Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr125R
    arkadaslar kask ve mont icin uygun kaliteli olarak önereceginiz marka veya modeller var mı ?

bir kask 150 ytl iken bir degeri 950 ytl bunun makul olanı nedır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Arai'lerin fiyatı çok yüksek ama kalitesi tartışılmaz. Ucuz kask alma kesinlikle. Zaten marka ve fiyatlara bakarak elediğinde kendine göre ortasını bulursun. Ben Shoei ya da Nolan öneririm.

Montları denemen lazım. Şekli tuttursalar da korumaları tam oturmayan, oynayan kalitesiz bir sürü mont var etrafta.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Nolan N84 Kullanıyorum... Tavsiye ederim 220€....
    Bence kaskın ortası budur...

Daha kaliteli dersen X-Lite...

Shark ve Marushin de güzel kasklar sanırım...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Cbr125R
    fiyat olarak ne onerırsın?tabıkı kalıtesız olmasın ama cok ta pahalı olmasın bu durumda ne kadarlık bı kask ısımı gorur?

Ben en düşük fiyatlı olarak

Nolan N62 öneririm.
    Veya Lazer Vertigo kullanan arkadaşlarım da var...

http://www.feyizoglu.com/alisveris/c...hp?cID=156&p=5
    buradan bakabilirsin...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Cbr125R
    bu durumda anlasılıyor ki kask icin 150-250 mon icin ise 250-350 ytl bütce ayırmak gerekiyor.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar beni cbr 125 e modifiye parçaları satan bi eleman nerden eklediyse msn e eklemiş.Verdiği internet sitesi şu http://www.aseanmoto.com/main.html.
    Sele altı egsoz falanda vardı http://www.bikepics.com/pictures/947610/.
    Egsozun fiyatı 100 euro.+kargo masrafı 50 euro..Bankalar arasında para geçişindeki muhtemel masraflarda var..Elemanın msn ide var.praves16@hotmail.com.Adı Tony.Parayı yatırıyorsunuzmuşta onların hesaplarında onaylanınca sana parçayı gönderiolarmış falan filan..Ben şimdilik pek güvenemedim.Eğer toplu alım(bika tane) yaparsanız kargo ucuza gelir falan demişti.Egsozun markası endurance..Youtubedede var.. Ayrıca arka kuyruk,stop takımı,dereceli egzantrik,arka dişli vsvs gibi birkaç parça daha göreceksiniz sitede.Hepiniz incelerseniz sevinirim.
    (not:gezilerinizi gezi başlığı altında anlatır ve baylaşırsanız dahada bi güzel olurmuş gibime gelior(gezi güzel))
    Çok güzel şeyler var aslında. Motordan anlasam 170 cc yapardım benim motoru. Gerçekten güzel parçalar var... Ama fiyatlarını göremedim ben
    Okan ACAR

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ertech sana bie sorum olcak istanbulun neresınde oturuon. sankı senı bı yerde gordum gıbıyım yada bırıne benzettım

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu durumda anlasılıyor ki kask icin 150-250 mon icin ise 250-350 ytl bütce ayırmak gerekiyor.
    Nolan n62 kullanıyorum çok memnunum şimdilik tek sorunu ses geçirebiliyor içeri yüksek hızda ama cbr'da pek sorun yaratmıyor bana...Fiyatı 140€

mont için de bütçene göre bir dünya mont var git maazaya üstüne dene fiyatına bak senin için en uygunu ve içine sineni al..Ben richa kullanıyorum tek tavsiyem havalandırma fermuarları olan bir mont almanı öneririm benim en büyük sorunum o şu anda.Terletiyor ama giymek zorundayım.Montumu 170€'a aldım memnunmuyum die sorarsan deilim çünkü yazın hiç kullanışlı deil ama üstüme çok güzel oturdu ve rahat hissediyorum kendime ama terlemek de azımsanmayacak bir sorun.Ona çok dikkat et derim ben.Bütçene göre 100ytl'den 1000ytl'ye kadar bir dünya mont var...Clover'ın ZETA modelini önerebilirim içinde yağmurluğu var fiyatı 230€ havalandırma kanalları var.Ben pintilik yapıp fiyat aralığı koymuştum kendime alırken Belirlediğim aralığı aştığı için es geçmiştim ama şimdi pişmanım.
    AKIN FİDAN

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertech sana bie sorum olcak istanbulun neresınde oturuon. sankı senı bı yerde gordum gıbıyım yada bırıne benzettım
    Beni anadolu yakasında heryerde görmüş olabilirsin

ama pendikte oturuyorum...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En ucuz parça hangisiymiş... Bir deneme yapabiliriz Özellikle zinciri merak ettim , fiyatını sorar mısın? Bir de sor bakalım E-Bay'den satış yapabiliyorlarmıymış.... Ben E-Bay'a daha çok güvenirim...

ErTech
    Sen gelecek misin haftasonu Silivriye?
    Görkem gelmeyi çok istiyorum; hatta geleceğimi düşünüyorum ama benim işi biliyorsun son anda bişey çıkar hayal kırıklığına uğrarım diye bişey demiyorum...

ama %75 oranla geleceğim... yarın belli olur... seni ararım zaten ...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ultraukala

Sorun biter mi hiç. Sağ ayna giderken yerinden oynuyo biriyle yola bakarken biriyle kendimi izlemek zorunda kalıyorum Sıkıştırmam lazım. Sinyal hala iç tarafta, bir de egzos yanığım var. Ama güzel. Her geçen gün daha iyiye gidiyor.
    Onlar halledilir ya sorun etme minik sorunlar onlar..Benim de şimdilik tek sorunum zincir bollaştı onu germem lazım işte.O kadar.Bi de ön göstergeler ve cam arasına takviye koymam lazım çok zırıltı yapıyor...Bu arada ist-bursa arasını biz baya koparak geldik Sen gelseydin sorun olmazdı sana göre ayarlardık kendimizi biz seni zor durumda bırakmazdık.Artık bi dahakine seni de bekliyorum bursa'ya hatta cumadan ben gelirim cumartesi sabahı hep birlikte bursaya döneriz Görkem alıştı nasıl olsa...Bu sefer daha kalabalık oluruz..

http://www.youtube.com/watch?v=4quZ2trbd-s

Bu arada bugün tali yoldan anayola dönmeden durmuştum yolu kontrol edip 1le kalktım kontra ile virajı aldım en çok yattığı sırada 10-11bin devir arasında 2ye attım cabbabrımın kuyruğunu zor toparladım ya istediğimden çok daha muhteşem oldu arkamdaki araba çok feci şaşırdı Virajı kuyruğu toparlarken aldım neydi görkem onun ismi power ..... gibi. ama çok eğlendim ama istediğimden daha fazla savruldu cabbarımı yere yatırıp inciteceğim die korkmadım da deil...

Koyduğum video da endurance egsoz sesi
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    vaRRdı
    Arai'lerin fiyatı çok yüksek ama kalitesi tartışılmaz. Ucuz kask alma kesinlikle. Zaten marka ve fiyatlara bakarak elediğinde kendine göre ortasını bulursun. Ben Shoei ya da Nolan öneririm.

Montları denemen lazım. Şekli tuttursalar da korumaları tam oturmayan, oynayan kalitesiz bir sürü mont var etrafta.
    Seral nasıl gidiyor CBR 'lı günler Alışabildin mi ¿ Bahsettiğin sorunlar bişey değil ufak tefek şeyler...

Bu arada bursa dönüşünde mudanya gemlik arasında ışıksız bir yolda 100+ gitmek çok eğlenceliymişşşşşş

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar halledilir ya sorun etme minik sorunlar onlar..Benim de şimdilik tek sorunum zincir bollaştı onu germem lazım işte.O kadar.Bi de ön göstergeler ve cam arasına takviye koymam lazım çok zırıltı yapıyor...Bu arada ist-bursa arasını biz baya koparak geldik Sen gelseydin sorun olmazdı sana göre ayarlardık kendimizi biz seni zor durumda bırakmazdık.Artık bi dahakine seni de bekliyorum bursa'ya hatta cumadan ben gelirim cumartesi sabahı hep birlikte bursaya döneriz Görkem alıştı nasıl olsa...Bu sefer daha kalabalık oluruz..

http://www.youtube.com/watch?v=4quZ2trbd-s

Bu arada bugün tali yoldan anayola dönmeden durmuştum yolu kontrol edip 1le kalktım kontra ile virajı aldım en çok yattığı sırada 10-11bin devir arasında 2ye attım cabbabrımın kuyruğunu zor toparladım ya istediğimden çok daha muhteşem oldu arkamdaki araba çok feci şaşırdı Virajı kuyruğu toparlarken aldım neydi görkem onun ismi power ..... gibi. ama çok eğlendim ama istediğimden daha fazla savruldu cabbarımı yere yatırıp inciteceğim die korkmadım da deil...

Koyduğum video da endurance egsoz sesi

Akın dikkat et aman powerslide burnout bunlar eğlenceli olduğu kadar tehlikelii sen çok iyi kullanıyorsun ama yinede temkinli ol... BU tarafa ne zaman gelmeyi planlıyorsunuz? Aslında bu haftasonu kaçsanız gelseniz silivri yapardık bomba olurdu...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bursa dönüşünde mudanya gemlik arasında ışıksız bir yolda 100+ gitmek çok eğlenceliymişşşşşş

Akın dikkat et aman powerslide burnout bunlar eğlenceli olduğu kadar tehlikelii sen çok iyi kullanıyorsun ama yinede temkinli ol... BU tarafa ne zaman gelmeyi planlıyorsunuz? Aslında bu haftasonu kaçsanız gelseniz silivri yapardık bomba olurdu...

Bugün yine o ışıksız yolda idik bi arkadasım ile sizle birlikte daha hızlıydım sizi takip ederken daha rahat giriyordum virajlara falan görüyordum sizden daha rahat ediyordum.Ama gün batımında o virajları gördümkü asfalt çok daha kötü geldi gözüme.Çukurlar falan

Zaten temkinli gidiyorum sürekli ama arada kaçamaklar yapmak da istiyorum powerslide kazıdım aklıma! Aynı viraja girerken küçük küçük tekrarlamak istiyorum bu akşamki kadar cozutmam yoksa yere yapışmam an meselesiydi yane baya zorladım toparlarken..

valla gelmek isterdim ama daha ileriki haftalarda sanırım bu mümkün olacak bi kaç planım var da bu hafta sonuna...Arkadasımın konseri falan var ona gidicem...Pazar günleri de babama yardım ediyorum kaçmam çok zor altyapıyı oluşturmam lazım eğer pazara da kalmam gerekirse
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Benim planlar yine değişti. Görkem, ben Selimpaşa'ya değil Silivri'ye gidiyorum Gökkuşağı diye bir yer varmış orada??

ErTech günler iyi geçiyor. Yarın bu ufak sorunları halledip çıkacağım yola. Tophane Bebek arasından sonra ikinci uzun yolum olacak. Akın gibi cengaverlik yapamıyorum maalesef

Bu arada elektrikler zırt pırt kesiliyor, yarım saate yazdım mesajı.

seral

Benim işim çıktı arkadaşlar ne yazıkki Silivri işi iptal
    Ben silivride kalacağım yine fakat Cumartesi günü 4-5 saatlik bir işim var
    Eğer Cumartesi işlerim biter ise Pazar günü sizi çağırabilirim...

Seral , ben yine yarın Silivriye gideceğim sanırım. Yarın araşırız.
    5359433730 telefonum.
    Gökkuşağı nerede bilmiyorum ama buluruz... Gay Bar gibi birşey mi

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Benim planlar yine değişti. Görkem, ben Selimpaşa'ya değil Silivri'ye gidiyorum Gökkuşağı diye bir yer varmış orada??

ErTech günler iyi geçiyor. Yarın bu ufak sorunları halledip çıkacağım yola. Tophane Bebek arasından sonra ikinci uzun yolum olacak. Akın gibi cengaverlik yapamıyorum maalesef

Bu arada elektrikler zırt pırt kesiliyor, yarım saate yazdım mesajı.
    Tophane-bebek uzun yol mu?20-30km falandı yanlış hatırlamıyorsam
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Görkem 0:52'de atmışsın mesajı. Bugün mü çıkacaksın yola? Eğer öyleyse iş çıkışından sonra katılabilirim sana.

Bu arada orası Mavi istiridye barı nınınınınınııııııııııııııı, nınınınınınııııııııııııııı

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Gökkuşağı nerede bilmiyorum ama buluruz... Gay Bar gibi birşey mi

Sen nerden biliyorsun bakiim öle yerleri
    AKIN FİDAN

ultraukala
    Sölemem
    Şaka bir yana gökküşağı bir simge de oradan şeettim...
    Neyse konu dağılmasın;

Rüamda cıbırımın ön tekerinin patladığını gördüm... Hem de yarılmıştı ikiye
    Rüa tabircisi var mı aramızda?

Bunun dışında , kışa girmeden yağmur lastiği almayı düşünen var mı?

Motosikleti
    vaRRdı
    ultraukala
    Sölemem
    Şaka bir yana gökküşağı bir simge de oradan şeettim...
    Neyse konu dağılmasın;

Rüamda cıbırımın ön tekerinin patladığını gördüm... Hem de yarılmıştı ikiye
    Rüa tabircisi var mı aramızda?

Bunun dışında , kışa girmeden yağmur lastiği almayı düşünen var mı?
    Görkem bu hafta silivri gezisi yalan oldu mu? bi sorun yok dimi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler