Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı ilker19831983 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyyy sevgili keeway alacak arkadaşlar. bu motoru aldım iki arıza için servise gittim. servis raporu yazıldı. benzin göstergesi ve flaşör garantiye girdi. benzin göstergesini taktılar ancak flaşörü 4 ayı geçti haala bekliyorum. verilen servis hizmetini anlayın. sevgili arkadaşlar flaşörden bahsediyorum yanlış anlamayın sakın sinyal flaşörü. yani hayati önemi olan birşey. en son istanbuldan aradılar en kısa zamanda gelecek bir iki haftaya dediler. iyi dedim bekledim şimdi ise maillerime cevap bile vermiyorlar. biz aldık siz almayın. kendinizi yakmayın. ben hakkımı yasal yollardan aramaya karar verdim. neyse benden söylemesi
    Arkadaşlar hakkınızı aramayın demiyorum, yanlış anlaşılmasın, Flaşör denen alet, 3 ucu olan bir zımbırtı. (Giriş, çıkış ve pilot ucu) fiyat olarak 5 ytl'den fazla değildir, 12 volt her flaşör işinizi görür, öyle ahım şahım bir alet değil. Trafikte risk almayın derim, kendi payıma.
    ''Garanti'' diyeceksiniz. o da gelince yedek olur. üzmeyin canınızı.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    SWORT kardeş bahsettiğim (MUAYENE SÜRESİNİ UZATMAK İÇİN) yer motosikletinin ruhsatında yazan trafik tescil yani muayene istasyonu değil hemen gidip yaptırabilirsin gününün dolmasını beklemene gerek yok ama sen sen ol çarşamba'dan önce gitme çünkü pzt. ve salı günleri acayip yoğun oluyorlar.

BAZEN 25 evet anladım ben onu)

snrtrt haklısın ama o an adamın gözü dönüyor fakat sakin olmalıyız öfke kimseye fayda sağlamaz haklıyken haksız duruma düşmemek gerekli.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    balayyusuf valla çok geçmiş olsun, polisede helal olsun işte böyle polisler görmek istiyoruz ki bu pislikliklere haddini şahsen vermeyelim polis falan neyse ama cidden ucuz atlatmışsın

jameika sirkecide nerdesin ayarlayabilirsem cumartesi uğramaya çalışacağım hatta belki yarın akşam bile olur ama zor, hem tanışmış oluruz hemde öncelikle şu küçük olan sisibara bakmak istiyorum, bide şu cila işi var neyse uğrayabilirsem konuşuruz zaten

bu arada arkadaşlar benim motor nuh diyor peygamber demiyor bi türlü çalışmıyor bugün baya bi uğraştık bi çalışır gibi oldu ama sonra fıs, bujiyi falan söktük büyük ihtimalle benim buji sizlere ömür ateşleme falan hak getire 200 m. falan yokuş indi vurdurduk falan ama çalışmadı şimdi yokuşun sonundaki taksi durağında misafir yarın bi zaman bulabilirsem artık ustasını onun ayağına getireceğim
    34 EID 02

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balayyusuf valla çok geçmiş olsun, polisede helal olsun işte böyle polisler görmek istiyoruz ki bu pislikliklere haddini şahsen vermeyelim polis falan neyse ama cidden ucuz atlatmışsın

jameika sirkecide nerdesin ayarlayabilirsem cumartesi uğramaya çalışacağım hatta belki yarın akşam bile olur ama zor, hem tanışmış oluruz hemde öncelikle şu küçük olan sisibara bakmak istiyorum, bide şu cila işi var neyse uğrayabilirsem konuşuruz zaten

bu arada arkadaşlar benim motor nuh diyor peygamber demiyor bi türlü çalışmıyor bugün baya bi uğraştık bi çalışır gibi oldu ama sonra fıs, bujiyi falan söktük büyük ihtimalle benim buji sizlere ömür ateşleme falan hak getire 200 m. falan yokuş indi vurdurduk falan ama çalışmadı şimdi yokuşun sonundaki taksi durağında misafir yarın bi zaman bulabilirsem artık ustasını onun ayağına getireceğim
    Kardeşim nezaman istiyorsan gelebilirsin. Yeterki işyerinde olayım.Gelmeden önce beni tel'den ararsan (05359271141) en azından garantı olur. Kendine iyi bak.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    yusuf hocam cok gecmıs olsun bende aynısını yasadım ama 1e1 aynısı .. polıs gelene kadarda oturdu arabada . ekıp gelınce cıktı bırbır etmeye basladı "lan hayvan dıkız aynasını makjay yapmaya mı kullanıyon" deyınce sustu kaldı . ekipte %100 kusurlu buldu zaten vandal ı
    resmen eskıya bunlar her havlayana bır tas atsak ömrümüz it taşlamakla geçicek
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    sol sinyal flaşörü benimde arızalıydı yaklaşık 6 ay bekledim motomaxın elinde yokmuş yutr dışından geliyomuş sonunda geldi ama gönderdikleri de arızalı çıktı bi 6 ay daha beklerim heralde artık ama arka çamurluk değişti benim bir haftada yolladılar sıkıntı ellerinde olmamasından kaynaklanıyo sanırım
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    benimde sağ flaşor duğmesi bozuktu servise gösterdim değişmesi lazım dedi sonra biraz rica ettim açtılar baktılar dişli plastik bi kısım kırılmış yapıştırdık biraz uğraştıktan sonra tamir edildi şimdi kullanıyorum. beklerken biraz ilgilenin belkide sorun buyuk değildir tamir edilebilir bişeyse uğraşmaya değer derimmm...

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Dostlarım geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim Hiç birimize birşey olmasın inşallah Allah hepimizi böyle canavarlardan korusun.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Arkadaşlar, sizlere bir soru: benim motor. 10 ytl.lik benzinle130-140 km. arası yol yapıyor. sizlerin tüketimi nasıl?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Boğaçhan,benimkide 130 km kadar yol yapıyordu.Gayet normal.
    Sitede kaza haberlerini okudukça motordan soğuyor insan. Hiç değeri yok insan oğlunun yahu! İzmirdeki kazada kafatası kemiği paramparça olmuş erhanın. Allah gençliğine bağışlasın. Trafikte her direğe bir kamera koysalar ve cezalar ağırlaştırılsa bu kazalar sonlanırmı dersiniz? Benim fikrim insanlar direkten toplarda satar bile kameraları Allaha emanet,tam korumalı ve çok dikkatli olalım lütfen. Saygılar.

Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Boğaçhan,benimkide 130 km kadar yol yapıyordu.Gayet normal.
    Sağol viceroy,
    Bende kaza haberini okuyordum, Allah şifa versin kardeşime.
    Sitede kaza haberlerini okudukça motordan soğuyor insan
    Aynı duyguları, yaşadım.

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    benim motor hala yatio yanlis sase yamuk onu nerde adam akilli duzelttirebiliriz
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    en sonunda gönlünü ettik bizim karakaçanın, bi bujisini değiştirdik işlem tamamdır bu akşam biraz dolaştım maşşallah tık yok aslanlar gibi valla sesini bile özlemişim.

eyvallah jameika uğramaya çalışacağım ararım ben seni.

kabuto valla elden bişey gelse uğraşayım ama benim pek böyle çevrem yok ne desem yalan olur, benim bi tane servisim var başkasınıda bilmiyorum.
    34 EID 02

Motosikleti
    Gece dostum seni göremiyorum nerelerdesin? müdürlükten istifamı ettin yoksa! Böyle tadı olmuyor bilesin...

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor hala yatio yanlis sase yamuk onu nerde adam akilli duzelttirebiliriz
    Dostum Motorun için üzüldüm gerçekten ama, sevincimde sana yani bir cana birşey olmaması. Ben sana bir ustanın telefonunu ve adını vereyim.
    Ferhat Usta
    iş tel. 02163346713
    cep tel. 05448118856
    Not. Ona Ben Koşuyolu'ndan yada Sirkeci'den Hakan Abinin arkadaşıyım demen yeterli. Sana en azından yardım eder yada yol gösterir. Kendine iyi bak dostum inşallah en kısa zamanda motoruna kavuşursun. Aynı zamanda Ferhat Usta hem Lastiklerinizi Dubleks'e çevirir isteyen olursa. (2 jant'a Delik açma,sibop takma ve dubleks'e çevirme işçilik dahil 20ytl.)

Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, sizlere bir soru: benim motor. 10 ytl.lik benzinle130-140 km. arası yol yapıyor. sizlerin tüketimi nasıl?

Aynı şekilde Keeway 150'lerin çoğu 130 km. yol yapıyor 10ytl.lik benzinle.Bu makinalar benzin konusundada gerçekten çook cimri verilen paranın hakkını veriyor.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    merhaba bir ara kırılan plastik bölümleri yapıştırmak için birisi bilgi vermişti sayfayı bilen varmı?

Motosikleti
    superlight 150
    tam emin değilim ama bende de o kadar.

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    tam rakkamını şimdi hatırlamıyorum ama benimkide yaklaşık o civarda yakıyordu, önceden kmde 80 kuruş yakıyordu diye aklımda kalmış son zamanda pek test edemedim
    34 EID 02

Motosikleti
    Bazen 25 kırılan yeri ucuca getir, japon yapıştırıcısını sürer sürmez pastada kullanılan kabartma tozunu üzerine serpiştir. Polimer kimyası sonuçta tepkime sonucu sanki hiç kırılmamış gibi olacaktır. Kromajlı kısımlara sıçratıpta kirletme hatta içte kalan görünmeyen kısmında çalış. Saygılar.

jameika hakan kardeşim birara seni cepten arayıp nikelaj parlatıcısından rica etmeyi düşünüyorum. Mersine kargoyla göndersen kaça gelir bilmiyorum!

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    jameika34 tesekur ederim hocam pasartesi ilk isim aramak olucak
    imzam yok parmak bassam olurmu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler