Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim buradaki bayide bir tane 2013 model var diğerleri 2014.hatta kalan 2013 modelin fiyatına 5,300 tl yazmış sahibindende
    2014 model vardır belki doğrudur . Bizim burda göremediğim için 2014 model o yüzden yok dedim . Önce 2013 modelleri satıyorlar bizim burdaki Honda'cılar . Eski kasaya bile yani yeni zamlı fiyattan satıyorlar . Uyanıklar baya Haziran başında bir daha zam gelecek . Bakalım bizim cbf'in ne kadar olacak fiyatı .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar şöyle bi derdim var fikirlerinizi almak isterim
    Bazı arkadaşlar biliyordur belki geçenlerde bi kaza yaptım motoru servise verdim (ARTI HONDA ) neyse motoru teslim aldım. Fakat motorda öyle bir işçilik varki berbat ötesi baktım gidon yamuk sağ levye değişti yazıyor değişmemiş xenon yanmıyor tekrar servise gittim oradaki usta demeyeyim herhangi bi dingil diyeyim bana diyorki biz olduğu gibi geri taktık xenon"U bizim suçumuz yok diyor ya kardeşim ben size gelirken motor kazalı halde geldim o şekilde bile yanıyordu xenon yok adam dediğim dedik sonra dedim gidon yamuk onada bişey yok diyor. Gittim müdürlerine şikayet ettim oradaki danışman arkadaş halletti işimi sağolsun ustayı da bi ben değil herkes şikayet ediyormuş neyse motorumun herşeyi tamam sanıp geldim taki 2 gün öncesine kadar 2 gün önce depo kılıfını bi çıkardım çıkarmaz olaydım kazada depoda hasar görmüş hemde baya bi hasar var şok oldum neyse tekrar gittim bu servise anlattım durumu bişey yapamayız aradan 1 ay geçmiş dosya kapandı dediler bi depo 800 tl filan kafayı yemek üzereyim belki bazılarınız tanır MT den Metehan vardır hemşerimdir kendisi onu aradım ondan önce Ümit Çilingir kardeşime anlattım durumu sağolsun hemen atladı geldi yanıma sonra meteyi aradım dediki basalım orayı ağzıma geleni söyleyelim hata onların bu motor kaza yapmış heryerden darbe alabilir heryeri kontrol etmesi lazım neyse oda atladı geldi Cumartesi saat 3 te kapanıyormuş servis 20 dakka kala yetiştik bütün servis çalışanları oradaydı bizim Mete başladı kalaya arada ümit basıyor tabi ) ama ne kalay baya bi hırslandı Mete çok sinirlendi Mete de dalgan gibi adam ) adamlar tırsmaya başladı dediler tamam abi hallederiz sonra oradaki başka bi usta ya ya abi benseni tanıyorum. Komşunum ben senin sen böyle değildin şeker gibi adamdın neden böyle bağarıyosun falan ;)) zaten o benim motoru yapan dangalak ustayı kovmuşlar zaten çok şikayet geliyormuş en son benim şikayetim bardağı taşıran son damla olmuş. Adama yol vermişler. Sonuç itibariyle adamlar Pazartesi gel halledelim dediler biraz uzattım kusura bakmayın size sorum sizce nasıl hallederler.
    Yeni depomu takarlar,tamirmi yaparlar yada çıkma falanmı takarlar?

CBFMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Herkese iyi geceler. Cbf 150 motorumda bir sorun var. Direksiyonda titreme var 1 haftadir, sabah isten eve gelince direksiyondaki vidalari sıkıstirdim, biraz azaldi titreme ve sola cekme. Aksam ise gelirken farkettimki direksiyon vidalarini sıkıstirmak fayda etmemis, sizce ne olmus olabilir. Kaza filan yapmadim, sadece gecen gun sert bir fren yapmak zorunda kaldim.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    slm arkadaşlar şu s2 far ampülünü h7 halogene felan değiştiren varmı ? yine 35 w felan, far tasında kararma oluyormu varsa yapan fotolarını paylaşabilirmi ayrıca görüşte artış sağlıyormu.? akünün sağlığı için 35 wattı geçmeyeceğim. xenonu sevmiyorum .bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Duyun degismesi gerekir sanirim h7 cevrilse cok guzel olur.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı CBFMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler. Cbf 150 motorumda bir sorun var. Direksiyonda titreme var 1 haftadir, sabah isten eve gelince direksiyondaki vidalari sıkıstirdim, biraz azaldi titreme ve sola cekme. Aksam ise gelirken farkettimki direksiyon vidalarini sıkıstirmak fayda etmemis, sizce ne olmus olabilir. Kaza filan yapmadim, sadece gecen gun sert bir fren yapmak zorunda kaldim.
    Jant hasar görmüş..balansı bozulmuş yada..dış lastik hasar almış olabilir mi ?Ön fren diski yamulmuş..hasar görmüş olaiblir mi ? Ani fren sonrasında bahsettiğin seviyede hasar oluşabileceğini pek sanmıyorum ama..bu unsurları kontrol edebilirsin. Çok sert çukura falan girme oldumu ? ön amortisör hasar almış olabilir mi ?
    CBFMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant hasar görmüş..balansı bozulmuş yada..dış lastik hasar almış olabilir mi ?Ön fren diski yamulmuş..hasar görmüş olaiblir mi ? Ani fren sonrasında bahsettiğin seviyede hasar oluşabileceğini pek sanmıyorum ama..bu unsurları kontrol edebilirsin. Çok sert çukura falan girme oldumu ? ön amortisör hasar almış olabilir mi ?
    selam bir çukura girmedim ama amortisör şüphem var cumartesi ustaya bir baktırayım, teşekkürler ilgin için.

Motosikleti
    İnazuma F
    Arkadaşlar herkese günaydın…hepinize kazasız günler dilerim...
    rahmi34 bunu beğendi.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    GÜNAYDIN .......AMİN

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaş lastik için imza kampanyası başlatmış.
    Katılım olursa belki yararı olur diye düşünüyorum.
    http://www.change.org/tr/kampanyalar/honda-t%25C3%25BCrkiye-a-%25C5%259F-honda-cbf-150cc-de-lastik-problemi

Motosikleti
    cbf 150
    Link de sorun mu var. ?

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Passionately in love with Motorcycle

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Sanırım linki atamadım.
    ..Carmentality.. Teşekkürler düzeltme için...

Motosikleti
    İmzaladım bende

Motosikleti
    cbf 150
    Imzalama sebebi.

Sadece lastik de değil 2006 yılından beri piyasada olan ürününüzu sadece devir saati ekleyip vites göstergesini kaldırma yoluyla yeniledik diyerek sürekli zam yoluna gitmeniz hiçbir yenilikçi hareketiniz olmayışı da honda kalite algısını dusurdugunu düşündünüz mu?

Sizde sebep ekleyerek imza atın.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motora uzun yolda kullanmak için çakmaklık ve ön koruma demirine ayaklık taktım..
    öncelikle sirkeciden dogubank ın karsısında mobilet ayaklıgı aldım katlanıp açılan 7 buçuk lira.
    ve nalburdan boruu tutucu alıp vida ile sabitledim..

buda çakmaklık montajı.akuden gelen kabloya soket koydum ..
    çakmaklık takıp çıkartabiliyorum

papazkemal, Ezio41 ve gitaryolcusu bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Cakmak girisini grenaja monte edebilirdin benim cibifta sol grenaja monteli, deniz araclarinda kullanilan malzemeden, hicbirsekilde paslanma olmadi 2 kullaniyorum. http://www.marintekstore.com/?catId=43yildir

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    yine yeniden yeni cbf'm le aranızdayım arkadaşlar..

Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar sizlere bir şey danışacağım 1 hafta önce mg prince sattım ve cbf 150 buldum bir tane aslında bajaj boxer almak istiyorum sıfır fakat üniv. başka şehirde kazanırsam satarken zorlanırım.Gelelim benim derdime bütçem kısıtlı 2008 model mavi cbf 150 buldum km orjinal 20000 km de diyor adam ama motor diri duruyo boyum 1.93 kilom 95 civarı bu yüzden cbf seçiyorum.Motorda muyane var 2015 mayısa kadar koruma demirleri var pirelli lastik var üzerinde adam birde ls2 kask,dizlik,mont,eldiven veriyor tahini çıkmış ondan satıyormuş.İnternetten mesaj attım son ne olur diye 3000 tl dedi yanına gidnice kaça indiriyim veya ne kadardır bu motorun piyasası veya 2008 modelini almalımıyım sizlere bi akıl danışayım dedim şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin kardeşim Toplam ne kadar mal oldu motor ?

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere bir şey danışacağım 1 hafta önce mg prince sattım ve cbf 150 buldum bir tane aslında bajaj boxer almak istiyorum sıfır fakat üniv. başka şehirde kazanırsam satarken zorlanırım.Gelelim benim derdime bütçem kısıtlı 2008 model mavi cbf 150 buldum km orjinal 20000 km de diyor adam ama motor diri duruyo boyum 1.93 kilom 95 civarı bu yüzden cbf seçiyorum.Motorda muyane var 2015 mayısa kadar koruma demirleri var pirelli lastik var üzerinde adam birde ls2 kask,dizlik,mont,eldiven veriyor tahini çıkmış ondan satıyormuş.İnternetten mesaj attım son ne olur diye 3000 tl dedi yanına gidnice kaça indiriyim veya ne kadardır bu motorun piyasası veya 2008 modelini almalımıyım sizlere bi akıl danışayım dedim şimdiden teşekkürler.

İlanın linkini at o şekilde yardımcı olmaya çalışırım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler