Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

bizim kuzen EKÜRİLER BİROL ve CİHAN ın düldüllleri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpap değil o dostum lanet eksantrik zinciri sesi....
    forumu fazla takip edemiyorum ve diğer cbf 150 sahipleriylede fazla konuışma şansım olmadı o yüzden soruyorum, sanırım bu bütün cbf 150 lerin sorunu mu? çözümü var mı?
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    CBF150
    allahallaaa bu kadar cokmu sorunu yaa bende bi o sorun var oda tabi sorun sayılırsa ama yanıyo manıyo muhabbeti kafama takıldı şimdi

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumu fazla takip edemiyorum ve diğer cbf 150 sahipleriylede fazla konuışma şansım olmadı o yüzden soruyorum, sanırım bu bütün cbf 150 lerin sorunu mu? çözümü var mı?
    şöle izah edeyim dostum eksantrik zinciri motor ilk çalıştıgında ses yapmaz fazla fakat motor ısındıktan sonra yağ incelir ve zincir sesi artar eyer birazda ince yağ kullanıyorsan 15/40 gibi dahada çok duyarsın bu sesi ben daha önce arızalı diye değiştirmiştim gergiyi ancak değişen bişey olmadı sendede olmayacaktır büyük ihtimal bence alış bu sese.

Motosikleti
    Alıntı baba_atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahallaaa bu kadar cokmu sorunu yaa bende bi o sorun var oda tabi sorun sayılırsa ama yanıyo manıyo muhabbeti kafama takıldı şimdi
    la AYKAN yeni arkadaşlara aragazı verme la...

atmaca AYKAN abinin motörü arıza şampiyonudur...ona kalsa valla HONDA yalan olur...ben diyorumki AYKAN ın motöründe kronik arızalar var...Sitede GÖRKEM in cbr 125 inde olan kronik bulunamayan arızalar olduğu gibi...

çok takmayın kafaya beyler...ben 12500 deyim...çok şükür sert İSTANBUL kullanımıma rağmen makinem köpek gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöle izah edeyim dostum eksantrik zinciri motor ilk çalıştıgında ses yapmaz fazla fakat motor ısındıktan sonra yağ incelir ve zincir sesi artar eyer birazda ince yağ kullanıyorsan 15/40 gibi dahada çok duyarsın bu sesi ben daha önce arızalı diye değiştirmiştim gergiyi ancak değişen bişey olmadı sendede olmayacaktır büyük ihtimal bence alış bu sese.
    zaten kaskı takınca o sesi duymuyorum, ama ben subap tandır die tahmin etmiştim demekki değilmiş, tşk, ler bu arada 15/40 yağ kullanıorum, tşk.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    marş motorları sorunlu gerçekten çok uzun ömürlü değil ..ancak şukadarını söyleyim ard arda basılmadıgı sürece 20000 falan gider yani marş almadımı kontagı kapatıp 10 sn bekleyin ard arda basmayın kömürler çok hızlı gidiyor.

Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten kaskı takınca o sesi duymuyorum, ama ben subap tandır die tahmin etmiştim demekki değilmiş, tşk, ler bu arada 15/40 yağ kullanıorum, tşk.
    15/40 sa normaldir 20/40 castrol atevo koymayı dene veya 20/50 biraz daha kesecektir ancak yağ değişim periyodu 1000 km ye düşer ekliyeyim.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la AYKAN yeni arkadaşlara aragazı verme la...

atmaca AYKAN abinin motörü arıza şampiyonudur...ona kalsa valla HONDA yalan olur...ben diyorumki AYKAN ın motöründe kronik arızalar var...Sitede GÖRKEM in cbr 125 inde olan kronik bulunamayan arızalar olduğu gibi...

çok takmayın kafaya beyler...ben 12500 deyim...çok şükür sert İSTANBUL kullanımıma rağmen makinem köpek gibi...
    gaz vermiyom abi ya o bana gaz veriyo yak beni diye satcam innova alcam...bu gidişle

Motosikleti
    5 ay önce aldım 5500 km de şuan 3 kere yağ değiştirdim, 6000 de bidaha değiştirmeyi düşünüyorum ,

Motosikleti
    CBF150
    Metehan abi aynen katılıyorum Aykan a kalırsak bittik, sabah akşam ses dinleriz motorda gibi geliyo

Motosikleti
    vallahi KYMCO STRAIGHT 150 gelmiş...gayrısı yalan bana artık....İNNOVADA güzel makinedir...

Metehan abi aynen katılıyorum Aykan a kalırsak bittik, sabah akşam ses dinleriz motorda gibi geliyo
    aykan hem bizi hem makinayı diri diri mezara gömer valla...

straıght 150...işte kusursuz bir yarıotomatik...

Motosikleti
    CBF150
    vallahi KYMCO STRAIGHT 150 gelmiş...gayrısı yalan bana artık....İNNOVADA güzel makinedir...

aykan hem bizi hem makinayı diri diri mezara gömer valla...

straıght 150...işte kusursuz bir yarıotomatik...
    otomatik işi bozmasın abi bizi

Motosikleti
    otomatik işi bozmasın abi bizi
    ben eski otomatikcilerdenim...fitesle falan uğraşamam api...ya maxi scooter nexus 250...yada bu straıght olur kısmetse artık...hadi zıbardım...

AYKANcım makina şu an garajdamı...bi baksana...ses falan varmı...çalışmıyo ama belkide tıkırtı falan duyarsın...

aklıma bi espirik geldi...gecenin bi yarısı AYKANım sesler duyar...tıkırtılar...derlerki...yav şuna bi bakıver...hani filmlerde olur ya...KEDİDİR KEDİİ...AYKAN da diyorki...CBF dirrr cbff....

aykan kızmıyon demi la...ben straıght müjdesini aldım abi takılın artık kendi kendinize...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ben eski otomatikcilerdenim...fitesle falan uğraşamam api...ya maxi scooter nexus 250...yada bu straıght olur kısmetse artık...hadi zıbardım...

AYKANcım makina şu an garajdamı...bi baksana...ses falan varmı...çalışmıyo ama belkide tıkırtı falan duyarsın...

aklıma bi espirik geldi...gecenin bi yarısı AYKANım sesler duyar...tıkırtılar...derlerki...yav şuna bi bakıver...hani filmlerde olur ya...KEDİDİR KEDİİ...AYKAN da diyorki...CBF dirrr cbff....

aykan kızmıyon demi la...ben straıght müjdesini aldım abi takılın artık kendi kendinize...
    metocum sana bişey dicem ''GİT ZIBAR'' RÜYANDA BENİ GÖR..belki senin motorun lastiklerini yakarken görürsün sonrada baretta brovning Allah neverdiyse....ne ayak la straigt bakem bi..

Motosikleti
    CBF150
    iyi uykular

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF

resim koyalım birazda makinayla hep teker enduro yapıyo anasını ağlatıyo demesinler

Motosikleti
    CBF150
    aykan cizik varmı bu alette benimkinde ufak tefek cizikcikler var deponun göbege gelen kısmı meselaa hıı

aspuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    arkadaşlar zincir ayar somunlarını sonuna kadar sıktım bitti zincir gevşerse bi daha sıkamiicam ..... şöle bi düşüncem var eğer gevşerse kanuNide hep yapardım .....zincir ve dişlinin durumu iyi görünüyo deiştirmeye gerenk yok ....ZİNCİRDEN BAKLA ÇIKARSAK Bİ ZARARI OLURMU ???

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı aspuzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincir ayar somunlarını sonuna kadar sıktım bitti zincir gevşerse bi daha sıkamiicam ..... şöle bi düşüncem var eğer gevşerse kanuNide hep yapardım .....zincir ve dişlinin durumu iyi görünüyo deiştirmeye gerenk yok ....ZİNCİRDEN BAKLA ÇIKARSAK Bİ ZARARI OLURMU ???
    ben hiç sıkmadım daha bilmemki

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı aspuzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hiç bir zararı olmaz bende 42 olan arka dişliyi,38 dişliye çevirdiğim zaman,iki bakla çıkarmıştım..
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    aykan cizik varmı bu alette benimkinde ufak tefek cizikcikler var deponun göbege gelen kısmı meselaa hıı
    çizik olmaz bende çok titizimdir ama istemesekte bazen çiziliyor tabi pastayla halledemessek boyacı kanka nede olsa var gerçi çamurlukta ufak tefek kıl tüğ depoda falan... ama 10000 de gören 0 mı aldın diyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler