Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...225274/detay/?

şu motora ne diyorsunuz? plakası temiz, şase numarasından da baktıracağım.
    Fiyat çok yüksek hocam. 3000 tl yapar benim gözümde. Bende cbfyi almadan önce cok baktım ama o fiyatı ona verecegime gider cbf alırım 0km dedim. En azından rahat uzun yol yaparım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat çok yüksek hocam. 3000 tl yapar benim gözümde. Bende cbfyi almadan önce cok baktım ama o fiyatı ona verecegime gider cbf alırım 0km dedim. En azından rahat uzun yol yaparım.
    Sıfır almakla çok iyi etmişsin Millet elindeki mala paha biçemiyor

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı nutalien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Forumda yeniyim. Haftaya siyah renk yeni cbr125r motorsikletim gelecek.

Daha önceki mesajları okumaya çalıştım fakat çok fazla mesaj olduğundan aklımdaki soruların cevaplarını bulamadım.

Motorsikletime şimdiden branda, alarmlı disk kilidi, kilit falan aldım. Ehliyetim henüz olmadığı için ve daha önce vitesli bir motor kullanmadığım için motoru 3-5ay kullanmayacağım.Kask, mont vb henüz almadım.
    Acemiden de acemi olduğum için sizlerden yardımlarınızı bekliyorum.
    1.Öncelikle dış ortamda kalacak motorumu, sağlam bir branda kış boyunca korur mu(Ankara'da)?
    2.Motoruma koruma demiri, koruma takozu almam gerekir mi? Ankara'da nerde bulabilirim, kendim takabilir miyim?
    3.Daha önceden birkaç saat otomatik vitesli motorsiklet kullandım. Vitesli motorun teorik olarak nasıl kullanıldığını biliyorum. Vitesli motorsiklet kullanmanın zor olmadığı düşünüyorum. Acaba kendi kendime motorsikletimi kullanmaya başlasam (düşük hızda, trafiğe kapalı alanda) kaza yapmadan motorsikleti sürmeyi öğrenebilir miyim? bana yapabilirmişim gibi geliyor.
    Ya da bir-iki saat bir ehliyet kursundan vitesli motorsiklet dersi alsam kafi gelir mi? Uzun süre gidip gelmek zorunda olacağım kaliteli bir eğitim için pek zamanım yok maalesef.
    3-5 Ay motor dışarda yatırılırmı ya niye erken aldın hem 2012 model alırdın hem motor yok zaten piyasada sıfırını nasıl buldun onuda anlamadım ama çok yanlış yaparsın motoru o kadar süre dışarda yatırmayı düşünüyorsan başına bir iş gelir çalınmaz umarım ama şahsen motor koyacak hiç bir yerim yok bende alıcam motoru inşallah ama kesinlikle bir otoparkla anlaşırım kapalı alana koyarım kesinlikle açık alanda 1 gece bile yatırmam.
    Forumada girmeye canım istemiyor artık her geçen gün hevesim artıyor ama şubat ayına kadar beklemek zorundayım çok koyuyo insana :D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Ekrem iyi olur sorarsan gerçekten, eğer grenaj fiyatı 200-300 arası bir şeyse önce onu alır takarım sonra elcik-manet değişimi yaparım diye düşünüyorum bakalım hayırlısı.
    İlkay ben gitmeden abim aradı almış parçaları.Bana yol çok uzak olduğu için gitmiş kendisi almış,oralara yakında oturuyor.Sen bi Doğu Batı hondayı ara,7'ye kadar açık : 021 6461 06
    Yada honda türkiye merkeze mail bırak,2-3 güne dönüyolar sana.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkay ben gitmeden abim aradı almış parçaları.Bana yol çok uzak olduğu için gitmiş kendisi almış,oralara yakında oturuyor.Sen bi Doğu Batı hondayı ara,7'ye kadar açık : 021 6461 06
    Yada honda türkiye merkeze mail bırak,2-3 güne dönüyolar sana.
    Ekrem ben hondanın mailini çok aradım ama bulamadım mail adresini biliyorsan gönderirmisin bir güzel mail atıcam türkiyedeki yetkililerine.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem ben hondanın mailini çok aradım ama bulamadım mail adresini biliyorsan gönderirmisin bir güzel mail atıcam türkiyedeki yetkililerine.
    Buyur dostum : http://honda.com.tr/biz_sizi_arayalim.aspx

İlkay,senin için bir araştırma yaptım.Ebay'de bazı parçalar var.Burdan bakabilirsin fiyatları filan aynıdır.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_tr...4.l1513&_pgn=2

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Buyur dostum : http://honda.com.tr/biz_sizi_arayalim.aspx

İlkay,senin için bir araştırma yaptım.Ebay'de bazı parçalar var.Burdan bakabilirsin fiyatları filan aynıdır.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_tr...4.l1513&_pgn=2
    Ekrem baya yardımın dokundu valla hakkın ödenmez çok sağol, şimdi attım mail hondaya güzelce doldurdum bir fiyat versinler sağ grenaja eğer çok pahalı bir şey söylerlerse ebayda buldum stickersız halini sağ grenajın onu alırım bir de sticker aldım mı 150 tl ye falan kapanıyor iş iyi oldu baya ya sağol valla

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Buna bakmıyorlar ya kaç kere bıraktım numaramı arayan eden yok :D

Motosikleti
    CBR250R
    Buna bakmıyorlar ya kaç kere bıraktım numaramı arayan eden yok :D
    Ben birde mutluhan hondaya attım motoru aldığım yere dün attım oraya da geri dönen eden yok bakalım artık dönerler illa bir şekilde olmadı ararım pazartesi mutluhanı falan

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ekrem baya yardımın dokundu valla hakkın ödenmez çok sağol, şimdi attım mail hondaya güzelce doldurdum bir fiyat versinler sağ grenaja eğer çok pahalı bir şey söylerlerse ebayda buldum stickersız halini sağ grenajın onu alırım bir de sticker aldım mı 150 tl ye falan kapanıyor iş iyi oldu baya ya sağol valla
    Rica ederim İlkay kardeşim.Ben birçok kez hondaya burdan formu doldurup yolladım hepsinde geri döndüler bana.Sen yinede al fiyatları burdan,hafta içi ararlar seni.Ebay'den de temin edebilirsin.Tekrar çok geçmiş olsun,yardımım dokunduysa ne mutlu bana.

Motosikleti
    CBR250R
    Rica ederim İlkay kardeşim.Ben birçok kez hondaya burdan formu doldurup yolladım hepsinde geri döndüler bana.Sen yinede al fiyatları burdan,hafta içi ararlar seni.Ebay'den de temin edebilirsin.Tekrar çok geçmiş olsun,yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
    dokundu dostum dokundu sağolasın. Bakalım maillerin cevaplarına da bir sıfır motoru da onarıp kullanmak istemiyorum hiç sıfır almak istiyorum yoksa şimdi söküp macun falan çekip gidermeye bakacağım da istemiyorum yapmak

Motosikleti
    2011 600F ABS
    dokundu dostum dokundu sağolasın. Bakalım maillerin cevaplarına da bir sıfır motoru da onarıp kullanmak istemiyorum hiç sıfır almak istiyorum yoksa şimdi söküp macun falan çekip gidermeye bakacağım da istemiyorum yapmak
    Tabi orjinal parçayı yapmak varken bende istemem onarılmasını.Eğer güzel bir fiyat verirlerse,yada ebayden halledersen için daha rahat olur.

Motorumu aldım

2007 model cbr 125 motorumu sonunda aldım.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Geçmiş olsun i.canver. Cana gelmesin de motoru toplamak kolay. Allah bir daha göstermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Hayırlı uğurlu olsun. Temiz motor.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar herkese merhaba, beni hatırlarsınız sanırım, bana çok yardımlarınız dokundu çok teşekkür ederim, şuan kendime uygun bir motor buldum ve haftaya alıyorum kaporayı verdim, S&T Kanuni GV 250 (Hyosung), klasman farklı ama bana en uygun chooper olacağına karar verdim, sorduğum sorulara verdiğiniz cevaplarla güzel yönlendirmeleriniz için teşekkür etmek istedim. Herkese Kazasız Belasız Sürüşler Allah'a Emanet Olun.

Motosikleti
    Cbr
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motru rahatça sürebilirsin bi kız bile sürer rahat ol İlk 500 km lastiklerin üzerindeki sert kısım eriyene kadar çok kayar. Özellikle vites düşürürken debriyajı yavaşça bırak bunlara çok dikkat et
    Yardımlarınız için sağolun. Ben de bayanım zaten. Neden bu şekilde bir cinsiyetçi yaklaşımda bulundunuz anlayamadım.

3-5 Ay motor dışarda yatırılırmı ya niye erken aldın hem 2012 model alırdın hem motor yok zaten piyasada sıfırını nasıl buldun onuda anlamadım ama çok yanlış yaparsın motoru o kadar süre dışarda yatırmayı düşünüyorsan başına bir iş gelir çalınmaz umarım ama şahsen motor koyacak hiç bir yerim yok bende alıcam motoru inşallah ama kesinlikle bir otoparkla anlaşırım kapalı alana koyarım kesinlikle açık alanda 1 gece bile yatırmam.
    Forumada girmeye canım istemiyor artık her geçen gün hevesim artıyor ama şubat ayına kadar beklemek zorundayım çok koyuyo insana :D
    Motoru koyacağım yer gayet güvenli. O nedenle içim rahat.Yakınlarda bir Avm'nin kapalı otoparkıda var. En kötü oraya koyarım.
    Almaya karar verdim çünkü motoru bulmak zor oluyor. Şu an Ankara'da Efe Otomotiv'de 3renk modelinden var. Bende hazır siyah renk bulmuşken almaya karar verdim. Malum bulmak zor, fiyatın artma ihtimali de var sonuçta.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Karbon parcalari aldim arkadaslar.Toplamda 5 parca.yarin kendim yapabilirsem montaji fotogra koyarim.

Bu arada motorlarini alan arkadaslara hayirli ugurlu olsun,Allah kazasiz belasiz surusler nasip etsin.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    iyi aksamlar bende 2008 cbr 125 var 2 hafta once zenon far taktırdım ama uzunlarda tek kısalarda tek yanıyor bunu icin komple kablo tesisatınımı degistirmem gerekiyormus dogrumudur acaba ??

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı kacirem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar bende 2008 cbr 125 var 2 hafta once zenon far taktırdım ama uzunlarda tek kısalarda tek yanıyor bunu icin komple kablo tesisatınımı degistirmem gerekiyormus dogrumudur acaba ??
    Aynen öyle.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı nutalien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımlarınız için sağolun. Ben de bayanım zaten. Neden bu şekilde bir cinsiyetçi yaklaşımda bulundunuz anlayamadım.

Motoru koyacağım yer gayet güvenli. O nedenle içim rahat.Yakınlarda bir Avm'nin kapalı otoparkıda var. En kötü oraya koyarım.
    Almaya karar verdim çünkü motoru bulmak zor oluyor. Şu an Ankara'da Efe Otomotiv'de 3renk modelinden var. Bende hazır siyah renk bulmuşken almaya karar verdim. Malum bulmak zor, fiyatın artma ihtimali de var sonuçta.
    Dışarıda kalmasın derim varsa imkanın kapalı otopark güzel olur motor yatıcaksada orta yatsın tabi hazırlığını yap öyle yatır motoru yoksa sonra çalıştırmaya kalktığında çalışmaz motora binemeden servis yüzü görmek zorunda kalır.İyi bulmuşsun motoru şanslısın ben bulamıyoru motoru :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler