Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kanun adamının çocuğuyum ama kanunsuz ne varsa yapıyorum valla...
    bendeeee en son trafikte adam dövmüştüm..sende benzikliktemi pataklamıştın abi yanlış hatırlamıyosam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Arkadaşlar motorumu akşamları apartman girişine zemin kata koyuyorum sürekli.Sabah aşağı indiğimde motoruma baktım ve saniyesinde bir farklılık olduğunu anladım ama ne olduğunu bulamıyorum yaklaşık 4-5 sn sonra farkettim ki aynalarım yoookk Şerefsizin biri çalmış.Gerekli küfürleri sabah sabah ettikten sonra işyerime aynasız vaziyette gittim ve servisi aradım.Motorumuzun aynalarının tanesi 40 ytl.2 tanesi de doğal olarak 80 YTL Benim gibi mağdur olmak istemiyorsanız aynalarınıza dikkat edin Sanırım orjinal ayna almıyacam.Bi şekilde işimi sanayide ucuz yollu hallettmeyi düşünüyorum.O dandik aynalar 80 ytl etmez gibime geliyor.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı MRYLDZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu akşamları apartman girişine zemin kata koyuyorum sürekli.Sabah aşağı indiğimde motoruma baktım ve saniyesinde bir farklılık olduğunu anladım ama ne olduğunu bulamıyorum yaklaşık 4-5 sn sonra farkettim ki aynalarım yoookk Şerefsizin biri çalmış.Gerekli küfürleri sabah sabah ettikten sonra işyerime aynasız vaziyette gittim ve servisi aradım.Motorumuzun aynalarının tanesi 40 ytl.2 tanesi de doğal olarak 80 YTL Benim gibi mağdur olmak istemiyorsanız aynalarınıza dikkat edin Sanırım orjinal ayna almıyacam.Bi şekilde işimi sanayide ucuz yollu hallettmeyi düşünüyorum.O dandik aynalar 80 ytl etmez gibime geliyor.

öncelikle geçmiş olsun dostum o çalan bi tarafına takacaktır o aynaları yada motoruna nasıl vicdanla binecekse....ybr aynaları mevcut bi çok yerde yan sanayi hiç masraf edip bizim boktan aynalardan alma....zaten biyeri göstermiyo ybr aynalarına bi bak sen .

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun dostum o çalan bi tarafına takacaktır o aynaları yada motoruna nasıl vicdanla binecekse....ybr aynaları mevcut bi çok yerde yan sanayi hiç masraf edip bizim boktan aynalardan alma....zaten biyeri göstermiyo ybr aynalarına bi bak sen .
    Ben de ybr aynaların soracaktım aykan kardeşim saolasın.Gerçi aynaların takıldığı pasoları biraz zedelemiş şerefsiz.İnşallah fazla uğraştırmaz beni.Şimdi gidip alacam ybr aynası bi de olmayacak.. Kahramanlara aynasız motorla gitmek tam bir işkence..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ben de ybr aynaların soracaktım aykan kardeşim saolasın.Gerçi aynaların takıldığı pasoları biraz zedelemiş şerefsiz.İnşallah fazla uğraştırmaz beni.Şimdi gidip alacam ybr aynası bi de olmayacak.. Kahramanlara aynasız motorla gitmek tam bir işkence..

yuvaları kastettin herhalde zedelenmiş derken bak sana bi akıl vereyim eyer aynaların geçme yerleri zedelendiyse git sanayiye bi tornacıya 5 kagıda yuva yaptır aynalara göre ama gitmeden bi dene mutlaka uyar tekrar geçmiş olsun ...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ona bakarsan benimde egzoz açık
    ama no problem....
    onu oraya koyuyolarsa o plakayı aydınlatması gerek.aydınlatmasını istemiyosan içindeki ampulü sökersin.ama o parça hatalı...
    plakanın aydınlatmasını sökersen bunun hiç bi suç teşkil ettiğini sanmıyorum.hatta bazı motorlarda aydınlatmada yok.
    bilmiyom ben böyle seviyommm...ehuehuehue
    anladım sen nizami realist birisin...neyse o diyosun...

bence motosiklette plaka gereksiz bişey...

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakanın aydınlatması için bişey diyemem ama çatlayan parça için aliminyum bantla çevresini sararsan ömürlük olur söyliyeyim bantı aldım uygulamayı yapınca fotoyu koyarım
    abi ömürlük derken uygulamadan bu mesajı yazana kadar olan süre ne kadar...

bendeeee en son trafikte adam dövmüştüm..sende benzikliktemi pataklamıştın abi yanlış hatırlamıyosam
    ben heryerde arızayım...beyefendi kişiliğin altında yatan bir canavar var...şiddete hayır demek isterim ama olmuyor...

vay garagtersizler var şerefsizler...yuvaların dişlerinide bozmuşlardır şerefsiz hırsızlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    motorumun sele kısmına kimliği meçul kişiler jilet atmıs nasıl düzeltebilirim
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Yazık ya, geçmiş olsun.....

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    geçmiş olsun benim scooteriminda koltuğuna bu şekil zarar verilmişti gittim 25 ytl ye kaplattım eskisinden daha güzel oldu
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    bunu yapan vatan hainidir...Allahtan korkmayan şerefsizler...anasının ne suçu var demeyin...bu soysuz itleri sokağa salıyolar...sokakta büyüyüen şerefsizlerin işi bunlar...ana konu komşuda cıngen...baba serseri gibi oğluna terbiye ahlak falan öğretmiyor...sevgisiz büyüyen şerefsizlerin hareketleri bunlar..

üzüldüm be erdocum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun erdo2002.

mete abi biraz dikkat. yazdığın sözcüğü silermisin...

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Hakikaten nasıl bir "insan" evladı böyle birşey yapar ? Çalan insana bile hakikaten hak veresim geliyor satıp kötü yoldan da olsa para kazanacak. Bundaki amacın nedir arkadaşım senin ?
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

aspuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    erdo2002´ geçmiş olsun gerçekten çok kötü olmuş amaçları ne ne yapmaya çalışmışlar .... ama fotoları görünce artık ben o jiletleyenin babası oldum ... insanlığı öğretirim ona......:@

plaka ışıklandırmasını üstündeki plastik kapak motor daha iki haftalıkken çatladığını gördüm eve gigince japonla yapıştıriim dedim eve geldim kapak düşmüş kendiliğinden .........

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    erdo 2002 ,, mryıldız,,, çok geçmiş olsun,,, ALLAH böle şerefsizlere bi daha fırsat vermesin,,
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    adaş gördüm çok üzüldüm yaaa bende bu adaşın sesi neden çıkmıyo diyodum meğer dertliymiş bizim adaş
    ya geçenlerde de senin motoru götürmeye çalışmamışlarmıydı nedir senin başına gelenler aman dikkat et bak başına iş açmasınlar sonra aman allah korusun seni ve motorunu
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    şu an İstanbulda 2 cbf 150 alma seçeneği var...bunlar...

Yenköyde Pazarbaşı peşinat Motorda peşinat 8 taksit...

HONDA PAZARBAŞI MOTOR'DAN 2 YIL SINIRSIZKM GARANTİLİ,2008 MODEL,SIFIR KM CBF 150. KAMPANYAPEŞİNAT :830-YTLVADELER :385-YTL x8 TAKSİT(YKB K.KARTINA)TOPLAM :3.910-YTL(A.TESLİM)NOT:VADELER KREDİ KARTINA YAPILMAKTAOLUP,İSTENİRSE KOÇFİNANS KREDİSİ'DEÇIKARILABİLİR.YUKARIDAKİ FİYATA KDV,ÖTV,PLAKA,TRAFİK SİGORTASI,3 YIL MUAYE-NE DAHİLDİR.AKSESUAR OLARAK,ÖN KORUMA DEMİRİ ,YAN AYAK VE ÇANTALAR ELİMİZDE MEVCUTTUR.1000KM BAKIMDAN İŞÇİLİK BEDELİ ALINMA-MAKTADIR.

http://sahibinden.com/pazarbasi_moto...XQQdisplayitem

eğer peşin almak isterseniz Ümraniyedeki bayi tanışımdan...

koruma demiri...yan ayaklık plaka hediyesiyle 3650 liste fiyatına alırız...

son bilgiler ve sağlayabileceğim olanaklar bunlar...selamlar herkese...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    erdo geçmiş olsun kardeş bunu yapan çocuk falan değildir jilet değilde sanki falçata kullanılmış gibi neyse üzülmeyesin bende kedilerin saldırısına ugradım o senin giden döşeme 3 kez yenilendi.

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    slm arkadaşlar uzun zamandır girmiodum erdoyla mrlyldz na geçmiş olsun diorum bunu yapanların belini dorultmasın allah hayat boyunca.hiç bir malvarlığına kavuşamasınlar inşlh çok kötü bi durum insan sinirden çıldırıo motor benim olmadıı halde o yapanı görsem heralde katil olurum

bu arada benim motor 15500 km oldu sizce satmaya kalksam fiyatı ne olur

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık ya, geçmiş olsun.....
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu yapan vatan hainidir...Allahtan korkmayan şerefsizler...anasının ne suçu var demeyin...bu soysuz itleri sokağa salıyolar...sokakta büyüyüen şerefsizlerin işi bunlar...ana konu komşuda cıngen...baba serseri gibi oğluna terbiye ahlak falan öğretmiyor...sevgisiz büyüyen şerefsizlerin hareketleri bunlar..

üzüldüm be erdocum...
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun erdo2002.

mete abi biraz dikkat. yazdığın sözcüğü silermisin...
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten nasıl bir "insan" evladı böyle birşey yapar ? Çalan insana bile hakikaten hak veresim geliyor satıp kötü yoldan da olsa para kazanacak. Bundaki amacın nedir arkadaşım senin ?
    Alıntı aspuzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo2002´ geçmiş olsun gerçekten çok kötü olmuş amaçları ne ne yapmaya çalışmışlar .... ama fotoları görünce artık ben o jiletleyenin babası oldum ... insanlığı öğretirim ona......:@

plaka ışıklandırmasını üstündeki plastik kapak motor daha iki haftalıkken çatladığını gördüm eve gigince japonla yapıştıriim dedim eve geldim kapak düşmüş kendiliğinden .........
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo 2002 ,, mryıldız,,, çok geçmiş olsun,,, ALLAH böle şerefsizlere bi daha fırsat vermesin,,
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaş gördüm çok üzüldüm yaaa bende bu adaşın sesi neden çıkmıyo diyodum meğer dertliymiş bizim adaş
    ya geçenlerde de senin motoru götürmeye çalışmamışlarmıydı nedir senin başına gelenler aman dikkat et bak başına iş açmasınlar sonra aman allah korusun seni ve motorunu
    erdo geçmiş olsun kardeş bunu yapan çocuk falan değildir jilet değilde sanki falçata kullanılmış gibi neyse üzülmeyesin bende kedilerin saldırısına ugradım o senin giden döşeme 3 kez yenilendi.
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar uzun zamandır girmiodum erdoyla mrlyldz na geçmiş olsun diorum bunu yapanların belini dorultmasın allah hayat boyunca.hiç bir malvarlığına kavuşamasınlar inşlh çok kötü bi durum insan sinirden çıldırıo motor benim olmadıı halde o yapanı görsem heralde katil olurum

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. İşde zarar vermek değilmi yapıyorlar.Yani yarın öbür gün kendilerine yapılınca nasıl hissedicekler bakalım.Belki maddi zararı pekbirşey değil ama sinir bozucu sadece.Hayırlı akşamlar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben beş sene boyunca satmayı düşünmüyorum motorumu.Şuan 12750 km deyim.Ama sahibinden.com da bizim motorların ortalama ikinci el fiyatı 2500 ytl civarı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler