Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150'nin rölantide titreyen, gazlayınca parlayan ön farına ve benzer bütün ampüllerine hayranım bize yazık değil mi farlarımız sürekli aynı parlaklıkta yanıyor, sabit akım yemekten canları sıkılıyordur ampüllerin
    kaççç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    CBF150'nin rölantide titreyen, gazlayınca parlayan ön farına ve benzer bütün ampüllerine hayranım bize yazık değil mi farlarımız sürekli aynı parlaklıkta yanıyor, sabit akım yemekten canları sıkılıyordur ampüllerin
    Bir cbf sahibi olarak arı kovanına çomak okuyorsun resmen sevgili kardeşim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kaliteli bir motor saygım sonsuz ama o farların hali nedir arkadaş ??? 2000 model BWS 100 değil ki bu, yıl olmuş 2012 ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir cbf sahibi olarak arı kovanına çomak okuyorsun resmen sevgili kardeşim
    Özel mesajları kapadım başım ağrımasın

Motosikleti
    2011-2012 lerde o sorun yok yada cok nadir sahsen benm motorumda yok gayet duzgun geliyo akım

Motosikleti
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011-2012 lerde o sorun yok yada cok nadir sahsen benm motorumda yok gayet duzgun geliyo akım
    Sevindim o zaman, ama 2011 modeller için ben mübarek ağzımı açmayım ihale bana kalmasın konuşan konuşmuş yeteri kadar

Motosikleti
    en kısa zamanda cbf e terfi etmeni öneririm her açıdan rahat sorunsuz bir sürüş istiyorsan

Motosikleti
    CBF150 alacak param yok şu anda okulumu bitirmek üzereyim, okulu bitirince sabit bir gelirim olursa alabilirim, duruma bağlı 250cc'lik naked/commuter tarzı bir motor da alabilirim.

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    CBF iyidir candır Candırda bir kaç garip özelliği var tabi farlarda bunlardan birisi.. Bütün CBF'ciler bu gıcık özellikleri bilir ama daha hiçbirinden bi memnuniyetsizlik duymadm aksine herkes över, tavsiye düşünmeden eder bende dahil Sahi ne garip bi motora biniyoruz biz yahu :D
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    CBF150 alacak param yok şu anda okulumu bitirmek üzereyim, okulu bitirince sabit bir gelirim olursa alabilirim, duruma bağlı 250cc'lik naked/commuter tarzı bir motor da alabilirim.
    Far dedin de aklıma geldi o senin dediğin gaz verdiğinde parlaması 2011 modellere kadar olan modeller için geçerli, 2011şubattan sonrakiler direkt aküden alıyor.
    Daha önceki modellerde aküye değil de konjektöre bağlamışlar ki akünün ömrü uzasın. (keza 2007 model orjinal sulu aküsünü kullanan biliyorum) 2011den sonra o sorun yok.
    2007-2011 modellere de çok güzel mercekli bi-xenon farlar var, hazır kesip biçmeyle uğraşmadan.

Hem özel mesajlarını kapama yahu kimse sana kötü bişey demez özel mesajdan abartmayın arkadaşlar..

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

Alıntı Tam35scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF iyidir candır Candırda bir kaç garip özelliği var tabi farlarda bunlardan birisi.. Bütün CBF'ciler bu gıcık özellikleri bilir ama daha hiçbirinden bi memnuniyetsizlik duymadm aksine herkes över, tavsiye düşünmeden eder bende dahil Sahi ne garip bi motora biniyoruz biz yahu :D
    ucuz olunca böyle oluyor bilerek kısık bırakıyorlar ki daha pahalı motosiklet alalım yani bilmeyen biri olsa gidip cbf150 almaz gider cbf250-500-600 serisinden alır. Bence insanlar idare edecek kadar bir motosiklet kullansın, daha büyüklerine geçmeye bahane olsun diye böyle abidik gubidik şeyler çıkartıyorlar..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    cbf türkiye şartlarının en güzel ve mantıklı kısa mesafe turlama motorudur.

150 liraya karenaj değiştirip 450 liraya işçilik dahil motor yapıyorsun.

125-150cc kore ve japon motorlarının tümüne tapıyorum. özellikle yuvarlak far hastasıyım.

ancak bizim insanımızda bir görüntü hastalığı var. bu nedenle cbf vazgeçilmez oluyor.

bu segmentten itibaren benzin, parça, ilk alım vergileri fazlaca yükseliyor.

büyük motora geçmek isteyip de parasına acıyan olursa 15 yaşındaki suzukimin yediği paraları anlatabilirim.

yüksek ccli motorlarla geziye gidecekseniz ya da Türkiye'yi turlayacaksanız kaçınılmaz olacak.

bir de parayı araç olarak görebilen varsa (ben yapamıyorum, cepteki para daha güzel ) "dünyaya bir daha mı geleceğim" gibi önemli bir faktör daha var.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Neyse yağ olayını çözdük.10 40 Koymuşlar..km'sine göre iyi dediler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    iyi günler arkadaşlar ben bu gün havanın açık olmasından yararlanıp 2 turlayayım dedim motoru dükkandan çıkarttım bi iki kere bastım marşa çalışmadı cızz diye bi ses geldi baktım farın parlaklığı düşmüş kornada çok zayıf çalıyodu sonra bi iki kere daha denedim kapatım açtım hiç çıkmamaya ve korna far çalışmamaya başladı güngör motora götürdüm soğuktan deşarj olmuştur dedi şarj etti bi skntı olrmu tkrr ?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Ve sonunda ben de xenon'landım. Orjinal mum ışığı farından sonra mükemmel bir şey bu. Akşam saat 7 gibi servisten çıktım ve farı deneme fırsatım oldu. Diğer sürücüler tarafından fark edilmek gerçekten güzel birşeymiş onu anladım. Özellikle bazı araba sürücüleri ummadığım yerlerde yol verdiler beni fark edebildikleri için. Sonuç olarak taktırdığım servis dışında xenon'dan memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Bu da bugün yıkatmadan önce telefonu kurcalarken aklıma gelerek çektiğim resim.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve sonunda ben de xenon'landım. Orjinal mum ışığı farından sonra mükemmel bir şey bu. Akşam saat 7 gibi servisten çıktım ve farı deneme fırsatım oldu. Diğer sürücüler tarafından fark edilmek gerçekten güzel birşeymiş onu anladım. Özellikle bazı araba sürücüleri ummadığım yerlerde yol verdiler beni fark edebildikleri için. Sonuç olarak taktırdığım servis dışında xenon'dan memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Bu da bugün yıkatmadan önce telefonu kurcalarken aklıma gelerek çektiğim resim.
    http://s14.postimage.org/fv8foqk6p/Image027.jpg
    Hocam hakikaten yıkatmak gerekiyormuş senin motosikleti Aynaları da değiştirirsen ( sıkıntın var ise ) çok güzel olur.

Bende bugün avcılar beylikdüzü arası gittim geldim, o trafiği çeken bilir, seviyorum yahu küçük ccyi

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Aynalar çok da kötü değil ama değiştirmeli yine de.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    zenonla daha bi yakışıklı olmuş iyi günlerde kullanın ne kadara mal oldu acaba?

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenonla daha bi yakışıklı olmuş iyi günlerde kullanın ne kadara mal oldu acaba?
    200 TL'ye montaj dahil yapıyorlar.

arkadaşlar istanbulda lastik sökme takma işlemi için önereceğiniz bir yer var mıdır acaba ? teşekkürler.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    anes motor söküp takıyor lastik başına 20 lira alıyor yoğunluğa göre en fazla 1 saatini alır istoç da
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    Benim CBF150'im olsa lastiğini kendim değiştirmeyi denerdim heralde tornavidayla lastiğin bir köşesini kanıttırdıktan sonra lastiğe ayakla bastırıp janta elle asılınca lastik janttan çıkıyor kalın lastikte daha zor olur sanırım ama çöpe atacağın lastik yamulsa ne olur, lastik takarken de ayak ve tornavida yardımıyla takılıyor, tubeless lastiği janta oturtmak için de yanaklara benzin sürüp üzerine yanan kağıt atıyorlar yanaklar bommm diye oturuyor birden çok karizma bir işlem, dikkat bunu evde denemeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler