Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ALIRSIN CANSU ALIRSIN ....

Acele etmee ....

bekleyen ya muradına erecek ya da beklemekten ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    6000 le 6800 ytl mı
    yok canım olmaz ole sey
    yemısler sızı
    akıl var mantık var
    cbf alınır ıkıncı el
    hyo alınır
    hatta kasıp er 5 bıle alınır
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    walla aga bana öle dediler..

6000 le 6800 arası die.. ben de onların yalancısıyım :(

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yok canım estagfurullah yalan malan onu kastetmedım
    ama o fıyata alınmaz..
    sırf kafa grenajı degıstı dıe 6000 ytl...sanmıyorum
    (enjeksıyon ne kadar farkettırır bılmıorum o yuzden yazmadım)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @PRAETORİAN

aga billemem ben..param olsa alırdım walla..

ne de olsa honda ve ne de olsa crb

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu da benimkisi:
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    CBR 125R
    jillianın lastikleri çok güzel kırmızı şerit çok ii durmuş bendemi yaptırsam acaba

Motoruma gelen ilk iltifat (yani anlayandan , millet aa ,oo diyo ama sallamıyorm)
    Ya bencede güzel duruyor. Ben 20 milyona aldım şeridi kadıköyden. Geceleri parlıyor. Lastik yanaklarında da lastik cilası var. O yüzden simsiyah.

O zaman bi resim daha koyyim. Gerçi biraz turuncu çıkmış ama o çekim yüzünden...

Alıntı C@NSU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa ben 5000nasıl biriktircem derken 7000ytl cıktı motor yaa
    artık 2005 alırız
    ya abiler 2007 cıkınca 2006 ucuzlar di mi
    Neden 2005 düşünüyorsunuz ki hep. Ben Haziran 2006 çıkışlı bu motoru 4000Ytl'ye aldım. 2. el de düşünün biraz zaten bu motorlar başlangıç motoru olduğu için en fazla 8.000 km kullanılıp değiştiriliyor daha büyüğüyle. Ben aldığımda 1200km'deydi mesela.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    ya eger 5500 ytlnin üstünde olursa 2.el alırım
    temmuzda 2el 2007 cbr bulabilir miyim temiz tabi

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma gelen ilk iltifat (yani anlayandan , millet aa ,oo diyo ama sallamıyorm)
    Ya bencede güzel duruyor. Ben 20 milyona aldım şeridi kadıköyden. Geceleri parlıyor. Lastik yanaklarında da lastik cilası var. O yüzden simsiyah.

O zaman bi resim daha koyyim. Gerçi biraz turuncu çıkmış ama o çekim yüzünden...

Neden 2005 düşünüyorsunuz ki hep. Ben Haziran 2006 çıkışlı bu motoru 4000Ytl'ye aldım. 2. el de düşünün biraz zaten bu motorlar başlangıç motoru olduğu için en fazla 8.000 km kullanılıp değiştiriliyor daha büyüğüyle. Ben aldığımda 1200km'deydi mesela.
    belki param olmadıgı içindir

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @görkem

kankaa bulabilir miyis temiz cbr ..düşük km de.. sağlam kullanılmışş ???

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    walla cansu arkadaşım sende bnm gibi cbr tutkusu war içinde artık durumu biraz düzeltelim kredi falan almaya çalışcaz artık ne yapalım ama eğer 6000 ytl yse süper olur bence 2007 yi biraz daha geliştiridiler kullanan arkadaş yok mu bea 2007 yi nasıl mış acaba

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Trabzon lu kardeşim 2007 daha gelmedi Turkiye ye.. kullanan olsa hemen konu açardı rahat oL :D

Bu arada cbr tutkusu sadece siz de deil bizde de waaaaaaaaaarrrrrrrrrrr :(

Bi alsam waryaa tüm ürkiye yi dolaşcam bea!

AH AHH!

Buluruz tabiki cakalaz.
    Bu arada Cansu arkadasım ben sana 0 al mı dedim sen bana paradan bahsediyorsun. 2005 modelleri de zaten 3.500'den aşşa bulamazsın temiz. Ben sadece öneri getirdim.

Ben buldum bitane mesela ... Honda 125R Repsol , 5000 km'de... 2006 model . Pazarlıklı , 3.750 . Hasarsız

Birtane daha buldum... 2006 - 4000'de 3.800. Neyse demek istediğim ucuza bulabilirsiniz arkadaşlar az kullanılmış temiz motorları. 0 almaya gerek yok. Hele başlangıç motoru olarak. Uzun yıllarınızı geçireceğiniz bir motor değil ki. Isterseniz Msn'imi ekleyebilirsiniz konuşuruz.

Hazır girmişken biraz açıklama yapayım o zaman... Ben motoru şu şekilde aldım...

Internetten beğendim. Aradım adamla konuştum bi süre. 2 hafta kadar. Adamın karakteri hakkında fikir edinince buluştum. Motoru test ettim. Neyse iyice inceledim. Çizikleri tespit ettim. Servise baktırmaya ihtiyaç duymadım ama gerekirse baktırabilirsiniz. Sonra adam cok iyi bir adamdı 2 haftalığına motoru bana verdi. 2 hafta memnun kaldıktan sonra Garanti Bankasından tüketici kredisi aldım. 4000 Ytl'lik. 16 aya böldürdüm. Ayda 300 milyon. 3800'ü bana ödendi. Banka masrafları var cünkü. Herneyse , sonra birde devir masrafları var 250 milyon civarı. Bu kadar.

Cbr 2007 olayına gelince. 6000Ytl civarında olacaksa satılma oranı düşer diye düşünüyorum. Performans artışına gelince , Benim motor 130'u görüyor en son. O hızda bile tek silindir ; önde 80, arkada 130'luk lastiklerle uçuyor gibi hissediyorum. 2007 150 yapıyor diyelim. Peki siz buna hazır mısınız? Bu motor daha ileriye gitmez arkadaşlar. Sadece görünüş için de 6000 Ytl verilmez kanımca... Işte size bir örnek... Kawasaki Er-5 ,500cc, 2. eli 7000 Ytl civarı:

Uyarı: Yazdıklarım sadece öneridir ve bilgilendirmek amacıyladır. Kesinlikle herkesin fikirlerine saygı duyarım. Yanlış olduğum yerlerin de düzeltilmesini rica ederim.

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Haklisin KardeŞİm Bak Benİmkİ 2006 Daha 4 Aylik Motor 7 Ayda Aldim Daha Sikilmadim Ama BÜyÜk Olsa Cc Sİ Daha İyİ Olurdu Hem Ben AraŞtirmadan Aldim KeŞke Bİraz AraŞtirsaymiŞim
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Eyvah galiba herkes Er-5 almaya gitti
    Ama söliim ben test ettim Er-5 çok hantal ve ağır bir motor. Brakın cbr'ı , Er-6f 'den de ağır. Ha bu arada Er-6f'i de test ettim. O gayet güzel 600cc'lik bir sport touring'dir. Gayet hafif ve rahat. Ama Kawasakinin yaptığı 1.500€'luk zamla birlikte 8.600€ luk fiyatıyla göz yaşartıyor. Er-5'in de 0 fiyatı 6.000€ oldu.

Hürriyet Gazetesinden Alıntıdır:

CBR 125’in 2007 yenilikleri:

Gösterge paneli yenilenmiş

Yeni Çift optik far direk CBR 600/1000 RR dan alınmış.

Enjeksiyon sistemi çalışması yeniden düzenlenip, PGM-FI idle yönetim sistemi IACV ile güçlendirilmiş

Hava kirliliğine karşı HECS3 sistemi ile katalizör ve oksijen sondası eklenmiş.

2007 renk seçenekleri; kırmızı, mavi, siyah ve beyaz.

Yani pek bir değişiklik yapılmamış =)

Motosikleti
    CBR 125R
    CBR 125lerin 0-100 hızlanması kaç saniye civarındadır?

Bide ben cbr den sonra ER-5 düşünüyorum 600cc ye geçmeden once görken ağır hantal diyince soru işareti oluştu nedersiniz cbr 125 ten sonra neye geçmeli

Ne kadardır kullanıyorsun Cbr125? ... Ben bunu almadan önce düşünüyordum Er-5. Ama kullana kullana gerek kalmadığı kanısına vardım. Bence Er-6f sport touring alman Er-5'den daha akıl kârı olabilir. Kendine güveniyorsan da cbr 600F derim. Ama 600'lükten önce Er-5 alman para kaybı olur derim.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Görkem; kardeşim saol bilgiler için..demek bulabiliriz 2. el temiz..yalnız biliosn ilk 500-600 km kullanulma sekli çok önemli motorların..neysee artık alacağımız zaman ii ce bi arastırmamız gerekiyoo bunu anladm! :D

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    bende anladım aslında tek sorun
    kayseride ne yapcam ben
    kayseri mt hc toplanmio nerden alacagımı hangi servis fln hicbisey bilmiorum

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bırak cansu kayseriyii ...

Ben de en az senin kadar bilgisizim! Alacaan zaman ist ankara izmir bölgelerinden arastır derm ben..sahsen öyle yapcam ben! zaten en çok motosiklet oralarda war; temizini de oralardan bulurus

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler