Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    2000 ytl fiyat çok iyi ya bizim burada en yakın bayii bodrumda birazdan arayacağım oda bu fiyattan vermeye razı olursa inşallah bende düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki AN 125

Geçmiş olsun

Arkadaşlar adiler "bu hafta zam gelecek dedi" gittim aldım geçen cuma motoru 2.200 e bu hafta 1.999 YTL olmuş hemde yetkili bayi korlas kadıköyde iyi mi ?

Acayip sinir oldum ve soğudum motordan şimdi valla...

asalet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    arkadasım senin adına üzüldüm valla.. nolcak işte pazarlama politikası, güvenmiceksin bunlara... ama yine de iyi fiyattan almışsın, ben bu pazartesi ıspartadaki bayiyle konuştum 3000 dedi.. oha! dedim, acele et mayısın 15'inde 3200 olacak dedi ama dün fiyat 1.999 oldu. bence soğuma motorundan yine de iyi fiyata almışsın, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler..
    bildiğim pek çok doğru var.. gittiğim bir tek yolum var..

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar adiler "bu hafta zam gelecek dedi" gittim aldım geçen cuma motoru 2.200 e bu hafta 1.999 YTL olmuş hemde yetkili bayi korlas kadıköyde iyi mi ?

Acayip sinir oldum ve soğudum motordan şimdi valla...
    geçen sene 2.900 + plaka 'ya almış biri olarak haline şükret diyorum

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    27 Şubat ta (Plaka herşey dahil 2600 ama bir kısmı Kredi kartından olduğu için vade farkıyla 2780' e gelmişti) aldım. ve alırken hafta başı zamlanıyor denildi. Oyüzden birkısmını K.Kartından çektirmiştim. Ahhh kafam biraz daha bekleseydim. Siz siz olun bölye şeylere kanmayın şu an ki fiyatlar oldukça makul, değerlendirin bence

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Arkadaşlar biraz önce bodrumdan marmarise muğladaki tüm suzuki bayilerini aradım.Sonuç hüsran adamlar burnundan kıl aldırmıyorlar en düşük 2450 ytl fiyat çektiler.İstanbulda 2000 ytl siz yapamazmısınız peşin alıcam dedim.Adam benle iddalaştı istanbulda 2450 den aşağı alamazsın diye.Bi sahibinden com u açda bak madem dedim kapattım

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    Alıntı demir_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbi parçasını değiştirmedim ama bi arkadaş bahsetmiş aynı sorun bendede var servise götürünce onada baktırıcam biraz hızlanınca gaza asılında önden bi titreme geliyor
    ben gösterdim lastiğin havası inmiş ondan titreme yapıyormuş şu anda bi problem yok

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    benim far altı grenajı kırık, yemin ediyorum tırsıyorum gidip sormaya fiyatını en az 150 ytl isterler. görünmeyen bi yer olsa yaptırmayacağım ama gözüm çok takılıyor

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Agility 125 gibi bi rakibi varken işi çook zor . TGB de piyasaya giriyor hadi bakalım.
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce bodrumdan marmarise muğladaki tüm suzuki bayilerini aradım.Sonuç hüsran adamlar burnundan kıl aldırmıyorlar en düşük 2450 ytl fiyat çektiler.İstanbulda 2000 ytl siz yapamazmısınız peşin alıcam dedim.Adam benle iddalaştı istanbulda 2450 den aşağı alamazsın diye.Bi sahibinden com u açda bak madem dedim kapattım
    arkadaşım iyi yapmışın valla bunlara güven olmuyo, kimbilir kaça alıyolar üstünden kaç lira kar ediyolar...

hele 3500'den satarken ettikleri kârı düşünemiyorum bile

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    @kenny@

kardesim geçmiş olsun amma moral bozuyodur sıfır aldın hevesin geçmeden hasar ALLAH kazadan beladan korusun..

Motosikleti
    Yenisi Yamaha AEROX,Eskisi suzukı an125
    Arkadaşlar ben napıyım ben bu motoru ilk cıktığında aldım 3800 ytl ye siz diosunuz 2200 1900 ben napıyım gitti 1800 böyle olcagını bilseydim runner alırdım 2.el ...

Arkadaşlar ben bide buna iridyum buji taktım.yağını yeni deiştirdim.Motorun performansı düştü ve benzin içmeye başladı.Sübap,benzin filtresi,karbiratör temizliğini herhangibir motorcuda yaptırsam olur mu?

Motosikleti
    SUZUKI AN125
    Alıntı redshark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gösterdim lastiğin havası inmiş ondan titreme yapıyormuş şu anda bi problem yok

süper o zaman ya parça değişmicek die sevinmeye başladım =))) önumuzdeki hafta bakım gircek zaten

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Kısmet olursa bu pazar (11 mayıs) hanımla beraber ümraniyeden ağva ya gidip piknik yapıp döneceğiz. Şileden sonra ilk artçılı uzun yolumuz olacak. Motorun performansı ile ilgili yazacağım buraya... Dua edin inşallah problemsiz gidip geliriz... Gezi fotolarını da münferit geziler ile ilgili başlığa koyacağım inş.

Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    gokayugur, şimdiden hayırlı yolculuklar, mola vermeden yaptığın km'yi de yazarsan seviniriz..

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Alıntı asalet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım iyi yapmışın valla bunlara güven olmuyo, kimbilir kaça alıyolar üstünden kaç lira kar ediyolar...

hele 3500'den satarken ettikleri kârı düşünemiyorum bile
    Kar yapsınlar ya gözüm yok sonuçta adamlar para kazanıp geçimlerini sağlayacaklar.Benim kızdığım nokta, şu fiyata veriyorlar diyorum imkanı yok kurtarmaz diyor iddalaşıyor.Eee arkadaşım kurtarmıyor madem bu istanbuldaki firmalar kızılayla mı anlaştı hayır işimi yapıyorlar karşılarındakini salak yerine koymaya çalışan satıcılara uyuz oluyorum o fiyata veremem de geç zorla bana mal sat diye yalvarcak değilim ya sana bide ağızlarına dolamışlar biz kask hediyesi veriyoruz ama diye 15 liralık kasklardan değilmi yaw ben vereyim sana 2 tane diyeceksinolmayacak...2250 liraya kadar bulursam alıcam yoksa istanbuldan trenle getirmeyi planlıyorum valla...otobüs bagajında bile olur sonuçta her halükarda bana 2450 ytl den daha aşağı patlar tahminimce 2200-2250hem burdaki karnı toklara para kazandırmamış olurum hemde farkıyla 70 litreden fazla benzin alırım buda 2000 km ye yakın yol yaparçok mu cimrileştim ne

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Kar yapsınlar ya gözüm yok sonuçta adamlar para kazanıp geçimlerini sağlayacaklar.Benim kızdığım nokta, şu fiyata veriyorlar diyorum imkanı yok kurtarmaz diyor iddalaşıyor
    Arkadaşım dediğin satıcıların çoğu Anodolu da ve yetkili bayi değil Allah bilir o motorları ne zaman ve çekle senetle kaça aldılar, yani tabiki adam kurtarmaz derken haklı, İstanbul fiyatları ile karşılaştırmak seni yanıltır. Burdaki satıcı kendisi yetkili bayi ya da direkyetkili bayiden anlaşmalı alıp sattığı için o fiyatı verebiliyor.

Selamlar

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı asalet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gokayugur, şimdiden hayırlı yolculuklar, mola vermeden yaptığın km'yi de yazarsan seviniriz..
    Sağolasın. Tekbaşıma daha önce ağvaya gidip gelmiştim. Ama yolun çoğunu sürekli tam gazda gittiğim için motoru fazla zorlamışım ve daha önce bu başlıkta belirttiğim o kalkıştaki titremeler başlamıştı. Şimdi bide 2 kişi olunca 45-60 dk. da bir 10-15 dk. mola vererek gitmeyi düşünüyorum. Anlayacağın fazla kasmayacağım motoru... ama km , benzin v.s. performans bilgilerini yazarım buraya

Motosikleti
    Yenisi Yamaha AEROX,Eskisi suzukı an125
    Arkadaşlar ben bide buna iridyum buji taktım.yağını yeni deiştirdim.Motorun performansı düştü ve benzin içmeye başladı.Sübap,benzin filtresi,karbiratör temizliğini herhangibir motorcuda yaptırsam olur mu?
    Yardımcı olucak yok mu?

Motosikleti
    SUZUKI AN125
    arkadaşım normal motorcular tabiki bakar yapabilirlerde ama ben yetkli ervise götür baktır derim

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)