Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı poseidonz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizlere katılmayı çok isterdim ama Cumartesi günü sabahtan meşgul olacağım. Öğlen işim biterse Karamürsel'e geçeceğim. Eğer İznik'ten geri dönüşünüzde Karamürsel'de olursam ve görüşme şansımız olursa sevinirim.
    umut abi nerlerdesin ya baksana bunlar biz olmadan gezi yapıyolar ayıptır arkadaş bizim ekibi toplayalımda abi müsait bir gün yol yapalım özledim sizleri valla uzun zaman oldu.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    inşallah güzel bir gün olacak

ethem abi motora hayran kalacağına eminim bunu bilerek binmeni tavsiye ederim. karamürsel sınıları içinde motor senindir iznik de tabiki bende cbf sürmüş olacam en az senin kadar sevindim. özledim çünkü CBF bambaşkadır abi ne olursa olsun...Karamürselde görüştüğümüzde o çay içtiğimiz yeri çok begenmiştim. hüseyin ve rahmi ile buluşma saatini ayarlar geliriz. ya gebzede bi yere oturur kahvaltı yaparız. yada karamürsele 9.00 gibi gelir orda kahvaltı yaparız. izniği görmek için sabırsızlanıyorum..

motordan birkaç resim..

.
    cd0345, ethemm76, COMTAN ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ethem abi motora hayran kalacağına eminim bunu bilerek binmeni tavsiye ederim. karamürsel sınıları içinde motor senindir iznik de tabiki bende cbf sürmüş olacam en az senin kadar sevindim. özledim çünkü CBF bambaşkadır abi ne olursa olsun...Karamürselde görüştüğümüzde o çay içtiğimiz yeri çok begenmiştim. hüseyin ve rahmi ile buluşma saatini ayarlar geliriz. ya gebzede bi yere oturur kahvaltı yaparız. yada karamürsele 9.00 gibi gelir orda kahvaltı yaparız. izniği görmek için sabırsızlanıyorum..

motordan birkaç resim..

http://o1306.hizliresim.com/1b/n/pdf2m.png

http://u1306.hizliresim.com/1b/n/pdf3p.jpg

http://o1306.hizliresim.com/1b/n/pdf54.jpg

.
    Valla ne yalan söyliyeyim. Benim de almak istediğim bir motor. Buralarda bi tane amca kullanıyor bundan. Taktir ediyorum

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılamayacağım için çok üzgünüm bu gün saolsun ethem abide aradı söyledi. malesef bu aralar izine çıkmadan önce işlerim çok yoğun istanbulda sıkışıp kaldım diğer hafta olsaydı kesin aranızdaydım. Dostları görmeyeli baya oldu kısmet değilmiş bu sefer artık izine çıkınca ben sizlerin yanınıza gelirim herkese selam olsun şimdiden tekeriniz düz bassın.
    bekliyorum ozaman bu yaz kartala bi organizasyon yapalım aydos ta göletin kenarında bi mangal şöleni yapalım yada sen belirle abi bu yaz para oldukça gezeceğim

Sizlere katılmayı çok isterdim ama Cumartesi günü sabahtan meşgul olacağım. Öğlen işim biterse Karamürsel'e geçeceğim. Eğer İznik'ten geri dönüşünüzde Karamürsel'de olursam ve görüşme şansımız olursa sevinirim.
    0538 213 77 85 katılamyı düşünen tüm arkadaşlar arayabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

motordan birkaç resim..

.

maaşallah maaşallah nazar değmesin yaw olan var olmayan var önce nihat abi sonra ramazan abim beni sattı ya arakdaş parayı bulamadıkki alak bi 250 cc bende seviyorum bu gts 250 yi scooter sevmesemde aklımı çelmiyor değil neyse bi detaylı inceleme imkanı bulucaz sanırım
    chemical ve Garip bunu beğendiler.
    Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ramazna kardeşim, gelin gibi maşallah motorun, Allah nazardan saklasın, bakalım bize ne zaman kısmet olacak, 3 ay sonra kızımız olacak hayırlısı ile, bebek varken arabasız devam edebilirsem 2014 sezona inşallah bende Gts evo ile gireceğim, her bebeği olanın arabası mı var, biz iki kardeş büyüdük, hiç arabamız olmadı, gibi gibi kendimi teselli ediyorum şimdilik, bakalım kısmet Veya alıcam 5 liralık araba, binicem 10 liralık motora, en son bu olucak, arabam ayağımı yerden kessin, hastaneye partaneye, postaneye götürsün yeter, ama motosikletim iyi olmalı. Araba işine oldum olası haz etmemişimdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Bu arada bilmeyenler olabilir. poseidonz nickli Suzuki DL-650 sahibi üye kardeşim oluyor. Onada teklif ettim ama Cumartesi günü için başka bir planı varmış, yinede son anda planı şekil değiştirirse küçükte bi ihtimal gelebilecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Bu arada Cumartesi günü İzniğe gelecek arkadaşlar, 11 de İzniğe doğru Karamürsel' den yola çıkıldığı taktirde 12-12:30 aralığında İznik, te, Köfteci Yusuf' ta olacağız. Demem o ki, ya yola çıkmadan evde kah. yapalım, o saatlerde iştahla İznik' te köftelerimizi yiyebilmek adına, öğlen yemeğimizi İznik' te yemiş olalım, öğlen vakti aç olalım ki köftelerin tadı çıksın Veya evden yiyemeden yola çıkan olabilir, Karamürsel' de çayla birer poğça yenilebilir. Seçenek çok Amaç İzniğe varıldığında aç olunması
    Garip ve S.Orhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 - Suzuki DL 650
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umut abi nerlerdesin ya baksana bunlar biz olmadan gezi yapıyolar ayıptır arkadaş bizim ekibi toplayalımda abi müsait bir gün yol yapalım özledim sizleri valla uzun zaman oldu.
    Öyle yahu hiç bize haber eden yokk... (Abim aradı söyledi aslında) ekibi toplamak zorlaştı, herkes iş, güç, ev derken eskisi gibi boş zaman yok maalesef. Kesinlikle ekibi toplayalım yine inceden yol yapalım ama en azından 1-2 hafta önceden haberleşmek lazım, iş, izin, diğer planlarla çakışmaması için...

Motosikleti
    PCX 125
    abicim ben öyle yaptım.. hyundai excel var birde bende 5000 tl.emektar ha 14 bin tl lik arabaya binmişim, ha 9000 e motor alıp 5000 e araba almışım

Abicim çok sevindim kızın olacağına..şimdiden Allah analı babalı büyütsün diyorum..
    ethemm76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    abicim ben öyle yaptım.. hyundai excel var birde bende 5000 tl.emektar ha 14 bin tl lik arabaya binmişim, ha 9000 e motor alıp 5000 e araba almışım

Abicim çok sevindim kızın olacağına..şimdiden Allah analı babalı büyütsün diyorum..
    Saol Ramazan kardeşim, Allah herkese nasip etsin inşallah.

Bizim toplumumuz, çoluk çoçukla 10 liralık motora binerken arabasız olmayı kabullenmek istemeyecektir. Biz mutluyken, kabullenmişken sosyal çevremle karşı karşıya kalacağımı biliyorum. Çoluk çocuğa karıştın 10 liralık motora biniyosun, araba alsana...klasiğini yaşayacağıma eminim. O yüzden aynen senin yaptığını yapmak lazım. 5 liralık araba, 10 liralık motor
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    o zaman da şu

sat su arabayı adam gibi arabaya bin...

tabiki binerim neden olmasın..ama kışın ..yaz gelince kanım kaynaycak ya sonra ?

ethemm76 ve S.Orhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu arada Rahmi kardeşimde geliyormuş, çok sevindim. Haricen aramızdan katılmak isteyen ark..olursa 544 498 8516 saat 9 da Karamüsel vapur iskelesinde olacağım, 9-10 arası toplanılacak, 10 da İzniğe doğru yola çıkılacak, katılmak isteyen ark..ım çekinmeden arayabilir.
    rahmi34 bunu beğendi.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Rahmi kardeşimde geliyormuş, çok sevindim. Haricen aramızdan katılmak isteyen ark..olursa 544 498 8516 saat 9 da Karamüsel vapur iskelesinde olacağım, 9-10 arası toplanılacak, 10 da İzniğe doğru yola çıkılacak, katılmak isteyen ark..ım çekinmeden arayabilir.
    gelmek isterdim ama daha acemiyim sizi zora sokmak istemem fakat ilerleyen zamanlarda aranıza kabul ederseniz memnuniyetle gelirim
    Garip, ethemm76 ve cd0345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    o zaman da şu

sat su arabayı adam gibi arabaya bin...

tabiki binerim neden olmasın..ama kışın ..yaz gelince kanım kaynaycak ya sonra ?

En güzeli kimseyi takmamak sanki Yoksa 1 lirayada araba var. ben aksesuarları ile cbf i zamanında aldığımda bana 5000 tl ye gelmişti. O zaman bile o paraya araba alınır falan diyen baya olmuştu, en güzeli hiç takmamak, neyle ve nasıl mutluysan öyle yaşamak Durmak yok gezmeye devam Araban olduğunu ve araba ile İzniğe gittiğimi düşündüm şimdi, kös kös git kös kös gel, rüzgarı hissetmeden, güzelik ağaçların kokularını içine çekmeden, kovalayan köpeklerden kaçarken heyecanlanmaman Kolunu baçağını sallasan sallayamazsın, ayağa kalkamazsın, doğru veya yanlış bazen, seyrek te olsa 80-100 giderken ayağımı (Topuğumu) asvalta sürtüyorum, hatta ayakkabının topuğu erimiş Eğleniyorum, ne yapiyim. Araba kullanırken bunu yapabilmek cesaret ister. Sonra istediğin yerde sağa çekip duramazsın, kimbilir ne eziyet olurdu. Eski kiracı olduğum evde karşı komşum, bir pazar sabahı arabayla çarşıya çıkıyor, kapıda karşılaştık, aramızda geçen konuşmayı aynen aktarıyorum. (Ya Cüneyt çim, bende çarşıya çıkıyodum ama sende gidiyosun galiba, bana gelirken .... fırından ekmek alırmısın) Cevap: Abi orda durcak park etcek yer yok ki almam. Motoru satıp araba alsam 1. sırada uyuz olacağım şey sanırım gittiğim yerde park yeri bulamamak veya park yeri bulamayabileceğim endişesi yaşamak olurdu. Yani araba var ama park etcek yer var diye mevcut işi görememek falan, baya ters gelirdi sanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmek isterdim ama daha acemiyim sizi zora sokmak istemem fakat ilerleyen zamanlarda aranıza kabul ederseniz memnuniyetle gelirim
    Yok estafirullah, zora sokmak ne kelime, yardımcı dahi oluruz, önemli olan senin kendine güveninin ve deneyiminin yeterli olması. Her zaman bekleriz.
    Garip, SULH ve gitaryolcusu bunu beğendiler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Öyle yahu hiç bize haber eden yokk... (Abim aradı söyledi aslında) ekibi toplamak zorlaştı, herkes iş, güç, ev derken eskisi gibi boş zaman yok maalesef. Kesinlikle ekibi toplayalım yine inceden yol yapalım ama en azından 1-2 hafta önceden haberleşmek lazım, iş, izin, diğer planlarla çakışmaması için...
    evet abi ben yakında izine çıkıyorum bol bol vaktim olacak kısmetse. önceden ayarlıyıp inceden gezelim
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR

motordan birkaç resim..

.
    vaybe plakayıda görünce gururlanım.gerçi istediğin olmadıya neyse bu arada fotoları yeni gördüm süpermiş.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    PCX 125
    Plaka özel abicim Ankara . Bittiii

Özel hiç kalmamış hepsini satmışlar

Abicim haftaya Çarşamba yola çıkıyorum inşallah oralara 10 gün kadar oralarda olacam

Görüşürüz

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    eyvallah adaşım o zamana benim izin biter ama haftasonu takılırız.bu ara pek vakit ayıramıyorum foruma kib

Motosikleti
    Cbf150
    Maşallah güzel motor, hayırlı uğurlu olsun

motordan birkaç resim..

.
    Garip bunu beğendi.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gel şoförlüğünü yaparım ben
    Garip ve NoVaRiX bunu beğendiler.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bende katılmayı çok isterdim bu organizasyona. hem tanışmış olurdum sizlerle..
    ama malesef bu 1-2 hafta hep düğün dernek falan var. kuzenimi izmire gelin ediyoruz.
    sonraki hafta çok yakın bir dostumun düğünü var. full haftasonu yanlarında olacağım.
    bu seferlik şanssızlık diyelim. inşallah bundan sonraki organizasyonlarda yanınızda olabilirim.
    hepinize selamlar.
    Garip bunu beğendi.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Anladığım kadarıyla:

Ethemm76 ve kardeşi poseidonz Karamürsel'den,
    Garip1701 Tekirdağ'dan,
    cd0345 İstanbul'dan,
    S.Orhan Sakarya'dan

Karamürsel'de toplanılıp saat 12.00 gibi İznik'te köfte yenecek bir gezi yapılıyor.

Bir aksilik çıkmazsa yavruyla (CBF 150) saat 12.00 gibi Pamukova Mekece yolundan İznik Köfteci Yusuf'ta buluşmak üzere.

Sezai Rahmi YILDIRIM - 0.505.626 9889

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler