Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abahadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 650 Versys 2008
    Arkadaşlar ben de ışıkta dururken 2015 versysi sağ yana yatırdım grenaj sinyal kökünden ve sinyal kırıldı. İkisini nereden kaça alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Zmoto'ya da sormak lazım fiyatları ancak sahibinden'de bir ilan var. bununla beraber yurt dışı satış sitelerini de es geçmeyin

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-kawasaki-2015-versys-sag-yan-granaj-sifir-orjinal-alfamoto-228073660/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Aranızda Givi/Kappa uzun tur camı kullanıp da kurtulmak isteyen var mı?

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Givi d4114st yi kullaniyorum kurtulmak istemiyorum

Valla MRA Vario cam takıldı gayet de memnunum çok güzel duruyor ve koruyor ama önceki camım aşağıdakindendi ve aklımda kaldı =D şimdi onu alsam MRA ne olacak gereksiz savurganlık olacak =)

SuleymanE .. Bunları yabancı bir forumda malezyalı bir eleman yapıyor. 100 150 dolar gibi birşeye satıyordu sanırım.. AKlımda değil şimdi. Ebayde de var ama tam bundan bulamadım.. Versys custom beak olarak aratabilirsin.. https://www.facebook.com/versysbeak/...01649783264600
    SuleymanE bunu beğendi.

Selamlar,
    Versys 650 için kış lastiği önerisi var mı ? Üzerinde 6000KM'de Michelin Pilot Road 4 var takım halinde. Kışın iyi midir?(KAR Değil Yağmurda ve soğuk hava ıslak zeminde) Önerilecek başla bir lastik var mı ?

Pilot Road 4 ıslaklak ve kuru performansına övgüler yağdırılan bir lastik. 4 olmasa da Road kullanmaktayım ve memnunum. Lastiğinizin km ömrü gayet az. Yıl olarak da eski değilse gayet güzel lastik.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Geçmiş olsun dostum grenaj kısmı yetkili serviste kurlar yüksekken 500-600 tl arasıydı sinyalin fiyatını bilmiyorum. Gelmesini için biraz bekliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Alıntı abahadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de ışıkta dururken 2015 versysi sağ yana yatırdım grenaj sinyal kökünden ve sinyal kırıldı. İkisini nereden kaça alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
    Geçmiş olsun dostum grenaj kısmı yetkili serviste kurlar yüksekken 500-600 tl arasıydı sinyalin fiyatını bilmiyorum. Gelmesini için biraz bekliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Alıntı berkozgenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Versys 650 için kış lastiği önerisi var mı ? Üzerinde 6000KM'de Michelin Pilot Road 4 var takım halinde. Kışın iyi midir?(KAR Değil Yağmurda ve soğuk hava ıslak zeminde) Önerilecek başla bir lastik var mı ?
    pirelli mt 60 rs corsa Yı da çok övüyorlar yumşak hamurlu bir kastikmiş dişlerden dolayı biraz ses yaptığını duydum ortalama ömrü kullanıma göre değişebilir ancak 10000 olarak söyledi satıcısı yol dışı sürüş için de ideal bi bakın derim fiyatı en son çifti için 1100-1200 tl civarıydı iyi günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Arkadaşlar ön camı ben zeus motor dan yaptırdım sahibinden de ararsanız bulabilirsiniz fiyat olarak 120-140 tl civarı olması lazım renk seçeneği olarak şeffaf , füme ve siyah olarak var arkadaş kendisi üretiyor yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum gayet memnunum en aşağıdaki hali kendi camının en yüksek seviyesine geliyor boyum 1.80 ve kaskın camu açık olsa bile yüzüme rüzgar almıyorum bi bakın derim .

Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

[/COLOR]Arkadaşlar ön camı ben zeus motor dan yaptırdım sahibinden de ararsanız bulabilirsiniz fiyat olarak 120-140 tl civarı olması lazım renk seçeneği olarak şeffaf , füme ve siyah olarak var arkadaş kendisi üretiyor yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum gayet memnunum en aşağıdaki hali kendi camının en yüksek seviyesine geliyor boyum 1.80 ve kaskın camu açık olsa bile yüzüme rüzgar almıyorum bi bakın derim .
    Camı yakın zamanda mı aldın? 2ikinci nesil için sormuştum ama yok demişlerdi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı ertano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camı yakın zamanda mı aldın? 2ikinci nesil için sormuştum ama yok demişlerdi.
    Mart gibi aldım 2015 bendeki ama arkadaşla bir görüşün yelpazesi çok geniş . uzak değilseniz motosikletten ölçü alarak ta yapabilir belki maliyet kısmını bilemem o şekilde olursa

Teşekkürler. Daha önce yapıyorlardı, konuştuğumda yok dedi. Muhtemelen 2. nesil sayısı az olduğu için yeni modele yöneldiler =)

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Merhaba Arkadaşlar önümüzdeki günlerde versys alma planlarım var.
    Bu motoru kullanan arkadaşların fikrine ihtiyacım var, abs'nin önemini çok iyi biliyorum öncelikle, sorum şu ki abs'siz modelini alsam pişman olurmuyum, abs'siz modellerdeki frenler nasıl (abs'siz kullanan arkadaşlara sorum ) abs ile abs'siz arasındaki fiyat farkından dolayı soruyorum, atla deve değil ama ona göre bütçe ayırıyorum, herkese teşekkür ederim şimdiden.
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar önümüzdeki günlerde versys alma planlarım var.
    Bu motoru kullanan arkadaşların fikrine ihtiyacım var, abs'nin önemini çok iyi biliyorum öncelikle, sorum şu ki abs'siz modelini alsam pişman olurmuyum, abs'siz modellerdeki frenler nasıl (abs'siz kullanan arkadaşlara sorum ) abs ile abs'siz arasındaki fiyat farkından dolayı soruyorum, atla deve değil ama ona göre bütçe ayırıyorum, herkese teşekkür ederim şimdiden.
    Şimdiden hayırlı olsun. Abs siz 2007 model versys kullandım bir süre arka teker çok kayıyordu frenler farklıydı yeni kasa abs siz de nasıl tam bilemiyorum ama satarkende düşünün abs li olana ilgi daha çok benim düşüncem abs li almanız yönünde.
    Markopaşa bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar ortalama yakıt tüketimleriniz ne durumda ? Aksesuar olarak neler taktınız ?

Merhaba arkadaşlar ortalama yakıt tüketimleriniz ne durumda ? Aksesuar olarak neler taktınız ?
    41 kere depo dolumu ortalaması: 5.51 l/100km.

Aksesuar olarak:
    -MRA Vario Cam
    -Led sis farları
    -Radyatör koruma (Kendi üretimim)
    -Elcik koruma aluminyum üstü plastik kaplılardan
    -12v soket
    -gidon arası bar
    -SW-motech yan çanta demirleri
    -Shad Yan çantalar
    -Givi Topcase ve taşıyıcısı
    -Yan ayak genişletme
    -Arkaya eagle eye led + çakarları (Çakar devresi kendi yapımım)
    -Givi motor koruma demiri
    -Progrip tank pad (kalın plastik olanlardan)
    -Elcik ısıtma (kargoda)
    -90 derece eğimli pirinç, lastik sibopları (kargoda)
    -Ayna yükseltme ve dışarı uzatma aparatı, şuan takılı değil (kendi yapımım)
    -Paddock stand bobbinleri

Bir de depodaki Versys yazısı yerine karbon fiberden CNC'de kestiğim yaban arım! Fotoğrafını da koyarım.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    41 kere depo dolumu ortalaması: 5.51 l/100km.

Aksesuar olarak:
    -MRA Vario Cam
    -Led sis farları
    -Radyatör koruma (Kendi üretimim)
    -Elcik koruma aluminyum üstü plastik kaplılardan
    -12v soket
    -gidon arası bar
    -SW-motech yan çanta demirleri
    -Shad Yan çantalar
    -Givi Topcase ve taşıyıcısı
    -Yan ayak genişletme
    -Arkaya eagle eye led + çakarları (Çakar devresi kendi yapımım)
    -Givi motor koruma demiri
    -Progrip tank pad (kalın plastik olanlardan)
    -Elcik ısıtma (kargoda)
    -90 derece eğimli pirinç, lastik sibopları (kargoda)
    -Ayna yükseltme ve dışarı uzatma aparatı, şuan takılı değil (kendi yapımım)
    -Paddock stand bobbinleri

Bir de depodaki Versys yazısı yerine karbon fiberden CNC'de kestiğim yaban arım! Fotoğrafını da koyarım.
    Maşallah dolu dolu makine :-D teşekkürler elcik korumaları nerden kaça aldınız acaba ?

Maşallah dolu dolu makine :-D teşekkürler elcik korumaları nerden kaça aldınız acaba ?
    Aliexpress'den almıştım yanılmıyorsam 17$ civarıydı. Sol taraf problemsiz 10 sn'de takılıyor. Sağ taraf için azıcık uğraştım. Gidonun orta tarafına gelen ucu biraz çekiçleyiğ araya uzun bir civata ve dışına da estetik amaçlı aluminyum boru koydum oldu =) Anlatınca zor gibi gelebilir ama nasıl yapacağını düşünmek en zor kısmı, uygulamak ise rahat olan tarafıydı =)Gidon ucundaki topuzların dışından taktım bu arada o da sıkıntı yaratmıyor.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Aliexpress'den almıştım yanılmıyorsam 17$ civarıydı. Sol taraf problemsiz 10 sn'de takılıyor. Sağ taraf için azıcık uğraştım. Gidonun orta tarafına gelen ucu biraz çekiçleyiğ araya uzun bir civata ve dışına da estetik amaçlı aluminyum boru koydum oldu =) Anlatınca zor gibi gelebilir ama nasıl yapacağını düşünmek en zor kısmı, uygulamak ise rahat olan tarafıydı =)Gidon ucundaki topuzların dışından taktım bu arada o da sıkıntı yaratmıyor.
    Çok uyguna almışsınız burda 300 tl nin altında bulamadım tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı ?

Çok uyguna almışsınız burda 300 tl nin altında bulamadım tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı ?
    Yalan söylemişim 26$ a almışım Şuan 27 civarında satılıyor. Benim aldığım aralarında en ucuz değildir belki ama puanlama olarak yüksek olduğu için tercih edilebilir. Dediğim gibi biraz uğraştıryor ama alacak olursanız montaj yapılmış fotoğraflarını koyabilirim buraya. Aldığım link de aşağıda

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-ATV-Handguards-motocross-Gauntlets-7-colors-Motorcycle-Handguards-Handlebar-Brush-Guards-For-KTM-motocycles/1364793211.html

Bir de eğer elleri rüzgara karşı korumak isterseniz aşağıda linkteki ürünü de almanızı ya da ikisi bir arada olan bir ilan bulmanızı tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/item/MOTORCYCLE-HAND-GUARDS-HANDGUARD-SHIELDS-Motocycle-Accessories-Parts/683263833.html

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Yalan söylemişim 26$ a almışım Şuan 27 civarında satılıyor. Benim aldığım aralarında en ucuz değildir belki ama puanlama olarak yüksek olduğu için tercih edilebilir. Dediğim gibi biraz uğraştıryor ama alacak olursanız montaj yapılmış fotoğraflarını koyabilirim buraya. Aldığım link de aşağıda

http://www.aliexpress.com/item/Free-...364793211.html

Bir de eğer elleri rüzgara karşı korumak isterseniz aşağıda linkteki ürünü de almanızı ya da ikisi bir arada olan bir ilan bulmanızı tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/item/MOTOR...683263833.html
    Çok teşekkür ederim :-) faydalı oldu ama yurt dışı alışveriş hiç yapmadım yapanı da bulamadım o yüzden yurt içinden alcam sanırım

REKLAM ALANI
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler