Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ned666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR R
    arkadaşlar cbr 125 ile en çok ibre kaç yapılabilir bilen varmı
    N*E*D*İ*M

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ned666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 125 ile en çok ibre kaç yapılabilir bilen varmı
    sanırım sitede bi arkadaş vardı bildiğim kadarıyla 155 diyordu
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım sitede bi arkadaş vardı bildiğim kadarıyla 155 diyordu
    155 nasıl yapmışlar ben 110 zor gördürüyorum. yokuş aşağı felanmı gördürüyorlar acaba
    >>>>ochelik<<<<

arkadaşlar bana debriyaj kütüğü lazım ..elinde olan varmı ???

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden nasıl nezman aldın?? cin olmasın??
    hocam çin malı aldım.
    nolacak ki.sorunsuz kullanıyorum
    Orgazma Dudak Büktürür

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Geçen yuvacıktan gelirken zafer arkadaşın cbr 125 benim cbf 250 yi tokatladı.Benim hız 140 km idi hesabını siz yapın...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Düzgün Rodajlı ve parçaları orjinal bir CBR ; Düz yolda 145 km hızı görebiliyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadaşlar dua edınde bend e cıbırcı olayım pazarlık yaptım ve salı bende olur ınsallah almaya gıdecegım . o zman guzel degişiklikler kendımız yaparız bende cok sevıyorum orjınalı ıle oynamayı onlar dusunemıolar kardes kardesın ayıbını ortermış bızde hondanın ayıbını orterız dımı
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Herkese iyi akşamlar.Cbr 600 kullanan biri ile konuşmuştum.Cbr 125 düşünüyorum en fazla kaç görürüm kadranda diye.O'da bana 150-160 tan fazlasını göremeyeceğimi söylemişti.Bilgilerinize...

diablo5506 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ark.bendecbr almayı düşünüyorum fakat uzun yol perfrm. nasılben ist. okuyorum ank. arasıra gidiyorum motorla nasıl sorun yaşarmıyım??? yol tutuşu flan fazla hıza gerek yok geze geze giderm :D :D bazı ark araştır forumda diyecek ama yeniyim biraz aradım bulamadım :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 PM ----------

bide boyum uzun 1.80 den fazla kilo 80 civarı heralde cbr125 olmaz..... başka hangi honda modeli olur????

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı diablo5506 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ark.bendecbr almayı düşünüyorum fakat uzun yol perfrm. nasılben ist. okuyorum ank. arasıra gidiyorum motorla nasıl sorun yaşarmıyım??? yol tutuşu flan fazla hıza gerek yok geze geze giderm :D :D bazı ark araştır forumda diyecek ama yeniyim biraz aradım bulamadım :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 PM ----------

bide boyum uzun 1.80 den fazla kilo 80 civarı heralde cbr125 olmaz..... başka hangi honda modeli olur????
    İlk zamanlarda bileklerin biraz ağrır ama sonralarda alışırsın..
    Uzun yolda da seni üzmez ismini hatırlayamadığım bir cıbırcı İstanbul-Van yolculuğu yaptı cbr 125 ile..

CBR 125'ten sonra Cbf150'yi öneririm oda kaliteli motor..Bu arada bende 1.85 boyda ve 68 kiloyum normalde çok iyi durmuyorum üstünde ama poz verirken kendimi kasarsam çokta sırıtmıyo..

diablo5506 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boy ve kilom problem olmaz demi????

ned666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR R
    arkadaşlar bende cbr 125 alıcam ama ilk önce borçlarım var 2 ay içinde bitircem sonra krediyle cbr almak istiyorum şu an hangi bankadan en uyguna kredi alabilirim yardımcı olurmusanız sevinirim
    N*E*D*İ*M

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı ned666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cbr 125 alıcam ama ilk önce borçlarım var 2 ay içinde bitircem sonra krediyle cbr almak istiyorum şu an hangi bankadan en uyguna kredi alabilirim yardımcı olurmusanız sevinirim
    www.hangikredi.com

burdan araştırabilirsın

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı diablo5506 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy ve kilom problem olmaz demi????
    Az bişey sırıtır ama yinede çok değil..
    Yaz geldi hergün motoru çıkartıyorum her seferinde de birileri gelip bu kaç para, kaç yapıyo gibi sorular soruyolar..Çok eğlenceli oluyo

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    konular sürekli tekrar yapılıo ama aynısınıda ben yapmıştım ilk motor alcağam zaman ne telaş yapmıştım öyle ... neyseki motorum var artık...
    ...

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Bende bu sayfaya daha önce bir kaç defa yazmıştım ha aldım, ha alıcam diye... Sonunda aldım Çok memnun ve mutluyum, bu başlıkta da zaman geçircem artık kısmetse o yüzden selamlar herkese
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Forever CBR 125 R +++

Motosikleti
    ninja 250 '11
    benim çok önemli bi sorum var sonunda bende cbr mi alabileceğim.şu anda 2 tane motorla anlaşmış durumdayım ve motorların durumu şu

1.2008 model 11000 de siyah cbr 125r:motor 5 kere falan yan yatmış ama hız yaparken fln değil yani motoru motorcuya fln gösterdik hiç bi sorunu yok sadece çizikler falan üstünde bi kaç ufak bi de sinyal lambaları yamulmuş. bi de arka tekerini değiştirmem lazım çok eskimiş. ama motorun fiyatı ise 3300 e verecek. teker değiştirme 120lira sinyal lambaları 30 lira. bu motoru alırsam bana 3300+150=3450 liraya gelecek ama arkaya da sıfır 120 lik teker takmış olacağım. tek sorun çiziler olacak ama onlar da sorun yaratacak gibi değil zaten

2.2006 model 4000de kırmızı cbr125 r: motor 2006 model ama 2009 mart trafiğe çıkışlı motoru daha motorcuya götürmedim ama sahibi motorda hiç bir oynama olmadığını direk sıfırı gibi orjinal olduğunu ve askere gideceğini söylediği için satıyor fiyatta pazarlık sonucu 3200e anlaştık.

şimdi bi de şöyle bi durum var bnm hayalimdeki motor 2008 model siyah cbr 125 ama işte şu anda kafama onu koyduğum için acaba mantıksız bir iş mi yapıyorum diyorum kendi kendime. sizce bu durumda yapmam gereken ne? eğer yarına kadar yardımcı olursanız ve açıklayıcı olursanız çok sevinirim.

2. seçenek kesinlikle.. 2006 veya 2008 arasında tek fark grenaj çıkartmaları...benden söylemesi...çizik grenaj pahalıya patlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler