Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kanuni Rokko 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bende motor alacagım ve 2 motor arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim motorlardan biri kanuni rokko biride monero angel 150 cc kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    eski yorumlara baktınızmı hepiniz ?

zeybek09, rodaj olarak sana ilk 500kme kadar 60ı geçmemeni tavsiye ederim. hatta kitapçığında yazıyordur rodaj nasıl yapılacağı ben unuttum motor 16000'e dayandı az kaldı.

iyidir bizim motorlarımız tavsiye ederim herkese

Bişey soracagım rokko 115 yapabiliyormu bnm için önemli olan hız rokko hızlımı..?

arkadaşım bendede rokko var. dediğin gibi ön taraftan acaip ses geliyor. ben mondialin amortisörlerini aldım bide ön diski açtırıp içindeki diski sabitledim. şimdi ses yok. inan atıcaktım motoruda. allahtan oldu

KESİNLİKLE OKUYUN

rokko 150 motoru olupta ses geliyor diyenler için söylüyorum. bakın ben alalı 1 ay oldu ve benim mondial bayim var. bu işlerle haşır neşirim. benim motordanda aynı ses geliyordu. öncelikle motorun üstünde motor dururken ön firene basıp ileri geri onatın. eğer tak tık ses geliyosa ön maşa bilya yatağı gevşemiştir ve vuryordur. onu sıktırın. eğer halases geliyorsa amortisorler fazla vuryordur. yağı fabrikadan eksik geliyor. yağını artırın ( ama çok az yoksa taş gibi olur) oda olmassa ön disk üzerindeki balatalarda boşluk vardor. onlara baktırın. ama size tavsiyem rokkodaki ön amortisörler yaylıdır. mondialdeki ise holojenik. yani rokkodo çok ses ve vurma yapar. ama mondialin holojenik ön amortisörlerini kullanırsanız hem kasislerde daha rahat hemde vurma sesinden kurtulursunuz.

Motosikleti
    asya 150t1
    kemal1011 arkadaşım senın için onemlı olan hızsa suzıkı burgman almanı tavsıye derım 150 scooterden ne beklıyorsun

karpat kurdu ben iki motor arasında kaldım biri monero angel 150 digeri ise rokko ..

lütfen yardım edin rokko hızlı mı 2 hafta kaldı almama lütfennnnnn

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı KeMaL1011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen yardım edin rokko hızlı mı 2 hafta kaldı almama lütfennnnnn
    şaka gibi hızlı hızlı 299 görüyor mübarek...arkadaşın kanuni malı 150cc'den ne kadar hız bekliyorsun sen.taş çatlasa 110 yapar.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka gibi hızlı hızlı 299 görüyor mübarek...arkadaşın kanuni malı 150cc'den ne kadar hız bekliyorsun sen.taş çatlasa 110 yapar.
    o da bir scooter için yeterlidir zaten daha ne olsun...
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150
    Bugun bende bi tane Siyah bir Rokko aldım yrn gelıcek inş. iyi cıkar bir sorun yasamayız

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    ilk motoru cin malı almak motosikletten sogumaktır bence,eger motosikleti seviyorsanız ilk motoru cin malı almayın cnkü ilerde nasıl bi makina laırsanız alın ilk motorunuz aklınızdan gitmeyecktir yani gecmişi düsndükce aklınızda tatlı keyifli hisler anılar olucakken neden servis sanayi kapıları veya işte sesler faln filan sorunlar olsun :S

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150
    Motorumu dun geldı be 150cclık bır scooter ıcın bence gayet guzel lastıkler bıraz kotu onları degıstırcem dıer yonlerden bana iyi geldı ve maşallah önden fln ses gelmıo biraz şanslıyım galba

secaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gidermi gider

Arkadaşlar merhaba benimde bir rokkom var rodajına tam uydum. İnanmayacaksınız biliyorum 2 kişi eskişehir bursa yolunda 120 gördüm. (bayır aşağı) Modifiye hiç bir parça yok, Eksozda 10 mm 2 delik hariçinde. motorum şu an 6000 de ve Mustafakemalpaşa-eskişehir gidip geliyorum. 300 km aralıksız gidiyorum hiç sorun yaşamadım. Rokkoya güvenin bakımlarını yaptırın. Ayrıca Ön çamurluğa iki sis taktım harika oldu. Bir tavsiye Asla 90'ı geçmeyin 110 dan sonra havalanacak gibi oluyor. Bir sorunuz olursa rokkocular mailim qbulut@hotmail.com
    Digiboya selamlar

Evet ne kadar yaktığınıda yazayım 60 la 100 km yolu 1.5 lt yakıyor
    70-80 km hz 100km 3.5lt yakıyor 90 ve 120 arası 100 km yolu 4.7 litre yakıyor 95 oktan shell. mOtorun 6 Aylık elektrik aksamı garantisi olup 2 yıl motor aksamı garantisi mevcuttur. Fakar arkadaşlar bakım serviste çok masraflı oluyor özellikle uzun yol yapıyorsaniz. Yağ 1000 de bir değişiyor bu sebeple uzun yolda bir bakıyorsunuz yağ değişimi geliyor. ben yağımı 1700 de bir değiştiriyorum bujimi ve filtremi 5000 de bir kendim değiştiriyorum. maaliyet yuzde elli azalıyor. Bilginize

Sakın hor görmeyin bu motordan hız bekleyenleri şunu alın bunu alın demeyin ukala olmayın adamın yeterli parası olsa zaten gider en iyisini alir. Mümkünat çerçevesinde elinden geleni yapmaya çalışıyorlar hızıda sorar rahatınıda modifiyesinide çunku dedimya her şey maddi güç çerçevesinde gücünün yettiğini güzelleştirmek en doğal hakkı. Lütfen ukala olmayalım ve saygı duyalım.

Motosikleti
    bundan iyisi şamda kayısı secaner bizi dinleyen böyle mutlu oluyor işte. rodaj demek bu demek. kazasız sürüşler secaner

secaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşşekkürler herkeze kazasız keyifli sürüşler.

Motosikleti
    kanuni storm 150
    arkadaşlar ben bir motor almayı düşünüyorum ama bir türlü karar weremedim kanuni rokko 150 mi mondial 150 zc mi alsam die.hangisi daha iyidir.yardımcı olursanız sewinirim.

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Storm 150 almışsın iyide etmişsin güle güle kullan.Rokkonun avantajı ön kısmına gerektiğinde valiz vs kutu koli koyabiliyorsun.Onlarda ise ön ayak basan kısım düz değil.

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    http://www.facebook.com/group.php?gid=83802220060

Rokko 150 Kullanıcıları Facebook Dayanışma Grubu

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne len şeker alır gıbı motor markaları
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne len şeker alır gıbı motor markaları
    yazdıklarınla konuyu hortlatmanın anlamını anlıyamadım....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler