Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam paypal takılıyor sadece güvenilir birisi , taylantta cbr 125 250 lere felaket modifiye yapıyor. 1 yıldır adamı takip ediyorum. o kırmızı motorun girmediği şekil kalmadı :D
    e alalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar,

Ben de bir aylık 2.el arayışından sonra sıfır almaya karar verdim ve bugün itibariyle kaporamı vererek CBR'a ilk adımımı attım.Bir aksilik çıkmazsa Mayıs'ın ilk haftası teslim alacağım.(Otosever-Bahçelievler)Buradaki yazıların büyük bölümünü okudum, herkese bilgilendirmeler için teşekkür ediyorum.Daha önce scooter kullandım, bu ilk vitesli motorum olacak, Honda Güvenli Sürüş eğitimine de kayıt oldum ancak yakın zamanda eğitimi alamayacağım gibi görünüyor.Haftasonu kayıtları dolu.Bana ücreti karşılığı bu haftasonu birkaç saat eğitim verecek birine ihtiyacım var.İstanbul-Mecidiyeköy'e yakın birisi olursa tercihim tabii ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Bu set işimi görür mü şimdilik: http://www.motosuperstore.net/YAZLIK...I,PR-1475.html

Bir de kask tavsiyesi istiyorum 500lira civarı.Teşekkürler.

Selam verdik bir aleykümselam diyen hayırlı olsun diyen çıkmadı

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam verdik bir aleykümselam diyen hayırlı olsun diyen çıkmadı
    Aleyküm selam dostum,ben görmedim mesajını atlamışım.Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan.Setin fiyatı gayet iyi bence.
    Ben sana full face kask öneririm.500 liraya kadar nolan ın modellerine bakabilirsin.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Birazda biz renklendirelim
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG]
    [/IMG][IMG]
    Fırtına sonrası:(
    [/IMG]

Motosikleti
    Honda
    Buda benden 600rr kasa)

Volkan Serezli bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda yeni kasayı üretirken bu 600RR farlı kafa tasarımını kullanıp buna 100/130 lastik takıp yeni kasada olduğu gibi grenajları şisirse daha iyi olurdu Çünkü depo kısmı ve sağ-sol büyük grenajların toplam genişliği 15 cm yakın daha fazla ve gösterişli 2011'lerde.

cbr125 demiş ama VFR sülalesinden almış genlerini, touring- racing yinede iyi bi sentez olmuş aslında

Motosikleti
    Honda
    GP500 çok haklısın en azından yfz r 125 kasası gibi yapsaydı çok daha güzel olurdu

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    aldığım gün depoyu fulledim hıc yoktu icinde. 55 lira falan tutmustu galiba. simdi 250 km de motor tek çizgi kaldi ve yanıp sönüyor. ne kadar daha gider sizce bu kadar benzinle?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=komt5...eature=related

Stunt çı abi aşmış

Acayip bi kontrol ve denge var adamda. Böyle kullanabilsem motoruma hiç acımazdım 1-2 sene böyle kullanıp hurdaya ayırmaya razıyım

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    cbr's biraz sert kullanıyorsun gibime geldi.aman dikkat et o kadar yakmaz.

motoru almaya karar verdiğimde yeni kasalar yoktu daha.600rr kafalı tarafım vardı.çok ama çok heyecanlandırıyordu o farlar beni.yeni kasa gelecek alma bunu dediler, 3-5 ay bkeledik yeni kasayı aldık.ama dediğin gibi vfr sülalesinden çok esinlenme olmuş ön tarafta.açıkcası 1 önceki kasadaki kafa tasarımının heyecanını alamıyorum pek ben.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda yeni kasayı üretirken bu 600RR farlı kafa tasarımını kullanıp buna 100/130 lastik takıp yeni kasada olduğu gibi grenajları şisirse daha iyi olurdu Çünkü depo kısmı ve sağ-sol büyük grenajların toplam genişliği 15 cm yakın daha fazla ve gösterişli 2011'lerde.

cbr125 demiş ama VFR sülalesinden almış genlerini, touring- racing yinede iyi bi sentez olmuş aslında

böyle bideoları gördükçe motorlara acıyorum :(
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=komt5...eature=related

Stunt çı abi aşmış

Acayip bi kontrol ve denge var adamda. Böyle kullanabilsem motoruma hiç acımazdım 1-2 sene böyle kullanıp hurdaya ayırmaya razıyım
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün 86 km hız ile ilk cezamı yedim kartal sahil yolunda.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 86 km hız ile ilk cezamı yedim kartal sahil yolunda.
    Aga o radar senelerdir sabit duruyor,bilmiyormuydun.Yazık olmuş,geçmiş olsun.Polisle filan konuşmadınmı hiç direk cezayı kesip yolladımı?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga o radar senelerdir sabit duruyor,bilmiyormuydun.Yazık olmuş,geçmiş olsun.Polisle filan konuşmadınmı hiç direk cezayı kesip yolladımı?
    SağolasınçHer zaman farkındayım o radarında,bugün okuldan çıktım sınav vardı eve yetişiyim diye bi aceleyle çıktım hiç aklıma geldi.Hiç konuşmadım valla çok yorgundum giren şemsiye çıkmaz diyerek devam ettim

Motosikleti
    honda cbr 125
    selamlar arkadaşlar motosikletim hakkında bir soru sorucam ben arada bir boşa atarım boşta gitmesi hoşuma gidiyor hızım 30 oluyor genelde boşta giderken vitesi 2 ye almak istediğimde alamıyorum garip bir ses geliyor şanzımandan arabada debriaja basmadan vites atarkanki sesten nedendir bu şanzımanmı arızalı birde km sayacım bozuldu birden bire

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    2 tane resim en yenisinden

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı badr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar motosikletim hakkında bir soru sorucam ben arada bir boşa atarım boşta gitmesi hoşuma gidiyor hızım 30 oluyor genelde boşta giderken vitesi 2 ye almak istediğimde alamıyorum garip bir ses geliyor şanzımandan arabada debriaja basmadan vites atarkanki sesten nedendir bu şanzımanmı arızalı birde km sayacım bozuldu birden bire
    Vitsi 2 ye atarken tek tek at derim ben.Yani 1 e atınca az debriyajdan çek elini otursun zincir 1 e sonra 2 ye at.Tahminimce sorun kalmayacaktır.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    şuan motor 350 km de ve içinde toplamda 90 liraliık benzin var. 4 çizgi kaldi. bana cok yakıyor gibi geliyor bakalım duzelir ins

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @CBR'S Sen hangi motordan bahsediyorsun,90 lira benzin alacak depo yok bizim motorda???

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arda cbr inanılmaz az yakıyor, rodajdan sonra daha da düşer yakıt.ama bizim depo 20 lt benzin almaz.sanırım 11 lt o da 4,5 liradan yaklaşık 50 lira yapıyor.(depo 13 litrede olabilir emin değilim)

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    yok ya ilk aldıgım gun fulledim 300 deyken falan tek cizgi kaldi. sonra gidip 20 liralik alcaktim ustune adam ynalislikla rakam yazmayi unuttu oda fulledi 40 lira tuttu yani toplamda 90 lira oldu yani toplamda. 90 a şuan 351 gitti ve 4 çizgi var. 90 a 600 görse yeter heralde bana öyle geliyor ekonomik olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler