Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı belen51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekipmanlar hariç mi 26000 yazayım..... (kıyafetler)
    hanım hamile araba alacağım kısmetse.
    Allah analı babalı büyütsün hocam ... kıyafetleri motosiklet ayrı satın derim üşenmezseniz ayrı ayrı satın yada pantolon mont olarak takım diğerlerini ayrı ayrı olabilir motosikletle çok ucuza gider zaten versys alıyorsa büyük ihtimal kıyafeti de vardır...yeni bir site açılmış http://www.motosiklet.com/ burdan verebilirsiniz yada sahibinden olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    ARKADASLAR 2014 (aralık ayında alındı) SARI VERSYS MOTORUMU SATMAK İSTİYORUM. FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ACABA NEKADAR EDER
    1DEFA DÜŞTÜM 3-4 KM HIZLA GİDERKEN ÇOK AZ Bİ ÇİZİĞİ VAR SERVİSE GİTTİM 150TL HALLEDERİZ. DEDİ AMA BEN BOYATMAK İSTEMEDİM.
    YANINDA EKİPMANLARIMIDA VERECEĞİM. ŞU AN 1300KM de ekipmanlarıda enfazla 10 defa giydim. yani hepsi 0.dan farksız.

2014.ARALIK KAWASAKİ VERSYS 650 26250TL
    ön cam + deflektör PUİG 850TL
    motor koruma demiri 380TL
    topcase.49.LT SHAD 580TL
    çanta demiri. 300TL
    1000km bakımı 200TL

.....................TOPLAM--2310TL
    RİKA MONT 650 TL(M.BEDEN)
    NOLAN KASK 600 TL (L.BEDEN)
    İNTERCOM F5.MC 800TL
    İNTERCOM KUMANDA 380 TL
    BALAKLAVA REVİT 50TL
    RİCA EVEREST PANTALON 400TL (M.BEDEN)
    REVİT OCEANUS GORATEX ELDİVEN 350TL
    YDS BOT GORATEX 350TL (44NUMRA)

........................TOPLAM--3580TL ..............

-----------------------TOTAL:5890TL
    BANA TOPLAM 32150TL MAAL OLDU.
    Hocam alış fiyatlarınızı yazmışsınız ancak ikinci el olduğu için bu fiyatlara satılmaz.
    Topcase ayrı satarsanız düşünebilirim.
    YDS bot hangi modeli acaba?
    Hangi şehirdesiniz?

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    antalyadayım zaten bu fiyata satmayı düşünmüyorum bunlar aldığım fiyatlar.
    motorla birlikte hepsini vermeyi düşünüyorum (istiyorum)
    sizin düşünceniz nedir hepsi kaça verilmeli.
    alıcı gözüyle ne eder.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6537952/detay/

stoklarda 2015 yok...((
    facebook sayfasının adresi nedir?

Motosikleti
    Versys
    belen51 hocam motoru alacak kişi aksesuarları alacağını zannetmiyorum.
    Ayrıca ben 2 hafta önce sıfır yeni kasa ABS'li modeli 26.000 TL ye aldım.
    Yani ikinci elde daha makul bir fiyata koyarsanız satılır.
    Tamam aksesuar var da sıfır varken aynı fiyata kimse aksesuarı görmez.

Face sayfası https://www.facebook.com/groups/775238142563214/

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Mesela ben sahibinden'de sizin ilanınızı gördüğümde (kızmak yok) ''Hadi ordan'' dedim.
    Tamam sizin motorunuz çok güzel,km si çok düşük,aksesuar takmışsınız vs ama sıfırının 26000TL olduğu yerde siz eski kasasını bu fiyattan satamazsınız.(En azından ben almam)
    Kasa değişmese yaptığınız doğru olurdu ancak bence iki kasa arasında şekil olarak uçurum var.Bu nedenle şu anda yeni kasa kalmadı piyasada,orta sınıf enduro diyebileceğimiz (aslında yol motoru hepsi) birçok motor satılığa çıktı.Sebep yeni kasa Versys almak...
    Sakın yanlış anlamayın motorunuzu asla kötülemiyorum,ama yanlış zaman maalesef...
    Kısacası Allah kolaylık versin.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar... 2 kişi siperlik en üst konumda normal sürüş pozisyonu 9000 devir hız 185 yakıt tüketimi ortalama 140-150 km ile giderken ara ara hızlanmalar abanmalar da buna dahil 6 litre civar

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    alıcı gözüyle ne eder.

Selamlar, ben 2015 için sipariş verdim Nisan başı veya ortasına doğru gelecek dendi. Heyecanla bekliyoruz bakalım.

2015 modelde sadece kasa değil, ECU, egzos, amortisör, frenler ve şasede (arka salıncak, kuyruk ve motor bağlantıları) değişiklikler varken ve sıfır 26.000 TL iken ben de almazdım eski kasayı bu fiyattan. Bunlar haricinde de, ayarlı cam ve yan çantalar için ayrı bağlantı demiri gerektirmemesi veya arka amortisör ayarı için alet gerekmemesi gibi hayatı kolaylaştıracak ufak tefek iyileştirmeler mevcut.

Üzerindeki aksesuarlar motosiklet piyasasında pek bir anlam ifade etmiyor pek, kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza göre yaptırdığımız şeylerdir, herkesin istekleri farklı olabilir dolayısıyla sizin için değer ifade eden bir modifikasyon (örneğin yüksek cam) benim için tüm görüşüm cam arkasında kaldığından hemen çıkartılması gereken bir aksesuar olabilir. Zaten ikinci el motosiklet işin özelliği gereği örneğin arabaya kıyasla çok daha fazla değer kaybederken bir de yeni kasanın güzel bir fiyattan çıkışı işleri değiştiriyor.

Yani şöyle söyliyim, eski kasa Versys tercih listemde bile yoktu ama yeni kasa ile işler çok değişti. Dolayısıyla sizin için şu an en mantıklısı o motoru kullanmak gibi duruyor çünkü satmak isteseniz çok para kaybedersiniz gibi.

Motosikleti
    Fiyat konusunda katiltorum. Ama olurunu yazincada. Öldürüyolar. iyice. Motorum gideri. 23000tl bana göre. Yanlismiyim. Pazarlikla bu fiyata inecegiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Fiyat güncellendi. UYGUNMUDUR???

Motosikleti
    Versys
    Bu arada yeni kasa o kadar tuttu ki sırada birasürü insan bekliyor kaparo verenler.
    Arkadaşın dediği gibi orta sınıf tur endurosu isteyenler de yeni versys almak için motorunu satılığa çıkaroyor.

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    Fiyat konusunda katiltorum. Ama olurunu yazincada. Öldürüyolar. iyice. Motorum gideri. 23000tl bana göre. Yanlismiyim. Pazarlikla bu fiyata inecegiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Fiyat güncellendi. UYGUNMUDUR???
    murat bey oncelıkle hayırlı olsun aylardır bende sıteden ılanları takıp edıyorum 3. nesıl ve 2. nesıl versys arasında gıdıp gelıyorm yenı kasa butun ıkıncı el pıysasını bıtırdı gıbı gecen hafta bır arkads ıle gorusmustum 2011 model 10000 km dekı motorunu 18.000 tl ye saatı yenı kasa cıkmadan once en ederı 20-21 arasıydı ama arakdasların dedıgı gıbı hem kasa farkı hemde teknik ve motor farkı alt nesil versyslerının pıyasasını acıkca cok olumsuz etkıledı birde 0 km fıyatı 26 bın olunca herkezde ıkıncı ele 21-22 vermektense 4-5 lıra koyup 0 yada 2015 ın ıkıncı elını alırım dusuncesı olustu uamrım belırttığiniz fiyatlara satarsınız
    yunusemre17 bunu beğendi.

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    alıcı gözüyle ne eder.

1000 km bakım ücretini de aksesuar olarak yazarak çığır açmışsınız, tebrik ederim. 1300 km'de ortalama 65 litre falan da benzin yakmışsınızdır onu da yazın bari tam olsun.

Motosikleti
    Yanlış olmuş. Sadece 1000 kakımı yapıldı. Demek istedim.

Fiyat uygunmu onu cevaplamamış kimse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı alpkaan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat bey oncelıkle hayırlı olsun aylardır bende sıteden ılanları takıp edıyorum 3. nesıl ve 2. nesıl versys arasında gıdıp gelıyorm yenı kasa butun ıkıncı el pıysasını bıtırdı gıbı gecen hafta bır arkads ıle gorusmustum 2011 model 10000 km dekı motorunu 18.000 tl ye saatı yenı kasa cıkmadan once en ederı 20-21 arasıydı ama arakdasların dedıgı gıbı hem kasa farkı hemde teknik ve motor farkı alt nesil versyslerının pıyasasını acıkca cok olumsuz etkıledı birde 0 km fıyatı 26 bın olunca herkezde ıkıncı ele 21-22 vermektense 4-5 lıra koyup 0 yada 2015 ın ıkıncı elını alırım dusuncesı olustu uamrım belırttığiniz fiyatlara satarsınız
    Teşekkür ederim. Umarım iyi fiyata satariz aceleye getirmek istemiyorum. Bakalım herşey. Kısmet.

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    murat fiyat olayı kişiden kişiye göre değişir bende şuan xevo400 var satıyorum geçen yıl bir dönem satışa çıkarmıştım 12,700 yazdığım motoru şuan 10500 e vercm sırf kle 650 almak için sizin fiyat konusuna gelince bana göre uygun değil nedenini söyleyim eğer 2. nesil alacaksam 2010 veya 2014 arası hiçi fark yok benim için mesele sitede birtane abs li 19500 e var geçen konştum 18,500 kadar verecek gibi yani ikinci el alacaksam ben onu alırım ama siz lütfen yanlış anlamayın sizin motorunuzu kötülemek derdinde değilim sonuçta sizin motorunuz 2014 mdel ve km si hiç yok sanırım abs de yok söylediğim gibi fiyat işi biraz göreceli oldu artık kişiye göre değişiyor geçenlerde kaza kaydı (5300 tl) olan 2012 modeli 16,000 e ben almadım adam 18 e sattı satın alan adamda 22 ye ilana koydu aynı motoru şimdi kaldırmış demek ki sattı benim şahsi düşüncem sizin satacacağınız fiyata 21,5-22 arası olur gibi geliyor bana

Motosikleti
    Versys
    Yurt dışında modcular çalışıyor güzel olmuş.
    whistle bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Speed Triple R
    önden foto su da var mı infernox?
    gaga yandan güzel durmuş çok uzun değil ancak önden nasıl acaba?

cihaners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    Yan bar çok yakışmış. Orta sehpada yaparlar umarım.

Motosikleti
    NC750X, MSX125, PCX125
    Beyler merhaba, ben de motorumu versys için kurban etmek üzereyim sormak istediğim birşey var, fikirlerinizi almak istiyorum. Elimde 50 lt yamaha topcase var. Bunu yeni alacağım versys te kullanabilir miyim sizce bir şekilde. Elimin altında her türlü işlem yapabileceğim metal atölyesi var aslında. Taşıma demiri çok uyumsuz çantaya. Araya bir aparat yapmam anca çantanın altındaki kulakları kesip bir metal vidalamam ve bu aparatı dataşıyıcıya bir şekilde vidalamamla mümkün olabilir. Veya elimdeki taşıyıcı kesip yeni parça kaynatıp bunu bir şekilde motora bağlamam şeklinde mümkün olabilir.

Yenisi 1800 TL gibi birşey. Elimdekileri 700 TL ye satabiliyorum. 1100 lira için bu uğraşa değer mi diye kararsızım gerçi 1000Tl de az para değil :S Ne dersiniz?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu yeni kasa'lar da titreşim durumu nasıl acaba..
    Ben bile bazen NC yi satıp yeni kasa bitane almayı düşünüyor (Um)
    Fakat biraz daha zaman a ihtiyacı var bu motorun ( bence)
    Takipteyim

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı ruuuuud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler merhaba, ben de motorumu versys için kurban etmek üzereyim sormak istediğim birşey var, fikirlerinizi almak istiyorum. Elimde 50 lt yamaha topcase var. Bunu yeni alacağım versys te kullanabilir miyim sizce bir şekilde. Elimin altında her türlü işlem yapabileceğim metal atölyesi var aslında. Taşıma demiri çok uyumsuz çantaya. Araya bir aparat yapmam anca çantanın altındaki kulakları kesip bir metal vidalamam ve bu aparatı dataşıyıcıya bir şekilde vidalamamla mümkün olabilir. Veya elimdeki taşıyıcı kesip yeni parça kaynatıp bunu bir şekilde motora bağlamam şeklinde mümkün olabilir.

Yenisi 1800 TL gibi birşey. Elimdekileri 700 TL ye satabiliyorum. 1100 lira için bu uğraşa değer mi diye kararsızım gerçi 1000Tl de az para değil :S Ne dersiniz?
    hocem elinizde malzemeler varsa bir şekilde uydurursunuz o kadar para sadece orjinal diye verilmez. zaten kendisi üretmiyordur büyük ihtimal kappa givi gibi markalara ürettiriyor genelde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yeni kasa'lar da titreşim durumu nasıl acaba..
    Ben bile bazen NC yi satıp yeni kasa bitane almayı düşünüyor (Um)
    Fakat biraz daha zaman a ihtiyacı var bu motorun ( bence)
    Takipteyim
    2000-4000 devir arası biraz titreşim var rahatsız edici boyutta değil üst devirler sorunsuz. birazda göreceli bir kavram tek silindirden geçtim beni titreşim rahatsız etmedi.

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler