Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben uzun süredir biliyorsunuz sizin motorları takip ediyorum silverwing den inme biri olduğum için maxi nin keyfini çok iyi bilirim hani diğer satanlar neysede sizin gibi bu forumlarda bu motora zaman harcayan emek veren çözümler üreten kafa yoran insanların sattığını görünce üzlüyorum

çünkü zaten 3 milyarlık motoru 1 e 1.5 a ancak satabilirsiniz siz sıkıntısını cefa sını çekmişsiniz buralarda bunca zaman kafa yormuşsunuz üstüne alan adam hem bedava gibi bir fiyata alıcak hem hazıra konup sefasını sürücek sorunsuz bir şekilde binlerce km yol yapıcak..
    Hocam senin bu msjından sonra ben motorumu satmaktan vaz geçtim. Satmayacam ya o ya ben perte çıkana kadar binmeye devam...
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    ben uzun süredir biliyorsunuz sizin motorları takip ediyorum silverwing den inme biri olduğum için maxi nin keyfini çok iyi bilirim hani diğer satanlar neysede sizin gibi bu forumlarda bu motora zaman harcayan emek veren çözümler üreten kafa yoran insanların sattığını görünce üzlüyorum

çünkü zaten 3 milyarlık motoru 1 e 1.5 a ancak satabilirsiniz siz sıkıntısını cefa sını çekmişsiniz buralarda bunca zaman kafa yormuşsunuz üstüne alan adam hem bedava gibi bir fiyata alıcak hem hazıra konup sefasını sürücek sorunsuz bir şekilde binlerce km yol yapıcak..
    abi çok haklısın artık bende satmıcam zaten başlarım bilmem neresine motor benim nasılsa keyfini cıkartmak varken

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım takma kafanı hiçbirşeye..salıver gitsin..sorunun nedir bilmiyorum ama çözülür herşey..
    zaten sana birşey diyeyim mi interneti açtığın anda yalan bir dünyaya girdiğin bir gerçek..ha arada reel e de dökülüyor muhabbet orası ayrı ama cidden takmaya değecek bir şey yok bence..
    sevgiler..
    hocam eyvallah teşekkür ederim yorumun için. burayı gercek dünyayla karıştırıyorum sanırım

Motosikleti
    CORVUS
    Herkese selamlar

Arkadaşlar,benim motoru satmış bulunuyorum bir süreliğine piyasa araştırması yapıyor olcam.
    Ama yazılarınızı her zaman takip edeceğim neticede Sizler benim ilk göz ağrımsınız kopmak yok...
    yeni makina aldığım zaman sizlerede bilgisini veriyor olcagım. Tekrar görüşenedek kazasız keyifli sürüşler dilerim
    Saygılarımla......

[B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

Motosikleti
    GSXR-1000
    arkadaslar merhaba....

bende zatımı satmıs bulunmaktayım.artık bende uzaktan takıp edıcem bır sure.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı safak112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba....

bende zatımı satmıs bulunmaktayım.artık bende uzaktan takıp edıcem bır sure.
    hayırlı olsun da.....

ne zaman,kime,kaça ve neden sattın???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:58 PM ----------

Alıntı sero1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar

Arkadaşlar,benim motoru satmış bulunuyorum bir süreliğine piyasa araştırması yapıyor olcam.
    Ama yazılarınızı her zaman takip edeceğim neticede Sizler benim ilk göz ağrımsınız kopmak yok...
    yeni makina aldığım zaman sizlerede bilgisini veriyor olcagım. Tekrar görüşenedek kazasız keyifli sürüşler dilerim
    Saygılarımla......

haydaaa....

SERO'da satmış motoru....

noooluyor yaa.....

Motosikleti
    GSXR-1000
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun da.....

ne zaman,kime,kaça ve neden sattın???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:58 PM ----------

haydaaa....

SERO'da satmış motoru....

noooluyor yaa.....
    1300 gibi verdim ben.gerci daha iyi paraya verirdim ama ugrasmak istemedım acıkcası

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    1300 gibi verdim ben.gerci daha iyi paraya verirdim ama ugrasmak istemedım acıkcası
    hayirlisi olsun safak.ufukta yeni makina varmi?
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Selam arkadaşlar.

Geçenlerde bir arkadaşımız marş motoru yada dinamosu herneyse değişimi hakkında bilgi istiyordu. Sırf onun için gittim kendi motorumunkini değiştirdim( amma salladım yafuu)

45 TL aletin kendisi
    30 TL işlilik ücreti.
    -5 TL Pazarlık
    ---------
    toplam 70 TL tuttlu.

Marş motoru arızası belirtileri:
    -Akü dolu olduğu halde (yan ayaklık kapalıyken) marşa basınca hiç ses gelmemesi.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Artık Yok...
    senin motorun çok güzeldi selen beyazdı dimi sis farı falan yapmışdın 1300 tl de bedavaya vermişsin resmen hiybe etmişsin motoru neyse alan arkadaş güle güle kullansın sattığını bileydim ben heleki o fiyata ben alırdım.

Motosikleti
    GSXR-1000
    Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirlisi olsun safak.ufukta yeni makina varmi?
    dusunmuyorum serkan.malum hayat sartları.belkı ılerıde alırsam artık ss dusunurum.yanı okadar para bırıktırene kadarda bı omur gecer :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 AM ----------

senin motorun çok güzeldi selen beyazdı dimi sis farı falan yapmışdın 1300 tl de bedavaya vermişsin resmen hiybe etmişsin motoru neyse alan arkadaş güle güle kullansın sattığını bileydim ben heleki o fiyata ben alırdım.
    valla keske icimizden biri alsaydı.en azından nasıl baktıgını takıp edebılırdım.uzuluyorum elbette ama ınsallah daha ıyılerını alırız cumleten

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.

Geçenlerde bir arkadaşımız marş motoru yada dinamosu herneyse değişimi hakkında bilgi istiyordu. Sırf onun için gittim kendi motorumunkini değiştirdim( amma salladım yafuu)

45 TL aletin kendisi
    30 TL işlilik ücreti.
    -5 TL Pazarlık
    ---------
    toplam 70 TL tuttlu.

Marş motoru arızası belirtileri:
    -Akü dolu olduğu halde (yan ayaklık kapalıyken) marşa basınca hiç ses gelmemesi.
    bende 65tlye değiştirmiştim ama netten baktım 23tl marş motoru, gerisi işçilik
    ki tamir sırasında beklediysen kaç parça söküldü motordan görmüşsündür. 40tl işçilik eder yani (bu arada usta da niye bu kadar vida var diye bi 40tllik küfür de etti, onun parasını almadı tabi)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    ahmet erşen ve diğer arkadaşlara
    ya arkadaşlar benim motor pütür pütür çalışıyo bunun sebebi ne ya?
    rölantiyi yükselttim hiç bir şey değişmedi.geri düşrecem. cok yükseltmişim.
    her neyse bazen zor çalışıyor.
    genelde ise mesela 40km/h hızla gidiyoruz yavaşlamaya başlayınca sanki kontağı kağatmış gibi motor yığılıyor. sonra tekrar gaza basıyroum önce almıyor sonra devirleniyor motor. gaza basmazsam yavaşlayınca kendiliğinden motor stop ediyor. sonra zor çalışıyor

ne yapamam lazım neden olur bu ya

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    [QUOTE=iskenderunlu;1582048]ahmet erşen ve diğer arkadaşlara
    ya arkadaşlar benim motor pütür pütür çalışıyo bunun sebebi ne ya?
    rölantiyi yükselttim hiç bir şey değişmedi.geri düşrecem. cok yükseltmişim.
    her neyse bazen zor çalışıyor.
    genelde ise mesela 40km/h hızla gidiyoruz yavaşlamaya başlayınca sanki kontağı kağatmış gibi motor yığılıyor. sonra tekrar gaza basıyroum önce almıyor sonra devirleniyor motor. gaza basmazsam yavaşlayınca kendiliğinden motor stop ediyor. sonra zor çalışıyor

ne yapamam lazım neden olur bu ya:silentyan ayaklık açıkken marşa basarızda çalışmaz ya işte yolda giderken ayaklık müşüründen kablo şasi yapıyor olması lazım ve motoru boğar gbi yapması lazım benimde başıma geldi serviste halletttiler gaz verdimmi sanki motoru arkadan tutuyorlarmış gbi gitmek istemiyordu 40 km ye kadar sonra 60 tada yapıyordu oralarını tam hatırlamıyorum ama yan ayaklıktan kaynaklanan birşey kblo şasisi olması lazım sen bi göz at yada servise baktır ...

mesela 3-5 gün önce motoru yıkadım motor ilk marşta almıyor yan ayaklığı açıp kapatıyorum düzeliyor böle birşey işte su falan kaçtı herhalde şaşırıyor...
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan ayaklık açıkken marşa basarızda çalışmaz ya işte yolda giderken ayaklık müşüründen kablo şasi yapıyor olması lazım ve motoru boğar gbi yapması lazım benimde başıma geldi serviste halletttiler gaz verdimmi sanki motoru arkadan tutuyorlarmış gbi gitmek istemiyordu 40 km ye kadar sonra 60 tada yapıyordu oralarını tam hatırlamıyorum ama yan ayaklıktan kaynaklanan birşey kblo şasisi olması lazım sen bi göz at yada servise baktır ...

mesela 3-5 gün önce motoru yıkadım motor ilk marşta almıyor yan ayaklığı açıp kapatıyorum düzeliyor böle birşey işte su falan kaçtı herhalde şaşırıyor...
    ben motoru ilk aldığımda yan ayaklık müşürünü iptal ettirdim.
    ama şöyle bi sorum var yan ayaklık sadece ilk çalıştırmada işe yaramıyormu? çalıştıktan sonra oradan mı geçiyor motorun bütün elektiriği?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı iskenderunlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru ilk aldığımda yan ayaklık müşürünü iptal ettirdim.
    ama şöyle bi sorum var yan ayaklık sadece ilk çalıştırmada işe yaramıyormu? çalıştıktan sonra oradan mı geçiyor motorun bütün elektiriği?
    Mantıken evet..Çünkü motor çalışıyorken yan ayağı açınca stop ediyor..demekki bir devre kesici var orada..Tüm elektrik dediğin ne olacakki zaten yav hepi topu 12 V

haydaaa zat forumuna bi ara girmedim şimdi girdim herkes motorunu satıyor ya? ne oluyor arkadaşlar hayırdır?

Motosikleti
    ZAT 150 - 2005
    Noluyo arkadaşlar herkes motorları satıyor.
    Bende bundan 9-10 ay kadar önce satmak istemiştim. 1500 den fazla alıcı bulamadığım için vazgeçmiştim.

Ama yine satmayı planlıyorum uygun fiyat bulursam. 500 lük bir scooter almayı düşünüyorum. X9 500 gibi falan.

Benim motoru görenler bilir nasıl olduğunu. Hatta bir ara görüşürsek de görebilirsiniz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    satma nedeni basit hacim yükseltme yada vitesli motora geçme arzusu yada motoru bırakma belkide çok paraya sıkışmışdır

ama hacim yükseltmek için ise şayet millet 5-6 milyara motor satıp üstüne 1-2 milyar koyup yenisini alıyor 1 milyara satıp üstüne 5-6 milyar koyup almıyor o yüzden bence yeni motor alıcak birisinin o kadar sattığınada değmiyor onca emek zaman vakit aksesuar v.b için bile değmez..

Motosikleti
    ZAT 150 - 2005
    Evet aynen öyle.

Motora okadar bakıyorsun emek harcıyorsun ama satarken para etmiyor.
    Satmam denize atarım daha iyi diyesi geliyor insanın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler