Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı juno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelgelelim sonuca eğri oldu

.
    Aga hiç bi işin doğru gitmiyor yav..hayırdır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150
    benim aklımda öyle kalmış zaten faturada yazar ne ne kadar tutmuş
    çin mali on balata beş lira ama tavsiye edemem çok ucuz :-)
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti

[/COLOR]Bu arada 520 km.deyim. Planıma göre pazartesi'ye kadar 850 km. Ye ulaşacağım allah kısmet ederse.
    ah kıyamammm 520 deymiş...

bende 69.000 i devirdim... hadi yakalayın beni...hadi hadi nolduu yoksa korkuyormusunuz...

benim yeni garaj süper oldu...oh mis bel ağrısı saüa sola vurmalar çızıklar falan gürültü patırtı bitti...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    cbf150
    hocam sana tavsiyem elini cabuk tut cunki zaman aleyhine işliyor ama dokunmasan daha iyi edersin
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bir arkadaşımız yüksek devirlerde bi kesintiden bahsetmiş, bendede sanırım aynı sorun var ateşlemeyle ilgili bir sorun olabilir,rüzgardan kesiliyor sandım, ancak bu arada sırada oluyor,sanki yakıt bitiyormuş gibi...motorum 310 km'de daha yol yapamadım sol grenajı bekliyorum şu an ön tarafı soydum grenajları takınca bir koruma demiri kesinlikle alıcam bizim motorların her yeri plastik çok dikkat etmek gerek arkadaşlar birde gidonu değiştirirken dikkat fazla zorlamayın,benimki fazla eğik değildi ama 0 lansın diye manetle birlikte değiştirdim değiştirirken göbekteki gidonu tutan vidalardan biri diş kaptı mecbur sanayide yuva açtırdım tekrar.. ancak şu an bi sorun yok sağlam bi şekilde usta diş açtı halloldu.. şimdilik sol grenajı bekliyorum onun haricinde eksozttan 4000 lerde gelen zırıltıyı ve km göstergesinin titremesini hallettiricem 500 km yi gelincede ilk yağ değişimini yapıcam..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah kıyamammm 520 deymiş...

bende 69.000 i devirdim... hadi yakalayın beni...hadi hadi nolduu yoksa korkuyormusunuz...

benim yeni garaj süper oldu...oh mis bel ağrısı saüa sola vurmalar çızıklar falan gürültü patırtı bitti...

Abi kimse MAŞALLAH demiyor başımıza ne geliyosa bundan geliyor kem gözlü kekoratörler ulan bukadarmı göze gelir bi motür altı üstü cıbıf ama çok can sıkıcı olabiliyor grenajı bekliyorum gelsin sonra devam..

Motosikleti
    honda cbf 150
    Aga hiç bi işin doğru gitmiyor yav..hayırdır...

ÖYLE VALLA ABİ...ALLAH'A ŞÜKÜR GÜNDE 5 VAKİT ABDESDE ALIYORUZ ANLAMADIM Kİ...

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-oyunlari.html bence güzel olmuş

metahan abi allah daha nice km. nasip etsin inşallah valla maşallahın var

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşımız yüksek devirlerde bi kesintiden bahsetmiş, bendede sanırım aynı sorun var ateşlemeyle ilgili bir sorun olabilir,rüzgardan kesiliyor sandım, ancak bu arada sırada oluyor,sanki yakıt bitiyormuş gibi...motorum 310 km'de daha yol yapamadım sol grenajı bekliyorum şu an ön tarafı soydum grenajları takınca bir koruma demiri kesinlikle alıcam bizim motorların her yeri plastik çok dikkat etmek gerek arkadaşlar birde gidonu değiştirirken dikkat fazla zorlamayın,benimki fazla eğik değildi ama 0 lansın diye manetle birlikte değiştirdim değiştirirken göbekteki gidonu tutan vidalardan biri diş kaptı mecbur sanayide yuva açtırdım tekrar.. Ancak şu an bi sorun yok sağlam bi şekilde usta diş açtı halloldu.. şimdilik sol grenajı bekliyorum onun haricinde eksozttan 4000 lerde gelen zırıltıyı ve km göstergesinin titremesini hallettiricem 500 km yi gelincede ilk yağ değişimini yapıcam..

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 21:38 ----------[/sıze]

abi kimse maşallah demiyor başımıza ne geliyosa bundan geliyor kem gözlü kekoratörler :p ulan bukadarmı göze gelir bi motür altı üstü cıbıf ama çok can sıkıcı olabiliyor grenajı bekliyorum gelsin sonra devam..

maaşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... Abi.

Ama bahsttiğin garaj çok iyi olmuş.

Insada yaratıcılık varsa bir başka rahat olur tabii... Hayırlı olsun abi...

meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box

yedek benzin

Alıntı sensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper ya bende deneyim bidaaki fullememde
    Bu arada yedek benzin de yaklaşık 105 km ile (saatte 80'i geçmeden) 140 km arasında gidiyor (saatte 65'i geçmeden)..

Motosikleti
    Honda cbf 150
    Arkadaşlar bende 2 hafta önce cbf 150 ile aranıza katıldım yaklaşık bi 450 km yol yaptım ilk motorum, 2. el aldım 2008 model 13000 km de ancak üzerindeki duro marka lastikler bana hiç güven vermedi değiştirmeyi düşünüyorum bana ne marka lastik önerirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

Motosikleti
    cbf150 2010 siyah
    Alıntı gezgin16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende 2 hafta önce cbf 150 ile aranıza katıldım yaklaşık bi 450 km yol yaptım ilk motorum, 2. el aldım 2008 model 13000 km de ancak üzerindeki duro marka lastikler bana hiç güven vermedi değiştirmeyi düşünüyorum bana ne marka lastik önerirsiniz. Teşekkürler şimdiden.
    hayırlı olsun motorun,ben pirelli kullanıyorum memnunum..

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    dün akşam tv izlemek yerine attım kendimi balkona krom kaplı aynalarımı ve egzostumu mat siyah folyoyla kapladım. asistans olarak kardeşimi seçtim düz olan kısımları kolaylıkla kapladım kıvrımlı yerlerde kardeşim fön makinası tutarak yardım etti. kullandığım herhangi bir eşya, alet edevatta kendimden birşeyler olunca onu daha bi zekle kullanıyorum. motoru aldığımda bana fabrikasyon soğuk bir makine olarak geliyorken şimdilerde üzerine birşeyler ekledikçe daha bi bağlanıyorum. depo üzerinde de bir takım düşüncelerim var belki tank pad yapıştırır geçerim. jant şeridi için arka jantımın değişmesini bekliyorum. bimden aldığım çantalar harika çıktı. bir kaç ay içinde arka ve yan çanta demirinden taktımmıydı olay tamamdır.
    işte böyle birşey çıktı ortaya

Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kimse MAŞALLAH demiyor başımıza ne geliyosa bundan geliyor kem gözlü kekoratörler ulan bukadarmı göze gelir bi motür altı üstü cıbıf ama çok can sıkıcı olabiliyor grenajı bekliyorum gelsin sonra devam..
    ganga cenabetlik ilk günden başladı...bi duş almaya üşeniyosunuz ayıptır ya...durup duran motoru yere yatırdın aga Turgutreiste iki elim yakanda olacak habarın ola...

ÖYLE VALLA ABİ...ALLAH'A ŞÜKÜR GÜNDE 5 VAKİT ABDESDE ALIYORUZ ANLAMADIM Kİ...
    Hacı sen birinin ahını aldın sana bi beddua etti galiba ondan işlerin yürümüyor...vallaha ben bunlara çok aşırı inanırım...anayın babayın rızası olmadan mı aldın la yoksa makinayı...

Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [url]metahan abi allah daha nice km. nasip etsin inşallah valla maşallahın var
    amin abi...yardırıyorum valla...günlük işten eve evden işe 50km garantim var...ayda eder 1200 km...yaz gelince geziler başladığımı seneye bugün 99.999...

maaşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... Abi.

Ama bahsttiğin garaj çok iyi olmuş.

Insada yaratıcılık varsa bir başka rahat olur tabii... Hayırlı olsun abi...
    ev senin olunca kafan rahat aga...balkonu kır yık...kiracılara fırça at gürültü yapmayın len diye...

yanımızda ki dairede 3 öğretmen var geçen hepsine ayarı verdim...beyler bakın ayağınızı denk alın yoksa kovalarım sizi burdan dedim...sustu pustular...genç de elemanlar...gece açıyorlar tv sesini zangır zungur...burası babanızın çiftliğimi lan dedim...uyarıyorum gürültü patırtınızı duyarsam sizi buralardan siktirettirim mal sahibi de bizim tanış zaten...iyice tırstılar...pardon falan...ahırda gibi yaşıyor danalar...

Alıntı meapa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada yedek benzin de yaklaşık 105 km ile (saatte 80'i geçmeden) 140 km arasında gidiyor (saatte 65'i geçmeden)..
    bunu öğrendiğim iyi oldu...sağol...ben 80-85 diye söylüyordum sağa sola...

Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam tv izlemek yerine attım kendimi balkona krom kaplı aynalarımı ve egzostumu mat siyah folyoyla kapladım. asistans olarak kardeşimi seçtim düz olan kısımları kolaylıkla kapladım kıvrımlı yerlerde kardeşim fön makinası tutarak yardım etti. kullandığım herhangi bir eşya, alet edevatta kendimden birşeyler olunca onu daha bi zekle kullanıyorum. motoru aldığımda bana fabrikasyon soğuk bir makine olarak geliyorken şimdilerde üzerine birşeyler ekledikçe daha bi bağlanıyorum. depo üzerinde de bir takım düşüncelerim var belki tank pad yapıştırır geçerim. jant şeridi için arka jantımın değişmesini bekliyorum. bimden aldığım çantalar harika çıktı. bir kaç ay içinde arka ve yan çanta demirinden taktımmıydı olay tamamdır.
    [/IMG]
    aga sen manyaksın ya...benim kafadasın...bayıldım valla...ne varsa kafamda hepsini uyguluyorsun...gri matur bu kaplamalar falan harbiden şık olmuş...kardeşinede tebrikler...

Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    aga sen manyaksın ya...benim kafadasın...bayıldım valla...ne varsa kafamda hepsini uyguluyorsun...gri matur bu kaplamalar falan harbiden şık olmuş...kardeşinede tebrikler...
    eyvallah abicim sağolasın. kardeşim yardım etti dediysem sadece fön makinasını tuttu on yaşında daha. o bana yardım ediyor ben de bisikletini tamir ediyorum motora alışsın, içinde istek oluşsun diye ara sıra gezdiriyorum. yok abi zorla olmuyor, kendi istemesi lazım hatta annemlere şikayet ediyor hızlı sürüyormuşum yaşıtları kuzenlerim falan var can atıyorlar binmek için çalıştırmak için. velhasıl insan elindekilerin kıymetini bilmiyor metehan abey...

Motosikleti
    eyvallah abicim sağolasın. kardeşim yardım etti dediysem sadece fön makinasını tuttu on yaşında daha. o bana yardım ediyor ben de bisikletini tamir ediyorum motora alışsın, içinde istek oluşsun diye ara sıra gezdiriyorum. yok abi zorla olmuyor, kendi istemesi lazım hatta annemlere şikayet ediyor hızlı sürüyormuşum yaşıtları kuzenlerim falan var can atıyorlar binmek için çalıştırmak için. velhasıl insan elindekilerin kıymetini bilmiyor metehan abey...
    vay eşşek sıpası demek seni birde gezdirmene rağmen ispiyonluyor...

o zaman senin eline sağlık aga...ben kardeşin yaptı sanmıştım...peki bu kaplama yerine standart carbon rengi kullansaydın hani şu gri tonlarıda olan...

http://forum.donanimhaber.com/m_30962316/tm.htm

bence kimseye motoru ne ver ne uzun yola çıkar...hani mahale içinde tamam da uzağa götürme alışmasınlar...insanın bi kardeşi olması böyle zamanlarda kötü be aga...

sadece cbf 150 yazan stikırları söksen var ya cillop gibi olur makina...

Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    vay eşşek sıpası demek seni birde gezdirmene rağmen ispiyonluyor...

o zaman senin eline sağlık aga...ben kardeşin yaptı sanmıştım...peki bu kaplama yerine standart carbon rengi kullansaydın hani şu gri tonlarıda olan...

bence kimseye motoru ne ver ne uzun yola çıkar...hani mahale içinde tamam da uzağa götürme alışmasınlar...insanın bi kardeşi olması böyle zamanlarda kötü be aga...

sadece cbf 150 yazan stikırları söksen var ya cillop gibi olur makina...
    folyoyu kromları kapatmak için kapladım abi. bence krom parçalar en çok klasik araçlara yakışıyor. bu sayede hem sadeliği hem de orjinalliği korumuş oldum. stickera gelince komple sökmeye kıyamam da altta ki şekilde nasıl olmuş. aslında cbf yazısı dikkat çekiyor. bu memlekette ss motorlardan çok commuter ler ilgi görüyor. ss ler bu şehrin dokusuna ve fiziksel yapısına ters. zannedersem ilgi alaka bu yüzden. çocuklar gelip soruyor abi cebefe senin mi kaça aldın falan

Motosikleti
    folyoyu kromları kapatmak için kapladım abi. bence krom parçalar en çok klasik araçlara yakışıyor. bu sayede hem sadeliği hem de orjinalliği korumuş oldum. stickera gelince komple sökmeye kıyamam da altta ki şekilde nasıl olmuş. aslında cbf yazısı dikkat çekiyor. bu memlekette ss motorlardan çok commuter ler ilgi görüyor. ss ler bu şehrin dokusuna ve fiziksel yapısına ters. zannedersem ilgi alaka bu yüzden. çocuklar gelip soruyor abi cebefe senin mi kaça aldın falan
    [IMG]jpg[/IMG]
    Hacı stikırsız bi düşünsene düz gri depo çok şık olacak...fotoşopta yapabilirmisin bi denesene...

ama sinyal üstündeki kalacak sadece altı çıkacak...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Hacı stikırsız bi düşünsene düz gri depo çok şık olacak...fotoşopta yapabilirmisin bi denesene...

ama sinyal üstündeki kalacak sadece altı çıkacak...
    ya bende düşünüyorum bunu stikerlar nasl sökeriz? sinyalin oradaki , honda amblemi ve yazısı kalacak alttaki kuşaklar boydan boya sökülecek. bunu fotosopta yapabilen varsa bi yapsada görsek
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende düşünüyorum bunu stikerlar nasl sökeriz? sinyalin oradaki , honda amblemi ve yazısı kalacak alttaki kuşaklar boydan boya sökülecek. bunu fotosopta yapabilen varsa bi yapsada görsek
    stikırlar özensiz abi...biriniz kıysın makinaya söksün yav bi görelim...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    stikırlar özensiz abi...biriniz kıysın makinaya söksün yav bi görelim...
    sökecemde iz kalır korkusundayım.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler