Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    emre kardeş gözün aydın
    mert benim motor repsol o kafa grenajı renk uyumunu bozar ama senin kırmızı cbr ye çok güzel olur...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    emre hadi geçmiş olsun sevindim bu kadar çabuk yapıldığına inşallah bi daha olmaz ben en az 2 hafta sürer diyordum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun. Lakin şanzımandan ses geliyo boşa atınca ses kesiliyo 1 takınca hafif bi sürtünme sesi var.Onu pazartesi göstercem.Lastik daha almadım Mert sadece arkayı değiştircem gibi ön teker daha iş görür dedi servis.Evet 500 km civarı yol yapcam ama haftaya gidecem gibi motoru denemek istiyorum.Arka bu yaza kadar idare ederdi ama kalın tekerle motoru yormak istemiyorum artık.Pirelli sport demonu 184Tl ye bi yerde peşin fiyatına taksitli olarak buldum.Kredi kartının hesap kesim tarihi bitsin hemen alcam.

atmaca_35 dışarda fiyat daha ucuzdur tabi, 1 sene fln motor servis yüzü göremez bende olmusken servisinde olsun diye istemiştim nede olsa yürüyen aksam

İşte bUnlarda resimler servisten cıktıkan sonra güzelce yıkadım.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre kardeş gözün aydın
    mert benim motor repsol o kafa grenajı renk uyumunu bozar ama senin kırmızı cbr ye çok güzel olur...
    bende öyle düşünmüştüm bekir eğer çok para gitmezse olabilir yani. sonra benım motordan çıkan parçaları burdan satsam zararımı çıkarırım belki kara bile geçerim

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun. Lakin şanzımandan ses geliyo boşa atınca ses kesiliyo 1 takınca hafif bi sürtünme sesi var.Onu pazartesi göstercem.Lastik daha almadım Mert sadece arkayı değiştircem gibi ön teker daha iş görür dedi servis.Evet 500 km civarı yol yapcam ama haftaya gidecem gibi motoru denemek istiyorum.Arka bu yaza kadar idare ederdi ama kalın tekerle motoru yormak istemiyorum artık.Pirelli sport demonu 184Tl ye bi yerde peşin fiyatına taksitli olarak buldum.Kredi kartının hesap kesim tarihi bitsin hemen alcam.
    emre belki daha parçalar yeni takıldığı için zamanla geçebilir ama yinede sen yarın göster tabi. valla bende yeterince araştırdım lastikleri ama metzeller ile pirelli sport demon arasında kaldım bakalım ben 110-70 almayı düşünüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bunlar neden hep 10 € falan diyor eğer öyeyse hepsini alalım burda 5 katına satarız

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    pek eBay dan anlamam ama yazanlar gerçek fiyatları sanırım yanındakıde kargo...eğer bunlar gerçek fiyatlarıysa yuh diyorum burda 50 liralık parça orda 5€...

sizce bu kask nasıl kullanan warmı

http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=161
    :pl::bestmt:

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek eBay dan anlamam ama yazanlar gerçek fiyatları sanırım yanındakıde kargo...eğer bunlar gerçek fiyatlarıysa yuh diyorum burda 50 liralık parça orda 5€...
    Yok bunlar açık arttırma başlangıt fiyatları bunlar teklifte bulunuyorsunuz bi süre kımse teklif yapmazsa parca sızın oluyor
    Bilgidim kadarıylada 200€ yada 300$ üstü baska ülkelerden alışveriş yaparsanız gümrüge tabi oluyormuş ve +18 KDV alıyorlarmiş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:36 ----------

Birde Böyle yabancı siteleri ziyaret ediyorsanız Google Chrome kullanmanızı tavsite ederim siteyi Türkçe'ye çeviriyor.Hemde Mozilla Firefox dan daha az ram harcıyor

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce bu kask nasıl kullanan warmı

http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=161
    valla kalitesını bılmemde ne zaman anes motorla görüşsem adamın ilk cümlesi şu oluyo..sen boşver onu ben sana lazer vertigo vereyim..elinde fazla mı var nedir illa onu satacak

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel görünüyor halil benım motora yapsak nasıl olur eğer makul bir fiyat olursa sana kolada içiririm baklavada yediririm hatta buraya gelirsen kebap bile yediririm yani :D:D

Mert ne kadar parayı gözden çıkardın o da var. sadece ön cam 100 lira Türkiyede. yurtdışında da 35 euro civarı.

şimdi sen 200 pounda yakın bir fiyat gözden çıkaracaksın ki adam TR ye yollasın. 50 pound da kargo ister hiç istemezse

şöyle bir kaç gün bekleyelim 2-3 gün kala ben adama mesaj atarım TR ye gönderiyormu diye

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre belki daha parçalar yeni takıldığı için zamanla geçebilir ama yinede sen yarın göster tabi. valla bende yeterince araştırdım lastikleri ama metzeller ile pirelli sport demon arasında kaldım bakalım ben 110-70 almayı düşünüyorum
    inş dediğin gibidir mert motorda vibrasyon arttı gibi aldığım gün biraz dolandıktan sonra E5 e çıktım 9000 devre fln cıkmıstım oturduğum yerlere masaj yaptı resmen.Yarın havada iyi olursa yağmur yağmazsa götürecem.Bende 110/70 almayı düşünüyom

bugün ışıklara yaklaşırken 100 lük cub gördüm. neyse durduk yanyana baktım tam kıvama gelmiş eleman, ışık yandı ben 2 saniye az gazladım eleman tam gaza geldi ben kökleyince gazı 2 ye taktığımda fark 3 metre olmuştu sonra gelemedi tabi yahu mobese kameraları döşemişler fazla da basamıyorum artık. arkamdan yazıyorlarmıdır acaba

100 lükle yarışıyor demeyin pejoya bile gözdağı verdiğim olmuştur

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ışıklara yaklaşırken 100 lük cub gördüm. neyse durduk yanyana baktım tam kıvama gelmiş eleman, ışık yandı ben 2 saniye az gazladım eleman tam gaza geldi ben kökleyince gazı 2 ye taktığımda fark 3 metre olmuştu sonra gelemedi tabi yahu mobese kameraları döşemişler fazla da basamıyorum artık. arkamdan yazıyorlarmıdır acaba

100 lükle yarışıyor demeyin pejoya bile gözdağı verdiğim olmuştur
    hahahaha ii yapmışın haddini bilsin.... bende connect tokatladıydım eleman kıl kıl bakıp gaz veriodu dizelin sesi kafamı ağrıtmaya başlamıştı ki yeşil yandı
    bu arada parçaların parasını verdim haftasonu kısmetse toplanıyo motorum

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahaha ii yapmışın haddini bilsin.... bende connect tokatladıydım eleman kıl kıl bakıp gaz veriodu dizelin sesi kafamı ağrıtmaya başlamıştı ki yeşil yandı
    bu arada parçaların parasını verdim haftasonu kısmetse toplanıyo motorum
    iyi hadi hayırlı olsun.

bugün pc de bir kask gördüm kaskın arkasında arkadan gelenlere gıcık bir smiley tarzında karikatür vardı var mı acaba böyle komik desenli kask

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 ----------

şuna benzer olabilir

nasıl kodum gibisinden

sonra adam inip bi güzel zopalıyormuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:59 ----------

bunlarda biraz çocukça, orta karar olmalı ne çok ağır olmalı nede hafif. adamların sonra zoruna gider kavga filan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

rossinin eşşeği de olabilir.

Boşnak Semko yapabilir belki bunlardan

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    slm arkadaşlar nasılsınız.iyisinizdir umarım yaz geliyor ve belki bir buçuk sene önce beni hatırlayanlar varsa yazmıştım para biriktiriyorum 2010 şubat sonu-yaz başı arası cbr 125 almayı planlıyorum diye.şimdi paraıy tamamladım.(Ne azim dimi bir bucuk senedir para biriktiriyorum)Üniversite okuduğumdan biraz zor oldu biriktirmek ama bi şekilde sıktım kendimi biriktirdim.şimdi motor arayışlarına başladım.inşallah aradığım özelliklerde cbr125 bulur ve alırım.Hayırlısı inşallah.
    Aradığım özellikleri merak eden olursa yazayım 2008 model olsun istiyorum(arka taraf rengi kırımızı olduğundan hoş oluyor) 10000 km civarı kırmızı renk yada siyah renk.
    Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    halilim kasklar güzelmiş,valla ben daha önce hızlı zamanlarımda senin yarıştığın gibi çok cup ve şu mondial 125 lerle kapıştım arabalarla kapıştım ama artık kimseyle kapışmıyorum çnkü adamlar cup mup dinlemiyolar manyak hızlı makinalar yapıyolar cbr nin yakalaması mümkün değil ama dün itibariyle kuzenimle ortaklaşa aldığımız Aprilia rs 125 motorumuzla artık o motorlar yanımızdan bile geçemez,zaten bu motorlada o motorlara kafa tutmam bizim cbr ler 13.2 beygir ama aprilia ya baktım 34 beygir vede turbolu 6000 devirden sonra motoru zaptedebilene aşk olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:10 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar nasılsınız.iyisinizdir umarım yaz geliyor ve belki bir buçuk sene önce beni hatırlayanlar varsa yazmıştım para biriktiriyorum 2010 şubat sonu-yaz başı arası cbr 125 almayı planlıyorum diye.şimdi paraıy tamamladım.(Ne azim dimi bir bucuk senedir para biriktiriyorum)Üniversite okuduğumdan biraz zor oldu biriktirmek ama bi şekilde sıktım kendimi biriktirdim.şimdi motor arayışlarına başladım.inşallah aradığım özelliklerde cbr125 bulur ve alırım.Hayırlısı inşallah.
    Aradığım özellikleri merak eden olursa yazayım 2008 model olsun istiyorum(arka taraf rengi kırımızı olduğundan hoş oluyor) 10000 km civarı kırmızı renk yada siyah renk.
    beykurt kardeşim cbr 125 çok iyi bi tercih,bu motor için 10.000 km hiçbişey,adanada 50.000 km de bile cbr kullanan var ve çocuk sadece motoru bakıma götürüyo motor birgün arıza vermedi,kullanan sürücünün temiz kullanması önemli,inşallah istediğin gibi bi motor bulursun sana şimdiden kazasız sürüşler...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    halilim kasklar güzelmiş,valla ben daha önce hızlı zamanlarımda senin yarıştığın gibi çok cup ve şu mondial 125 lerle kapıştım arabalarla kapıştım ama artık kimseyle kapışmıyorum çnkü adamlar cup mup dinlemiyolar manyak hızlı makinalar yapıyolar cbr nin yakalaması mümkün değil ama dün itibariyle kuzenimle ortaklaşa aldığımız Aprilia rs 125 motorumuzla artık o motorlar yanımızdan bile geçemez,zaten bu motorlada o motorlara kafa tutmam bizim cbr ler 13.2 beygir ama aprilia ya baktım 34 beygir vede turbolu 6000 devirden sonra motoru zaptedebilene aşk olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:10 ----------

beykurt kardeşim cbr 125 çok iyi bi tercih,bu motor için 10.000 km hiçbişey,adanada 50.000 km de bile cbr kullanan var ve çocuk sadece motoru bakıma götürüyo motor birgün arıza vermedi,kullanan sürücünün temiz kullanması önemli,inşallah istediğin gibi bi motor bulursun sana şimdiden kazasız sürüşler...
    evet haklısın çok sağlam motorlar bunlar forumu hergün okuyorum da fazla yardım edebileceğim konu olmadığından az ecvap yazıyorum.artık cbr sahibi olunca bıkçaksınız bnden zaten eğitim gereği her saniye bilgisayar başındayım nys vize haftam bu hafta fazla takılmayayım bugünlük hadi herkes Allah'a emanet olsun kendinize iyi bakın arkadaşlar
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

hayırlı olsun aprillia
    aprillia görsem yolumu değiştiririm

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hahahah yok yok öyle deme halilim yolunu değiştirme inşallah beraber takılırız

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş istediğin gibi bi motor bulursun kardeşim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler