Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    kaskı arka kutuya sığdıramamaktan bahsetmişsiniz. benim kask sığıyor. tam milimetrik oluyor. kaskım da dandik bişey değil. bisikletçi kaskı gibi değil yani. markasını falan bilmiyorum. motoru alırken beleş vermişlerdi. pahalı değil. bayağı kask işte. ve arka kutuya sığıyor.
    ilyastheking

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway ARN125
    ali1yilmaz,

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Bugün Servise gittim. Ama gitmeden önce Motomax e Sikayetimi bildirmiştim. Baya bir ilgilendiler fazla bişey yapmadilar ama ne sorduysam cevap verdiler buda bir gelişme tabi ki neyse adama motorda ki hasari gösterdim. Ön kaput ve yan kaputun değişmesi gerektiğini söledi yaklasik olarak maliyetide 120 YTL olarak söledi sadece ön kaput 40YTL dedi. Sen 400 YTL den bahsetmissin ben resimlerini koymuştum kırık yerlerin bir incele istersen fazla büyük bir hasar yok bayramdan sonra işallah ilk bakıma girecek motor ve parçayı sipariş edeceğim. şu hava flitresi olayı hoşuma gitti benim motor baya bi fazla yakıyor bugün 3. full depo benzinimi aldım toplam yaptığım km ise 234. yani bu 2 depo benzinle yaktığım eskisinden biraz daha az yakıyor ben hala motorun yeni olmasına bağlıyorum bunu. siz ne dersiniz bilmiyorum. Motorda bi ağırlık sezdim çok çabuk duruyor sanki ağırlaşıyor birden Senin dediğin şekilde hava olayına gireceğim bi bakalım sonuçu ne olacak benim lastikler biraz inik gibi

CuteOnur,

O sorun bende de var. Sabahları ayak marşıyla çalıştırınca biraz daha iyi çalışıyor motor. direk Gazın altındaki marşı kullanma derim sabahları.

Motosikleti
    Keeway ARN125
    Arkadaşlar bide ön farları beyaz yapabiliyormuyuz Serviste bana farların 35W oldugu sölendi. 35W beyaz florasanın ise olmadığı sölendi...

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Alıntı casillias adlı üyeden alıntı
    kaskı arka kutuya sığdıramamaktan bahsetmişsiniz. benim kask sığıyor. tam milimetrik oluyor. kaskım da dandik bişey değil. bisikletçi kaskı gibi değil yani. markasını falan bilmiyorum. motoru alırken beleş vermişlerdi. pahalı değil. bayağı kask işte. ve arka kutuya sığıyor.
    Buna şaşırdım... Çünkü benim L olan kaskı geçtim, eşimin S'i bile sığmadı kutuya. Neyse, bu akşam biraz daha deneyeyim, belki pozisyonunu değiştirirsem sığdırırım. Gerçi denemiştim bol bol ama... Bilgi için sağol.
    =======
    Denedim, yok, hayatta sığacak gibi değil. Ben motosikleti alırken verdikleri ücretsiz kaskın üzerine 40 ytl daha verip Phoenix marka bir kask aldım, L. Muhtemelen bu da süper bir şey değil ama daha şık en azından. Ve, yok, sığmadı.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    valla ben kaskı sığdırmak için çaba sarfetmiyorum. bence olmuyorsa bırak. kutu falan kırılır allah korusun. benim kask M olabilir. bi taraflarında belirtilmiş midir acaba bi bakmam lazım.
    ilyastheking

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ben her seferinde 10 milyonluk benzin alırım, birkaç kez ölçtüm hep 140 km götürdü. Demekki kilometrede 72 kuruş falan yakıyor.
    benim de kask arka çantaya sığıyor ama bende choper kaskı var, diğer kasklar sığmıyor. bunun için çanta almaya gerek varmı bilmiyorum ama motorcuların çoğu kaskını elinde taşır

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bu jikle takozunun kırılması bende de oldu, ama normalmiş bu, 97 killoyum

Bu arada bizim izmir tayfası grubuyla gezilerimiz oluyor sık sık. ayvalık gezisine gittik en son. grubumuzda cc olarak en düşük benim motor vardı. jinlun 150, yamaha virago 535, kanuni deer 152 ler vardı. açıkçası yolda motrum hiç geri kalmadı. çok sorunsuz gittim. gruptan da geri kalmadım. 105 km yi gördü rahat , sonra arttırmaya korktum ama hiç vibrasyon yapmadı, çok seri hızlanıyor bu motor. hele ilk kalkışlarda acayip 90 km hıza resmen birkaç saniyede ulaşıyor. şaşırtıyor bu alet beni, beklentimden iyi çıktı. arka fren disk olsaymış tam olurmuş

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Alıntı One_Way adlı üyeden alıntı
    benim de kask arka çantaya sığıyor ama bende choper kaskı var, diğer kasklar sığmıyor. bunun için çanta almaya gerek varmı bilmiyorum ama motorcuların çoğu kaskını elinde taşır
    Aslında çok büyük bir sorun değil, haftasonu vs hallediyoruz. Ama ben öğr. elemanıyım ve hava güzel olduğu müddetçe motosikletle gidiyorum uniye. Şimdi kendimi öğrencilerin arasından geçip idari koridora girerken elimde kask olduğu halde dekana selam verirken hayal ediyorum, komik oluyor... Yine de tam karar vermiş değilim. Bir kaç kez yaptım sonuçta...

erd7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway arn 125
    arkadaşlar Motomax, Antalya Nebioğulları'nın yaptığı rezilliğe karşılık onlar çok ilgilendiler sağolsunlar eksik olan şase kapağını kargo ile gönderdiler ve de zararım olan benzini karşılamayı teklif ettiler.
    ve de servis için benim adıma randevu almayı teklif ettiler.
    motomax a teşekkürler bence
    gerçekten ilgileniyorlar

psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olucak inşallah
    keewayin resmi sitesi nedir arkadaşlar?

yeni motor alıyom

as125t mi
    keeway arn 125 mi
    mondial 151rs mi
    alıyım?

sadece şehir içi kullancam
    fazla sorun çıkarmasın
    yedek parçası kolay olsun
    fazla hız yapmam
    ilk motorum olcak

yardımcı olursanız sevinirim

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    mondial 151rs as125t DOSTUM BUNLARI ALLIRSAN SERVİSLERİ COK KaLABALIK OLUYORMUS SORUN CIKIYOR DİYORLAR AMA BEN KENDİ MOTORUMDAN MEMLUNUN GAYET İİ KULLANISLI VE SERİ AMA SEN GENEDE HANGİSİNİ İSTİYORSAN BAK www.motomax.com girersen arn125 özelliklerine bakabilirsin hayırlı olsun simdiden

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    s.aleyküm

bende arn 125 düşünüyordum bu forumları okuduktan sonra mat siyahına kesin olarak bakıyorumm...

Motosikleti
    S.wing600abs
    s.aleyküm

bende arn 125 düşünüyordum bu forumları okuduktan sonra mat siyahına kesin olarak bakıyorumm...

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Mat siyah var. Bugün 500 bakımını yaptırdım. Kesinlikle "0" problem.

Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar ar n 125 siyah almayı düşünüyorum artıları ve eksileri nelerdir aldıktan sonra da pişman olmak istemiyorum.....

ilk defa bi motor alacağım iki tekerlekli olarak sadece bisiklet e bindim
    becerebilirim inşaallah.......

düşe kalka öğreniriz heralde yardımcı olan arkadaşların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim...

saygılarımla

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    One_Way arkadaşım sen ne yaptın böyle altındaki motoru 4 silindirli motormu zannettin.BMW yok altında 2,3 saniyede 90 km'ye nasıl çıksın bu makina.altına bir de nitro tak oturduğun yerde 100 km'ye çıksın.alt ustu bu keeway arn 125"cc".ama neyse sana ınanıyorum. su cıkle olayını servıslere sordum.bılen yok.nasıl ıs bu anlamadım.ıslerıne mı gelmıyor.yada yenı cıkan motosıkletlerde.bu sorun yok.yanı halledılmıs gıbı gelıyor bana.almayı dusunuyorum.siyah renk cok cabuk cızılır dıye.bır kez daha dusunecegım.nedenı dıger renkler bana gore degıl.her hangı bır sorun cıkarmı.arkadakı cantadan gelen tıngırtı duzeltıle bılır bır boyuttamı?merak edıyorum.alırsam pısman olurmuyum.saygılarımla. One_Way senden 90 km degıl.150 km beklıyoruz.saygılarımla.sevgıler.

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 <Mat Siyah>
    red_hot,

bi kere çantayı hiç kafana takma,basit bi mekanizma eger problem çıkarırsa düzeltilir,baktın olmuyo mu 60 ytl ye her yerde daha güzelleri var.

yeni gelen partilerde jikle kırılmasına önlem alınmış gözümle gördüm.
    bu aletin zayıf yanı bence arka suspansiyonunun yumuşak olması ve 2 kişi binildiginde altının en ufak kasiste vurmasıdır.
    bir de elle çekilebilen bi jiklesinin olmaması kötü bence, sürekli çalıştırma problemi yaşıyorum şahsen ben..

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Arka çantadan gelen ses kilit mandalına bant sarılınca kesiliyor, forumdan bir arkadaş daha önce belirtmişti. Zaten sadece rölantide o sesi yapıyor. Çok ciddi bir sorun değil ve halledilebilir birşey. Ben zaten kask sığan daha hacimli bir box bakacağım için çok rahatsız etmiyor. Ama hallediliyor...

Bence de bu motoru değerlendirirken 125 cc olduğunu unutmamak gerekiyor. Zamanını bilmem ama 90 km'de sorunsuz gidebiliyorsun, o ayrı ama. Performansından son derece memnunum. Çok ekstrem rampalara girmek istemiyorum rodaj dolmadan. Ama bazen mecbur kalıyoruz ve iki kişi herhangi bir zorluk yaşamadan rahatlıkla aşıyoruz. Hızlanması sanırım devirle doğrudan ilgili. Gazı aniden verdiğimde yavaş yavaş verdiğime göre daha düşük bir hıza ulaşıyor. Aynı rampayı son gazla 40'la da çıktım 65'le de.

Sonuç olarak bence çok şık ve güven veren bir makine. Ben çok seviyor ve tavsiye ediyorum. Unutulmaması gerkeken nokta bu aletin nihayetinde bir scooter olduğu. İlk motor olarak gayet mantıklı bir seçim gibi duruyor.

Bu arada DD'ın sürücülük tekniğiyle ilgili derslerinden çok faydalanıyorum. Swerving ve kontra teknikleri çok kullanışlı. Bakmayanlar varsa kesinlikle tüm dersleri tavsiye ederim. Kitabı da aldım, siz de alın. Doğru dürüst işler yapan adamları cesaretlendirmek ve desteklemek lazım.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    red_hot demişki:
    One_Way arkadaşım sen ne yaptın böyle altındaki motoru 4 silindirli motormu zannettin.BMW yok altında 2,3 saniyede 90 km'ye nasıl çıksın bu makina.altına bir de nitro tak oturduğun yerde 100 km'ye çıksın.alt ustu bu keeway arn 125"cc".ama neyse sana ınanıyorum.
    Dostum motorların hızlanmasını arabalarla kıyaslama, motorlar herzaman çok daha çabuk hızlanır. ARN 125 ile kırmızı işıkta yeşili bekle ve gaza bas ve arkadaki arabalara bak ne kadar geri kalıyorlar ben tam sn vermedim ama daha 10 sn dolmadan 90 km ye laşabilmen çok kolay.

Ayrıca bu motorla max kaç yapıldığını gerçekten merak ediyorum. ben 105 i 2 kez yaptım ama daha fazla yüklenmedim.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    red_hot dostu özür. mesajını tekrar okuyunca yanlış anladığımı farkettim, zira bugün arefe ve yorulduk iyice 4 silindirli bmw deyince aklım arabaya gitti. ama yine tekrarlıyorum bu motorun 125 cc scooter olarak torku çok iyi ve be asya nede mondial 125 ler bu kadar çabuk hızlanabiliyor.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler