Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kanuni Rokko 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC
    slm millet bir ara bende bi rokko almayı düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim ,
    kanuni kullanan arkadaşlarımdan paha biçtim servis ve yedek parçaları
    mondiale oranla daha pahalı 150 ZC kullanıyrm oldukça memnunm servisde
    ucuz parçalarıda . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA 150 T
    bende 2,el rokko alıcam ılk motorum olcak ne dıyosunuz arkadaslar ve rodaj ne demek ?

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150
    Merhaba Arkadaşlar,

Bende 2 sene önce bir tane rokko almıştım. Motorumdan çok memnundum ve bakımını düzenli yaptırdım ama şanssızlık motorumu çaldılar aradan 2 hafta geçtikten sonra (bu sfer şans) motorumu buldum. Ama motor tanınmaz haldeydi bende kış geliyo diye yaptırmadan garaja koydum ve geçen sene işlerimin yoğunluğundan tamir edip kullanamadım. Ama bu sene motoru toparlayıp kullanmak istiyorum. Buraya yazmamın amacı bana ucuz kaliteli ve işini düzgün yapan bir kanuni servisi önerebilirmisiniz? Yeri İstanbul içinde neresi olursa önemli değil kamyonet ile götüreceğim motoru

Herkese keyifli sürüşler

volkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla scarabeo 200i
    Alıntı mag92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2,el rokko alıcam ılk motorum olcak ne dıyosunuz arkadaslar ve rodaj ne demek ?
    motor yıpranmamışsa bütçenede uyuyosa hiç düşünmeden alabilceğin bi motor.2 senedir kullanıyorum büyük bi sorunu olmadı.tavsiye ederim

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150
    Hiç kanuni rokko kullanan yokmu arkadaşlar.

Motorumu yaptırcam bi yardım lütfen.

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150
    Arkadaşlar Merhaba,

Bende yeni üye oldum siteye benimde motorum Kanuni Rokko
    Kanunisi olan arkadaşlarla tanışmak istiyorum.

Motosikleti
    SYM EVO 250
    Selam Arkadaşlar...

bütün yorumları okudum.Ve rokko olmaya karar verdim...ama kafama takılan mesele şu,

hiç denecek kadar motor kullandım.o yüzden vitesli istemiyordum zaten..görüşüne göre baya kolay sanırım...4-5 sene önce bi scooter kullanmıştım sadece zorlanmamıştım...bakalım hayırlısı...aslında daha büyük bi kanuni alsam iyi olur ama o da çok kaba olur bana göre..en iyisi bu..hız yapmıyor fazla,rahat kullanınca o da sana karşı rahat sanırım bakımlarını vs yapınca sorun olmuyor galiba...ama şu var, benim boyum 2.01 ve haliyle bacaklarımda çok uzun...acaba bi sorun olurmu...sığarmıyım sizce ?

Ve A2 ehliyetim yok :(

sizin de yorumlarınızı almak isterim.... !

jozef arkadaşım:bendede aynı motordan vardı fakat kullandığım süre içerisinde Kanuni servisinden beklediklerimi alamadım.Eğer bulunduğun şehirdeki kanuni servisini araştırıp öyle gidersen daha iyi olur senin için.Bence güvendiğin bir ustaya yaptır(tabi garanti süresi bitmişse).Saygılar

Motosikleti
    SYM EVO 250
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    SYM EVO 250
    işte buna dokunma !!!

herkese merhaba bnde kanunı rokko 150 war..usttekı resım gıbı metalık sıyah gıbı bısı bu motoru alcama ramzey 125 cc alsydm dıorm cunku bnm kullndgım motorun boyası yok motor sıyh gıbı ve cızılme oranı yuksek artı yollar cok boktn...servıse gıttm boyası yok dedıler...turkıyede kanunın servıs olayı cok bok.herkes cok sıkayettcı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 AM ----------

Alıntı ysfgunaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Bende yeni üye oldum siteye benimde motorum Kanuni Rokko
    Kanunisi olan arkadaşlarla tanışmak istiyorum.
    kardesım merhaba motorlarımız aynı..motormda ufak cızıkler war onları kapatmak ıstedım ama servıs bana boyası yok dedi bu yuzden bu motoru almaz olaydm dedm eger sen bu konuda yardımcı olablrsn svırm

ROKKO CU ARKADASLAR YARDIM EDEBLCEK WARSA MSN EKLESIN LUTFEN:::::ULTRA_KAYA10@HOTMAİL.COM

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bırakın Şu kanuniyi yaa..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

albayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok

çinliye bulaşma, eğer bulaşacaksan da kanuniye yaklaşma...

dediğim gibi sakın ha sakın alayımmı demeyin, ben çoook acı çektim. üstüne bi motor parası daha masraf ettim maalesef, ama sonunda askere gitmeden satabildim, hemde zararına. çok çabuk sorun veriyo, yazın her yeri gezmek istersin hevesin kursakta kalır, haftada 2 kez sanayiye uğrar ahbab edinirsin, ısınma derdi apayrı, yokuşa gelemez, ii hızlanmaz. tamam az para ama, bukadarda dandik motor yaplmazki. 1 saat üstünde durunca inmek için fırsat kolluyorum, o kadar konforsuz yani.
    çinliye bulaşma, kanuniye yaklaşma...
    Altımızda MOTOCİKLET, aklımızda MOTOSİKLET...

Bir rokko 150 kullanıcısı olarak 5100 km yi devirdim totalde 3 kez servise girdi motorumdan gayet memnunum alıcak olanlara tavsiye ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150zc
    arkadaşlar, motor çıkalı, siz motoru kullanalı hayli olmuş, artık büyük oranda doğru bi fikir oluşmuştur rokko ile ilgili, bende ilk motorumu alacağım, açıkçası 600 lük, sağlam bişey düşünüyordum, son zamanlarda fazer kalbimi çalmıştı ama onunla başlamanın mantıklı olmayacağına ikna ettiler, şimdilik bi rokko düşünüyorum, internette bitane var, fiyatıda gayet uygun, bu motoru yaklaşık 4-5 ay kullanıp satacağım, ankarada oturuyorum ve bi kradenizede gidip gelmeyi düşünüyorum şu sıra müstakbel motorumla, demem o ki, rokko bana uygun mudur? Motora ziyadesiyle yeni başlamış ve 4-5 ay içinde yaklaşık 1200 km lik tecrübe amaçlı bi yolculuğa çıkmak isteyen bi beginner için?

albayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı suleymozer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, motor çıkalı, siz motoru kullanalı hayli olmuş, artık büyük oranda doğru bi fikir oluşmuştur rokko ile ilgili, bende ilk motorumu alacağım, açıkçası 600 lük, sağlam bişey düşünüyordum, son zamanlarda fazer kalbimi çalmıştı ama onunla başlamanın mantıklı olmayacağına ikna ettiler, şimdilik bi rokko düşünüyorum, internette bitane var, fiyatıda gayet uygun, bu motoru yaklaşık 4-5 ay kullanıp satacağım, ankarada oturuyorum ve bi kradenizede gidip gelmeyi düşünüyorum şu sıra müstakbel motorumla, demem o ki, rokko bana uygun mudur? Motora ziyadesiyle yeni başlamış ve 4-5 ay içinde yaklaşık 1200 km lik tecrübe amaçlı bi yolculuğa çıkmak isteyen bi beginner için?
    valla kardeş, 600lük hemde fazer gibi bi motorla hele ki tecrüben yoksa saçma olur, çünkü bu iş şakaya gelmez. eğer bi motor alıp 4-5 ay sonra satacaksan zarar edersin (kanuni alım satım ruhsat plaka masrafı 300, ve değiştirirken alacağın motoroda bir okadar verecen). ayrıca kanuniyi tavsiye etmem, paran ne kadar bilmiyorum ama, vitesliye alışaym diyosan, 2000 tl ye ikinci el temiz bi yamaha ybr 125 alır, stressiz binersin. çinliden uzak durman tavsiye edilir. ben bu rokkoyu 7 ay kullandım, 10000 km yaptm, kendine verdiğim para kadar masraf yaptm, sanayiden çkmadı, her hafta sanayideydim. saçma bi motor, dandik bi motor. kanuni alacağına ramzey al daha iyi diyolar...
    Altımızda MOTOCİKLET, aklımızda MOTOSİKLET...

dostum o ön tarafın plastik olmasından kasıslere girerken dah ayavaş girseydin biş e olmazdı .diyecegim o ki ne yaptıysen sen yaptın

secaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rokko sıkı şeker :)

Ben iki yıl bu motoru kullandım. Fiyatına göre oldukça iyi bir performans aldım.. Çin malıdır doğrudur. İki yıl boyunca her ay en az 550 km uzun yol yaptım şehir içi gezdiklerimi hiç söylemiyorum. Benzin alma durumları hariç ankaradan balıkkesire hiç durmadan giitim bana mısın demedi. 20 000 kmde motorumu sattım. bütün iç anadoluyu gezdim Alınabilir

Motosikleti
    Yamaha Ybr Esd 125 cc
    sele altı sağ ve sol panel alacağım ama bulamadım bir türlü.yardımcı olursanız memnun olurum.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Selam Aleyküm arkadaşlar.daha önce arkadaşların scooterlarını kullandım(ramzey kalipso 150,kanuni hussar 125,rokko 150) ramzey güzel geldi sorunsuz keyifli sürüş sağlıyor,ama ben ilk motorum rokko olsun istiyorum dış görünüş,performans bakımından çok hoşuma gidiyor zaten degiştirme şansım olcagını düşünmüyorum yazın köyde 3-4 ay boyunca kullanıcam köy de sayılmaz aslında belde diyelim yollarımız çok iyi olmasada asfalt.yapıcağım en uzun yol 60-70 km civarı olucak.yorumların tümünü okudum büyük sorunları olanlar var ama ben bunların kullanıcı hatası oldugunu düşünüyorum,''Bakarsan bağ bakmassan dağ'' diye boş dememişler eminim ki.
    Sizin Önerileriniz nedir?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler