Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ayberk abi çok para istiyodu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    hehe valla ne istiyordu bilmiyorum ama onun motoru bakımlıdır buna emin ol
    e almaya gerçekten niyetliysen sıfırını kredi kartına veriyorlar işte..ama pahalı gelir diyorsan sahibinden . com a bak..bulunur yani.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motor haala satılık durumda... artık bana yetmiyor:(

fiyatı burdan yazmıyorum,çünkü herkes bir yerlere çekiyor.....

bide; bende NAKİT çalışır...

detaylar için özelden mesaj atabilirsiniz...

nakitim olsa hiç düşünmem abi

dostum;

benimde nakite ihtiyacım var. ayrıca aldığım paranın üstüne ekleyip yeni motör alacam....

zor işler yaaa.....

sırf stress....

enis51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN400 2000 Model
    ayberk abi ben yarın veriyorum siparisi fiyatı 2650 tl sıfır ama 2005 model gelcek fabrikadan.motorcum tanıdık oldugu için bu fiyata geliyo. iyi demi fiyat?

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe sorma yav artık 1.000 km ye kadar 100 100 sayarım ben bu gidişle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 PM ----------

Arkadaşlar şu ürünler için ne dersiniz;

bu bir motor filtresi..bizim makinelere uyarmı?
    Özellikleri için tıklayın

Bu cihaz ise bir yakıt tasarruf cihazıymış..Kullanan, bilen varmıdır acaba?

Birde bu kornayı buldum, bunu da kullanan varmıdır acep? Bizimkinin kornasından memnun değilim..Daha bir kuvvetli olsun istiyorum
    Yani bu kornayı takarsam akü sorunu yaşarmıyım? Özelliklerine göre bakarsanız sevinirim..

Bu ışıkları takarsam aküden çok yer mi peki? Özelliklerine bakarak yazarsanız sevinirim..

1.filitre olur motorlarımıza ama şuda var ben bunun araba için olanını kullanıyordum ve azda olsa yakıtta artıs gösteriyor performans olarak fark edilecek bir performans gösteriyor ve bide cok tatlı bir ses veriyor

2.tasarruf cıhazı diye alıyosun sadece mıknatıs olduğunu görüyosun ve bişe yaramadığını anlıyorsun

3.korna f1 diye tabır ettiğimiz arabalardada kullanılan kornanın motosiklet versiyonu cok güzel sesi vardır ve aküne zararı olmaz motorun ettiği şarj zaten yetiyor http://www.stebel.it/stebel/index2009.htm kornanın sitesi ordan kornanın sesini duyabilirsin

4.ışıklarda güzeller ama motorda bana fazla abartılı geliyor aküne zararı olmaz akün hepsine yeter

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Herkese selamlar arkadaşlar,benim motoru satmış bulunuyorum bir süreliğine bana müsade,ama yazılarınızı takip edeceğim.hepinize saygılar selamlar...
    ALLAH herşeyi gönlünüze göre versin kaza bela göstermesin
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    loading...
    hayırlı olsun serkan abi napcan şimdi zatsızmı kalcaksın

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun serkan abi napcan şimdi zatsızmı kalcaksın
    sağol enginim...malesef zatsız kalacağım
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar,benim motoru satmış bulunuyorum bir süreliğine bana müsade,ama yazılarınızı takip edeceğim.hepinize saygılar selamlar...
    ALLAH herşeyi gönlünüze göre versin kaza bela göstermesin

haydaaa.....

ne oldu da sattın? hayırdır????

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır?
    [QUOTE=Ahmet Erşen;1573175]Tüm Zat çı arkdaşlara iyi akşamlar

İskendurunlu.

Biz üzerimize alınmıyalım..Sitemin bize değldir herhalde.?....Bir nebzecik bilgilendirirsen memnun oluruz...
    [QUOTE]

ya arkadaşlar ben hatay iskenderundayım. ve ne bileyim bana cok sanal geliyo. ve şu site içerisinde sadece gercekten konuşup bilgi aldığım ve faydalandığım tek sayfa burası. burdaki zat 150 gurunbundaki herkese cok teşekkür ederim.
    o zaman biraz canım sıkkındı o yüzden yazmıştım öyle. fakat bu sitede arık sadece bu sayfada yazacağım. gerisi yalan geliyor bana.
    neyse herkes kefine baksın şu yalan dünyada bi de benle uuraşmayın.
    hem bende bi zat cıyım motorum çin malı diye hep o mu arıza cıkaracak bu seferde ben arızalandım

Motosikleti
    Var
    hacım takma kafanı hiçbirşeye..salıver gitsin..sorunun nedir bilmiyorum ama çözülür herşey..
    zaten sana birşey diyeyim mi interneti açtığın anda yalan bir dünyaya girdiğin bir gerçek..ha arada reel e de dökülüyor muhabbet orası ayrı ama cidden takmaya değecek bir şey yok bence..
    sevgiler..

Motosikleti
    Artık Yok...
    zatlar güzel motor alınıpda satılıcak motorlar değil çünkü pek para ettiğide yok açıkcası birde bu lükse bu keyfe başka maxi scooterda bulunmaz..

yeni nesil burgmancıların çoğu zat dan terfi etme ama biliyorumki pek çoğu burgmanın ağır masraflarından dolayı zat a geri döndü.. arkadaşımda şu anda contası yandı galiba burgman var servis en az 700 milyon masrafı var diyor.. açdırmadık motoru henüz belki dahada fazla..

yani zat bence köşede durması gereken şehir içinde kısa mesafe gezmelerde sayfiye gezmelerinde çok güzel kullanımı hoş bir motor ..

bunun dışında vitesliye terfi edicekseniz bence bir köşeye para koyup ufakdan biriktirip istediğiniz motoru alın en mantıklısı o zat da kalsın bir köşede bende 250 lik v chopper alıcam onu alıyım para biriktiricem sonrada zat alıcam birini uzun yol gezileri için düşünüyorum diğeri zat yani tamamen keyif..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zatlar güzel motor alınıpda satılıcak motorlar değil çünkü pek para ettiğide yok açıkcası birde bu lükse bu keyfe başka maxi scooterda bulunmaz..

yeni nesil burgmancıların çoğu zat dan terfi etme ama biliyorumki pek çoğu burgmanın ağır masraflarından dolayı zat a geri döndü.. arkadaşımda şu anda contası yandı galiba burgman var servis en az 700 milyon masrafı var diyor.. açdırmadık motoru henüz belki dahada fazla..

yani zat bence köşede durması gereken şehir içinde kısa mesafe gezmelerde sayfiye gezmelerinde çok güzel kullanımı hoş bir motor ..

bunun dışında vitesliye terfi edicekseniz bence bir köşeye para koyup ufakdan biriktirip istediğiniz motoru alın en mantıklısı o zat da kalsın bir köşede bende 250 lik v chopper alıcam onu alıyım para biriktiricem sonrada zat alıcam birini uzun yol gezileri için düşünüyorum diğeri zat yani tamamen keyif..

baştan sona haklısın...

Motosikleti
    Artık Yok...
    en mantıklısıda budur yani bakıyorsun zatı satmaya kalksan 1 - 1.5 ediyor o paraya satmaya değmez heleki bu motorlara verdiğiniz emek güç zaman kafa yorma yapdığınız pratik çözümler düşünülürse hiç değmez yazık gerçekden..

sizler motoru adam ediyorsunuz ölü bir fiyata satıyorsunuz esas o motorun keyfini sizin sattıklarınız çıkartıyor..

yani düşünüyorumda 1 e - 1.5 a da ne alınır ne almaya kalksanız yeni motor üstüne gene bir motor parası eklemeniz lazım o yüzden o kadar para ekledikden sonra da ha 1 eksik ha 1 fazla

Motosikleti
    loading...
    logaritma cok haklısın

Ayberk abicim bugunku ağırlamandan ötürü çok teşekkür ederim bi tek neyi yapmadık biliyomusun abi ?

Motosikleti
    Var
    logaritma cok haklısın

Ayberk abicim bugunku ağırlamandan ötürü çok teşekkür ederim bi tek neyi yapmadık biliyomusun abi ?
    Valla ayberk bana çok kızgın ben organize mesajı atıp gene ben gelemedim haber de vermemiştim

Motosikleti
    loading...
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ayberk bana çok kızgın ben organize mesajı atıp gene ben gelemedim haber de vermemiştim

valla nasıl alsan gönlünü bilmemki

Motosikleti
    Artık Yok...
    logaritma cok haklısın

ben uzun süredir biliyorsunuz sizin motorları takip ediyorum silverwing den inme biri olduğum için maxi nin keyfini çok iyi bilirim hani diğer satanlar neysede sizin gibi bu forumlarda bu motora zaman harcayan emek veren çözümler üreten kafa yoran insanların sattığını görünce üzlüyorum

çünkü zaten 3 milyarlık motoru 1 e 1.5 a ancak satabilirsiniz siz sıkıntısını cefa sını çekmişsiniz buralarda bunca zaman kafa yormuşsunuz üstüne alan adam hem bedava gibi bir fiyata alıcak hem hazıra konup sefasını sürücek sorunsuz bir şekilde binlerce km yol yapıcak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler