Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    dün hgs kartı ile geçiş yaptım algılamadı elimle tutmuştum kaçak geçiş yazdı
    bugün gittim ptt ye hgs kartında sorun yok dediler.
    bana kartı içine koyabilecegim şeffaf cama yapışabilen bişey verdiler .
    bende ön camaiç taraftan yapıştırdım onu..
    hgs kartınıda içine koyuyosun ..işin bittiginde kartı onun içinden çıkarıp cuzdnına cebine koyabilirsin..
    gittim köprüden geçtim deneme amaçlı ve çalıştı.

bilet almak için sıraya giriyosun sırada ne sıra sonu görünmüo..
    Garip bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi alacaksanız cbr da çoğu bayi kampanyada yanlış olmasın ama ya mototal ya mutluhan bana 8750 fiyat verdi plaka sigorta hariç plaka 200 de sigorta 45-50 arası tutuyor 9000 e sıfır cbr alınır =) peşinde belki bi iki birşey indirttiririz =) koray abi alacaksan yardımcı olmak isterim =)
    kardeşim motorun fiyatı bayağı uygun görünüyor... yardımseverliğin için ayrı teşekkür ederim. Şuan düşündüğüm bir model.. Eğer karar verirsem kesinlikle seninle irtibata geçerim.Şuanki düşüncem fuarı görmek. Hondadan naked motorlarla ilgili sürpriz bekliyorum

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motorun fiyatı bayağı uygun görünüyor... yardımseverliğin için ayrı teşekkür ederim. Şuan düşündüğüm bir model.. Eğer karar verirsem kesinlikle seninle irtibata geçerim.Şuanki düşüncem fuarı görmek. Hondadan naked motorlarla ilgili sürpriz bekliyorum
    Mart ayında gelicekmiş yeni modeller, geçen gün sordum D&B Honda ya. Fuar da neler olcak bakalım sabırsızlıkla bekliyorum

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi bende bekliyorum belki fuara bende elimiz düzeltir birşeyler bakarım =) aslında aklım hep italyanlarda ama parça servis fiyat=) offf

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mart ayında gelicekmiş yeni modeller, geçen gün sordum D&B Honda ya. Fuar da neler olcak bakalım sabırsızlıkla bekliyorum
    bu arada fuara toplaşıpmı gitsek =)

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi bende bekliyorum belki fuara bende elimiz düzeltir birşeyler bakarım =) aslında aklım hep italyanlarda ama parça servis fiyat=) offf

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

bu arada fuara toplaşıpmı gitsek =)
    neden olmasın?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Cbf topacı noldu ya herkes suskun kış geldi hala geziyomusunuz
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Evetttt Ethem abinin tavsiyesiyle aldığım 5k Ampül philips marka..Aslında philips değil phaentom du galiba.Patladı.(yani lamba geçti)Bende orjinalini taktım yedekte vardı.Fakat orjinali acayip ısı yayıyorr.Diğeri o kadar değildi anlamadım.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı mutlu yıllar cbf ci kardeşlerim
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar herkesin yeni yılını şimdiden kutlarım sevdikleriyle ailesiyle hayırlı huzurlu mutlu uzun yıllara erişmesi dileğiyle kazasız belasız motorcuların değerinin ve sayısının arttığı bi yıl diliyorum tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Herkesin yeni yılını kutlarım.Nice Cbf'li senelere Bu arada Cbf'm için çok güzel aksesuarlar buldum.Buyrun bir göz atalım.
    Bu Plastik Bakım Spreyi
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1683
    Kırmızı Rizoma Elcik
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=625
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=626
    Turuncu Jant Şeridi(Bana %100 çok güzel geceleri parlar dediniz marka varsa onu alabilirim)
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1077
    Zincir Temizleme Spreyi
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1524
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin yeni yılını kutlarım.Nice Cbf'li senelere Bu arada Cbf'm için çok güzel aksesuarlar buldum.Buyrun bir göz atalım.
    Bu Plastik Bakım Spreyi
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1683
    Kırmızı Rizoma Elcik
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=625
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=626
    Turuncu Jant Şeridi(Bana %100 çok güzel geceleri parlar dediniz marka varsa onu alabilirim)
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1077
    Zincir Temizleme Spreyi
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=1524
    bakım sprayı diyince aklıma geldi kardeş.ben motoru sahibinden aldığımda pırıl pırıldı.parlıyordu resmen..o şekle tekrar getirmek istiyorum.şu anda o parlaklık kalmadı..inşallah mart-nisan gibi almayı düşünüyorum bi tane.o zaman senden fikir alırım..bu arada bende araştırırım..
    birGarip..

Motosikleti
    Grenajların eski parlaklığını getireceğini ve güneşten solmalara dayanacağını düşünüyorum.
    Gelecek aya hepsini almayı düşünüyorum.Tırnak ucu kadar kırılan ön çamurluğumu değiştirmeyi.Ön lastiği michilende değiştirmekle beraber..
    Oooo ben bunları alırsam en az 3 sene daha binerim

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Sanırım 2013'ün ilk CBF'ini ben aldım :-)

Siyah CuBuF'umu Fenerbahçe'deki Mutluhan'dan aldım,benim için epey elverişli sayılabilecek koşullara.Güray Bey diye bir yetkili var,sağolsun,çok yardımcı oldu.Ruhsat-plakanın çıkması ise haftabaşını bulacak.Hayırlısı artık.Alınca resim paylaşım inşallah.Cümleten iyi sürüşler.
    rahmi34 ve Garip bunu beğendiler.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar merhaba

öncelikle motoruna mercekli zenon far düşünenler dikkatlice okumalı

bu kış boş durmamak adına aklıma fikirler geldi. en iyi fikir şu oldu, araştırdım öğrendim sordum soruşturdum..uzuuun zamandır.. neyse gelelim konuya...

öncelikle, bu üründen alacak varmı desem kaç kişi evet der acaba..site fiyatı 188 tl + kargo ÜRÜN İÇİN TIKLA

sanalpazar.com üzerinden satıcam. bilmiyorum beni ne kadar tanıyorsunuz ama yapıcam bu işi.sizlere güvenerek getirteceğim biçok tane. ve ucuz ucuz alsın millet diye satıcam..

bilenler bilir nasıl satış olduğunu.. .bilmeyenlere, öncelik ile satış sanalpazar.com üzerinden olacak..siz para ödeyip sipariş vereceksiniz.ben sizin para ödediğinizi görecem ve ürünü paketleyip kargoya gidecem..ürün satış kodu ile kargoya teslim edecem.otomatik olarak o satış kodunda adresiniz sisteme çıkacak..ürün size gelecek. ama paranız hala sanalpazar.com üzerinde olacak.bana iletilemeyecek..ürünü açacaksınız kontrol edeceksiniz.herhangibir sorun olduğunda siteye yazı belirtip paranızı tekrar alacaksınız. eğer ki üründe sorun yok ise ürünü onaylayacaksınız parayı ben alacam..yani iş garanti olacak

gelelim fiyata..

kargo benden olmak üzere 90 tl gibi hesaplıyorum..ama maksimum 100 tl olacak gibi ( vade farksız peşin fiyatına taksit imkanı var.ister peşin alın ister taksitli ) ( ürünü nasıl güvenli bir şekilde satarım diye düşündüm..önce para sonra ürünü mü göndersem dedim..ama çoğu kişi güvenmez diye düşündüm.en sonunda en sağlam olanı sanalpoazar.com u buldum.. ama bu site benden %5 komisyon kesecek...malesef :( sağlık olsun.. sonuçta kar gütmüyorum.. ) ( satışı iban no vererek bana 85 tl civarı adres belirtirse o şekilde site üzerinde olmadan -komisyon kesilmeden- gönderebilirim.. )

ilk ürünler elime geçer geçmez sevdiğim abim "ethem76" ya hemen bi tane parasız göndereceğim.sitede sözü geçen biri.. hem referansım olur.. ethem abi açacak deneycek ve yorumunu yazması böyle işe çok meraklı birnevi ondan da göndermek istiyorum

şimdi soruyorum..bu ürünü kaç kişi ister..?? vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. sayı belirlemem gerekiyor...

.
    birGarip..

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Kargo dahil 165 liraya aldım, daha iyi görebildiğim için memnunum. Bu ürünlerde angel halkalar var, çok güzel görünüm veriyor, sizin planladığınızda da olacak mı? Ben sağ kütüğü de değiştirmiş, KAPALI / ANGEL / ANGEL+XENON olarak bağlatmıştım, işlevli olmuştu.

Almamış olsaydım ilk ben alıyorum derdim, Ethem arkadaş gibi siz de referansa gerek olmayan, tanınan birisiniz.
    Önce bir kaç tane yapmali fotoğraflamalı, ne/nasıl yaptığınızı bilgilendirmelisiniz. Fiat çok çok uygun.
    Garip bunu beğendi.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    baya ucuz olacak
    bu kadar ucuza nasıl getirteceksiniz merak ettim
    100 lira da olsa xenon düşünenler kaçırmaz alır
    ben motoru büyütme peşindeyim, büyütemezsem cbf kalırsa xenon takmış olmama rağmen ben de alırım, mercekli xenon bambaşka...

Motosikleti
    Arkadaşlar Bildiğiniz Kaliteli bir manet var mı.Rizoma da.uyumlu model meselesi var.O yüzden alamıyorum.Tabii biraz pahalı ama rizomanın en ucuzunu alacağım.
    Çakmalarnın rengi çok çabuk soluyor.
    Bir de göstergelerinin(kadranın) içine su girmiş olan arkadaşım var mı?İçi böyle ıslanmış gibi.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    [QUOTE=

şimdi soruyorum..bu ürünü kaç kişi ister..?? vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. sayı belirlemem gerekiyor..

[/QUOTE]

düşünürüm +1
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba

öncelikle motoruna mercekli zenon far düşünenler dikkatlice okumalı

bu kış boş durmamak adına aklıma fikirler geldi. en iyi fikir şu oldu, araştırdım öğrendim sordum soruşturdum..uzuuun zamandır.. neyse gelelim konuya...

öncelikle, bu üründen alacak varmı desem kaç kişi evet der acaba..site fiyatı 188 tl + kargo ÜRÜN İÇİN TIKLA

sanalpazar.com üzerinden satıcam. bilmiyorum beni ne kadar tanıyorsunuz ama yapıcam bu işi.sizlere güvenerek getirteceğim biçok tane. ve ucuz ucuz alsın millet diye satıcam..

bilenler bilir nasıl satış olduğunu.. .bilmeyenlere, öncelik ile satış sanalpazar.com üzerinden olacak..siz para ödeyip sipariş vereceksiniz.ben sizin para ödediğinizi görecem ve ürünü paketleyip kargoya gidecem..ürün satış kodu ile kargoya teslim edecem.otomatik olarak o satış kodunda adresiniz sisteme çıkacak..ürün size gelecek. ama paranız hala sanalpazar.com üzerinde olacak.bana iletilemeyecek..ürünü açacaksınız kontrol edeceksiniz.herhangibir sorun olduğunda siteye yazı belirtip paranızı tekrar alacaksınız. eğer ki üründe sorun yok ise ürünü onaylayacaksınız parayı ben alacam..yani iş garanti olacak

gelelim fiyata..

kargo benden olmak üzere 90 tl gibi hesaplıyorum..ama maksimum 100 tl olacak gibi ( vade farksız peşin fiyatına taksit imkanı var.ister peşin alın ister taksitli ) ( ürünü nasıl güvenli bir şekilde satarım diye düşündüm..önce para sonra ürünü mü göndersem dedim..ama çoğu kişi güvenmez diye düşündüm.en sonunda en sağlam olanı sanalpoazar.com u buldum.. ama bu site benden %5 komisyon kesecek...malesef :( sağlık olsun.. sonuçta kar gütmüyorum.. ) ( satışı iban no vererek bana 85 tl civarı adres belirtirse o şekilde site üzerinde olmadan -komisyon kesilmeden- gönderebilirim.. )

ilk ürünler elime geçer geçmez sevdiğim abim "ethem76" ya hemen bi tane parasız göndereceğim.sitede sözü geçen biri.. hem referansım olur.. ethem abi açacak deneycek ve yorumunu yazması böyle işe çok meraklı birnevi ondan da göndermek istiyorum

şimdi soruyorum..bu ürünü kaç kişi ister..?? vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. sayı belirlemem gerekiyor...

.
    üstad sitedeki üründense temin edeceğiniz ürün bende alırım...sanalpazar vs gerek yok burda zaten bizbizeyizkimsenin parası boşa gitmesin,konuyu takipteyim...

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bede alabilirim bu üründen...
    sanal pazara falanda gerek yok )
    gelir elden alırım hem gezmiş olurum biraz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler