Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    selülozik mi ne öle bi tiner var o çıkarıyo kesin sonuç yazılar için lastikçilerdeki basınç tablolarına bak orda yazar 130-90-15 lastik için kaç basman gerektiği
    kocaday kardeş valla almadıysan keewayi boşver hyosong un 250 liği dehşet makina kaçırma hasta oldum ya bi kullandım fena gidiyo 140 falan rahat zorlanmadan gidiyo ses desen şahane hele benim arkadaş performans egzos takmış feci hiç düşünme en az 5 sene rahat kullanırsın işçilik falan çok kaliteli fuarda görcen zaten
    tahminim sen herhalde direk hyosong standına gitcen
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Fatih 81, 100-150 km yapınca şanzıman düzene giriyor...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Arkadaşlar benimde çantam kırıldı hayırlara vesile olsun :(

fatih81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Fatih 81, 100-150 km yapınca şanzıman düzene giriyor...
    sağol dostum. şu anda yavaş yavaş düzeldiğini hissediyorum zaten. baya alışmaya başladı vitesler.Cevap için teşekkürler...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Jarmen benim cantalarda kirildi cunku bakalit turu bir seyden yapilmislar sert olmasindan dolayi dayanmadi. Acikcasi gittim kunduraciya ve kalin siyah PVC ile kaplattim bu esnek ve asla catlamayan bir madde. Yenisi gibi oldu. Masrafim iki canta icin 20 ytl olmustu sanirim. Tavsiye ederim.Yanliz dikkat eski cantada somun var baglandigi yerde onlari atinca sorun olur , o yuzden brandacilarda press li somun taktir yanlis hatirlamiyor isem olcusu 8mm olmasi lazim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    selam arkadaşlar..sonunda motorum geldi kutusundan birlikte çıkardık..her civatanın nasıl takıldığını gördüm..yararlı oldu tavsiye ederim..duygusal bi andı benim için. bora ve tolga beye teşekkür ederim ankara motomax bayisi..sanırım en geç cumaya tüm işlemleri bitecek..havalar düzelene kadar binemeyeceğim hiç pratiğim yok çünkü..ama sabırsızlanıyorum..

görmek için sabırsızlandığım an

işte bebeğim...sarıp sarmalamışlar ,kafese de koymuşlar..

yavaş yavaş kurtarıyoruz kafesten

bora beyi gören varmı? o kadar hızlı çalışıyorki süpermen gibi,çekemedim kendisini...

ve işte hazııırrr..
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

Alıntı kilic_mtr adlı üyeden alıntı
    Bende motoru aldıktan sonra, 1 ay arkadaşın garajında kaldı, o sürede evin kenaına motor garajı yaptım..
    bu motor garaji nasil bisey. ne kadara maloldu bi de ne kadar yer kapliyor?

Tc

fotomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Arkadaşlar , superlightın arka çamurluğunda düşündüğüm bir modifikasyon var , konuyla ilgili topic açtım görüşlerinizi oraya yazmanızı istiyorum. Burayı şişirmiş olmayalım..
    Eklenti 371

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9159

taraa senın garaj nası bısey ayıptır sorması evın altında kapalı garaj mı yoksa apartmanın arkasında fln apartman sakınlerının araba koydugu bı yer mı? bızım garaj acık garaj da alsam oraya koysam ıı cene baglasam guvenlı olur mu karar veremıyorum

Tc

guclu_karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL 150
    Merhabalar

Bu akşam Beşiktaş motodinamik // motomax'dan ilk motorsikletim oalcak olan superlight 150 cc yi aldım henüz teslim alamadım ancak önümüzdeki haftalarda alacağım özellikle bunu istedim çünkü daha ehliyetim dahi yok sadece liseden beri hayatta yapmak istediğim güzel bir hedefti. Sanırım buna çok az kaldı. Özellikle rüzgar kesiciyi arka çantayı kaldırarak teslim alcağım umarım yakında sizlerle oaylaşırım resimleri.

Aslında bayağıda çekiniyor insan ilk motorum oalcak ve henüz acemi olmak zor bilmediğim bir alan ancak bu forumda okuduklarımla bir kez daha başlangıç için bütçem dahilinde doğru karar verdim.

Hepinize teşekkürler

Saygılarımla

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Baska bir forumdada yazmıstım buradada yazayım dedim dostlar.
    ------------------------------------------------------------

Şoyle bi dusundumde bu Keeway in on çatalı biraz uzatsak ve koltuğuda çukurlaştırsak nasıl durur diye
    eminim biraz ufak olan motor daha heybetli oturaklı gorunurdu...
    model olarak basaro' nun motor ustundeki bi fotosunu aldım ve 15 dakikalık az bucuk biraz calısmadan sonra guzel bisey cıktı sanırım ortaya.. ben begendim yani

ilk hali :

buda ön çatal uzatılmış ve koltuk çukurlaştırılmış hali :

cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bilmem yardım edebilecek kimse var mı ama su gidonu daha uzunca bir gidonla degistirmek istesek? (mesela mct 250'de bulunan gidon gibi) acaba teknik olarak ne gibi problemlerle karsılasırız (fren telinin boyunun yetmemesi veya kontrolun zorlasması olabilir mi?) Bunu merak ediyorum cunku boyumun 1.85 ve bacak boyumunda o oranda uzunca olması nedeniyle donuslerde elcikler dizlerime degiyor. Bu problemi cozebilirsem bende mart basında sl150 sevenler ve koruyanlar arasına katılacagım...Var mı teknik olarak acıklayabilecek??? Veya alternatif olarak ayak koyma yerlerinin biraz asagıya alınmasıda dusunulebilir ama bu durumda vites kolu ve fren kolu problem yaratacagından daha karmasık islemler gerekecektir kanısındayım.

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6

bunun gidon gibi olsun yeter valla fena makina
    KARTAL GOL GOL GOL

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A

Motosikleti
    Arkadaslar esasında bu Keeway gibi ucuz bir motor alıp her bir yerini istedigim gibi oynayıp zevkime gore duzenlemek istiyorum... esasında bunlar icin normalde bi 8-10 bin YTL lik motor alıp istedigin gibi duzenledikten sonra toplam 15-16 bin YTL lık bir motor cıkar ortaya... fakat bu keeway gibi duzgun dizaynlı ve ucuz bir motor alıp en fazla 5 bin YTL ye herbir yerini degistirdigim kendi zevkime gore duzenledigim bir motor yapmak cok daha mantıklı olurdu..
    herneyse
    zıpır dostum bana ozel mesaj atarak bazı degisiklikler yapmamı istemiş resimde camsız halini.. onu pazartesi yapıcam...

aslında motoru direksiyon, koltuk, çatal, kromaj, egsoz olarak bu asagıdaki dragstar a benzetmeyi isterdim

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim fikrimi sorarsanz arkadaşlar catalı uzatmak ii olur sele icin far ketmez olmasa da olur bide boyayı işlemk bence güzel olabilir ben şahsen başka değişiklik düşünmem benim de yapacaklarım bunlar .biraz masraflı bir olay var yapa bilirsem tapıcam onu da komple motorun her yeri kromaj ama kromajın üstü bilirsiniz şu kuyumcaların kulandığı titreşim kalemini onunla komple motoru işlemek bunu seneler evel ABD gelen birinde görmüştüm resmi yok olsa sizle paylaşırdım harika görünüyor .

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150

çözüm bulamadım..

öcelikle herkese teşekkür ederim..darısı isteyen herkesin başına ...
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..anahtarı takıp on konumuna getiriyorum. herhangi bi ışık yanmıyor. vitesi boşa alıyorum.boşta sinyali yanmıyor..boşa alıp tekerleri döndürmeye çalıştım sanki vites 1 takılı kalmış gibi yaptı..hareket etmedi tekerler..1 yerde sorun var ama umarım o sorun bendedir. uzaktan kumandayla ışık yanıyor..sanırım akü bitmemiştir..ama bi kilitleme falan mı yaptım bilmeden acaba diye düşünüyorum.şimdiden sağolun..

arkadaşlar sanırım sorunu buldum..vites boşa geçmiyor..en alt kademe 1.vites onun üstü boş..öyle yaptığım halde arka teker dönmüyor..1.vitesten den boşa kaldırıyorum vitesi,boş ta iken olması gereken yere geliyor ama teker dönmüyor..boşta olmadığı içinde çalıştıramıyorum..nerde hata yapıyorum acaba?
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motora bin ve yavasca hareket ettir ve elini debreyaj dan cek sanirim vites kolu birde takildi , 2 tak ve tekrar 1 tak ve sonra bosa almayi dene. Zaten ayagin la hiserdersin boslugu. Isik yanmiyor ise bi dene calistirmayi belki ariza sadece isiktadir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    zıpır dostumuzun isteği üzerine motosikletinde uygulanan değişiklikler

orjinal hali :

ön çatal uzatılmış ve koltuk çukurlaştırılmış hali :

bu resimde ön cam kaldırıldı, aynalar kaldırıldı malum arkayı zaten göstermiyo birde önfar değiştirildi :

Arkadaşlar belki cok ufak degisiklikler bunlar ama baya fark yaratıyor.
    Resimleri 1,2,3 diye kaydedin ve ard arda bakın aradaki farklılıkları cok acık sekilde goreceksiniz... en son hali cok guzel oldu behh

S.S.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL150
    Herkese Tekrar Selam!
    Bundan Once Sadece Gİrİs Yazİmİ Yazmİs
    Superlİght Almak İstedİgİmden Bahsetmİstİm
    Sanirim....

Evet Gun Geldİ Devran Dondu

Arkadaslar Benİm De Artİk Bİ Superlİght Im Var
    Cumartesİ Aldİm. Henuz Gelmedİ Ama Onumuzdekİ
    Cumartesİ Sanirim Teslİm Alicam Havalarin
    Bİraz Kuru Olmasini Beklİyorum

Bakalim Bu Bahar Ve Bu Yaz Bana Neler Getİrİcek
    İstanbul Da Motor Kullanmak Bİraz Cesaret İstİyo
    Hele Kİ Bİr De Bayansaniz... O Yuzden Bİraz Dusunduruyo Bu
    Durumlar Benİ. Ama Gunes İ Ve Parlayan Motor U Gorunce
    İnsan Herseyİ Unutuyor.

Hepİnİze Tekrar Merhaba...
    Ve Son Olarak Benİ Hep Destekleyen
    Hatta Deyİm Yerİndeyse Gaza Getİren
    Dost .. Dostum Zeda! Tesekkurler.
    [FONT="Comic Sans MS"]8-) [/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler