Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Hayırlı olsun motorunuz, aynı rengi bende var.
    Kilometre konusuna katılıyorum, model yılına bakarak yorum yapmak yanlış, bendeki cbr 125 2011 model ve aldığımda orjinal 5100 km de idi, şuan 5400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Arkadaşlar motorum için resimdeki kaskı beğendim fakat eskişehirde Sbeden bulamadım.eskişehirde bulabileceğim yer var mı bilen arkadaşlar yardımcı olur mu ? internettede sanalpazar diye bir sitede buldum fakat site güvenilir gelmedi.lütfen yardımcı olun.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangı otobus fırmasının bagajına attınız ve ne kadara getırıyorlar? bende sanırım ıstanbuldan almıycam cok pahalı ıstanbuldakıler
    ALANYALILAR SEYAHAT diye bir firmaya ulaaştım 125 tl ye hareme getirdiler. İstanbulda gercekten yüksek 20 bindeki motora 6500 istiyolar. Ben satıcam motorumu yakın zamanda çünkü 250 cbr veya hyosung alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorunuz, aynı rengi bende var.
    Kilometre konusuna katılıyorum, model yılına bakarak yorum yapmak yanlış, bendeki cbr 125 2011 model ve aldığımda orjinal 5100 km de idi, şuan 5400
    Teşekkürler umarım 0 km almak ta nasip olur :D

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Anlaşırsak temizse haziranda talip olabilirim kesin alıcam cbr

Motosikleti
    600rr
    Anlaşırsak temizse haziranda talip olabilirim kesin alıcam cbr
    temiz kardeşim neden olmasın 5.ayın ortasında satılık olur muhtemelen cunku maasımı alır almaz 250 lik cbr istiyorm :D

Motosikleti
    XJ6N
    2 hafta mı kullanacaksın motoru neden dırek 250r almadın o zaman

Millet nolur bi yardim. :(

Dün Cbr 125 aldim. bugün şöyle bi mahallede sürdüm öğrendim güzel sıkıntı yok. gittikçe kendimi geliştirdim biraz daha uzaklaştim. İçinde BP 95 oktan vardi. Opetten aldim 95 oktan kursunuz. ondan sonra birazz bayırda kaldirmati falan denedim. yok motorun devri o kadar düşük ki. sonra düz yolda kaldırmaya çaliştim. yanımdan herkes vizir vizir geçti. anlıycagınız yolda kaldım. motorun devri çok çok yüksek ama 15-20 ila giderken nerdeeyse devir saati 12 gösteriyo. arkadan korna çalanlar mı dersin sövenler mi dersin? nedir sorun. Daha dün aldım bugün böyle sorunlar yaşadım. çok üzüldüm açikcasi. var midir bir bilen :(

Arkadaşlar size uzun yılların verdiği bir deneyimle bir şey önereyim. Canınıza ve çok sevdiğiniz motorunuza olası muhtemel tatsız bir şey yaşatmak istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir eğitim alın. Hondanın güvenli sürüş eğitimini tavsiye ederim. Motosiklet kullanmak yolda gitmek anlamını taşımaz. Bir teknik ve algı yönetimidir. Öğrendiğinizi düşündüğünüz şey aslında motosiklet kullanmak değil bunu prof.eğitim alınca çok net deneyimleyeceksiniz. Ellerin manetler üzerindeki duruşu viraja giriş fren yapma ve motoru yönlendirme süreçleri araba vs kullanmaya benzemez.Benim nacizane tavsiyem budur. Hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanın motorunuzu.

Motosikleti
    600rr
    2 hafta mı kullanacaksın motoru neden dırek 250r almadın o zaman
    Motor olmadan ise gelip gidemiyorm aldigim maasi önceki motorunun üzerine ekleyip bunu aldim diğer maasimi ekleyip 250 alcam tabi denk gelirse

Pardon ya zaten 5. Aya gelmişiz haziranin 7 si o zaman ilk haftasi yani

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor olmadan ise gelip gidemiyorm aldigim maasi önceki motorunun üzerine ekleyip bunu aldim diğer maasimi ekleyip 250 alcam tabi denk gelirse

Pardon ya zaten 5. Aya gelmişiz haziranin 7 si o zaman ilk haftasi yani
    bende haziranda alıcam özel mesajla haziran ayında konusuruz

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size uzun yılların verdiği bir deneyimle bir şey önereyim. Canınıza ve çok sevdiğiniz motorunuza olası muhtemel tatsız bir şey yaşatmak istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir eğitim alın. Hondanın güvenli sürüş eğitimini tavsiye ederim. Motosiklet kullanmak yolda gitmek anlamını taşımaz. Bir teknik ve algı yönetimidir. Öğrendiğinizi düşündüğünüz şey aslında motosiklet kullanmak değil bunu prof.eğitim alınca çok net deneyimleyeceksiniz. Ellerin manetler üzerindeki duruşu viraja giriş fren yapma ve motoru yönlendirme süreçleri araba vs kullanmaya benzemez.Benim nacizane tavsiyem budur. Hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanın motorunuzu.
    Kesinlikle size katılıyorum. Doğru yerlerden, doğru kişilerden eğitim alınması şart. Bilinçsiz yapılacak en ufak hata hayatımıza mal olabilir Allah korusun...

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Resim koyiyim senlendireyim ortaligi biraz

Sam@, OokareenoO ve C&T bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam arkadaşlar sedat ın kazadan dolayı girip çıkamıyorum ama erol un eğzost büyüledi beni....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Vay be 5.450 tl ye 0 aldığım motorun fiyatı ne olmuş
    cbr1907 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be 5.450 tl ye 0 aldığım motorun fiyatı ne olmuş
    altın alma honda al....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jant şeritleri çok güzel duruyor, lastikleri değiştirdin mi yoksa aldığında üstünde pirelli mi vardı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar sedat ın kazadan dolayı girip çıkamıyorum ama erol un eğzost büyüledi beni....
    Selam, açtığın konudan takip ediyorum arkadaşlar inş. en kısa zaman da iyi olurlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

bir foto da benden
    santo78 ve C&T bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Tesekkur ederim.

Hayir orjinal lastigi IRC'di ama ben Pirelli ile degistirdim.

Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jant şeritleri çok güzel duruyor, lastikleri değiştirdin mi yoksa aldığında üstünde pirelli mi vardı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Selam, açtığın konudan takip ediyorum arkadaşlar inş. en kısa zaman da iyi olurlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

bir foto da benden
    http://i.hizliresim.com/VpLOEq.jpg

Motosikleti
    XJ6N
    koymayın şu kırmızıyı ya kalbim var benim gidicem bigün

dincerozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Xmax 250 Momo
    Cümleten S.A. arkadaşlar, bende aranıza yeni katıldım. Motorumu 2. el 1200 km'de 3 hafta önce aldım. 2013 kırmızı. Scooterdan (PCX) geçiş yaptım ilk vitesli motorum, ilk motor için en doğru tercih olduğunu gördüm, kullanımı çok iyi. Bu arada tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacaktı; Lastikleri çok iyi olmadığını düşündüğüm için Michelin Pilot Street 140/70-17 arka ve 110/70-17 ön teker aldım, fakat lastiği taktıracak yer bulamıyorum, oto lastikçiler takmıyor, Yalova'da da motorcular falan takıyor fakat balans yapmıyorlar, balanssız binmek te iyi olmaz sanırım. Bu konuda ne önerebilirsiniz.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim.

Hayir orjinal lastigi IRC'di ama ben Pirelli ile degistirdim.
    anladım, senin motor 150 cc ya belki dedim orjinal lastikleride pirellidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler