Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    HRC şu arka stoplar çok güzel duruyor. Ama bildiğim kadarıyla Türkiyede yok ebayda görmüştüm.
    evet bizde yok ama getirtmekte imkansız değil, bende montumu e-bay dan aldım mesela.
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Rashit

cbr 125 in orjinal stickerını samsun karottan temin edebilirsin fabrikadan getirtiyorlar. geçen gün ben öndeki cbr yazısı ile arkadaki 125r yazısını getirttim tanesi 7ytl pahalı değil yani.

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    walla ben 600cc kawas kulanıcısıyım ama arkadaşta honda cbr 125 war 160,170 rahatbir şekide yanımda geliyor, ama sonuçta oda bir honda kökü saglam..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    160- 170 ?

bir video rica edebilirmiyiz?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    KesinLikLe Bir Video ALaLım 160 170 CBr için Uçuk Bir Rakam Yanında geliyor Bide Lütfen Bir video EGerki Warsa.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ben 200yaparım o zaman...Bu ne be 160-170 bu alet o kadar yapsa ben deiştirmem hiç.Şaka gibi...BElki o performans kitleri falan vardır.Efet az sora arkadasıma gidip küçük bir işişm var parayı tamamlamam için.Onu halledicem.Yarın bankadan parayı tamamlayıp çarşamba sabahtan yola çıkıcam..ertech akşam 18gelicem de yeterki tabii ki kalırım...Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağım..Ardından Bursa'ya dönmeyi düşünmüyorum bakalım kesin deil.Bütün malımı yoğumu motora yatırıcam benzin parası denkleştirebilirsem eğer Lüleburgaz'a doğru gitmeyi düşünüyorum...Alır almaz uzun yol.Bir de Görkem saçlarım çok uzadı koca bir bonus kafaya sahibim.Balaklava almam lazım.Belki gelmeden alabilirim yoksa orada motosiklet aksesuarları satan bi yerlere gideriz olur mu?Belki param kalırsa revi't'in çok güzel deri bir eldivenini gördüm yazlık onu almak istiyorum çok.100ytl civarı onu da alabilirim.Ama kalmaz büyük ihtimal para falan :D Görüşmek üzere çarşamba günü arkadaslar çok sabırsızlanıyorum...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ultra ukala hayırlısı olsun alıcagın motorun detayları neydi ben kacırdım.
    ayrıca bomba haber arkadaslar inanmayın hiç.ninja ile kafa kafaya giden bir cbr125 düşünebilirmisiniz?yok öyle şey

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Akın vallahi çok sevindim. Sertaçmı halletti şu kredi kartı işini. Hadi gözün aydın. Benim motorun özelliğinide kaçırdın ama Bursadaki tek mavi bendeydi yahu
    Okan ACAR

Rashit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rashit
    film biraz yamuk oluyo cunku ön cam cok kıvrımlı. camı sokup iç kısımdan siyah sprey boyayla boyayabilirsin.
    örnek:

Shot with Canon PowerShot A530 at 2007-07-02
    onr.sual öncelikle teşekkür ederim fakat ben beceremem sprey boya ile boyarsam mahvederim ön camı ama siyah olmasını da çok istiyorum siyah cama da 130 lira verilmez bence düzgün bi şekilde nereye boyatabilirim sence ?

Ha bi de tank pad takmak istiyorum da zararı olur mu bir de çıkartınca iz kalır mı ki? Ben mi beceremiyorum yoksa motor mu gitmiyo bilmiyorum ama bazen 60 ı geçmiyo motor bazen de anında hızlanıyo viteslerle mi ilgilidir ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    rashit
    camı sök.öevrendeki herhangi bir ustaya git.al bi sprey boya 2 dakikada boyar.zor değil.
    60 ı nasıl gecmez? 2. viteste 60 yapıyo zaten motor buyuk viteste kalıyorsundur.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    onur.sual
    bende on cama film cekmeyi denedim ama seninde dediğin gibi cam cok kıvrımlı olduğu için olmadı.camı cıkarmayı denedim beceremedim bütün civataları soktum alttan bişi tutuyor korktum bişi olur diye bıraktım nasıl cıkartıyorsunuz on camı bende spreylicem herhalde baska yolu yok.(camı cıkartabilirsem)

bugun yağ değiştirmeye gittim.20ytl yağ 30 ytl işcilik istediler.bilmiyorum size normal gelebilir ama bana biraz fazla geldi sanki bu yağ değiştirmek zor bi işmi?? ben değiştirebilirmiyim??hangi yağdan nekadar konuluyor??

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Özene falan mı gittin Orada iyi kitliyorlar insana...

Ben mototala giderim, yağ 15 ytl , 1 saatlik işçilik de 25 ytl'dir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ön cam konusunda haklısın bende ilk sokmeye calıştıgımda alttan burun kısmı tutuyodo.görkem sagolsun tarif etti ama unuttum şimdi nasıl sökülüyordu

Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    len nasıda biliyosun evet özene gittim baska yakın yer yok avcılarda oturuyorum ben.tamam senin servs mototal iyide bana cok uzak nerdeydi onun yeri leventmi?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    spawnem:
    bende k.çekmece den mototal a gidiyorum.uzak ama karsılıgını alıyorum inan bana.mototal kadıköy de.Ayrıca illa gidemem diyorsan özen e gideceğine şirinevlerdeki otosevere git.en azından özen kadar adları cıkmadı.ayrıca ben kaskımı ve egsozu mu ordan almıştım.guzel insanlar.
    görkem:
    sana diyecek lafım yok.ömrünü adadın su motora.kuyruk güzel olmuş.eline saglık.numaraları da yapıştırsaydın onları da gorseydik

Teşekkürler Onur... Numarayı yapıştıracaktım da çok beyaz , hafif bir kontör çekmem gerek numara etrafına... Belki başka bir tane veya aynısının siyahını bastırıp etrafına kontür çekip yapıştırırım... Oldu mu tam olsun... Bu arada yavaş yavaş senden o senin çıkartmalardan da isteyeceğim... Ama bu şekilde istemekle olmuyor , bir gün buluşalım beraber halledelim hepsini Hem muhabbet ederiz , gezeriz...

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    oo gorkem kuyruk hayırlı olsun çok güzel olmuş boyandıktan sonra
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Görke hadi hayırlısı olsun en sonunda boya işi bitti... Süsleme işinide yapacağın zaman nefis olacak...

Ellerine sağlık
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Evet , ortaya bir şerit çektirmeyi düşünüyorum fakat stop kısmı ve ön çamurluk çok biçimsiz , o yüzden tabelacıya götüreceğim...
    Bir de Michelin Sporty Türkiyede kalmadığı için yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum...

Motorumun çekişi normalden düşük de olsa Izmitten(körfez pisti) Istanbula 130'dan aşağı düşmeden geldim... Rüzgar da yoktu biraz onun etkisi... Ara ara 140'la da gittiğim oldu...
    Fakat gidişte çeyrek depo , dönüşte yarım depo harcadım, 130'dan düşmeyince motor içti resmen...
    Bu yüzden daha ince lastiğe dönmeyeceğim , bu kadar güzel(bana göre) kuyruk yapmışken lastiği de güzel alim tam olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler