Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki versys
    Alıntı flea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu neden orjinal aksesuarlarda yok? Ingiltereye baktı, orada da yok, sanırım tek seçenek SW Mototech... Yarın muhtemelen ben de veriyorum siparişi. Hayırlısı bakalim...
    günaydın
    iyice araştırmadan sipariş vermeyin derim 2014 ve öncesi için olabilir çift ayak 2015 modellerde egzost sebebiyle çift ayak takılamıyor orijinal aksesuarlar içinde de yok zaten saygılarımla,
    Ama inşallah siz haklı çıkarsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R1200 GS 2004 - Kawasaki Versys 650 2015
    http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=142597720925748&l s=en&nc=1425977479-29524&rubnum=brands.kawasaki.versys650&artnum=HPS. 08.523.10001/B&id=1&gesamt_zeilen=Tshowrub--brands.kawasaki.versys650&typid=169890385

Telefonla sormak lazım, 09-14 modeller için demiş burada. Bi ihtimal bizimkine olmayabilir.

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Bugun motoplus ile konustum. Henuz 2015 ler cikmamis, ama 2014 fiyati 300 euro imis! 2015 lerin de bu mertebede olacagi bilgisini aldim. Sanirim tek alternatif bu olunca mecbur verilecek o para, cokmus yahu. Bu arada z-motoya bugun kapora verdim. 2-3 hafta icinde motorlar geliyormus. Sanirim bosta 1 ya da 2 motor daha var. Arayanlara duyurulut

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Bi ayaklığa 300 euro (850 TL) verilmez arkadaş. Fazladan paran varsa bile israf ya gerçekten.

Motosikleti
    Kawasaki KLE650 Versys
    Merhabalar. Aranıza Adana'dan katılıyorum. Dün itibariyle 9200 euroya anlaştığım 2015 siyah renk ABS'li Versys için kapora vermiş bulunmaktayım. Allah nasip ederse bayinin dediğine göre bu ayın sonunda (28 Mart) motosikleti teslim edeceklermiş. Bugün aksesuarları içinde pazarlık yaptım. Arka (artçı sırt dayama dahil) ve yan çantalar (tüm aparatları dahil) sis lambası, tank pad ve elcik koruma toplam 5200 lira fiyat verdiler ve 3 hafta içinde teslim edeceklerini söylediler. Sizce motosiklet için 9200 euro ve yazdığım aksesuarlar için 5200 lira nasıl fiyat? İlginiz için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı calapkulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Aranıza Adana'dan katılıyorum. Dün itibariyle 9200 euroya anlaştığım 2015 siyah renk ABS'li Versys için kapora vermiş bulunmaktayım. Allah nasip ederse bayinin dediğine göre bu ayın sonunda (28 Mart) motosikleti teslim edeceklermiş. Bugün aksesuarları içinde pazarlık yaptım. Arka (artçı sırt dayama dahil) ve yan çantalar (tüm aparatları dahil) sis lambası, tank pad ve elcik koruma toplam 5200 lira fiyat verdiler ve 3 hafta içinde teslim edeceklerini söylediler. Sizce motosiklet için 9200 euro ve yazdığım aksesuarlar için 5200 lira nasıl fiyat? İlginiz için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım..
    hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin
    kalem kalem yazabılırmısınız fiyatları?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Kawasaki KLE650 Versys
    Çok teşekkür ederim fakat kalem kalem yazamam malesef aklımda değil detaylı fiyatları. Aklımda olanlar tank pad 120 lira sis lambası 1330 lira.. ama dediğim gibi Arka ve yan çantalar tüm aparatları dahil, tank pad, sis lambası, elcik koruma 5200 lira fiyat aldım. acaba normalmi yoksa daha ucuza bulunabilirmi orjinal olması şartıyla.

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    motor için aldığınız fiyat çok iyi biz gecen hafta arkadsıma sipariş verdik 9300 den aşağı bulamadık hayırlı olsun motorunuz

Motosikleti
    Versys
    Aksesuar için acele etme bence. Givi de 2015 kasaya göre çıkartacakmış.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    calapkulu...
    hayırlı olsun güle güle kullan inşallah, ben de Adanalıyım Gaziantepteyim

infernox...
    sarı istiyordun siyaha mı yazıldın?? (face'den)

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    arkadaşlar zinciri hangi yağla yağlıyorsunuz. ben önce normal günlük kullanım sprey zincir yağıyla yağlıyordum ama çabuk kararıyor ve çamur topluyor. bugün motul Off Road Kullanım ( C3 ) yağla yağladım rengi fosforlu yeşil. daha sıvı daha az yapışkan gibi. off.road olmasının sizce zararı varmı malum yollar ıslak ve çamurlu zincirde bundan nasibini alıyor. zinciri temizlemek içinde würth marka balata spreyi aldım 500cl 8 lira ucuz gibi geldi. cam gibi yapıyor. lütfen oring zincire zarar verir yazmayın.

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı belen51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zinciri hangi yağla yağlıyorsunuz. ben önce normal günlük kullanım sprey zincir yağıyla yağlıyordum ama çabuk kararıyor ve çamur topluyor. bugün motul Off Road Kullanım ( C3 ) yağla yağladım rengi fosforlu yeşil. daha sıvı daha az yapışkan gibi. off.road olmasının sizce zararı varmı malum yollar ıslak ve çamurlu zincirde bundan nasibini alıyor. zinciri temizlemek içinde würth marka balata spreyi aldım 500cl 8 lira ucuz gibi geldi. cam gibi yapıyor. lütfen oring zincire zarar verir yazmayın.
    zincir en önemli parçalardan. ben şahsen balata spreyiyle temizlemem. ("o ring zincire zarar verir " yazmadım dikkat ettiysen)- istek üzerine-

Motosikleti
    Versys
    muzooo Sarıyı bekleyemedim Siyaha yazıldım evet Hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzooo Sarıyı bekleyemedim Siyaha yazıldım evet Hayırlısı bakalım.
    iyi, hayırlı olsun, sevindim....
    infernox bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir en önemli parçalardan. ben şahsen balata spreyiyle temizlemem. ("o ring zincire zarar verir " yazmadım dikkat ettiysen)- istek üzerine-
    eyvallah yazmadığın için.
    peki bu offroad yağ için ne düşünüyorsun uygunmu?

Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    eyvallah yazmadığın için.
    peki bu offroad yağ için ne düşünüyorsun uygunmu?
    ürünü kullanmadım ama zincir için üretilmiş bir yağ olduğu için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. beğendiysen kullanabilirsin tabiki.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok teşekkür ederim fakat kalem kalem yazamam malesef aklımda değil detaylı fiyatları. Aklımda olanlar tank pad 120 lira sis lambası 1330 lira.. ama dediğim gibi Arka ve yan çantalar tüm aparatları dahil, tank pad, sis lambası, elcik koruma 5200 lira fiyat aldım. acaba normalmi yoksa daha ucuza bulunabilirmi orjinal olması şartıyla.
    bence fazla vermissiniz. Tankped dediginiz sey orjial olsun veya olmazsin maliyeti 10 liralik birsey, hadi verin 50 tl ama 120 lora cok gereksiz. Ayni sekilde sis farlarinin fiyatina sastim kaldim. En kral markaninkini alin takin max 600 700 tl verirsiniz. Cakmaklik deseniz daha yeni aldim kendime yurtdisindan su gecirmez 25 dolara... bence fiyatlari gozden gecirin derim
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    merhaba ben ipone kırmızı normal zincir yağı kullanıyorum siyah motosiklette kırmızı hoş duruyor .off road zincir yağları bildiğim kadarıyla daha çok çamur ve toza karşı koruma sağlamak için yapılıyor yani hız söz konusu olduğunda verimli olmayabilir. zincirden süratli gidildiğinde atılabilir yada daha çok ısınabilir araştırmak lazım

Motosikleti
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben ipone kırmızı normal zincir yağı kullanıyorum siyah motosiklette kırmızı hoş duruyor .off road zincir yağları bildiğim kadarıyla daha çok çamur ve toza karşı koruma sağlamak için yapılıyor yani hız söz konusu olduğunda verimli olmayabilir. zincirden süratli gidildiğinde atılabilir yada daha çok ısınabilir araştırmak lazım
    peki zinciri yağladıktan sonra bezle üzerindeki fazlalığı siliyormusunuz. ben silmiyorum sağa sola belki bu yüzden sıçrıyor olabilirmi. kırmızı yağ nasıl zincirimi boyuyor. . sonra rengi .çıkabiliyormu

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    peki zinciri yağladıktan sonra bezle üzerindeki fazlalığı siliyormusunuz. ben silmiyorum sağa sola belki bu yüzden sıçrıyor olabilirmi. kırmızı yağ nasıl zincirimi boyuyor. . sonra rengi .çıkabiliyormu
    Hayır bende fazlasını silmiyorum zaten biraz uzaktan sıkınca homojen bir şekilde akıntısız zincire yapışıyor.kaliteli zincir yağları motul olsun ipone olsun teflon bazlı yağlar sıradan yağ gibi akma sıçrama yapmıyorlar. Genelde beyaz oluyorlar zincir üzerindeki yağ tozdan sudan etkilenirse rengi gitmeye başlıyor. Kırmızı arka dişliyi de boyuyor tabiki ama zinciri temizlerken gazyağı veya mazotla boyanan yerleri silerseniz çıkıyor boya değil yağın rengi aslında. Farklı renkleride mevcut.yağ sıçratmanız çok yakından sıkıyorsanız bu yüzden olabilir

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler