü sprey ile gerekli yağlama ve bakımı yapıp nemlide olsa depoya saklamıştım.Bu aralar motorumu görebilme gibi bir şansım oldu kontrol ettiğimde motorun aynen ilk bıraktığım gibi durduğunu görünce sevindim.Bukadar zaman geçmesine rağmenhiç bir sorun olmaması sevindirici.Herkese şiddetle WD40'ı öneririm...
    Saygılarımla...

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun arka saplamalar koptu yolda kaldım . rezalet

ciddi misin arkadasım kendiliğinden mi koptu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet nasılsınız ;

Malumunuz askerdeyim ve gitmeden önce önerileriniz üzere motoru WD40 pas sökücü sprey ile gerekli yağlama ve bakımı yapıp nemlide olsa depoya saklamıştım.Bu aralar motorumu görebilme gibi bir şansım oldu kontrol ettiğimde motorun aynen ilk bıraktığım gibi durduğunu görünce sevindim.Bukadar zaman geçmesine rağmenhiç bir sorun olmaması sevindirici.Herkese şiddetle WD40'ı öneririm...
    usta birliğin nereye çıktı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 PM ----------

ciddi misin arkadasım kendiliğinden mi koptu

evet vidaların 4 üde koptu . Yaptırdım 35 tlcık

Motosikleti
    Ybr
    Eray;
    senin yolculuk ne zaman askere?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray;
    senin yolculuk ne zaman askere?
    almıyolar yaa , amk tam askerlik geldi komandoluk kalktı skcm yaa 15 yıllık hasret hüsran oldu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    walla yavştan pişman oluyorum gibi 2 aydır motor bazı günler çalışmıyor ateşleme hiç yok güneşte kalıyor biraz ısınınca kendine geliyor çalışıyor servis beynini değiştidi konjektörü değiştirdi aynı a.g. ...bu gün 2500 oldu servise verdim sorunu çözmeden beni aramayın dedim tadını çıkaramadım bi motorumun ağız tadıyla şans işte..... bu arada sorun ne olabilir fikri olan var ... başka bir ustaya da gittim (servis değil ama) servis çözemez ise motoru baştan aşağı söküp bakacak son çare ne edimm....

Motosikleti
    Gt250r
    cezbedici bi motor fiyat bakımındanda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı CARACAL-TAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla yavştan pişman oluyorum gibi 2 aydır motor bazı günler çalışmıyor ateşleme hiç yok güneşte kalıyor biraz ısınınca kendine geliyor çalışıyor servis beynini değiştidi konjektörü değiştirdi aynı a.g. ...bu gün 2500 oldu servise verdim sorunu çözmeden beni aramayın dedim tadını çıkaramadım bi motorumun ağız tadıyla şans işte..... bu arada sorun ne olabilir fikri olan var ... başka bir ustaya da gittim (servis değil ama) servis çözemez ise motoru baştan aşağı söküp bakacak son çare ne edimm....

yaa senle aynı şehirde olacaz yada ben orda olacam , o motor cillop gibi olurdu

Motosikleti
    skygo 250-4

aldım yaw

dostlarım en sonunda bende artık caracal cıyım çarşamba gibi motor elime geçecek bakalım hayırlısı şimdi kask alma zamanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 AM ----------

kaça aldın derseniz peşin yalvar yakar 3050 ye indirdim. araştırmadığım yer aramadığım müşteri hizmeti kalmadı. cankuş oldum belkide başa bela ) artık kazık mı yedim ii bi alışverişmi oldu bilmiyorum aldık artık ne dense gerisi boş )) allah bana kazasız belasız sürüş keyfini tattırsın başka bişide istemem..

Motosikleti
    Ybr

Hayırlı Olsun

Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım en sonunda bende artık caracal cıyım çarşamba gibi motor elime geçecek bakalım hayırlısı şimdi kask alma zamanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 AM ----------

kaça aldın derseniz peşin yalvar yakar 3050 ye indirdim. araştırmadığım yer aramadığım müşteri hizmeti kalmadı. cankuş oldum belkide başa bela ) artık kazık mı yedim ii bi alışverişmi oldu bilmiyorum aldık artık ne dense gerisi boş )) allah bana kazasız belasız sürüş keyfini tattırsın başka bişide istemem..
    Çok iyi bir fiyata almışsın kazık yememişsin yani Tekrar hayırlı olsun..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın , her türlü yardıma hazırım

Motosikleti
    skygo 250-4

eywallah

hele bi gelsin takıldığım noktaları iletecem tabii çok saoluun teşekkürler

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    Alıntı CARACAL-TAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soguktan kaynaklaniyor bu durum. hava soguk oldugunda bu motorun calismama gibi bir problemi var. hava az isinsin calisir. sogukta tek care 10 dakika ayak marsi vurmak. bu paraya bu kadar dostum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler