Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    slm rodstar kullanan oldumu aranızda ve nasıl tavsiye edermisiniz caracalda düşünüyom kararsızım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soguktan kaynaklaniyor bu durum. hava soguk oldugunda bu motorun calismama gibi bir problemi var. hava az isinsin calisir. sogukta tek care 10 dakika ayak marsi vurmak. bu paraya bu kadar dostum.
    bu paraya daha iyisi olmaz katılıyorum . Bana yaz kış demiyor hemen çalıştırıyorum . Hava ısınsın marş a dokununca bile çalışacak bizde alışana kadar neler çektik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm rodstar kullanan oldumu aranızda ve nasıl tavsiye edermisiniz caracalda düşünüyom kararsızım
    çift silindir her zaman bir adım önde
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti

sıralı motorla v motor arasındaki fark nedir

ses olarak nasıl ve performans nasıl bi adım önde derken lifan iyimidir sence

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ses olarak nasıl ve performans nasıl bi adım önde derken lifan iyimidir sence

250 cc den harley davidson sesi bekleme , 50 cc çift silindir tabıkı fark olacak

Motosikleti

sağolosın eray

satıyon herhalde motorunu caracalı tavsiye edermisin

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    satıyon herhalde motorunu caracalı tavsiye edermisin

17250 km dostum . benim en samimim dostum benzin ve yağ ister

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soguktan kaynaklaniyor bu durum. hava soguk oldugunda bu motorun calismama gibi bir problemi var. hava az isinsin calisir. sogukta tek care 10 dakika ayak marsi vurmak. bu paraya bu kadar dostum.
    hayır dostum soğuktan diil starter den miş değişti şimdi canavar gibi maşallah ..ööle 10 dk filan değil 1 saat uğraştığım oldu ama nafile adana ööle soğuk birmemleket değil bildiğin üzüre... neyse şimdi tık diyor çalışıyor aküsü şarz ediyor yani canavar oldu haa bi de senin dediğin gibi eksozu matkapladım tam dediğin gibi sesi kendine geldi biraz

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkdaşlar.
    benim ön sol amartösürün keçesi patlamış yağ sızdırıyor?
    keçesi değişmesi lazımış sizde yeni geçe rahat bulurmuyum. kayseride pek servisi yok ta olanlarda dandk o yüzden. başka marka modelin keçeleri uyar mı?
    ve bana kaça patlar sizce bu?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

yardımcı olmuyacaksınız herhalde :(

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımcı olmuyacaksınız herhalde :(
    Eray adama bir yardımcı ol beaa neredesin

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray adama bir yardımcı ol beaa neredesin
    yazdım ama çıkmamış , elinden geliyorsa kanuniyi ara iste parça değiştir . Eğer servis çok uzak değilse bırak garantiye soksunlar bnmkilerde patladı dikmeler gözükmüyor :D

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Merhaba caracal kullanıcıları.Ben caracal almayı düşünüyorum ve sizden caracal ın (+) ve (-) yönlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorum.Ve ayrıca bağzı kişilerde kanuni'nin motorlarda kullandığı demirlerin çok kalitesiz olduğunu ve zamanla gevşediği zaman servislerde motor sahiplerinin çıkamakdıklarını söylüyo bunlar doğru mu? Verdiğiniz tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler..!!

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Alıntı Xc_cX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba caracal kullanıcıları.Ben caracal almayı düşünüyorum ve sizden caracal ın (+) ve (-) yönlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorum.Ve ayrıca bağzı kişilerde kanuni'nin motorlarda kullandığı demirlerin çok kalitesiz olduğunu ve zamanla gevşediği zaman servislerde motor sahiplerinin çıkamakdıklarını söylüyo bunlar doğru mu? Verdiğiniz tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler..!!

Bir motoru almadan önce sevmelisin içine sinmeli böyle ön yargı ile bakarsan bir motoru almadan önce aldıktan sonra pişman olursun.Verdiğin parayla bir japon kalitesi bekleme ama vereceğin parayla alabileceginin en iyisini aldıgından emin olEğer kanın ısınmazsa zaten paranda varsa JAPON al .Benden sana tavsiye.
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11000 KM. tıkır tıkır. 95 liraya heybe,sosis ve püskül aldım, foto eklerim sonra
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motoru almadan önce sevmelisin içine sinmeli böyle ön yargı ile bakarsan bir motoru almadan önce aldıktan sonra pişman olursun.Verdiğin parayla bir japon kalitesi bekleme ama vereceğin parayla alabileceginin en iyisini aldıgından emin olEğer kanın ısınmazsa zaten paranda varsa JAPON al .Benden sana tavsiye.
    şimdi Japon derken japon ne oluyor ?? xD

honda yamaha suzuki kawazaki gibi japon malı motosikletler.
    caracal mondial asya çelik lifan gibi çok daha ucuzaolan ve diyer tanınmış markalar kaliteli olmayan çin malı motorlar...

ya arkadaşlar benim motor 4300 km de biraz titreşim arttı gibi gelmeye başladı bana. sizce sebebi ne olabilir?

Motosikleti
    skygo 250-4
    yaw benim caracalım gelmedi hala 1 hafta oldu sipariş vereli. normal mi acaba?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda yamaha suzuki kawazaki gibi japon malı motosikletler.
    caracal mondial asya çelik lifan gibi çok daha ucuzaolan ve diyer tanınmış markalar kaliteli olmayan çin malı motorlar...

ya arkadaşlar benim motor 4300 km de biraz titreşim arttı gibi gelmeye başladı bana. sizce sebebi ne olabilir?

zamanla geçiyor titreşim artmaz azalır ayrıca . bu motorlar titreşimsiz olmaz alışırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:57 AM ----------

Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw benim caracalım gelmedi hala 1 hafta oldu sipariş vereli. normal mi acaba?
    aldıgın yere yüklen , 10 gün 15 gün içinde gelmezse faturayı iptale git o motor gelir ozaman

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba, yaz geldi, motordan inemez oldum :D
    yanlız işin komiği gittim gezdim yerler hep yakın oldundan halen KM yapamadım.
    Ama motor ilk aldıma göre bir hayli kendini topladı, titreşim az, akü topladı, tek basımda çalışıyo, hız alması bile değişti. Şuan dahada seviyorum :D
    Sağa sola haber saldım cebime uygun japon düşünce haber verecekler, o geldiğinde satmayı düşünüyorum bu sebepten uzun yolda yapmıyorum..
    Ride to Live or Death 2 Ride
    http://i41.tinypic.com/208ies7.jpg

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Huysuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba, yaz geldi, motordan inemez oldum :D
    yanlız işin komiği gittim gezdim yerler hep yakın oldundan halen KM yapamadım.
    Ama motor ilk aldıma göre bir hayli kendini topladı, titreşim az, akü topladı, tek basımda çalışıyo, hız alması bile değişti. Şuan dahada seviyorum :D
    Sağa sola haber saldım cebime uygun japon düşünce haber verecekler, o geldiğinde satmayı düşünüyorum bu sebepten uzun yolda yapmıyorum..

baba senin için bu diyarı terk etti dediler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler