Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgurs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbr 250r Tricolor
    Ara bakımları kendinizin yapması garanti dışında bırakmaz diye biliyorum ama siz emin misiniz ? He 1000 bakımına gitmezseniz mesela garanti dışı kalır tabi ki...

Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün 8000 bakıma girdim köye gittigim için hava filitresi aşırı tozlanma ve yaglama yapmış birazda zorladım tabi neyse toplamda yag da dahil parca fiyatı 55tl işçilik 40 tl kdv toplam 101 tl ödedim bakıma girmek garanti için gerekli yoksa evde 4lt yagım var deyiştirirdim 25 tl hava filitresi onuda deyiştirebilirim garantisi biter buda hoş olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    kasım - aralık aylarında 2013 model honda cbr kalır mı hiç ellerinde bayilerin acaba 2014 ümü beklerler oda martı bulur herhalde gelmesi

Motosikleti
    CB650F
    Motor yağını değiştirdiğiniz takdirde makinanız garanti dışına çıkıyor diye biliyorum sakın garanti bitmeden kafanıza göre bakım yapmayın servislerin işine gelir

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı ozgurs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara bakımları kendinizin yapması garanti dışında bırakmaz diye biliyorum ama siz emin misiniz ? He 1000 bakımına gitmezseniz mesela garanti dışı kalır tabi ki...
    ara bakımlarıkendim yapıyorum orada sıkıntı yok yagını deyiştiriyorum buji deyiştiriyorum fakat ana bakımlar 1000 4000 8000 12000 kitapcıgında yazar bu ve böyle giden bakımlar ana bakımlar servise gitmesi gerekir garanti kapsamında kalması için gerekiyor malesef.bu arada benim çanta demirinin fotosu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151549693426161&set=pb.6421950116 0.-2207520000.1378835890.&type=3&theater buradan bakılabilir https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151549693366161&set=pb.6421950116 0.-2207520000.1378835890.&type=3&theater

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

buradan bakabilirsiniz

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Dostum benim canta demiri egik sanirim yukari bakiyor ortasinda delik olanlardan netten aratinca cikiyor konsuk motordan aldim bi cok vida da yaninda cikti araya ozel pullar koymuslar cok hosuma gitti goruntuyu kesinlikle bozmuyor kappa 35 ile tam uyum sagladi butun korumalarimi tamir kopugumu brandami vs hep yanimda tasiyorum yaris motoruna cantami takilir diyen cok ama ben cantasiz motora zor binerim
    GP500-1st bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu eğik olan otoseverde 105 tl idi sene başı dün baktım 149 diyorlar nette. Givi zaten 218 tl eğik değil. bide bu demiri takınca artçıya yanda tutacak yer kalıyormu? Kalmıyor gibi

Motor SS değil zaten, bide 2.2 litre yakıyor her yere gidiliyor çanta lazımsa eziyet çekmeye gerek yok

Çantalı halide ybr,tvs,cbf üçlüsünün çantalısından güzel sıkıntı yok

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Valla bana varedero gibi geliyor arkadan bakinca hizda etkisini gormedim ayni gidiyor tvs de canta takiliyken dreksiyon sallaniyordu ama bunda o yok sallanmiyir kesinlikle simdik gozum yan cantada uzun yolda yetmiyor sadece arka canta.. Alayim giderken onuda takarim diyorum
    www.erkakurye.com

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Peki konca ben ilk bakımını 750 de yapmiştim smdi 2000 bin de yağ deişimi için hondaya gittim değiştirdim bunda bi sıkıntı olmaz dimi ben her 1 bn klometresi değiştiren birisiyimde ?

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İzmir'de olan varsa veya çevre illerde, Cuma günü akşamı toplanıp Karşıyaka Yamanlardaki motosiklet festivaline gidicez 7 8 motosiklet, herkesi bekleriz.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki konca ben ilk bakımını 750 de yapmiştim smdi 2000 bin de yağ deişimi için hondaya gittim değiştirdim bunda bi sıkıntı olmaz dimi ben her 1 bn klometresi değiştiren birisiyimde ?
    servise yaptırmanızda problem yok kendiniz yaparsanız problem çıkabilir bu arada 1000 biraz az değilmi ortalama 3.000 de bir değiştirin boşuna masraf etmeyin sadece ilk bakım 1000 km de motor yağı değişir

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    http://www.anesmotor.com/?urun-1711-...ta-Demiri.html . arkadaşlar ben bu canta demirini taktım çok güzel ve kaliteli oldukçada şık ve bi okadarda sağlam 150 tl

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Dostum benim demir iste bu konsuk motorda 100 tl ye aldim pazarlik yok dedi

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Dediğin doğru aslinda benm cbf wardi o braz yağ iciyodu ondan degişim yapiyodm 1 bn klmtrede ondan smdi 2 bide degiştirdim 4 bn bakıma görürken orda degiştirirm artk bide ben smdi gaz yaği aldim kömürcüden solvent icermezmi desem bişe diyemedi paslanan şeylere kullanilmali dedi bende zincir için aliyorum dedm tamam iyi gelir dedide su renginde sıvı doğrumu aldm acaba ?

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin doğru aslinda benm cbf wardi o braz yağ iciyodu ondan degişim yapiyodm 1 bn klmtrede ondan smdi 2 bide degiştirdim 4 bn bakıma görürken orda degiştirirm artk bide ben smdi gaz yaği aldim kömürcüden solvent icermezmi desem bişe diyemedi paslanan şeylere kullanilmali dedi bende zincir için aliyorum dedm tamam iyi gelir dedide su renginde sıvı doğrumu aldm acaba ?
    evet doğru almışsınız aynı zamanda motorun jantını temizlemede ve boyaya parlaklık kazandırmak amaçlıda gaz yağı kullanıyoruz krem gibi boyasını besliyor ve gerçekten iyi temzliyor petrol ürünleri arasında en yumuşuk maddedir

Motosikleti
    Hornet 650
    4000 bakimi 60 tl tuttu :S ya benim bu arka frenede bi istedigim ayari veremediler, is basa dustu kendim ayarlamaya calisicam.

Motosikleti
    Honda PCX
    cbr kullanıcıları son güncel yakıt tüketimlerini birde periyodik bakım maliyetlerini söylebilir mi? 125 lik scoter alma arifesindeyken bi anda nerden estiyse gönlüm bunlara kaydı ikinci elini 6civarına temiz bişey bulabiliriz sanırsam

Motosikleti
    honda cbr 125r
    arkadaşlar motorum 10 km de henüz.fakat vites geçişlerinde bazı sorunlarım var.mesela bazen vites boşta ışığı yanarken aslında boşta olmuyor yada yolda giderken vitesi 3 den 2 ye düşürüyorum ama bi bakıyorum vites boşa gelmiş ama ışık falan yanmıyor? bir de motor dururken kalkmadan önce sık sık vites pedalı takılıp kalıyor ne aşşaya ne yukarıya gitmiyor.bunlar normal mi acaba

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı processus79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum 10 km de henüz.fakat vites geçişlerinde bazı sorunlarım var.mesela bazen vites boşta ışığı yanarken aslında boşta olmuyor yada yolda giderken vitesi 3 den 2 ye düşürüyorum ama bi bakıyorum vites boşa gelmiş ama ışık falan yanmıyor? bir de motor dururken kalkmadan önce sık sık vites pedalı takılıp kalıyor ne aşşaya ne yukarıya gitmiyor.bunlar normal mi acaba
    Bence değil cünkü bende hiç olmadı, duymadımda hani.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı processus79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence problem olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 bakimi 60 tl tuttu :S ya benim bu arka frenede bi istedigim ayari veremediler, is basa dustu kendim ayarlamaya calisicam.
    arka frendeki boşluktan bahsediyorsan bu tip bi sorunda bende var 250 ye bindiğimda böyle bir sorun yoktu

Motosikleti
    Honda PCX
    cbr kullanıcıları son güncel yakıt tüketimlerini birde periyodik bakım maliyetlerini söylebilir mi? 125 lik scoter alma arifesindeyken bi anda nerden estiyse gönlüm bunlara kaydı ikinci elini 6civarına temiz bişey bulabiliriz sanırsam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler