Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam sl ciler ee bu akşam ne yapıyoruz...
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx

tunc 84

biraz geç oldu ama arkdaşmız gerekli açıklamayı yazmış bende ekliyim. evrakları verdin diyelim. alman en erken 1 hafta oda kart bitmez yada kart yazan makine bozulmaz ise allah kurtarsın kardeşim ben hala alamadım ehlieyti:(

slord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Kuzenlerin öss sınavına girdi okulda benim eve yakın olunca gece bende kaldılar haliyle gelemedim. Bir daha ki bende gelirim Allah nasip ederse .

Fotolar için de ayrıca teşekkürler.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    tek kelimeyle harika bir geziydi, fotolar harika cikmis, bu sl tayfasi baya olustu yahu..goze gelmez ve nazar degmez insallah..herkese sevgiler selamlar..

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ben yorum yapmıycam haftasonu internete girmezsen olacağı budur işte gezip görenlere eğlenenlere ve bizimle paylaşanlara teşekkurler..

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    mükkemmel bir geziydi valla bu paylaşımın bir parçası olmaktan büyük zevk ve keyf aldım kesinlike coşkunun dediği gibi slciler artık ciddi ciddi bir yükselişe geçti daha kalabalık daha uzun gezilere çıkmayı diliyorum hep beraber zaten bir kamp olayı var gerekli açıklamaları jameica34 abimiz bugün yarın yapar bekleyin ve görün :p hehe

Motosikleti
    dostlar şu debriyaj balatası ve debriyaj yaylarını değiştiren birkaç kişi vardı bu iş ne tam olarak son durumu

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar şu debriyaj balatası ve debriyaj yaylarını değiştiren birkaç kişi vardı bu iş ne tam olarak son durumu
    arkadaşım galiba bu debriyaj olayının çözümü yok ben honda titanın balata ve yaylarını taktırdım hiç bir işe yaramıyor en az 10 farklı usta ile görüştüm hiçbiri çözüm bulamadı cumartesi günü bir usta bir fikir daha attı ortaya bir de baskıyı değiştir bakalım dedi baskı dediğide balataların içine oturduğu çanak oluyor bildiğim kadarıyla, bu fikri de deneyip ondan sonra pes deyip kabullenmekten başka çare kalmıyor sanırım. Aslında bu olayı birlik olup motomax'a hallettirmek gerekiyordu ama iş işten geçti galiba.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Yakın bir zamanda Organize edeceğimiz ÇANAKKALE/GÖKÇEADA (Kamp Çadırlı)gezimiz için tüm dostlarımızdan görüş bekliyorum. Bu Gezi İstanbul Katılımcıları ile sınırlı olmamasını diliyorum çevre ve diğer başka illerden Tüm SL.cilerinde bu geziye katılmalarını canı gönülden istiyorum.Onun içinde şimdiden Çadır'da kalacaklar kamp malzemelerini (Çadır ve gerekli malzemeler) şimdiden hazırlamalarını kamp malzemesi olmayanlar toplanıp bir yerden iyi bir pazarlık usuli ile tedarik etme yoluna gidebiliriz.Gökçeada'da pansiyonlarda mevcut isteyen arkadaşlarda oralarda küçük ücretler karşılığında kalabilirler. (Daha önce gittiğim için tecrübem var.) Şimdiden bu konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum. İnşallah bu gezimizde kaydedeğer olur, eğlenceli olur, saygı ve sevgi çizgisini aşmadan birbirimize kenetlenip sonuca ulaşacağımıza emin olun.

Not. Özellikle önceden yazdımki kimse demesin haberim yoktu, neden söylemediniz, bende gelmek isterdim gibi bahane olmasın.
    Acil olarak önerilerinize ihtiyac var..

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın bir zamanda Organize edeceğimiz ÇANAKKALE/GÖKÇEADA (Kamp Çadırlı)gezimiz için tüm dostlarımızdan görüş bekliyorum. Bu Gezi İstanbul Katılımcıları ile sınırlı olmamasını diliyorum çevre ve diğer başka illerden Tüm SL.cilerinde bu geziye katılmalarını canı gönülden istiyorum.Onun içinde şimdiden Çadır'da kalacaklar kamp malzemelerini (Çadır ve gerekli malzemeler) şimdiden hazırlamalarını kamp malzemesi olmayanlar toplanıp bir yerden iyi bir pazarlık usuli ile tedarik etme yoluna gidebiliriz.Gökçeada'da pansiyonlarda mevcut isteyen arkadaşlarda oralarda küçük ücretler karşılığında kalabilirler. (Daha önce gittiğim için tecrübem var.) Şimdiden bu konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum. İnşallah bu gezimizde kaydedeğer olur, eğlenceli olur, saygı ve sevgi çizgisini aşmadan birbirimize kenetlenip sonuca ulaşacağımıza emin olun.

Not. Özellikle önceden yazdımki kimse demesin haberim yoktu, neden söylemediniz, bende gelmek isterdim gibi bahane olmasın.
    Acil olarak önerilerinize ihtiyac var..
    işte müthiş açıklama geldi evet bunu kısa sürede netleştirelim kimlerin katılcağını ama kesin bir liste olması şart çünkü neler getircez vs paylaşırız vs kamp malzemesi olarak neler gerekli mesela bir liste yapalım mı benim ilk olcak bu tecrübeli olanlar var içimizde hadi bir liste yapalım ona göre malzeme alalım çadır vs vs bu org. sabırsızlıkla bekliyorum...

Motosikleti
    CBF150
    Abi tarihi yakın tutmakta fayda var malum okullar kapandı yıllık izinler falan, bence en önemlisi kalabalık olması çünkü ben hafta sonları çatalca tarafında sık sık kampa gidiyorum az kişi olunca hiç tadı çıkmıyor kısacası ben geliyorum. Ayrıca çadırda şart değil 50 kere gittiysem 10 sefer çadırda uyumuşumdur makara kukara uyunmuyor zaten.

Kimse duymasın ben GELİBOLU'luyum ama oraları pek bilmem.

Motosikleti
    abi gelibolu olur ama ondan önce bi kastro yapsak millet öve öve bitiremiyo be

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gelibolu olur ama ondan önce bi kastro yapsak millet öve öve bitiremiyo be

Kastro'nun övülecek hiçbiryeri yok en azından gezilecek bir yer değilki.Yemek yiyecek ve alabileceğimiz hiçbir yer yok birkaçtane kazıkçı küçük büfelerin dışında. ağaçlar,deniz ve dere dışında hiçbirşey yok. gidenler söyleyecektir. ben çoook gittim ve biliyorum.

Motosikleti
    CBF150
    Hakan abi sen bir plan belirle bakalım katılım nasıl tarih, çıkış saati dönüş saati, güzergah falan

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    evet bende çanakkale gezisi fikrine sıcak bakabilirim ama tarihini şimdiden ayarlamamız gerekir çünkü çoğumuz çalışan insanlarız yıllık izinlerimiz falan ona göre ayarlanacak sonuçta birde gideceğimiz yerde yapacağımız masraflarla ilgili bilgi sahibi olabilirsek çok iyi olur hem çanakkaleye geçmişken birde şehitliği ziyaret eder bir dua ederiz şehitlerimize ...

Motosikleti
    CBF150
    ADALARA YAPILAN SEFERLER
    KABATEPE-GÖKÇEADA :Hergün Saat 11.00 - 18.00 (Cuma günü saat 20.00)
    GÖKÇEADA-KABATEPE: Hergün Saat 07.00- 16.00 (Cuma günü saat 18.00

abi ben bu cumartesi sınavı geçersem 30 hazirandan - 29 temmuza (bu günler sınavım var)kadar boşum hatunun izin alabilmesi içinde biraz erkan haber verirsen gelmeye çalışırım...
    not: tabi bana göre ayarlamak zorunda değilsin ortak bi zaman bulaman gerek. ben sadece zamanımı söyledim..

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Katılacak olanlar lütfen fikirlerini yazsın. Değerlendirelim.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    cuma çıkış pazar akşam dönüş benim için en uygunu ama, şöyle bir gün daha fazlada fena olmazdı ama o biraz daha zor görünüyor.. Ama bir şekilde böyle güzel bir geziyi kaçırmam..burada biraz tartışılsın sonra bir araya gelir yüzyüze konuşur organize ederiz..zaten ekip tanışmaya kaynaşmaya başladı yavaş yavaş..

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı ctarkocin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma çıkış pazar akşam dönüş benim için en uygunu ama, şöyle bir gün daha fazlada fena olmazdı ama o biraz daha zor görünüyor.. Ama bir şekilde böyle güzel bir geziyi kaçırmam..burada biraz tartışılsın sonra bir araya gelir yüzyüze konuşur organize ederiz..zaten ekip tanışmaya kaynaşmaya başladı yavaş yavaş..
    kesinlikle katılıyorum coşkuna bu organizasyonu detaylıca konuşup netleştirmek için tekrar bir üsküdar akşamı yani hakan abide müsait olursa orda toplanıp konuşalım sonra sahile vs kayarız dondurma falan bahane işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler