Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    severim iyi motordur........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    yahu telımde göp gözel mz ler varda resımlerı bilgisayara koycak zamzumaki yok...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaslar mz benim cocuklukm aşıkmdı..mz alabilmek için aylarca okul çıkısı çalıştımm.ve hayalimdeki 1991 model alman mz ni aldım..kendim için klasık mz benzettim.jantlar göstergeler falan.301 piston silindirle güçlendirdim..elimden ne makineler geldi gecti ama asla mz imden vaz gecmedim.ölene kadar bende..bi ara resmini eklerim...

LBC_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun
    vitesli ilk motorumdu mz 301. hala çok seviyorum ve tamirinden zevk alıyorum.
    şu an sahibi olmasamda illa bi ara alıp kenara koymayı düşünüyorum.
    kafana kasktan başka şey takma ...

Bende Mz kulllanıcısı olarak bilmeyen arkadaşlara tavsiye ederim Şanzımanı sağlam , serilik bakımındanda en idealller arasındadır ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...

pardon ya mz göndercektım değil mii

elin oglu çatır çatır motor yapıoo,sizde üstünüzü başınızı yırtın

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Adamlar yapmış zaten ...Daha neyine uğraşırlar anlamam.....Mükemmel bir motor....Motor gibi motor hemde....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bende mz hastasıyım fakat benim makine 92 mz 251 fakat bir sorunum var motor 3 e geçmiyo yardımcı olursanız sevinirim
    '' Yaşam; çok zalim bir öğretmendir,
    Önce sınav yapar, sonra dersi verir. ''

mz 251 şanzuman problemi

Arkadaşlar bende mz 251 var.Motor 3. vitese geçmiyo bazen geçer gibi yapıp sarsıyo.Neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Merhabalar, yakında bende mz ci olaraktan aranıza katılacağım

Motosikleti
    kymco venox
    alırsısn mez gidersin tez merhaba arkadaşlar mz den konu açılmışken bende bir kaç söz seylemeden geçemeyeceğim mz çok farklı bir motor kullanıcısna bir o kdar uyumlu yapışıyorsun ona oyuncağın gibi insanın içini titretiyor şuan motorum var kymco venow ama gözüm haala mzde orjinal 89 90 modelleri tabiki biryerde buldum kısmatse birde anlaşabilirsek satın alacağım tüm mz kullanıcısına saygılarımla

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sadece 3 e geçmiyorsa dişli sarılarında (saçlarında) problemi vardır....Ama diğerlerinede zor geçiyorsa balatalarını değiştirmen gerekir....

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Sürekli Capitol'ün önünde duran sarı jantlı mavi 251 bizden birinin mi? Yoksa siteden korkup kaçanlardan biri mi?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

suvari_mertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nevada
    Slm benimde bir arkadaşımda var ama almamda tereddüt ettiren bir kaç soru var onları sıralayayım biliyorsanız bana da yardımcı olursunuz..:

1.) Ruhsatı eski kağıt ruhsatlardanmış onu yeniletmek ne kadardır?
    2.) Eski plakalardan var yeni (TR) plaka yaptırmak kaça gelir?
    3.) Devir bedeli ne kadar?

motor yanılmıyorsam 1992 MZ ETZ 150c

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisini yapmışsın.......

Özer kardeş çok pahalı bir motor diil ki...En ucuz çinliden bile daha ucuz...

Hayallerini erteleme bence....
    Haklısın...Araştırmıyor değilim fakat şimdi hevesim Hyosung GT250R modellerinde.Birde MZ alsam problem yaşarmıyım diye düşünüyorum.En az 3-5 sene sorunsuz bineceğimi bilsem alırım valla.Parça olayı v.s. kafamda soru işareti.Zaten GT250R'ın MZ den aşağı kalacağını sanmıyorum 29 hp makine.Bakalım zaman neyi gösterecek...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Valla ben üç dört sene sorun yaşamayacağımı düşündüğümden ve param ona yettiğinden mz de karar kıldım. Yani parça sıkıntısı yaşayacağımı da sanmıyorum bugün biraz baktımda.. Bir de o kadar hesaplı şeyler ki şaşırdım işin doğrusu. Orjinal yan aynalarını, elciklerini, debriyaj telini falan aldım. Allah izin verirse umuyorumki ben bu alete çok uzun süre binebilirim sağını solunu bile kendim yapabilirim

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Selam arkadaslar eskı bı mzcı olarak bende varım

ılk motorumdu 301....sonra jet fadıl modenasları getırınce ondan almıstım... ve bı motor ıcın yapılıcak en komık yorumu yapmıstı annem....MODENASA BAKIP,AL ISTE NE GUZEL MOTOR NEYDI O ESKISI OYLE BUTUN BAGIRSAKLARI DISARIDA SALLANIYOR....COK GULMUSTUM HALA GULERIM...MZ BANA COK CEKTIRDI AMA MOTORCULUGUDA OGRETTI....BENDE TAFSIYE SAKIN KURYEDEN MZ ALMAYIN....BIRDE ARKASINI GORMEDIGINIZ KOSELERE DALMAYIN....KAZASIZ BELASIZ YOLCULUKLAR HERKESE

SUVARI MERTKAN dostum oncelikle sunu soylım 150cc mz 4zamanlı ve eger mze bıneceksen bence 2 zamanlısını dusun dehset verıcı bır performans farkı var...dıger soruarına geınce sana bır muamelecı lazım bu fıyatları ezbere vermek zor soyledıgın sartlarda bı motor cok nadır var pıyasada(eskı plaka ve ruhsatlı)...

alp tunay bizi kale alıp cevap yazdığın için öncelikle teşekkür ederim.Bu saçlar içerdemi yani motoru yarmakmı gerekiyor

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    WAAAAy bea vefasız alem....hiç mz yok anlasılan pıyasda...tamam benımde yok ama motor sevdalısı herkesın bıkere sahıp olup tadını unutamadıgı motor degılmıydı mz..nerde bu mıllet....slm vermeden barı gecmeyın arkadaslar...olmesın topik...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı osman45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp tunay bizi kale alıp cevap yazdığın için öncelikle teşekkür ederim.Bu saçlar içerdemi yani motoru yarmakmı gerekiyor
    Senin tabirinle evet..Ama bu dediğimin olma şansı çok zor...Sadece 3 geçmiyorsa......Bu da debriyajı geç sıkma , debriyajsız vites değiştirme sonucunda oluşur...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WAAAAy bea vefasız alem....hiç mz yok anlasılan pıyasda...tamam benımde yok ama motor sevdalısı herkesın bıkere sahıp olup tadını unutamadıgı motor degılmıydı mz..nerde bu mıllet....slm vermeden barı gecmeyın arkadaslar...olmesın topik...
    Yok arkadaşım...Ne mz ölür ne de bu topic..Merak etme sen...Sattık ama burdayız....Gönlümüz Mz le......

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler