Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı mz 301 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 57 tl lik aldım depom yarıya ındıgınde 20 lıralıkta arkadasım atmıstı ıcındekınıde sayıyorum hadı 80 lıralık benzın olsun şu an benzin gostergem kırmızının altına ınmek uzere 451 km yaptı tam olarak bıtıncede en fazla 470 km olur. cokmu yakıyor cozemedım
    Galiba hesaplama hatası var.Sen bu km yi şehiriçinde yaptıysan normal.Şehirdışında yaptıysan sorun var.İbreye hiç güvenme.Eğer 80 lira koyduğunu farzedersek 500 km yi çok rahat geçersin.İbreye güvenmeyerek.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    motorumu satıyorum. ciddi kazası belası yok, sadece birkere sola yattım, ondada koruma demiri işe yaradı fakat resimlerdede görüldüğü gibi koltuğun alt tarafında çizik oluştu. bunun haricinde çok şükür problemim olmadı. motor işe gidip gelmede ve hafta sonları istanbul dışına ufak yolculuklarda kullanıldı. yapılan km nin yarısı zaten uzun yoldur. motoru zorlamam, zaten genelde 6000 devir 80 km hızda kullanırım. bakımları aksamadığı gibi 1000 km de bir yağını değiştirdim. garantisi temmuz ayına kadar devam ediyor. alacak kişi en fazla 30 tl civarı para verip 14000 km bakım yapacak ve 2000 km enazından başka masraf etmeyecektir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1782609/detay/

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan yer bulursan şöyle uygun fiyatlı süper olur bu aralar maddi durumlar sıkıntılı herşeyin ucuzuna kaçalım hatta ucuz benzinle gidelim çanakkaleye
    abi aslında ben çadır getirip yanımızda onda kalırız diye düşünmüştüm..
    ama bakarız o anki durum neyi gösteriyo..
    ramazan katılırsan çok memnun oluruz vallahi..
    jackal_64 bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Katılırım tabi kardeşler. Kalacak yer bulmaya çalışırım net belli olsun tarıhler. Çadır işi bana ters uyuyamam yahu motorumu gördüğünüzde tanıyamacaksınız bunu da dim
    jackal_64 bunu beğendi.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı mz 301 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 57 tl lik aldım depom yarıya ındıgınde 20 lıralıkta arkadasım atmıstı ıcındekınıde sayıyorum hadı 80 lıralık benzın olsun şu an benzin gostergem kırmızının altına ınmek uzere 451 km yaptı tam olarak bıtıncede en fazla 470 km olur. cokmu yakıyor cozemedım
    cbf göstergesi anladığım kadarıyla hasas değil en azından benimki

gözlemim şöyle depoyu full yaptığıda pompa atınca bırakırsan yine full çizgisinin 1 tık üstünde oluyor biraz daha doldurtursan 2 tık üstünde oluyor ibredayanıyor yukarıya

sonra 100-150 km civarı depo yarıda gibi gösteriyor sonra 300-250 km daha biniyorsun öyle yedeğe düşüyor =)

ama senin yakıtın çok gibi geldi ben kabaca bi hesap yaptım sen 80 liralık benizinin benzin 5 liradan bile olsa 16 lt yapar motorun 3 litre yaksa senin 530 km filan yapman lazım ki 550 gibi bi rakama ulaşman lazım gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşler Çanakkale gezi işinde bende varım kalacak yer bulmaya çalışırım en uygun
    ramazan abi sana karşı mahçup durumdayım geçen yaz sonu gelecektim aksilik çıktı gelemedim
    ama bu yaz garanti 3 ay vakit var inşallah gelceğim en az 1 belkide 2-3 gece çadırda şarköyde kalacağım eğer sende uygun olursan istanbula döneceğim gün sabahı şarköyde buluşuruz birlikte abi yada uygun bi yerde çanakkaleye geçer akşama kadar yada bi gece kalır öyle tekirdağ üzerinden yine istanbul olabilir düşünebiliriz?

Motosikleti
    PCX 125
    Estafurullah Hüseyin'im tabi ayarlarız bi şekilde ama bana şarköy çok ters plan yaparız o zaman

adem ind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150'11
    Öncelikle herkese merhaba adım Adem sitede yeni üye değilim fakat tanışmak bu zamanaymış.(http://www.motosiklet.net/forum/tani...n-tanisma.html) Yaklaşık 5 ay önce bir Cbf 150 aldım. şuanda 9000 de, gri ve sayenizde bakımlı bir motor birkaç fotoğraf atacağım ama çekerken biraz aceleye geldi haberiniz ola.

Soğuk havalarda kedilerin istilası. seleye gördüğünüz bezi 4 kat yapıp geçiriyorum yine de söküyolar. yatsınlar sıkıntı yok hatta mutlu bile oluyorum ama seleyi yırtarlarsa yapıştırıcı sürüp bırakırım
    yns1954 bunu beğendi.
    Storm 150 > Cbx 250 Twister> Cbf 150'11
    Hayat ve Ben

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    bende hep sele üzerine bişeyler örtmeye çalışıyorum ama bi şekilde söküyorlar nasıl beceriyorlarsa :D kedileri bende severim ama bi de seleyi tırnaklamasalar her yeri delik delik oluyor :D
    bi de hep lastiklere işiyor koku bırakıyor erkek olanları olsun kedi candır.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    CBF 150'11
    Benim motorda bi koku var bende yağ vs. kokusu zannediyordum. motor kullanınca ellerim kokuyordu elcikleri değiştirdim ama yine kokuyor demek ki o kedilerin kokusuymuş. elcik kokusu değil
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    PCX 125
    Adem abicim hoşgeldin aramıza

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    başka bi cbf ve sis farı..
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][imghttp://b1302.hizliresim.com/16/8/jwr1v.jpg][/img][/IMG]
    [IMG][imghttp://b1302.hizliresim.com/16/8/jwr2f.jpg][/img][/IMG]

gece aydınlatması
    [IMG][imghttp://b1302.hizliresim.com/16/8/jwr2v.jpg][/img][/IMG]

---------- Post added at 11:42 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

gece aydınlat ması

jackal_64 bunu beğendi.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Valla ellerine sağlık ümit şahane olmuş sisler sen biliyon bu işi yauu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aslında ben çadır getirip yanımızda onda kalırız diye düşünmüştüm..
    ama bakarız o anki durum neyi gösteriyo..
    ramazan katılırsan çok memnun oluruz vallahi..
    Ümit çadırda olur neden olmasın bana farketmez ama ramazan olmaz diyo baksana

Katılırım tabi kardeşler. Kalacak yer bulmaya çalışırım net belli olsun tarıhler. Çadır işi bana ters uyuyamam yahu motorumu gördüğünüzde tanıyamacaksınız bunu da dim
    Ramazan olmazsa uygun bi pansiyon falan ayarlarız yahuu ) sen sıkma canını çadır pansiyon ortasını buluruz motorların üstünde uyumayalımda )

Motosikleti
    CBF 150'11
    Adem abicim hoşgeldin aramıza
    Ramazan abi çok saol hoşbuldum kapaklı'da tanıdıklar var bayramda gelirim oralara görüşüp tanışırız inşallah
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    Yamaha Bws 100/Kymco Peoples 200
    merhaba arkadaşlar bende bu sezon sıfır bir cbf 150 alacağım. kıvrak motordan almayı düşünüyorum da şimdi geç oldu yarın ararım artık, ellerinde hazır oluyor mu yoksa sipariş üzerine mi getirtiyorlar bilgisi olan var mı ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    DOSTLAR benim benzinb göstergesinin ampülü patlamış..
    o ampülü degişmek işçin kafa gtenajının komple sökülmesi mi lazım..
    yoksa tur camını sökmek yeterli olşurmu??
    başka bi yöntemi varmıdır__?

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    ben bu gün söktüm,malesef komple sökmek lazım
    işin kötüsü hazır sökmüşken bütün ampulleri değiştireyim dedim ton farkı olmasın diye, hız göstergesindeki ampulün biri yarım saat sonra patladı :D

Motosikleti
    CBF 150'11
    bende de aynı sorun var devir göstergesinin ampulü patladı. zamanım olsa hallederim gibime geliyor. bide benim göstergenin içine su girmiş tam ortasında su buharlaşmış yani benim illa göstergenin camını mı çıkarmam lazım o suyu silmek için yoksa pratik çözümü olan var mı??
    Hayat ve Ben

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ellerine sağlık ümit şahane olmuş sisler sen biliyon bu işi yauu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Ümit çadırda olur neden olmasın bana farketmez ama ramazan olmaz diyo baksana

Ramazan olmazsa uygun bi pansiyon falan ayarlarız yahuu ) sen sıkma canını çadır pansiyon ortasını buluruz motorların üstünde uyumayalımda )
    Benim derdim devlet yerleri var ise kesin oradan ayarlarız bi yer . Olmadı pansiyon en uygunu tabi. Grup gezilerinden çok zevk alırım hele hele Çanakkale gibi bi yerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Alıntı adem ind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi çok saol hoşbuldum kapaklı'da tanıdıklar var bayramda gelirim oralara görüşüp tanışırız inşallah
    Tabiki hocam. Bende kapaklıda oturuyorum zaten. Memnuniyetle karşılarım seni.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTLAR benim benzinb göstergesinin ampülü patlamış..
    o ampülü degişmek işçin kafa gtenajının komple sökülmesi mi lazım..
    yoksa tur camını sökmek yeterli olşurmu??
    başka bi yöntemi varmıdır__?
    ümit belki hatırlarsın benimde devir saati gösterge ampulu patlamıştı amcaoğluyla beraber değiştirmiştik ve fotolarını.da topice attım bi araştır ama öyle tur camını. bitmiyor iş bütün grenaj ların sökülmesi lazım..istersen bi pazar benim dükkanda yaparız. Bende yedek ampul de olması lazım fazla fazla almıştım zaten.sökülmüşken de hepsini değiştirdim şimdiye kadarda kesmedi ampuller. Hatta.istersen renkli mesela beyaz ampul de takabilirsin daha sexi olur gibime geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Ümit sayfa 1510 bi bak

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Estafurullah Hüseyin'im tabi ayarlarız bi şekilde ama bana şarköy çok ters plan yaparız o zaman
    abi hiç bilmiyorum oraları sen nasıl dersen =) boynum kıldan ince =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Benim derdim devlet yerleri var ise kesin oradan ayarlarız bi yer . Olmadı pansiyon en uygunu tabi. Grup gezilerinden çok zevk alırım hele hele Çanakkale gibi bi yerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Tabiki hocam. Bende kapaklıda oturuyorum zaten. Memnuniyetle karşılarım seni.
    ramazan abi benim babam öğretmen de daha önce bi kaç kez öğretmen evinde kaldık çok uygun oluyor ve konforlu otel gibi =) ama yazın dolu olduğu için öğretmen dışında almıyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler