Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150
    land cruiser 4000
    sshadow de 3600
    land cr.. olanı modern ve şık
    diğeri viragoya benziyor

bu arada 34 FB 8212 bu forumda mı geçen gün ıhlamurda yanımdan geçti sesi güzeldi egzozdan susturucu mu söktü acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar geçen gün alarm arızalı diye yazmıştım servise götürdüm, hakikaten arızalıymış 5 günde geldi parça değiştirdiler, tam servisten çıktım benzin göstergesi çalışmıyor du depoyu fullersen düzelir dedi servis fulledim yine çalışmıyor, tekrar servise döndüm depoyu söktüler baktık göstergenin soketi takılı değil onuda taktılar düzeldi tekrar yola çıktım 200 metre gittim motor stop etti. ite ite servise geri geldim depoyu sökerken benzin hortumunu çıkarmışlar takmayı unutmuşlar. onuda yaptırdım 3 saat sonra pazar günüm rezil olduktan sonra motora binip biraz keyif yaptım,bukadar sıkıntıya rağmen yinede güzeldi ve motorumu seviyorum

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    dunyali gecen gun serviste eskı model bir kawa gordum arkasında orıjınal bır sissy ve ona monte edılmıs ırıce bi givi deri sırt cantası vardı fıyat vermedıler keeway e de olmaz zaten dedı bi bakalım eger istoc ta bulursam alırım yan cantalar pek saglam degıl zıncırı koyuyorum deforme olmaya basladı bıle
    yan cantaların icine bir tüz parcayla monte et ozaman deforme olmuyor ya ince bir düralit yada ince bir sac parcası.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar geçen gün alarm arızalı diye yazmıştım servise götürdüm, hakikaten arızalıymış 5 günde geldi parça değiştirdiler, tam servisten çıktım benzin göstergesi çalışmıyor du depoyu fullersen düzelir dedi servis fulledim yine çalışmıyor, tekrar servise döndüm depoyu söktüler baktık göstergenin soketi takılı değil onuda taktılar düzeldi tekrar yola çıktım 200 metre gittim motor stop etti. ite ite servise geri geldim depoyu sökerken benzin hortumunu çıkarmışlar takmayı unutmuşlar. onuda yaptırdım 3 saat sonra pazar günüm rezil olduktan sonra motora binip biraz keyif yaptım,bukadar sıkıntıya rağmen yinede güzeldi ve motorumu seviyorum
    valla abi senin kadar sanssızını gormedım bende yenı aldım 300 km oldu daha bı hata yok basıyom calısıyor sesıde hızıda ıyı yanı hıc problem yok

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    ginger sen depoyu doldurunca km sayacını sıfırladın mı? su an ceyrek depo kaldı 390 küsur km deyim
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway 150
    arkadaşlar biraz önce gidip keeway 150'mizi aldık...ancak eşimin de benim de ilk motor tecrubesi olduğu için artık sanırım buradan sizin desteğinize sıkça ihtiyaç duyacağız. gerçi benim görevim bir bayan olarak arkada oturup yolun keyfini çıkarmak amaaaa neyse...en yakın organizasyonda sizlerle tanışıp tecrubelerinizden faydalanmak istiyoruz...sadece okuyarak bile birçok şey zaten öğrenmiştim gerçi

guclu_karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL 150
    Biraz önce bayiye gittim motoru teslim alacaktım ancak motor çalışmadı teslim alamadım aleti bayi bir iki saat sonra arayacağını söyledi benzin koydular akü tamam ama bir türlü motor çalışmıyor benzin gitmiyor olabilir diyorlar ya bujilerde yada başka biryerlerde sorun var sanırım biraz tedirgin oldum açıkcası birde boyum 1,62 sanki bu motorla zor başa çıkıcam gibi geliyor.

Ne zor işmiş teslim almak bir stress akşam bırakacak otopark ayrı ama başarıcaz artık birkez aldık birden düşünmeye başladım benim gibi acemi biri aceba daha küçük birşeymi alsaydı çünkü bayideki ARN ler hepsi satılmış benle birlikte diğer iki müşteride motorlarını alıyorlardı birden gözüm kaymadı değil aslında gözüm korktu açıkcası.

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    150 ile 250 arasında ne kadar fark vardır? gösterge kaç mesela bilen var mı?
    ve yukseklikler falan
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    250 land cruizer de 160 ibre var ama 150ile kıyaslanmaz daha oturaklı duruyor ve zincir kullanılmamış kayış aktarmalı ayrıca regal ile de kıyaslanmaz çünkü v motor benim aklıma yattı yalnız koltuk gerçekten berbat

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    Şu sisbar olayı ben ıstıyorum ama fıyatları yuksek dıyrsunuz 150 ytl falan bıraz fazla degılmı?Bazıları jınlunınkı oluyor dıyorlar 45 ytl mıs dogrumu takan varmı?varsa resmını gorebılımıyız.Sisybar yardım edın
    arkadaşım ben de uğraştım yaptım başka bişe uydurduk 100ytl

Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    Colbat ; depo yu fulledimmi sayacı sıfırladımmı hiç hatırlamıyorum walla ama ben fulleyince 450 km yakın yol yapıyordum hiç bilemeyeceğim durum nedir.Bin gittiği yere kadar sonra yedek depoyu açarsın 5-6 km öle götürüyor gidersin benzinciye.

Sisy bar içinse montaj dahil ben satabilirim senin için üstünden çıkardığım sisy bar hala evde durmakta...
    Güzel malmış paslanmadı gitti.

Motosikleti
    KEEWAY SL 150

(İlk Gün İlk Motor ilk Sürüş deneyimi)

Gün 1:
    Keeway SL 150 (Karayel)

Sonunda bugün makinayı beşiktaştaki bayiden aldım. Dün motor çalışmamıştı sorun bujidenmiş, değiştirildi canavar gibi çalışmaya başladı.

Teslim aldım almasına ama tabii serde var acemilik bayinin bulunduğu yerde yokuş yukarı gözüm kesmedi rica ettim bayide yardımcı olan arkadaşa oda anladı zaten acemi olduğumu sağolsun düz bir yere kadar götürdü orda motora alışmam için bir iki aklıma takılacak noktaya açıklık getirdi.

Ben bir iki tur düzlük biryerde tur attım attım atmasına ama kalkışlar felaket hele boşu bulmak bire takmak falan görülmemiş acemilik vede deneyimsizlik allahtan bayi çok yardımcı oldu tur attırdı sanki hoca gibi baktık benzin yetmeyecek kendi sürüşüme güvenemedim zaten sürüşde denemezdi yaa rica ettim gittik depoyu fulledik 30 ytl tuttu dolu depo.

Başladım ara sokaklarda tenha yerlerde turlamaya yavaş yavaş eh tur attıkça önceleri ilk vitesde motor azab içinde gaz verdikçe devir fırlıyor 4 bin 5 binlere eh tabii motordanda sesler yükseliyor bırak bana eziyet etmeyi neyse zamanla heycanım yatış gibi olup artık motorun 2 inci ve 3 üncü viteslerininde olduğunu hatırladığımada nerdeyse ilk 5 km olmuştu.

Özellikle yokuşlarda durduğunda kaldırmak çok zor oluyor derken baktım sağ aynam ters dönmüş ne oluyor dememe kalmadı 2 inci vitesden 1 e alıp komproser freniyle yavaşlayıp durdum o sırada elim debriyajdan çekerken bu sırada aynama ne oldu diyordum araç öne fırlamazmı nerdeyse ilk günden motoru deviriyorduk kılpayı kurtulduk. Baktım sağ aynanın altındaki somun yada vida benzeri kısım ben sürerken düşüp kaybolmuş diğer vidada gevşemiş o yüzdende ayna 180 derece olmuş bir anda......

Hemen elle sıktım etrafta tamirci yok bende ise alet edevat hiç yok eh ne yapmalı diye düşünürken geldiğim yolun başında daha doğrusu bayağı bir başında oto yıkama yeri var dedimki gidip sormalı belki vardır eh motoru çevirip yöneldik oraya sordum allahtan varmış bir acele sıktım vidayı ancak klasik sorun arkayı göremiyorum bir türlü dedimki evet bu forumdaki arkadaşlar sonuna kadar haklı onlar dememişmiydi aynalar bir sorun bir kez daha içimden iyiki forum var. İlk defa forumu minnetle anmam bu olay değildi çünkü ( Ruhsat plaka çıkarırken bayinin istediği 200 ytl den kurtulup işlemleri kendim halletmiştim sadece 79 ytl gibi bir komik paraya )

Yapılacaklar listeme ekledim ayna değişimini ancak sorun onlada bitermi bitmedi bakmayın sorun dediğime bunlar motor üstünde hayatımızı kolaylaştıracak ufak şeyler derken yolda plakanın zıngır zıngır zangırdaması ile plaka ile ilgili sıkma ve artık bu zangırtıyı ne keserse onu yapmaya karar verdim.

Neyse birde yarım kask almıştım önünde koruyucu yok işte nedemişler bir nusibet bin nasihatten yeğdir. Rüzgar ve soğuktan yüz felci geçirmediysem şanslıyım aman deneyimli arkadaşların tam kask alın tam kask hem güvenli hem daha emniyetli hemde soğuktan korur demelerini göz ardı etmenin dersini almış oldum. Listeye eklemek lazım tam korumalı kask alınacak birde unutmadan eldiven ellerimde şuanda yeni yeni çözülmedeler. Eh montda tabii......

Sonunda 35 km olunca motorum ve artık hem soğuk bir yandan hem açlık ve yorgunluk derken en iyisi sevgili Keeway SL 150(Karayel) imi bir otoparka çekiyim kalan maceraya devam ediyim. Otoparklada aylığı 40 ytlden anlaşmış oldum. Pazarlık yaparaktan iyi oldu sanki....

Her ne kadar trafikten mümkün olduğunca uzakda alıştırma ve alışma evremi geçirmeye çalışsamda henüz ehliyet konusunda 22 nisan teorik 25 mayıs pratik sınavlarım olduğundan Trafikçilere dikkat etmekteyim.

Eh eskiler ne demiş her varlık ismi olduğu sürece varlık kazanır ve ismine uygun bir hayat sürer işte bende motorsikletimin ismini ilk sürüşte verdim ismi KARAYEL oldu bahtıda açık olsun tekerlekleri yerden kesilmesin gidonu yere çarpmak zorunda kalmasın.....

Herkese teşekkürler.......

İyi sürüşler...

RedStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL
    Arkadaşlar şu anda 1518 km deyim bugun sağanak yağmur altında 56 km yol yaptım ve şunu fark ettim belediyenin kalenizasyon kapaklarının üstünden her gectiğimde arka lastik savruluyor neyse bu olağan bir sorun lastikler pek kaliteli değil...

Ama canımı sıkan bir durum var daha 1500 km yağını değiştirmedim yarın değiştirecem ışıklarda duruken inanılmaz bir yanık konusu geliyor burnuma motor ısındıkca sanki yanık konusu artıyor ve rahatsız edici bir koku oluyor ben elektirik aksamından yada balatalarıdan filan sandım direk Daha öce gittiğim motorcuya gittim dedim abi böyle böyle çok kötü koku geliyor rahatsız edici düzeyde Adam motora eğildi baktı kurcaladı göz le tabiki bunlar sonra egzostan geldiğini söyledi egzos yanıyor dedi bana pek tatmin edici bir cevap gelmedi çünkü daha önce hiç böyle bir sorun duymamıştım bakalım yarın bakıma gidecem sibob ayarları yapılacak yağı filan değişecek bakalım sorun gececkmi daha önce böyle bir sorunu olan arkadaş olmuşmuydu ????

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostlar yazamadim uzun zamandir isler yogundu yeni eklenenler varmis. Acikcasi OTV den canim sikkin ama insallah bir sey ler duzelir yakinda

Ne ise bu hafta sis lambalari aliyorum 30 ytl resim verecem, ve motoru ayara sokuyorum tabiri dogru ise. On disliyi ufaltacaz herhalde biraz karburator ayari amacim cabuk hizlanma ve max hiz 120 km/h buda bana yeter zaten olursa sonuclarini soylerim yada motorun hurdaliktaki resimini size gonderirim artik,
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    KEEWAY SL 150

2.gün 55 km plakam zangırdıyor hala :)

Gün 2:
    Keeway SL 150 (Karayel)

Dün ilk sürüş deneyiminden sonra otoparka bırakıp karayel'den ayrılmıştım. Bugünü iple çekerken akşam birden farları söndürmediğim aklıma takıldı kesin sabah aküm bitmiş olacaktı diye düşünürken sabahın olmasınıda iple çektim. Öğlen otoparka doğru yollanıp motoruma kavuştum derken marşa bastım ama çalışmadı. Ayaklıkda açık derken tekrar deneme yine tık yok ne yapsam derken otoparkdaki arkadaşlar da ayak marşını deneyelim dediler iyi fikir hanii yahu bu kadarda acemi olmak insanın moralini bozuyor inanın ama yılmak yok bir iki denemeden sonra motorun güzel sesi gelmeye başladımı eh benimde yüzümde bir gülümsemedir oluştu.

Hafifçe otoparkın içinde bir iki tur atıp ısındık biraz sonra kapıya yönelip yokuş aşağı bıraktım kendimi eh iyi güzelde yokuş yukarı vitesi rampanın dik oluşuna göre küçültüp büyültüyorum.

Çalışmaları yaptığım yerde dik yokuş var ama öyle böyle değil biraz hızlandım alet ikide vurdum kendimi rampaya eh çıktıkça çıkıyoruz ama ben 1 i unutmuşum rampa dikleştikçe çekişde devirde düştü tam rampanın ortasında benim motor kaldımı haydaaa nerdeyse 50 derece acayipte dik tabii hemen bir korku aldı beni nasıl kaldırıcaz bu motoru ön frene asılsamda hafif kayıyor dedim deviricez aleti neyse dengemi korumaya çalışıp nispeten düz alana geri geri bıraktım.

Arkamda araba falan olsa küfürün bini bir para diye düşünceler çullandıkça çullanıyor zihnime , neyse kısa günün karı yokuş ne kadar dikse vitesi o kadar küçültücen arkadaş.

Bir saat ara sokaklarda gezine gezine, alışmaya başladık birbirimize, derken hafiften trafiğin olduğu trafik ışıkların bolca bulunduğu arabaların vızır dadığı caddeye çıkmakla çıkmamak arasında ikilemdeyim, hadi bir cesaret dedim kendi kendime ufaktan ufaktan yavaş yavaş dikkatlice kollaya kollaya bu işi başarırsın.

Çıktım yola ilk trafik ışıklarında taksi var önümde durdu bende hemen arkasın bir baktım ki arkamdada bir renault durmazmı vites 1 de elim debriyajda yeşil yanacakta kalkacağız diye hafiftende bir panikle beklemedeyim amanın odane yanımada başka bir araba geldi. Ehhh tahmin ederseniz hafiften bir korku başladı yahu ya stop edersem diye neyse yeşil yandı hafifçe debriyajdan çekip kavrama noktasını hernekadar çok zor hissetsemde ufaktanda gaz vermeye başlayınca hafiften ilerledim eh arada derede sinyal düğmesine dokunacak zamanıda bulunca birde vitesi ikiledimmi dedimki allahın şanslı kullarından olmalıyım. Ufaktan ıhlamur kasrının önünden geçerken birde üçe geçince vites eh dedim arkamdaki arabayla mesafeyi korumak lazım nede olsa araba yanımda olmasında bakarsın dalgın bir sürücü üstüme kırar eh ehliyette yok ne yaparım sonra daha 2. günde güzel makinam motorsikler hurdalığına ben hastaneye eh arabaların ya önünde ya arkasında olup mesafeyide durabileceğim gibi hızıma göre ayarlamaya gayret ede ede döndüm dolaştım geldim gene tenha ara sokaklarıma.

Bu turu bir iki kez atıp bakınca yakıt tankıma sanki bayağı yakıt harcamış gibi geldi daha 53 km olmuştu sonra hatırladım jikleyi ortada bırakmıştım neyse yakıtı fazla harcamayalım dedim çektim kenara motor boşta çalışırken jikleyi kapadım bir baktım motor duruverdim haydaa birazda tırstım neden olsa stop edip jikle kapalı çalıştırmaya çalıştım eh o kadar gez dolaş motor ısınmış olmalıdırdiyede düşündüm ama çalıştı ama gaz vermeyi kesince durdu.

Otoparka yollanıp park etmeden tekrar denedim ama nedense jikleyi kapatınca gaz vermeyi kesince stop ediyor motor nedendir diye sormaktayım ey güzel forum sakinleri yapılacaklar listeme birde bu eklendi neden jikleyi kapatınca ısınmış motor stop eder varmıdır bir bilen ?

Kafamda bu soruyla park edip eve yollandım sorup soruşturup bulmak amacıyla bunun cevabını.......

Kalın sağlıcakla

Aman farınızı açık unutmayın....

NOT: Eldivenimiz olmayınca bugünde buz tuttuk
    Saolasın "aidikurt" dilim döndüğünce elimden geldiğince. Birde vibrasyon dediğimiz heralde hızı yükselttikçe oluyor ama vitesi yükseltince hale yola giriyor gibi geldi.

Motosikleti
    Superlight 150 34 SIU 68
    Sissy bar , sis lambası , motor koruma demiri v.s. isteyenler Küçükyalı "Adrenalin Design" şiddet ile önerilir . Diğer resimler ve adres için mail atın gehgeh78@hotmail.com

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    jıkle ortadayken stop etmiyorsa jıkle açık ve kapalı konumlarını karıştırıyor olabilirsin..bende çok karıştırmıştım.ve bende aynı karşılaştığın durumla karşılaştım...zeda arkadaşım saolsun yardımlarını esirgemedi....jıkle ne zaman açık ne zaman kapalı anlamanın 2 yolu var. 1. si jıkle açıkkken motor 4000 devirde zorlanır ve daha çıkmaz..böyle olduğunda tam zıt tarafa it ve gaz ver devirin yükselebildiğini görebilirsin bu durumda jikle kapalı demektir.. 2 .si ise elinle tuttuğun, jiklenin butonu en altta,yani yere yakın ise jikle kapalı elinle yukarı yani gökyüzüne doğru çekersen o siyah butonu jikle açık...ortası zaten orta umarım yardımcı oldum...
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostlar 3200 km ve basladik ilk sorunlarimizi yasamaya.

Benzin gostergesindeki buharlasma dun itibari ile sona erdi tabiki sevincim kursagimda kalmasi saniyeler surdu. Cunku samandiram arizalandi ve ibre dibe vurdu bende benzinim bitti zanedip 10 ytl lik benzin aldim benzincide motorun uzerinde garip hareketler yaparak tepindim belki samandiram atar diye olmadi herkez bana ters ters bakti deli bu herhalde diye, bu hafta tamire aynen.

Surekli ampul patlatiyorum rolem cok kotu duzensizlik var onu degistirecem 25 ytl mis. O zamanda sislambalarini takacam. Tuzemen dedigini aklimda tutatacam cok saol. O yuzden Gidona yada gizli bir yere extra dugme yaparim sis lambalari icin.

Sisy bari buldum Kanuni seyhanin ki oluyor ve 25 ytl yastik ve apartlar 20 ytl demir kesimi ve kromlama.Haftaya bu isleride haletmeyi deniyecem acikcasi.
    Yinde motor iyi gidiyor yanliz son iki gundur millet sapiklasti kirmizida gecenler ters istikamte donenler , bakmadan sollayanlar beni buluyor.40 km/h gecemez oldum korkudan.Biri bana vodoo buyusumu yapti nedir.Herkeze kazasiz belasiz surusler
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    KEEWAY SL 150

Maceracı ruhun şahlanışı hedef bebek

Gün 3:
    Keeway SL 150 (Karayel)

Sayın "alialince" ve "taraa" çok teşekkürler sanırım başarılı oldu jikleyi kapattım sanırım ve motorun sesi çok değişti çok teşekkür ederim sizlere bir kez daha motorcu dayanışması dedikleri ve gerçekten farklı bir yardımlaşmanın ve camianın içine girdiğime örnek sanki.....

Evet bugün yine gidip çalıştırdım karayeli eh artık 3.gün jiklemide kapattım yine başladık ufaktan tur atmaya motorun sesi değişti devir almam rahatladı yani bugün çok daha keyifli bir sürüş yaparken eh artık trafiğe çıkmayada cesaretimiz var rüzgar yüzüne çarptıkça karşılaştığımız motorcu kardeşlerden korna selamı aldıkça bir keyfine varıyorsunuzki sorma gitsin....

Eh be güzel 150 lik yakışıklı motorum daha önce nerelerdeymişsin eh artık güven gelince bize serde macera arama tutkusu debreştikçe debreşti eh dedim artık yollara vurmalı bir bebek yapmalı dedim hem motorum açılsın vidası civatası somunu pistonu freni balatası birbiriyle iyice haşır neşir olsun dost olsun muhabbet etsinki rodajımızda kazasız aksaklıksız mutlu sonla noktalansın.....

Deli cesareti işte attım kendimi koca arabaların çılgın taksilerin arasına yahu ne güzel bir duygudurki eşi benzeri bulunmaz trafik durmuşken aradan yandan yol almak kıskanç gözlerle size bakan araba sürücülerinin içlerinden bir iç geçirdiğini hissedipte gülümsemek...

İşte aynen bende dikkatli ufak ufak aralardan derelerden çıkıp ortaköye doğru seyyahlığıma başladım. Eh unutmamak lazım acemiyiz biz daha ustalar bir dikkat ederken biz beş ediyoruz 2 den üçe en fazla dörde alıp 20-30-40 km bölü saate hızlarla keyif ala ala giderken giderken arnavutköyüde geçip yollar tenhalaşınca sanıyorum beşinci vites olmalı valla en üste kadar vitesi taktım hızımıda baktım 60 km bölü saat yaptımmı....

Yaptım valllaa ama o sırada gözlerimden yaşlar akmaya başlamazmı ....

Sanırsınız ağlamaklı oldum keyiften yok yahu rüzgardan işte kısa günün dersini almış olduk nedir derseniz eğer vizörü olmayan kaskınız var ise mutlaka bir koruyucu gözlük edinilecek listeye ekle bakalım gözlük alınacakkkk ......

Eh bebek parkına bir keyif vede sükünetle gözler üzerimde girip motorumu parkedince şöyle banka geçi hafiften süzüpde yahu iyiki almışım demek işte mutluluk bence budur...

Yanlız depomun benzin göstergesi çok ama çok hafiften buharlandı eh dedim motorcunun dertleri ortaktır. 70 küsuruncu kilometrede başlayan dert forumda "zeda3000" ünde 3200 km de olduğunu duyunca tamamdır dedim ustalarda bile var onlar bizden önde biz öğrenicez onlardan tekrar foruma teşekkürler dedim içimden...

Eh yola çıkıpda üstüne bir kırmızı ışıkta durduğumda yanımdaki arabadan güzel motormuş nasıl memnunmusun parçaları nasıl ? Bende almak istiyorum diyen bir şöföre tavsiye ederim keeway yeni aldım ama sorunsuz kullanıyorum derken hissettiğiniz memnuniyet ve güven işte dedirten cinsten....

Yine yola çıkıpda otoparka girerken bugün daha bir mutlu stressden arınmış olduğumu hissettim motorun üzerinde rüzgarın gözlerimi yaşartmasını sevdiğimi anladım...

ve birkez daha mutlaka ama mutlaka tüm güvenlik önlemlerimi ve ekipmanımı tamamlamanın ne kadar önemini kavradım....

Umarım fazla uzun yazmamışımdır artık kadran 80 küsür km yi gösteriyor ve içimdeki heycan bir kat daha arttı...

Herkese iyi sürüşler keyifli mutlu kazasız belasız nice binlerce km

Saygılarımla

arkadaşalar bişi soracağım. ben 2 gün önce sl 150 mi aldım.
    plakası daha çıkmamıştı onu bekliyorum. fakat ben motoru teslim alırken bana hiç bir şey vermediler. ne garanti belgesi ne servis ile ilgili her hangi bir şey
    yani o anki heyecanla anahtarları aldık çıktık.
    sizler motorunuzu alırken size her hangi bir şey verdiler mi anahtardan başka
    kandırıldığımı düşünüyorum :(

arkadaşlar yok mu bu konuda bişi söyleyecek olan ????????
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler