Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuz selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el alırsam keeway almayı düşünüyorum bi motor buldum işte 1300 km de 2008 model 2000 ytl ye veriyo iyi mi sence o?
    dostum izmirdemi bi sahibinden deki linki koysana bende izmirden bi motora bakmıştım ama motor kazalıymış oda ailem istemio felan diodu belki aynı çocuktur sakata gelme sonra. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    arkadaşlar ben direksiyonu uzatıyorum kablolar yetmiyornasıl uzatırız bi bilginz warmı
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben direksiyonu uzatıyorum kablolar yetmiyornasıl uzatırız bi bilginz warmı
    kardeş jameika hakan abiye bi sor o hallediodu o işleri, ama kendinde motor parçası satan herhangi bir yerden tedarik edebilirsin kanuni tiger, regal raptorunn kablolar falan olur sanırım
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

arkadaşlar 2. el Super Light 150 arıyorum yardımcı olurmusunuz

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Hocam diğer forumda da uyardı arkadaşlar bi kendini tanıt kimsin nesin?Tamam anladık SL arıyosun...

heyecandan olsa gerek arkadaşımm

Motosikleti
    Monero Cxm 250A

Sl

Doğrudur üstad bulursun umarım istediğin gibi bi motor SL üzmez ;)

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    sevgili kardeşelrim bu kablo sorununu hala halletmiş diilim elektrik ve debriyaj neysede ön freni nasıl halledicem bilen varmı

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı yavuz selçuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum izmirdemi bi sahibinden deki linki koysana bende izmirden bi motora bakmıştım ama motor kazalıymış oda ailem istemio felan diodu belki aynı çocuktur sakata gelme sonra. . .
    http://www.sahibinden.com/motorsikle...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/super_maki...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/1100km_bil...XQQdisplayitem

3 ilan da aynı motora ait senin gördüğün kazalı motor bu mu?

Motosikleti
    Monero Cxm 250A

SL Gidon

Derim ki hiç bulaşma verim alamazsın çook uğraşırsın çook para harcarsın...Ben yaptırdım verdiğim parayı ben bilrim

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    zinki kardeş direksiyonu yaptım kendim iş sadece kablolarda onlar fazla bi para tutmaz diorum ama gene de girdik işin içine

Motosikleti
    Monero Cxm 250A

Sl

Hocam ben motoru bıraktım elemana yapsın die sonra geldiğimde bütün sele depo gidon elektrik tesisatı darmadağındı.Adam bütün tesisatı sökmek zorunda kalmıştı sonra kabloları uzattı işte bunlar sana belki bişeyler anlatır

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    hayrola noldu bu foruma herkez sıkılp sattımı keewayları

Motosikleti
    keeway superlight 150
    harbiden ses seda yok ne zamandır ya bişey sorcam arkadaşlar,bu ön cam hıza etki yapar mı? yani rüzgarı kırdığı için bize çarpıp yavaşlatan rüzgar yukarı doğru kırıldığı için etki yapar mı ki?? birde fiyatları ne kadar bilen varmı acaba?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ben geçen ay camı servise sormuştum 50 tl dedi bağlantı ayakları hariç. Hıza da etkisi (pek fazla olmasa da) olur gibi. Ama en önemli faydası göğsümüze gelen rüzgarı kesmesi bence.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    üstadlarım uzun zaman sonra merhaba ... sl sini muayeneye götüren oldu mu hiç? benim egsoz açık ona problem çıkarcaklar herhalde. serviste orjinal egsoz fiyatını bilen var mı? ya da başka çözüm önerisi? havalar düzeldi ama ben hala binemiyorum :(

Motosikleti
    MC-X RoadRacer
    Arkadaşlar uzun zamandır motor almak istiyordum çok uygun bir fiyata super light buldum 2006 model 10000 km de almayı düşünüyorum ama motor hakkında pek bilgim yok kimi macar diyo kimi çinden ithal eden macarlar bize satıyomuş falan filan bana bir yardımcı olun lütfen motoru kullananlar tavsiye edermisiniz?forumlara baktım 90 dan sonra titreme yapıyor deniyor yakıtı iyimiş galiba

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı fobus35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun zamandır motor almak istiyordum çok uygun bir fiyata super light buldum 2006 model 10000 km de almayı düşünüyorum ama motor hakkında pek bilgim yok kimi macar diyo kimi çinden ithal eden macarlar bize satıyomuş falan filan bana bir yardımcı olun lütfen motoru kullananlar tavsiye edermisiniz?forumlara baktım 90 dan sonra titreme yapıyor deniyor yakıtı iyimiş galiba
    zaten 90-90 gitmen en ideali bu motorla arkadaşım,bence kaliteli bi motor,uygun fiyata bulduysan al derim. çin mi macar mı sorusuna tam olarak yanıtı bende bilmiyorum ama macar olması büyük ihtimal,yanlız kaliteli bi motor çin çan çun denilen makinelerden deildir bilgin olsun..

arkadaşlar hani bizim motorların kronik debriyaj balatası sorunu var ya, 5 bacaklısı takılıyomuş da düzeliyomuş hani, onu bana bi anlatabilirmisiniz? yani neresi değişiyo balatanın,birde bana çıkaracağı fiyat ne olur ortalama?? ( bugün yokuş yukarı durdum motorla,dik bir yerdi,kalkarken sanki zincir kopacakmş gibi oldu çok sinirim bozuldu acilen düzeltmem gerek)

Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen ay camı servise sormuştum 50 tl dedi bağlantı ayakları hariç. Hıza da etkisi (pek fazla olmasa da) olur gibi. Ama en önemli faydası göğsümüze gelen rüzgarı kesmesi bence.
    bağlantı ayakları dediğin şu direksiyona doğru inen 2 tane demir değilmi arkadaşım? onlar var bende takılı ama cam yok,birde camı takarken hani vidalanacak ya cam,camın dış tarafında camı o ayaklara tutan 2 tane nikelajlı bir şey var hani,(cam tutacağı diyiyim) onlarda dahil mi fiyatın içine?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Hayır o ayaklar da dahil değil. Benim sorduğum sadece camın fiyatı. Sen üzerine camla ayakları tutturan parçaları da alacaksın o zaman. Bende bütün parçalar olduğundan sadece camın fiyatını sormuştum.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    tutup bi 20 lira da ona istemezler demi nedd?? biliyomusun fiyatlarını?? birde şu balata fiyatını bilen varmı??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler